Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

Zbulwersowany

Przepraszam bardzo ale zakłady 1 i 2 mają cały rok (usunięte przez administratora)jak, rekordy padaja jak w zeszłym roku to daliście kasę i covid nie przeszkodził w tym oddzielcie automotiv od nas i będzie spokój dlaczego my mamy tracić zawsze na tym!!!!!!!!

Operator

Dlaczego przez automotiv zakład nr 1 i 2 (usunięte przez administratora)za....l mamy przestoi nie mamy praktycznie żadnych zarząd myślcie trochę...

Prince

Z1. (usunięte przez administratora) pracy dużo, w ciągłym napięciu, nerwówka. W przeliczeniu na godziny zarobki średnie. Zakład mega stabilny, nadgodziny stałe- zawsze wypłacane. Zaczynasz prawie od najniższej 19,50 i spawacze okolo 23, im wyższe kwalifikacje tym wiecej. Poźniej do podwyżek liczy sie poliwalencja, staż i absencja jak wszedzie. Robota Często 12h i soboty 1 zmiana, bardzo rzadko niedziela. Nadgodzin nie musisz robić jak są ludzie, a często ich brak. Średnio 20-40h nadliczbowych. Dwa razy w roku podwyżka inflacyjna(groszowe sprawy) czasem podwyżka działowa. Umowa 3mies, 3lata i nieokreślony, podwyżka wraz z każdą umową. Premia uznaniowa wynosi 350-700brutto(zalezy od działu) dają zawsze całą jak nic nie nawywijasz, dodatek nocny około 3zl za godz. Trzynastka w wysokości 10% podstawy, i co roku 10% az do 50%. Problem z urlopami. Poszanowanie praw pracowniczych i bhp na bardzo niskim poziomie. Grafik ustalany na łapu ciapu w piątek, często telefony "przyjdz na 18". Kierownicy nie wtrącają ci sie w prace i z reguły są mili, gorzej personel ciagle cie poganiają, donoszą, robią zdjecia. Można zarobić, lepiej niż u konkurencji, wszystko inne wypada słabo.

rudy
@Prince

jak kierownicy, to ile tam jest kierowników na spawalni ?

Princessa
@rudy

Tyle ile trzeba żeby ogarnąć ten cały b Znaczy każdy ma brygadzistę i głównego

montarzysta

Nooo, gratulacje dla zarządu. Nie dość,że na L-4 jesteśmy do tyłu, to jeszcze zabieracie nam co się da. Nie bierzecie pod uwagę, że mamy pandemię,choroby,kwarantanny, liczy się to żeby szła produkcja.Dla was człowiek to tylko robol. Nie ważne zdrowy czy chory -ma pracować. Miałem covida i byłem na zwolnieniu. W następnym roku już tak nie zrobię,szkoda kasy a ludzie zawsze się znajdą.

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

Operator

Pytanie gdzie związki zawodowe macie gdzieś ludzi dlaczego niezaszczepieni mają mieć gorzej dlaczego zabrano nam stażowe pracujemy gorzej czy jak kierownictwo też ma gdzieś prcownikow same dzbany aby wam było dobrze ciekawe czy wam tez zabrano za zyski trzeba z tad uciekac!!!!!!!!

Wkurzony

Do winkelmana dlaczego zabieracie nasze stażowe 25 %

Witam, chciałbym serdecznie podziękować zarządowi,za obcięcie o połowę bonusu stażowego,a także BHP za promowanie szczepień (pracujecie dla koncernów?),i "płacenie" za to że się ktoś zaszczepił! Również podziękowania dla solidarności winkelmann ,którą ma gdzieś prawa pracownika,i pozwala na segregację sanitarną!Wesołych Świąt

Tak to prawda

Logistyk

Często widzi się ofertę ja specjalistę ds. logistyki. Dlaczego tak często są rotacje na tym stanowisku? Jak to wygląda w praktyce?

Fujara
@Logistyk

Bo co czas jakiś, jeden z logistyków jest składany w ofierze. Kierownik wierzy ze dzieki temu bedzie mniej reklamacji ligistycznych.

