Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Waldi 2016-08-21 22:09
Widać, że za takie stawki nie ma chętnych skoro ludzie zwalniając się wybierają dużo bardziej konkurencyjne firmy z okolicy.
marian 2016-08-22 08:28
Jeżeli chodzi o socjal to jest tam na pewno prywatna opieka medyczna Luxmed, karty Multisport, wyjazdy rowerowe, wyjazdy na narty, impreza dla pracowników, zabawa i paczki mikołajkowe dla dzieci, wyjajmowana sala do gry w piłkę itd.
marian 2016-08-22 10:04
Prywatna opieka medyczna jest za darmo, karta multisport dopłata około 30 zł.
Robol 2016-08-24 18:07
Witam, jak jest na stanowisku lutowacza? Czy można po jakimś czasie związać się z firmą zatrudniając się przez pośrednika pracy ?
Robol 2016-08-25 09:04
Są też oferty na lutowacza u posrednika. Na magazyniera też widziałem ale pewnie z doświadczeniem tylko biorą. Ja wozkiem umiem jeździć ale na papierze kilku lat przepracowanych jako wozkowy nie mam. Ogólnie dzięki za odpowiedź.
Sylwek 2016-08-25 22:06
na start około 3tys do rączki to chyba się opłaca
adas 2016-08-26 08:12
firma jest nierzetelna niepolecam kadra niedoświadczona (usunięte przez administratora)
ADAS 2016-08-27 07:40
firma niegodna polecenia -bałagan brak motywacji na dalszy rozwój niedoswiadczona kadra kierownicza i biurowa.,,
Robol 2016-08-28 11:43
Adaś to jakiś frustrat, pewnie go zwolnili i wylewa żale.
Nobiles 2016-08-28 11:59
zarobki w dynamicznie rozwijającym się Viessmannie są bardzo wysokie w porównaniu z innymi firmami i nie powinno to nikogo dziwić, na start 3 tys. na czysto to godziwe wynagrodzenie
krzys 2016-08-29 12:47
moje zdanie jest takie wybierajcie inna firme wszystkie działy to gonitwa czasy podkrecone a wypłata marna nie wspominajac o kierownikach -duze nie NIEPOLECAM TEJ FIRMY
DC 2016-09-01 00:47
Chyba w biurze, bo na montażu nawet brutto tyle nie widziałam.
Aldona 2016-09-02 11:45
To jeszcze mało widziałaś :-)
Karpatka 2016-09-04 13:06
szwagierka moja jest bardzo zadowolona z pracy tam a zwłaszcza z bogatego socjalu który rekompensuje niskie wynagrodzenie, do tego mówi że jest bardzo koleżeńska atmosfera i profesjonalna kadra i możliwość ścieżki rozwoju zawodowego
Kleo 2016-09-06 19:05
Czy to prawda jak mówią ludzie w strefie , że nie ma kto u was już robić zupełnie i przesuwacie na produkcję ludzi z biur ?
bzdyczek 2016-09-07 05:07
tak to prawda niema kto pracowac niedlugo dyrektor z kadrowa zejda na kabelki super firma niegodna polecenia ciagle usówają negatywne komentarze zeby zdobyc pracowników ha ha
Andrzej 2016-09-07 11:44
Nikogo nie przesuwają z biur. Jest bardzo dużo zamówień i niektóre osoby z biur zadeklarowały się że w niektóre dni albo na sobotnich nadgodzinach wspiorą produkcję w montażu.
energy 2016-09-08 19:48
Obiadki za grosze są dla każdego pracownika dofinansowane. Multisporty, socjale i całą resztę to zobaczysz jak będziesz ich pracownikiem a nie agencji. A na to to sobie poczekasz. Chyba, że odejdzie ich pracownik wtedy przyjmą agencyjnego. Oczywiście jak masz jeszcze chody u kierownika.
Lorete 2016-09-09 18:55
to się dalej i dłużej zastanawiaj zamiast wysłać cv, dla pracodawców tacy zdecydowani pracownicy to skarb
bfst 2016-09-10 21:59
Na magazyn już są zatrudnione nowe osoby. Na stanowisko montera też. Co do pracy ludzi z biura. To pracują po godzinach i w soboty bo firma jest do tyłu z terminowym wykonaniem zleceń. Jakiś czas temu był zakaz nadgodzin i sobót, a teraz możesz pracować po 12h nawet w sobotę. Coś o stawkach to w magazynie na początek dostaniesz 2100 brutto plus premie to wychodzi około 2000 na rękę za 8h dziennie.
