Opinie o Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. w Lubartów

Neutral

Jakiś rozżalony gość pisze pod kilkoma podpisami swoje żale.

Radek

Firma Roto jest najgorzej płacąca firma w Lubartowie ze wszystkich firm jakie są na produkcji żeby płacić na rękę netto 2.500zl w ogóle mieszanina pracowników traktują ludzi jak powietrze nawet obostrzeń nie przestrzegają Covidowych oczywiście kadry chodzą bez maseczek chorują a pracowników ganiają żeby wyżej maski nosić niech się UE weźmie za tychj sadystów w Lubartowie.

@Radek

Jak ci nie pasuje to zmień firm. Apropo tego wiruska to weź przetrzyj oczy

Nóżka

Co to za (usunięte przez administratora)sytuację w których kierownicy chodzą za pracownikami i mierzą czas ile zajmuje pracownikowi wykonanie swojej pracy?

Paulafsu

Pełen luzzz liderzy mają (usunięte przez administratora) zmianę zaczynasz od kawy i ciasteczek a od ploteczek się nie obedzie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Rocky Pol

Jeśli lubicie od rana biegać i robic robotę za kolegów którzy siedzą między regałami i popijają kawke lub herbatkę to miło was przyjmą ???? Ją niedługo spadam stąd :)

edziu

Wysłałem aplikacje na ogłoszenie: Przedstawiciel na rynek Pomorski Jaka podstawa na tym stanowisku? 8000 brutto podstawy realna? I ile do zarobienia total. Jaka atmosfera? i jakie auto? Do dyspozycji?

Pomocny
@edziu

Edziu 8000zl niemożliwe Do zarobienia przecietnie Armosfera super, jak robisz wynik Dobra firma ale juz musztarda po obiedzie:)

@Pomocny

Z tego co wywnioskowałam, ktoś wyżej pisał że produkcja i magazyn zarabia 2500-2600 więc przedstawiciel pewnie podobnie :D A nie żadne 8.

Aleksander

Firma jak firma... Robiłem koło 6 lat i nie polecam komuś kto jest bardzo spokojny i ułożony :) Na produkcji i magazynach co drugie słowo to padają pii piiii.... Atmosfera napięta zwłaszcza gdy jest duże zapotrzebowanie towaru , liderzy tak zwani poganiacze wyciskają ostatnie soki i uważają się za kij wie kogo a wiekoszsc to najwyżej skończyła zawodówke :) Zatrudnienie przez około 2 lata to agencja a potem przejście na Roto. Zarobki to porażka totalna 2500 do 2600.... Dają na święta złote strzały ale wiadomo kokosy to nie sa.

@Aleksander

Jakie zarobki? O matko jakie marne stawki.... To chyba po zawodówce dają takie pieniądze? Bo nie wierze żeby doświadczona osoba się zgodziła na takie kwoty.

Jaki jest styl zarządzania w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Stasiek

Procesowy

Syrena

Zalezy na którego Asm trafisz..

Kenny

Dział Personalny w Roto to zespół kompetenrnych oraz miłych osób. Na czele z Panią Dyrektor, którą z nieznanych przyczym wszyscy się boją, a która jest osobą konkretną. Rekrutacja prowadzona jest wzorcowo, z szacunkiem do kandydata. To była jedna z najprzyjemniejszych rekrutacji w moim życiu zawodowym. Nawet jeśli się nie zostanie zatrudnionym, to serdecznie polecam takie doświadczenie.

Kenny
@Kenny

@Patrycjo, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania: 1. Rekrutacja składała się z dwóch części: 1 rozmowa z rekruterem oraz przyszłym przełożonym, 2 z wyżej wymienionymi osobami oraz Dyrektorem Personalnym. Rekrutacja przebiegała sprawnie i szybko, odpowiedź dostałem w ciągu kilku dni po 2 rozmowie. Same spotkania rekrutacyjne trwały ok. godziny. Obie rozmowy miały harakter wywiadu kompetencyjnego i behawioralnego.

Vezyr
@Kenny

Personalna jest najbardziej fałszywa osoba jaka w życiu poznałem.

Czy ktoś wie coś więcej o rekrutacji na stanowisko automatyka? Jaka atmosfera, czy są możliwości rozwoju, awansu? Czy opis zadań pokrywa się z pracą faktycznie wykonywaną?

Klapek
@Kandydat

Jerzeli lubisz donosic na koleguf a puźniej z nimi pić cherbatę to witamy na pokładzie. Takich ludzi nam potżeba.

Vezyr
@Klapek

Dokładnie awanse tylko jak pod....kolegów.

Niedoszły

Proces rekrutacji w tej firmie to żart. Angażują twój czas, pieniądze (kolejne etapy odbywają się w Lubartowie). Po wszystkim brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Pełny szacunek dla kandydatów ????

@Niedoszły

Jak się nie podoba w firmie, to za bramą na twoje miejsce jest dziesięciu.

On

10 za bramą czeka? Ostatnio to taki h z Ukrainy i Pakistanu chyba. Coś miejscowi nie dają się skusić

Odradzam z całą stanowczością

Doradca techniczno-handlowy, warto ? Jakie warunki,flota, zarobki, atmosfera,

Sum
@Tomek

10,000 zł na rękę

DTH
@Tomek

Realizując plany spokojnie zarobisz powyżej średniej krajowej. Flota naprawdę ok, chociaż kiedyś było lepiej (kiedyś Insignia teraz Focus ale w automacie) Atmosfera bardziej niż poprawna, duże możliwości doskonalenia swoich umiejętności sprzedażowych, liczne szkolenia. No i co najważniejsze nie korpo.

Słabe zarobki

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrutacja przez firmę prowadzona jest w dwóch etapach. Najpierw jedna rozmowa ze wszystkimi zaproszonymi, a później wybranych kilka osób ma jeszcze dodatkowa rozmowę z dyrektor personalna.

Czy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

nie zapewnia

Agnieszka

Tzn są jakies dofinansowania do sportu, jednak w 100 % nie jest to karta multisport. Nie ma też pakietu opieki zdrowotnej.

@Agnieszka

Skąd wiesz?

Nie polecam, umowy przez agencję na 2 tygodnie. Słaba atmosfera, praca lekka lub ciężka (dźwiganie szyb) w zależności na jakie stanowisko się trafi, za tą samą wypłatę.

Bronisław

Mam przez to rozumieć, że pracodawca zatrudnia tylko i wyłącznie za pośrednictwem agencji? Zdziwiła mnie informacja o dwutygodniowych umowach zawieranych z agencją przed rozpoczęciem pracy w firmie Roto Okna Dachowe. Liczę, że zechcesz rozwinąć wypowiedź pod tym kątem, ponieważ rzadko spotyka się tak krótkoterminowe umowy.

@Bronisław

Tak, popieram to prawda. Dotyczy to pracowników na produkcji okien jak i na magazynach. Pracodawca zatrudnia przez agencję pracy tymczasowej. Umowy na początku są krótkie, 2 tyg. umowa może być kilka razy, później na miesiąc. Umowy przez firmę są dopiero po roku lub dwóch pracowania .

Ukrainiec z Sokółki
@Andrzej

Cyt."Pracowania" i mandat "za niemanie świateł" heheh !

ciekawy

Nie wiece dlaczego tak długo firma szuka osoby na stanowisko elektromechanika?

Janusz.
@ciekawy

Ponieważ na tej zmianie co będzie pracownik liderem jest sadysta.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

E

Na prosbe pracownika sa oddawane lub placone

Bożena
@E

Wiem, że byłeś aktywny na forum już jakiś czas temu. Jednak liczę, że odpowiesz na moje pytanie. Czy nadgodziny są wypłacane po standardowej godzinowej stawce czy są dodatkowo premiowane?

Arek

Firma dobrze oceniana w internecie do tego ma opinię dobrego pracodawcy cóż więcej chcieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. - Lubartów

• Jak się pracuje w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 70 ocen.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.