Opinie o Venture Industries Sp. zo.o. w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Venture Industries Sp. zo.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Venture Industries Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venture Industries Sp. zo.o. w Łomianki

Ruda

Jakie sa teraz zarobki w venture np handlowy zakupy; widze ogloszenia nie wiem ile mozna wyciagnac. Mam 5 lat dosw.w podobnym charakterze... Slyszalam ze tam jest wymagajaca praca chce sprobowac.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Venture Industries Sp. zo.o.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Tragedia

Nie

Olga

Tak dawno nikt nie pisał a ja chciałam dowiedzieć się czegoś o firmie. Potrzebni są pracownicy?

Esmeralda

Chodziło o normalne stanowisko "biurowe". Takie pytania nie powinny paść NIGDY, niezależnie od tego o jakie stanowisko by chodziło. Jeśli się nie mylę to zabrania tego nawet prawo. Z pracy tam zrezygnowałam, po takiej rozmowie to raczej wolałam nie ryzykować co będzie dalej....dziwię się, że w ogóle ktoś tam idzie pracować po poczytaniu opinii w necie (m.in. na tym forum)

Brałeś udział w rekrutacji do Venture Industries Sp. zo.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zuzanna

@Esmeraldabyć może takie pytanie było ważne na stanowisko jakie aplikowałaś. Rozumiem, że nie zostałaś przyjęta do firmy Venture Industries Sp. zo.o.? Czy ktoś mógłby jeszcze podzielić się swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej?

Esmeralda

Ja brałam udział w rekrutacji w lipcu i też na rozmowie (drugiej, wczesniej bylo normalnie) padly pytania o moj status rodzinny, dzieci. Starsza Pani byla zbulwersowana moja stanowcza odmowa odpowiedzi na tego typu pytania i chyba z tego szoku nie zapytala o wiecej tzn. rodzicow, wyznanie itd. Ogolnie rozmowa jak z lat 90 gdzie pisalo sie zyciorys i pracodawca z niego odpytywal... Bardzo dziwna rozmowa, pani tez jakby przedpotopowa, robi niestosowne uwagi, a sama nie umie sie zachowac (np zignorowala moja reke na powitanie), podobno w firmie jest dress code a pani przyszla na rozmowe w rozchełstanej i wymietej koszuli...nie swiadczy to najlepiej o firmie niestety...

Zuzanna

@Damian rzeczywiście, jeśli takie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej, to nie świadczy to o dużym profesjonalizmie. Ktoś z Was również brał ostatnio udział w rekrutacji do Venture Industries? Czy też zdarzyły się podczas niej takie sytuacje, o jakich wspomina @Damian?

Damian

idźcie tam na rozmowę jeśli macie ochotę aby ktoś pytał Was o kwestie obecnie zabronione podczas rekrutacji, jeśli macie także ochotę na to, aby poznać specyfikę PRLowskiej firmy i PRLowski wystrój z dywanami na podłodze-również polecam! mnie pytano o związek, o wykształcenie, pracę rodziców, o religię i przynależność do sekt - starsza pani uważa, że pyta o to, gdyż UWAGA ponoć zna się na ludziach. nie wydaje mi się, aby tego typu pytania zadawane na wstępie były późniejszym odzwierciedleniem firmy, która szanuje pracownika i dba o jego rozwój. a najlepszą wizytówką firmy i tej wspaniałej atmosfery jest fakt, że jej pracownicy błyskawicznie dzielą się opinią na temat innych pracowników, więc mogę sądzić, że donoszenie na siebie nawzajem oraz toksyczne relacje są tu na porządku dziennym zmarnowałem swój czas jadąc tam na rozmowę, dlatego apeluję do wszystkich- nie popełniajcie mojego błędu

Zuzanna

@Esmerapracy na jakim stanowisku/dziale dotyczy Twoja opinia? Piszesz o braku możliwości rozwojów. W ofertach pracy Venture Industries oferuje szkolenia specjalistyczne i językowe. Czy nie są one jednak dostępne dla wszystkich pracowników?

Esmera
@Zuzanna

Każde stanowisko . W ofercie pracy można wpisać wszystko . Przychodzą nauczyciele języków do firmy i są 2 razy w tygodniu godzinne lekcje. Szkoleń specjalistycznych brak.

Esmera

Firma stabilna , dobra . Ma wiele wad jak kazda . Na rozmowie na 2 etapie p. Dyrektor pyta o wyznanie , przynalezosc do sekty i zawody rodzicow . Nie sadze ze to zgodnie z prawem pytac o takie rzeczy . Tylko czekac jak zapyta o preferencje sexualne . Wymagania co do ubrania tzn biala koszula czarny / granatowy garnitur i to wszystko z lat 90 . Jak mężczyźni nosza zbyt obcisle marynarki czy spodnie to usłyszeć mozna uwagi . Ktos wczesniej napisal ze kasa na czas . To prawda , ale na boga mamy 21 wiek to juz powinna byc norma. Firma stabilna ale bez pomyslu na rozwój i brak mozliwosci rozwoju dla pracownikow . Dobra firma dla zlapania doswiadczenia . Hołubieni pracownicy z najdłuższym stażem i w zasadzie to jest jedyny wyznacznik dostania premi itp. Premii dla innych pracownikow w zasadzie brak . Rotacja pracownikow dosc spora . Ludzie w wiekszosci ok ale sa wyjatki ktore lubia obgadywac i interesowac sie innymi bardziej niz praca . Niestety mam wrazenie ze donoszenie jest w jakism stopniu bardzo mile widziane . Nie kazdy potrafi sie odnaleźć w tym srodowisku , specyficzna firma . Slabe zarobki .