Jestem tu po załadunek.Na drodze (usunięte przez administratora)ponad 2 godz,zadzwonili wjechałem i już czekam1:30min.O co tu do (usunięte przez administratora).chodzi?

Jeżyk12

Czy praca w weekendy jest obowiązkowa?

Jeżyk12

Chodzi bardziej o soboty

@Jeżyk12

Jedna sobota w miesiącu może być wymagana

prawda

Obowiazkowa i zmuszają

Adrian
@prawda

W jaki sposób zmusza się pracowników do pracy w weekendy? Co jeśli pracownik nie przyjdzie do pracy w dzień wolny? Opowiedz jak to wygląda w Winkelmannie.

Aneta
@Xasa

Jak soboty są płatne w Winkelmannie? Jest wyższa stawka za nie niż za normalne dni pracujące? Można dobrać sobie więcej pracujących sobót gdy ktoś by chciał sobie więcej dorobić do pensji?

@Aneta

Tzw. setki, podwójna dniówka. Na setki biorą kogo oni chcą. A zresztą co tu mówić o setkach skoro ich nawet nie ma :D

-?-

Cześć, co ciekawego dzieje się obecnie na Daimlerze? :) Pozdrawiam wszystkich.

chętny

Witam jak wygląda sytuacja w firmę na stanowisku spawacza? Warto składać CV?

pracownik pospolity

w Winkelmannie praca jest akceptowalna. Przy obecnym dyrektorze o podwyżkach (mimo inflacji) można zapomnieć. Jedyna szansa na podwyżkę jest wtedy gdy ludzie zaczynają się zwalniać. Pracując w tej firmie trzeba być odpornym na głupie i oderwane od rzeczywistości gadanie przełożonych z wyższego szczebla. Po prostu trzeba im przytakiwać i mówić że mają rację, mimo iż nie mają racji, i czekać aż sobie pójdą żeby muc spokojnie pracować.

Fagot
@pracownik pospolity

Na jakim zakladzie?

??

Czy kierownik Roman jeszcze pracuje czy już go na taczkach wywieźli?????

Pt
@??

Pracuje, ale jest na tyle sprytny, że zawinął mandziur z tonącego statku i stworzyli mu nowe stanowisko - kiero w dziale wsparcia ????

Waszczuk
@Pt

Że czego jest ...?

Bych
@Waszczuk

Wspiera. Jak wszędzie beznadzieja to musi być taki wspierający Roman

X
@Bych

Ehhh.. już nawet nie wspiera. Teraz jego trzeba wesprzeć. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Co nie Roman?

Irka
@X

Nasz Wspaniały Roman został zoptymalizowany :). Ludzi zawsze trzeba szanować !

Brygadzista
@Irka

A co już go na taczkach wiozą?

Wick
@Brygadzista

Już wywieźli

Bohdan
@??

To co wywieziony na stałe :) ??? A reszta lisków chytrusków ? :) siedzi i się śmieje.

tedi
@??

To ten co kiedys kosze w nocy na handel wywozil odwozac ludzi busem do domu ale mama powrot zalatwila ? Chociaz moglem pomylic imiona.

A-na-l

Z1 to katastrofa. Co tam sie dzieje

Jaki jest okres rozliczeniowy w Winkelmann? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Xyz

Zależy z jakiego banku przeważnie 8 max 10.

Kuba

Hej, jak atmosfera u mistrzyni Basi na zakładzie 3?

famfary

Z1 (usunięte przez administratora) muł i wodorosty

Rewi

Witam, czy są przyjęcia do pracy na produkcje dla kobiet. Marzec i jaki dział. Dziękuje

Aneta
@Rewi

Hej, podłączę się pod Twój wpis bo także jestem ciekawa czy aktualnie można liczyć na zatrudnienie na produkcji w firmie. Ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? Podejrzewam, że więcej osób będzie tym zainteresowanych więc dajcie znać.

@Rewi

Powiem tak, raz przyjmują raz nie przyjmują. Ludzi nie ma więc można próbować aplikować.

Bambo

Z1 to tragedia. Myślalem że takie firmy juz nie istnieją. A jednak.

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann