Edro-Trans

Rybnik

Opinie o Edro-Trans

kierowca 2009-09-23 09:39:27
Jezdzisz po Europie za psie pieniądze.
Powiem tak ostatecznością jesli nie znajdziesz nigdzie indziej pracy.
To możesz brac
anonim 2010-06-08 15:40:16
kierowca - 2009-09-23 09:39:27

Jezdzisz po Europie za psie pieniądze.
Powiem tak ostatecznością jesli nie znajdziesz nigdzie indziej pracy.
To możesz brac

wszyscy jestesce dobrzy
Jelcz 2010-06-10 11:45:47
Pytanie jakie to som psie piniądze pytam z ciekawości
Kuter 2012-10-16 08:51:10
Zarobki jak wszedzie. Flota zadbana. Warunki pracy przyzwoite.Pracodawca solidny jesli chodzi o wypłacalność.
gonzo 2013-12-27 07:33:36
płaca od frachtu,za szkody które zrobiłeś płacisz sam,podstawowe naprawy na drodze musisz sam usunąć,tzw.dyspozytor (usunięte przez administratora)zna tylko jedno jak ci się nie podoba to się zwolnij,robota większość zinternetu co nikt nie chce jechać to EDRO jedzie.
NICK 2014-03-19 12:05:47
FRACHT ZALEŻY CO TRAFISZ JESTEŚ RAZ NA TYDZIEŃ LUB DWA W DOMU NA JEDEN LUB DWA DNI WIĘC MOŻE DO KUPY TYDZIEŃ
ZAROBKI OKOŁO 4500 JAK ŚREDNIO ZLICZYSZ( PO KAŻDEJ TRASIE WYPŁATA ALE CZEKASZ AŻ CI POLICZĄ A MOGĄ DŁUUUGO LICZYĆ ).Z TEGO MINIMUM WYDASZ 1000 NA UTRZYMANIE SIEBIE W TRASIE.WIEC ZOSTAJE OKOŁO 3 TYSI NA CZYSTO ...WIĘC HMM DUPY NIE URYWA .
NA MIEJSCU TEŻ TYLE ZAROBISZ BEZ WIECZNEGO BATA DYSPOZYTORÓW .

W TEJ FIRMIE DOBRZE ZARABIA TYLKO SZEFOSTWO
adaś 2014-03-19 20:18:20
No faktycznie podstawa najniższa krajowa plus diety za wyjazdy .
Pracowałem tam chwile ale na miejscu zarabiam więcej niż na trasach międzynarodowych Podziękowałem
mamut 1 2014-04-05 12:55:09
a ja nie narzekam,wchodze w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] synowi szefa,mam ladny nowy orurowany samochod i kazdy wekend w domu.
Miruuu 2014-04-07 14:20:36
No super ale może traktować wszystkich równo bo nie każdy lubi liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Wprowadzili jakies zmiany z dietami niby jakieś zaliczki diety które znikły po dwóch miesiącach a średnio miesiecznie jestem pare stówek w plecy.
Pozdrawiam szefie .Oby tak dalej ......
Waldi 2014-04-27 23:18:27
Przy podstawie jaką proponuje firma powinniśmy zrobić strajk.
Sprawdziło sie to w innych firmach.
Podstawa 2500 brutto już brzmi inaczej .
TO KONIEC 2014-06-28 00:29:19
Nie trzeba strajku kierowcy powoli sami odchodzą ile można sie dawac robic w ciula.
Wyeliminowanie jednostek bo padne ze śmiechu (usunięte przez administratora) Robie w firmie niemieckiej robie tą samą robote zo w Edro i mam 3 razy tyle kasy.
I bardzo chętnie przyjmują więc chłopaki zawijajcie sie .Ktoś chętny podamnamiar
Arturooo 2014-07-15 21:37:14
heja, możesz podać namiary na firmę w której jeździsz? Pozdrawiam
No to do sądu 2014-10-21 11:18:20
Kabina to nie hotel
Pewne już jest to, czego tak bardzo obawiali się polscy przewoźnicy: nocleg w kabinie nie jest „zapewnieniem bezpłatnego noclegu” dla kierowcy. Pracownikowi przysługuje zwrot kosztów za noce spędzone w ciężarówce. W związku z uchwałą Sądu Najwyższego z 12 czerwca 2014 w sprawie ryczałtów, polscy przewoźnicy znaleźli się w olbrzymim niebezpieczeństwie, a grożąca im fala pozwów ze strony kierowców może doprowadzić do upadku wielu z nich.
No to do sądu 2014-10-21 11:18:49
Kabina to nie hotel
? 2014-10-21 11:22:35
A może by tak napisać petycję o dokładne i precyzyjne kontrole w firmach które w większości płacą za km lub % od frachtu a szefowie rozliczają delegacje. Chyba najwyższy czas aby takich oszustów wyeliminować z rynku transportowego.
janek 2015-01-31 05:15:56
ja to chciałbym wiedzieć najpierw jakie oni maja wyamagania co do zatrudnianych kierowców? czy wymagają zaświadczenia o nie posiadaniu mandatów np? czy wystarczy że mam aktualne prawo jazdy i tyle? czy ktoś mógłby mi jakoś bardziej ten temat nakreślić, bo ja chciałbym dopiero zacząć przygodę z Edro-Transem
do 2015-03-22 20:08:21
no to co
hm 2016-04-22 18:29:05
ADR trzeba mieć. Na wyn. składa się podstawa i diety, ale takie info to najlepiej u źródła.
hm 2016-06-16 22:38:53
Nie czeka się na ogłoszenia. Jedzie sie i rozmawia o konkretach
hm 2016-06-23 09:50:27
nie interesuje mnie co ty myślisz. Składanie osobiście cv nie jest żadną bezczelnością. Edro rzadko daje ogłoszenia. I specyfikę tej firmy znam lepiej od ciebie
lilia 2016-06-25 12:38:06
może i rzadko, ojkej, ale warto szukać takich ofert i starać się o zatrudnienie w tej firmie bo moim zdaniem są naprawdę solidną firmą transportową specjalizującą się w przewozie materiałów neutralnych i niebezpiecznych
Zostaw swoją opinię o Edro-Trans - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edro-Trans