Bywszy

Opinia" pracownika " na temat zarobkow jest fałszywa , zeby nie powiedziec klamliwa . Mozna powiedziec krotko jakby czlowiek sie nie staral pracowal solidnie ZAWSZE znajda wymyslona teorie ze trzeba cos jeszcze poprawic w swojej pracy . Zarobki sa najslabsze z firm tej branzy. Placa na czas zawsze ! To prawda . Brak premii , systemu premiowego do tego w firmie handlowej jest nieporozumieniem . Jezeli chodzi o szkolenia - w zasadzie brak . Indywidualna sprawa pracownikow by sobie wynalezc i probowac argumentowac dlaczego potrzebujemy . Plusy sa takie ze rzeczywiscie praca jest b stabilna .

Zuzanna

@Pracownikchętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę. Na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

Rzeczywiście pytania są jakie są, ale dopiero u Pani prezes, wcześniej wygląda to normalnie :) Nie wiem o jakich zespołach są wcześniejsze opinie, ale są zespoły gdzie można się wykazać, nauczyć i nawet zarobić ;) wszystko zależy od indywidualnych możliwości, zdolności pracownika. Piszę tą opinie bo zetknąłem się z rożnymi głosami z rynku i nie tylko, że firma jest źle postrzegana bo jeden czy drugi niezadowolony pracownik coś powypisywał w internecie. Tak dla informacji w firmie pracuje ponad 300 pracowników , więc opinie negatywne muszą się zdarzyć, Ci co są zadowoleni raczej (jak widać ja pisze) nie wylewają ody do radości w świecie wirtualnym. PS. Płacą na czas :) a przed świętami jeszcze wcześniej ;)

ewa

zaraz po wyjściu jednego pracownika z pokoju z dywanem pozostali pracownicy potrafią w ekspresowym tempie opowiedzieć historię firmy zza kuluarów- taaaaak, wcześnej rekrutacja wygląda to normalnie. poza tym duża rotacja w firmie mówi chyba sama za siebie.

inzynier

podczas rozmowy wciąż pani dyrektor pyta o wyznanie, przynależność do sekt, o rodzinę, wykształcenie rodziców, partnera, robi niestosowne uwagi. nie polecam marnować czasu na rozmowy w tej firmie

tak

Wiadomo, że jak jest się wysoko na rynku to lepiej wypełnia się obowiązki. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich terminowa, wiecie może? Przecież dbanie o przyjacielskie stosunki między pracownikami spawia, że sukces się może pojawić w firmie.

Potwierdzam, że na rozmowie kwalifikacyjnej w Łomiankach pytają o kwestie rodzinne oraz wyznaniowe i to sama "Pani Prezes" , przecież to jest łamanie praw pracownika !!!! Jest specjalny dress code, koszula plus krawat, marynarka i spodnie nie "jeans", więc pierwsze dwie pensje trzeba wydać na tego typu garderobę, żeby nie chodzić ciągle w tym samym ;). Chociaż wydaje się, że firma ma korzenie szwedzkie, dywany na podłodze to zarobki mizerne. Nie polecam, brak możliwości rozwoju. Mówię o biurze w Warszawie.

zadowolony

Firma, w której ambitny pracownik ma szansę na rozwój zawodowy. Technicznie i technologicznie oddział w Grudziądzu na wysokim poziomie. Awans jest kwestią osobistego zaangażowania w pracę.

jasiek

co za bełkot........ludzie to typowa korpo. Na zewnątrz kwaitki ,drzewka, ptaszki, stawiki, a w środku syf, mobing i mogiła. pracuje tam już kolejny rok i mogę coś powiedzieć. Pieniądze na start najniższa krajowa, o jakąś tam podwyżkę możesz się starać po roku. A to tylko dlatego że co roku jest podnoszona najnizsza krajowa. brygadzisci i kierownicy na ogol ogarnieci, ale wymogi straszne jak za takie pieniadze. technologowie czy konstruktorzy pomylili sie z powolaniem, kazdy ma juz umowe na nieokreslony to leci w kulki jak trzeba. ocena 3/10 słabe 3...

Speedy gonzales !

Witam, Firma świetna. Świetni ludzie. Polecam każdemu zaczynającemu swoją ścieżkę kariery. Pozdrawiam wszystkich !!

jasiek

no tak, to wiem, że firma generalnie przy tyhc wentylatorch robi - i dobrze przynajmniej mieli jakis konkretny pomysł na biznes, pomysleli nad tym i jak widać to wyszło spokojnie, więc nie ma co tutaj nawet konkurencja pisac, że sa kipska firma, bo takie hejty to na kiloment widać jednak jakby wczytać się.

Zostaw merytoryczną opinię o Venture Industries Sp. zo.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Venture Industries Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Venture Industries Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venture Industries Sp. zo.o.?

Venture Industries Sp. zo.o.