Gabryśka 2016-09-10 22:19
tak, 3 tys.do rączki dają na start
Amanda 2016-09-11 14:47
wysokie zarobki w firmie Viessmann nie powinny już nikogo dziwić, to lider w LSSE
PjakB 2016-09-12 19:12
Oczywiście Adamie ,że można liczyć w Viessmannie na awans a i podyżki skore co roku cię nie ominą. Masz też z góry ustaloną ściężkę rozwoju zawodowego i fachową spersonalizowaną opieką działu HR.
Swoją wiedzę będziesz podwyższał systematycznymi projektami szkoleniowymi a czas miło spędzisz na dofinasowanych formach rekreacji i sportu.
Żanetta 2016-09-15 18:40
Czy to prawda,że Viessmann jako jedna z nielicznych firm w strefie oferuje dla swoich pracowników bezpłatne szczepienia i wypasiony pakiet medyczny za przysłowiową złotówkę?
miś 2016-09-17 09:20
odp dla karcza ale ty ściemniasz niema ludzi do pracy w tym zakładzie za takie marne płace i warunki a ty takie bzdury piszesz niech dalej panie i panowie z biura zapier...,
Anetka 2016-09-17 17:30
@ karcz znajoma co tam pracuje to nawet chwali sobie że może na produkcji dorobić bo pensja w biurze mizerna a zawsze tutaj parę groszy wpadnie
Beduin 2016-09-17 18:40
3 tysiące ???! robię trzeci rok z dwoma sobotami mam 2,5 tyś . , to jakie trzy tysiące !!! ?????....mitomanka ,
Gregor 2016-09-18 12:26
@ Beduin pochwal się też dodatkową swoją premią wakacyjną , premią świąteczną, bonusami zdrowotnymi a jak dalej się nie podoba to wiesz gdzie papiery złożyć można
Bobek 2016-09-25 12:27
nowi żeby chcieli przyjść do roboty teraz dostają więcej od starych pracowników taka polityka kadr
adam 2016-09-25 15:46
Skoro takie dodatki to prawda to powiedzcie czy jakieś rekrutacje się tutaj może szykują bo mało gdzie można liczyć na tyle premii o ile są oczywiście do zrobienia..to pewnie już druga kwestia
pracownik 2016-10-27 20:26
Wiele ostatnio się dzieje w naszej firmie ale bardzo mało pozytywnych rzeczy wciąż oszczędności i ciecia, a dodatkowo zostajemy zmuszania do wykorzystania oraz rozplanowania urlopów NŻ, pracodawca nie ma takiego prawa aby od nas tego wymagać - to jest nasza kwestia czy wykorzystamy go w danym roku czy też nie, a nasz pracodawca chce się zabezpieczyć przed tym aby miał kto pracować w przyszłym roku bo każdy dzień się liczy, z racji tego że już nikt nie chce pracować w tym zakładzie nie ma osób chętnych bo robi się z tego kołchoz.
Tak na marginesie firma Viessmann już zatrudnia ludzi z Ukrainy i to oni są dla nich ważniejsi. Polski pracownik płaci na obiad - Ukrainiec ma za darmo. Polski pracownik zostając na nadgodziny sam organizuje sobie transport, Ukrainiec ma zapewniony.
Wiec widać kogo teraz szanuje Viessmann.
A co do wypłat to 3 tys. moze i widział pracownik Viessmanna przy 60 nadgodzinach. Premie zgadza sie są wysokie ( w granicach 1000zł na wakacje i świeta) i to jedyna rzecz, którą jeszcze "starego " pracownika trzyma w tej firmie ale są one zależne od tj. składowych jak np. zwolnienia lekarskie. Są osoby które przez kilka lat nie chodziły na L4, w jednym roku miały operacje i nieobecność w pracy ponad miesięczną i już nie została im przyznana premia świąteczna i wakacyjna. Więc weźcie też to pod uwagę.
Łysy 2016-11-29 20:24
Powiadam wam idźcie zarabiać gdzie indziej. Nie polecam
karotor 2016-12-02 07:56
Do osoby piszącej komentarze - jesli chcesz na ten temat pogadac - karotor@interia.pl - napisz.

karotor 2016-12-02 08:02
Lub zadzwon - numer pewno znasz.
korotor 2016-12-04 12:29
Chcesz pogadac to napisz maila albo wyslij mailem nr telefonu. Nie chcesz i wolisz sie ukrywac za anonimowymi komentarzami twoja sprawa.
korotor 2016-12-06 09:09
korotor@interia.pl
xyz 2017-01-23 18:44
Taka marka, która ma głęboko w poważaniu swoich pracowników, którzy na tą firmę pracują. Przykład idzie z samej góry, która to nie szanuje w ogóle ludzi.
abc 2017-01-24 09:35
Wypisujesz same bzdury. Czym wg ciebie objawia się ten brak szacunku? Tym że dostajesz extra premie przed świętami i urlopem, a może tym że jesz obiad w pracy za grosze, a może tym że masz zapewnioną opiekę medyczną za złotówkę i nie musisz czekać do lekarzy specjalistów po kilka miesięcy, a może tym że masz karnety na siłownie i basen z którego możesz korzystać całą rodziną, a może tym że firma organizuje darmowe wycieczki rowerowe, a zimą wyjazdy na narty, możesz pograć w paintball, skorzystać z hali sportowej, co roku masz imprezę zakładową, zajęcia z trenerem biegania i nordic walking. No chyba, że wg ciebie brakiem szacunku wobec twojej osoby jest wymaganie żebyś wykonywał dobrze pracę, za którą ci płacą, to nie mamy o czym rozmawiać. Zwolnij się, załóż własny biznes, zatrudnij pracowników i płać im za siedzenie, nicnierobienie i nieustanne przerwy na papierosa. Powodzenia na nowej drodze życia
Koleżanka 2017-01-24 19:48
Już niejednokrotnie przekonałam się, że ilu ludzi tyle zdań. Viessmann to światowa marka , wysokie standardy i praca tu daje satysfakcję poza finansową. Ludzie pracujący w tej firmie powinni stwarzać dobrą atmosferę do pracy.
Jolaśka 2017-01-28 04:04
Praca nie najgorsza,zarobki tez,ale wiekszosc to podpierdalacze zwlaszcza z KM,na nich trzeba uwazac
Mentor 2017-01-30 22:44
Viessmann sobie poradzi bo to potęga ale nieudacznicy wszędzie będą mieli kłopot ponieważ im się nie chce pracować!
Kzz 2017-02-01 10:56
Sorry, ale mnie potraktowali kilka lat temu jak śmiecia nie dając możliwości porozmawiania, tylko pozbyto się w białych rękawiczkach. Ale to niemiecko-korporacyjne zasady i dzisiaj mnie to już nie dziwi
Kzz 2017-02-01 10:56
gość007 2017-02-08 17:12
Nic dziwnego że na kablach jest coraz więcej osób z ua skoro pracownik tymczasowy (bo inaczej nie chcą) z Polski z miesiąca na miesiąc nie ma pewności czy przedłużą umowę a osoba z ua ma kontrakt na pół roku i nie musi się starać (szybkość czy jakość produkcji) bo swoje przepracuje i dowidzenia. Trzymanie osób przez agencje nie wiadomo jak długo zniechęca i nie ma co się dziwić że stale ludzie rezygnują. A co do atmosfery na km (jak pisała przedmówczyni) to faktycznie szpicle.
Nkju008 2017-02-09 23:15
Dużo się dzieje, ciągłe zmiany, firma dla ludzi lubiących wyzwania. Trudno się dostać, ale atmosfera w pracy jest super, tylko dla tych którym się chce:)
MISIEK 2017-02-10 11:44
bajki opowiadasz jest jeden bur....bałagan płace marne ,kierownictwo niedoswiadczone itd
Megaloman 2017-02-12 20:42
Praca w tak znanej firmie to już jest prestiż. Można tu się rozwijać i do tego dobrze zarabiać. Ta firma lubi ludzi myślących z ambicjami i chcących pracować!
Wrog 2017-02-24 18:13
Cww to mega c.i.o.t.a. stosuje mega mobbing i gora tego nie widzi bo nie chce widziec. Godzinami przesiaduje ze swoja kochanka na produkcji i nikt sie nie przyczepi . Dopoki on bedzie pseudo kierownikiem to coraz wiecej ludzi bedzie odchodzic. Jest mega cwaniakiem ale tylko w pracy bo ma wladze. W chicago nie byl taki odwazny bo pierwszy uciekal. Na dodatek chodzi na palarnie ze swoimi dupolizami i zuli od nich papierosy bo 8tys wyplaty nie wystarcza mu na fajki;-)
Martusia 2017-02-25 09:28
Każdy pracownik chciałby aby firma pracowała tak jak on chce. Trzeba zmienić myślenie. Jak sie pracuje w tak znanej firmie to już jest super
łysy 2017-02-25 11:12
BRAWO WREŚCIE ktos to zauwazył cww to niedoświadczony dawny logistyk a teraz pokazuje co potrafi czyli nic ,super dalej kręci z tą płaczliwa kochanicą,ale ze znowu pali za mojej kadencji był wrogiem palenia i sie czepiał kazdego -ale wiem czego pali bo jego ochronny okres sie kończy wiesz oco chodzi jak to czytasz -pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.