logo Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o.

Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o.

Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o.

nick 2017-02-07 15:28
Weekendy przewaznie sa wolne, zalezy jeszcze od dzialu, jak jest sezon nadgodzin czesciej sa soboty pracujace, ale nie ma problemu z zaplata lub odbiorem za nie. Zarobki po okresie probnym srednio 2500-3000 na reke w zaleznosci od premii i stazu pracy. Nie jest to lekka praca, trzeba sie wykazac, niekoniecznie kompetencjami i starannoscia. ,ale cwaniactwem w odwalaniu pracy byle jak byle szybciej, wtedy zostaniesz doceniony. Prywatna opieka medyczna luxmed, socjal w miare
gośka 2017-02-07 18:19
co to jest ten sezon nadgodzin?a te nadgodziny w dni powszednie często są?na dziale kontroli końcowej jak jest? widziałam ogłoszenia były jakiś czas temu
nick 2017-02-07 22:04
Nie wiem jak jest na kontroli dokladnie, a sezon nadgodzin jest wtedy, gdy jest duzo zamowien po prostu, nielatwo przewidziec kiedy bedzie oblezenie,.natomiast jak jest malo pracy pracownicy niemal sila sa wysylani na urlop. Jezeli chodzi o nadgodziny to mozna dorobic czesto na nich, jak ktos ma chec i czas, ale jak nie ma checi i czasu to nie zmienia faktu ze i tak musi chodzic, przynajmniej pare dni
gośka 2017-02-08 08:39
Parę dni w tygodniu czy miesiącu?nie pracowałam po 12 godz,bo to na 12 się zostaje ktos pisał?ciężko wytrzymać te 12godz?
nick 2017-02-08 09:56
Pare dni w tygodniu ale nadgodziny nie trwaja caly miesiac raczej. Zostaje sie prxewaznie 4 godz czyli razem 12. A czy ciezko to bardzo subiektywne odczucie.
goska 2017-02-08 10:59
aha czyli nie ma tak,że cały miesiąc te nadgodziny są, że w każdym tygodniu trzeba zostawać po kilka razy?bo ktoś pisał, że nadgodziny non-stop?nie bardzo rozumiem już
nick 2017-02-08 12:38
Nie moze byc non stop poniewaz jest limit godzin ktore mozna przepracowac. Fakt ze chodzenie pare dni pod rzad jest meczace ale nie wyolbrzymiajmy. Jak jest taki intensywny okres nie maja kiedy dac odbioru za nadgodziny wiec placa i mozna troche podbic wynagrodzenie. Ogolnie rzecz biorac nie jest to praca w ktorej mozna sie rozwijac i spelniac, czasem trzeba pracowac z "burakami" i dla szefostwa licza sie tylko wyniki produkcyjne nie jakosc i dokladnosc, ale w kategorii pracy produkcyjnej jest na wyzszym poziomie niz pozostale miejsca ktore znam z doswiadczenia.zarobki rowniez nie sa najgorsze, biorac pod uwage ze nie jest to praca wysokich lotow.
gośka 2017-02-08 14:29
Ale jak to jest w praktyce to kierownik wyznacza na te nadgodziny kto ma przyjsć? i na nocnych zmianach są te nadgodziny?są miesiące bez nadgodzin?czy to jest w każdym tygodniu, że musisz zostać?
nick 2017-02-08 14:58
Sa miesiace bez nadgodzin oczywiscie najmniej pracy zazwyczaj pod koniec roku najwuecej na poczatku i na jesieni przewaznie. Zapisy dla chetnych teoretycznie bo jak brakuje chetnych to przymus i kierownik wpisuje na liste . na nockach tez sa niestety
gośka 2017-02-08 17:38
Dzięki że odpisujesz,a ta premia realnie to ile wynosi tak średnio bo pewnie nowy pracownik nie wyrabia jej dużo?za chodzenie na nadgodziny tez jest premia?czyli nie ma tak, że te nadgodziny możesz mieć w każdym tygodniu bo niektórzy tak pisali, że po 2-3razy w tygodniu pytam bo nie wiem czy dam radę wytrzymać
nick 2017-02-08 19:36
Odpisuje, bo wiem jak to jest gdy sie szuka pracy. Premie dostaje sie dopiero po przepracowanych 3 miesiacach, jest ustalana na podstawie wynikow dla calego dzialu procentowo. Max 25% ale to raczej rzadko spotykana liczba, 20 to juz jest duzo. Czyli np 20% dla dzialu kontroli oznacza ze kazdy pracownik dostanie 20% swojej podstawy, a podstawe nie kazdy ma taka sama, im dluzej ktos pracuje tym wieksza bardzo uogolniajac. Nadgodziny moga byc nawet przez caly tydz ale w nastepnym moze ich nie byc wcale to jest nie do przewidzenia. Ale to ze sa nadgodziny nie oznacza ze wszyscy naraz na nie chodza, zwyczajnie nie ma miejsca dla tylu osob na stanowiskach pracy, bo pracuje sie z ludzmi z innej zmiany. Powodzenia
gośka 2017-02-09 12:15
Dzięki,jeszcze zapytam o wolne w święta majowe pracujecie?w sylwestra?normalnie są zmiany?można brać urlop przed świętami? który dział jest najlepszy tzn.że trochę lżej jest?jest mniej nadgodzin?
gośka 2017-02-09 12:36
a i jeszcze jak jest z podwyżkami?są co roku?jakie to są kwoty mniej więcej?
Kaktus 2017-02-12 06:34
Tak są co rok. 30 do 80 zł brutto do podstawy wynagrodzenia dla większości ludzi ale możesz nie dostać.
gośka 2017-02-12 18:33
Aha a od czego to zależy?
memo 2017-02-14 14:52
Ja od siebie parę zdań odnośnie pracy w logistyce konkretnie magazyn.
Praca na stanowisku magazyniera bardzo ciężka i monotonna. Zatrudniony pracownik na tym stanowisku ma tylko jedno zadanie zrobić tzw. cyfrę. Magazyny są 2, SF wydawanie półproduktu do produkcji bardzo wysokie normy do tzw produktywności ponad 300 na godzinę na jednego pracownika.Pracowników w tym przepływie produkcyjnym pracuje dwóch podczas zmiany i teoretycznie maja do wydania 5000 soczewek na zmianę, ale dział produkcyjny ma tak dużą obsadę stanowisk, że są w stanie zrobić produkcję na poziomie 6300-6700 sztuk podczas zmiany więc trzeba dosłownie fruwać pod sufitem aby zapewnić produkcję. Nie wspomnę już o tym, że kierownik zmiany wydaje polecenie aby jeden z pracowników w tzw międzyczasie przyjmował dostawę czyli rozkładał towar na regały.Jeśli wydrukowane zamówienia nie zostaną pobrane do produkcji wtedy jest zapytanie dlaczego tak się stało.Tak wygląda wykazywanie się i osiąganie wyniku przez kierownika i jego zastępcę.Teraz magazyn soczewek gotowych i ramek okularowych.Mechanizm zarządzania bardzo podobny jak wyżej, drukujemy odpowiednia ilość zamówień produkcyjnych. Ustalamy jak szybko mają być zbierane dane przepływy produkcyjne w między czasie zrób jeszcze to jeszcze tamto a na koniec pracy dlaczego zamówienia które się wydrukowały nie zostały wszystkie zebrane.Na magazynie panuje chaos i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w związku z ilością zadań do wykonania, soczewki źle porozkładane,porwane pudełka na regałach, powyrywane przegródki w lokalizacjach i ogólny bałagan.
Nie wszystko w tej firmie jest złe,socjal i opieka medyczna ok. Wynagrodzenie na czas, ciepło zimą ale mega gorąco w lecie dosłownie jak w piekarniku.Nie jest to praca na stałe góra na 3-4 lata po tym okresie jesteś wyciśnięty jak cytryna. Tej korporacji wcale nie zależy abyś został dłużej i pracował . Zmienią Cię na młodszy model aby mogli tobą łatwo sterować bo pracownikiem z 4 letnim stażem już się nie da. Powodzenia dla przyszłych pracowników,ja się zwolniłem.
ktoś 2017-02-15 17:40
na dziale kontroli jakosci jak jest?mam doświadczenie w kontroli jakosci ale nie wiem jak to u was wygląda?
PHILIPS 2017-02-21 22:10
Całkowita prawda co piszesz teraz za rządów twardogłowego grocha co lubi wazeline praca na magazynie to trauma. Gość co wie wszystko najlepiej ,nie przyjmuje argumentów, ma jedyne słuszne pomysły na organizacje pracy i brak poszanowania dla ludzi. Jak zapytasz o coś niewygodnego to zaczyna mówić o segregacji odpadów.Żenada.
gosć 2017-02-27 06:47
do tego działu to rzadko widać ogłoszenia?to pewnie się ludzie trzymają?
gosć 2017-02-27 06:51
o kontrolę jakości mi chodzi?bo pewnie jest taki dział?czy komórka?
Alicja 2017-03-02 11:35
@gość, obecnie jest oferta stanowisko OPERATOR W DZIALE MONTAŻU :)
gosć 2017-03-07 14:03
wysłałam do Pani maila na podany adres i przyszło mi coś takiego Undelivered Mail Returned to Sender
gosć 2017-03-07 14:36
hej Eliza a do jakiego działu trafiłaś?czego jesteś rozczarowana możesz napisać coś więcej?nawet na maila do mnie ainkam@poczta.onet.pl jakbyś mogła bo jestem zainteresowana pracą w tej firmie.
gdos 2017-03-12 21:01
hej to 20%premii jest co miesiąc?nowy pracownik po próbnym też tyle dostanie premii?
Alicja 2017-03-17 11:21
@gosć, może spróbuj wysłać ponownie albo napisz swoje zapytanie tutaj na forum.
gosc 2017-03-18 15:26
hej własnie mam pytanie jak jest z weekendami w tej firmie w praktyce a nie w teorii?czy się pracuje? czy nie?bo każdy co innego pisze
Alicja 2017-03-21 11:48
@gosc, niestety nie mam takich informacji, ponieważ nie współpracuję z Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o. Może skontaktuj się z firmą bezpośrednio?
ali 2017-03-21 14:37
Może ktoś z pracowników odpisze jak jest z weekendami w praktyce?
Były pracownik 2017-03-23 11:41
Weekendy są.
ktos 2017-03-23 16:47
ale co są?wolne czy pracujące?
pracownik 2017-03-30 11:30
weekendy jak jest taka potrzeba to są pracujące.
lobo 2017-03-30 14:47
to 7 dni w tygodniu pracuje się??
Alicja 2017-03-30 14:56
@ali, a jakie stanowisko Cię interesuje?
lix 2017-04-05 17:03
hej jak to w praktyce wygląda z tymi nadgodzinami?tzn.ile tak średnio sobót w mieiącu sie pracuje?średnio? czy są miesiące, że np wszystkie soboty się idzie ?zdarza się tak?
pracownik 2017-04-09 20:16
czasami pracuje się 6 dni w tygodniu . poniedziałek - sobota , badź od niedziela- sobota ale to tylko 3 zmiana
lobo 2017-04-10 15:51
ale te soboty to są regułą, czy wypadają raz na miesiąc czy jak ?jak to wygląda, bo czasami to może znaczyć raz na pół roku na przykład
lix 2017-04-13 08:16
no właśnie,jak to wygląda te soboty ktoś kto pracuje kilka lat to ma rozeznanie ile tych sobót wypada w miesiącu czy jak?pisaliście , że to zależy od zamówień no dobrze ale pewnie jest jakaś prawidłowość.
lix 2017-04-14 12:39
Odpiszcie proszę:)
Grzesiek 2017-04-17 19:12
Witam,
Czy są jakieś przyjęcia na montażu?
Pozdrawiam Grzesiek
Alicja 2017-04-20 12:05
@Grzesiek, aktualne oferty pracy Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o. możesz znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Polecam wpisać w wyszukiwarkę nazwę firmy + frazę 'oferty pracy'.
loko 2017-04-26 08:59
cześć
mam pytanie odnośnie nadgodzin, te nadgodziny jak jest więcej zamówień to trwają przez miesiąc?przez tydzień?przez 2 miesiące?
Alicja 2017-04-26 10:17
@loko, a jakie stanowisko Cię interesuje? Należy pamiętać, że warunki pracy czy atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.
loko 2017-04-26 14:29
interesuje mnie kontrola produktów
mak 2017-04-29 09:37
Witam wszystkich
czy może ktoś konkretnie odpisać jak to jest z tymi nadgodzinami rozumiem jest dużo zamówień są nadgodziny,i one trwają przez tydzień a potem tydzień spokoju?czy trwają przez miesiąc, czy 2 miesiące jak to wygląda?bo jak się tam nie pracuje to nie jest to oczywiste i trudno sobie wyobrazić jak to wygląda.
mak 2017-05-08 12:39
odpiszecie?
Alicja 2017-05-08 13:05
@mak rozumiem, że również interesuje Cię sprawa nadgodzin w przypadku stanowiska - kontrola produktów?
Gość 2017-06-11 13:56
A jak jest na kontroli?
wtorek 2017-06-13 16:52
Cześć,

Mam pytanie odnośnie stanowiska Inzyniera Jakości. Jak takie stanowisko wygląda w tej firmie ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Jaki jest przełożony i ludzie z tego działu ?
ktoś 2017-06-16 13:26
ktoś odpisze?
ziko 2017-06-21 08:24
dzień dobry
czy u Was pracownik z większym stażem ma dodatek stażowy?adekwatne podwyżki?jak to jest?
Zostaw swoją opinię o Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Essilor Optical Laboratory Polska sp. z o.o.