Opinie o Edro-Trans w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edro-Trans. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Edro-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edro-Trans w Rybnik

Jasiek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach?Czy dodatki socjalne macie?

Nicki

Kuba

Słyszałem, że firma ma świetna opinię jako pracodawca i nie rozumiem niektórych opinii.

byly kiero

Stan obecny jest taki ze jest to juz prawie w calosci firma ukrainska jesli chodzi o kierowcow. Na spedycji tez już sa. O podwyzkch dla kierowcow nie ma mowy. O zadnych premiach na swieta, bonach itp tez nie. Podstawa 2500 PLN brutto do tego dochodza diety polskie i ryczalty noclegowe roznie wyplacane w zaleznosci od kraju gdzie się spi Ryczalty za nocleg Polska 45 PLN Czechy 30 EUR Slowacja 30 EUR Wegry 32,5 EUR Slowenia 32,5 EUR Austria 32,5 EUR Holandia 32,5 EUR Niemcy 37,5 EUR Belgia 40 EUR Luksemburg 40 EUR Hiszpania 40 EUR Wlochy 43,5 EUR Francja 45 EUR Szwajcaria 50 CHF Jesli nic się nie zmienilo do innych krajow Edro na chwile obecna nie jezdzi Diety krajowe są placone w zaleznosci ile godzin poza baza się przebywa. Powyzej 12h=30PLN, 8-12h=15PLN, ponizej 8h=0PLN czyli np.jak spi sie w Austri to masz placone 32,5 EUR + dieta polska, jak spisz w Belgii to dostjesz 40 EUR + dieta polska itp td Czasem jak sie dostanie powrot do miejscowosci gdzies w glebi Polski to można jezdzic 3 dni za 200 zl albo nawet mniej. Ogolnie na teraz jest to firma ze slabymi zarobkami dlatgo już tam nie pracuje za to moge wieej czasu spedzac z rodzina tak jak dzisiaj :)

Kamil 28 lat
@byly kiero

kurcze dziękuję za wyczerpująca odpowiedz a powiedz mi własnie jestem Swierzak w tym i poszukuje jakieś firmy na początek wiadomo ale taka która od razu mnie nie zniechęci do pracy i będzie dobrze płata z możliwością premii itp z góry dziękuję za odpowiedz

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Edro-Trans? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Spedytor międzynarodowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Gonzo

Wreszcie zaktualizowali stronę internetowa, najwyższa pora... www.edro.com.pl

Weronika

@Xxx2015 - a czy obecnie jesteś pracownikiem Edro-Trans? Czy możesz opisać warunki zatrudnienia na stanowisku kierowcy?

Xxx2015

Na chwile obecna Polacy sa mniejszością a Ukraińców jest juz około 100.Właściciel jest w nich wpatrzony jak w Bogow i sa to dla niego najlepsi kierowcy pod sloncem.Szkoda dalszych komentarzy.Polacy nawet nie przychodza juz pytac o prace w tej firmie.Ukraincy rozpanoszyli sie w Edro jak Rumuni we Wloszech.

Weronika

@alvin, na jakim stanowisku tak się przedstawiają warunki, wyżej przez Ciebie opisane? Czekamy na Twój komentarz.

alvin

Jeśli ktoś nie lubi siedzieć w domu, to polecam. System 2/1 lub 3/1, czyli dwa lub trzy tygodnie w trasie i jeden weekend w domu. Nie bez kozery jedynie Ukraińcy są zainteresowani pracą w tejże firmie.

aa

strona ostatnio aktualizowana chyba 10 lat temu

aa

strona ostatnio aktualizowana 10 lat temu

Weronika

@hm, aktualnie na swojej stronie internetowej, firma Edro-Trans zamieściła ofertę pracy. Poszukiwani - kierowcy. Więcej szczegółów znajdziecie pod poniższym linkiem http://www.edro.com.pl/index.php?lang=pl&show=praca

lilia

może i rzadko, ojkej, ale warto szukać takich ofert i starać się o zatrudnienie w tej firmie bo moim zdaniem są naprawdę solidną firmą transportową specjalizującą się w przewozie materiałów neutralnych i niebezpiecznych

hm

nie interesuje mnie co ty myślisz. Składanie osobiście cv nie jest żadną bezczelnością. Edro rzadko daje ogłoszenia. I specyfikę tej firmy znam lepiej od ciebie

hm

Nie czeka się na ogłoszenia. Jedzie sie i rozmawia o konkretach

hm

ADR trzeba mieć. Na wyn. składa się podstawa i diety, ale takie info to najlepiej u źródła.

janek

ja to chciałbym wiedzieć najpierw jakie oni maja wyamagania co do zatrudnianych kierowców? czy wymagają zaświadczenia o nie posiadaniu mandatów np? czy wystarczy że mam aktualne prawo jazdy i tyle? czy ktoś mógłby mi jakoś bardziej ten temat nakreślić, bo ja chciałbym dopiero zacząć przygodę z Edro-Transem

?

A może by tak napisać petycję o dokładne i precyzyjne kontrole w firmach które w większości płacą za km lub % od frachtu a szefowie rozliczają delegacje. Chyba najwyższy czas aby takich oszustów wyeliminować z rynku transportowego.

No to do sądu

Kabina to nie hotel Pewne już jest to, czego tak bardzo obawiali się polscy przewoźnicy: nocleg w kabinie nie jest „zapewnieniem bezpłatnego noclegu” dla kierowcy. Pracownikowi przysługuje zwrot kosztów za noce spędzone w ciężarówce. W związku z uchwałą Sądu Najwyższego z 12 czerwca 2014 w sprawie ryczałtów, polscy przewoźnicy znaleźli się w olbrzymim niebezpieczeństwie, a grożąca im fala pozwów ze strony kierowców może doprowadzić do upadku wielu z nich.

do
@No to do sądu

no to co

No to do sądu

Zostaw merytoryczną opinię o Edro-Trans - Rybnik

• Jak się pracuje w Edro-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Edro-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edro-Trans?

Edro-Trans
3.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • ul. Główna 40B
    44-237 Rybnik