counter
5 1 15 5 1
Karol Nowy wpis

Jakie zdanie na temat Wasty mają pracownicy? Czy ze względu na koronawirusa nie ma żadnych problemów finansowych? Mógłby ktoś podać orientacyjną wysokość wynagrodzenia i dać znać czy nie ma problemów z wypłacalnością bądź opóźnieniami? Dzięki. :)

Aneta Nowy wpis

Powiedzcie, czy firma Wasta zatrudnia nowych ludzi w okresie pandemii, są jakieś oferty pracy? Z chęcią dowiem się jeszcze, jakie środki bezpieczeństwa zapewnia pracownikom firma w tym trudnym czasie.

Danusia91 Nowy wpis
Klient

Pana Piotra, właściciela tej firmy, cechuje niesamowita empatia w stronę klienta, cała firma prosperuje na bardzo rodzinnych relacjach, wszyscy się szanują, a podczas pracy każdy wie, co ma robić. Myślę że to zasługa nie tylko odpowiednio zgranego teamu, lecz także pozytywnego szefa, który jednocześnie trzyma rękę na pulsie, ale i także utrzymuje prawidłowe relację z innymi ;)

Filipowicz Aneta Nowy wpis
@Danusia91

Popieram - miałam przyjemność poznać właściciela firmy - wyjątkowy człowiek.

Agata
Klient

W firmie Wasta Kępno, zaskoczył mnie pan właściciel, przez telefon dostalam szereg ważnych informacji, jakie były mi niezmiernie potrzebne do wykonania instalacji. Udalo się finalnie umówić, mimo że mają dość sporą liczbę klientów, z tego co mi wiadomo. Pan Piotr nalezy do osób bardzo komunikatywnych, jak i pomocnych. Bez żadnego naciągania wykonał u nas z całym teamem instalację, jesteśmy bardzo wdzięczni :) Polecamy goraco

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dawid S.
Klient

Moja opinia o tej firmie jest bardzo pozytywna. Świetny zespół, którym kieruje naprawdę rewelacyjny szef, o świetnym podejściu do klienta. jest on bardzo ogarnięty, zawsze jest w stanie odpowiedzieć na nurtujące pytania klienta, od pierwszego telefonu otrzymaliśmy od niego szereg instrukcji, jak i odpowiedzi na zadane pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku

Beata
Klient

Pierwsza instalacje paneli firma Wasta zrealizowała na moim dachu w 2015. W między czasie dwukrotnie miałam kontakt z firma w 2017 przy powiększeniu instalacji i 2019 przy zakładaniu nowej instalacji paneli na dachu moich rodziców. Za każdym razem usługa była wykonana fachowo, szybko i profesjonalnie. Montaż przebiegał sprawnie, a formalności związane z uruchomieniem instalacji w pełni załatwione przez firmę. Skorzystałam już 2015 z pierwszej dopłaty oraz 2019 załatwiła to firma Wasta. Dziś po pięciu latach bycia prosumentem jestem samowystarczalna, czyli moje rachunki za energię to 35 zł raz na dwa miesiące. Dom ogrzewam energia elektryczna, mam klimatyzacje oraz podgrzewamy wodę plus zużycie codzienne w gospodarstwie domowym, wszystko to działa bezkosztowo. Namawiam wszystkich do korzystania z energii słonecznej, a jeśli zdecydują się Państwo to firma Wasta pomoże w realizacji.

Piotr
@Beata

Widzę, że jesteś zadowolona z realizacji paneli, które zrobiła Ci firma Wasta. Cieszy mnie to i w tym momencie chciałbym Cię zapytać, jak to się w ogóle stało, że trafiłaś na to przedsiębiorstwo zajmujące się akurat takimi rzeczami? Jakieś polecenie przez znajomego, czy wyszło to na podstawie opinii w internecie?

Tomasz B.
Klient

Witam wszystkich serdecznie, chciałbym się podzielić opinią na temat firmy zajmującej się m.innymi montażem instalacji fotowoltaicznych "WASTA" Beata i Piotr Wardęga. Jestem tuż po montażu takiej właśnie instalacji także na świeżo mogę wszystko opisać. Od samego początku bardzo dobry kontakt z Panem Tomaszem W, i Panem Piotrem właścicielem firmy.Następnie podpisanie umowy i błyskawiczne załatwienie kredytu a Alior Banku. To było nadspodziewanie szybko i bezproblemowo. Termin wykonania instalacji w umowie określono na 45 dni. Po 2 tygodniach miałem już panele na dachu, energetyka załatwiła wymianę licznika błyskawicznie i przed upływem miesiąca wszystko już chodziło. Był jedynie mały problem z aplikacją ale Pan Piotr stanął na wysokości zadania i już jest ok. Montaż paneli to inna sprawa Panowie czapki z głów ja na ten dach bym nie wszedł, doszło między nami do małego nieporozumienia, jednak wszystko zostało wykonane zgodnie ze sztuką. Panowie bardzo dziękuję i przepraszam, że czasami byłem niemiły. Emocje !!! Teraz właściwą opinia: Wasta zajmuje się od początku do końca wszystkimi formalnościami nie musisz wychodzić z domu wystarczą upoważnienia do energetyki i wszystko załatwione jest błyskawicznie nawet ja nie spodziewałem się takiego tempa. Dofinansowanie z funduszu mój prąd również jest w gestii właściciela Pana Piotra. Instalacja wykonana profesjonalnie szybko i działa bez zarzutu. Nic dodać nic ująć, serdecznie polecam firmę WASTA a właścicielom i pracownikom bardzo dziękuję i pozdrawiam oraz życzę samych zadowolonych klientów.

Barbara S

Firma wywiązuje się z umowy realizacja szybka bez problemów montaży szybko zrobili swą robotę a jak się czegoś nie wie zawsze można zadzwonić do monterów ja tak zrobiłem i wszystko mi wytłumaczyli :)

Mario

Super firma fachowa obsługa jak i wykonanie wszystko załatwione tak ze nie musiałem wychodzić z domu .Montaż szybki, montezy fajni pomogą doradza besmz problem a jak się czegoś nie wie to zawsze można do nich zadzwonić to pomogą :)

KB

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, ze względu na brak kontaktu z właścicielem. Wszystko przebiega bez zarzutu do momentu finalizacji całej inwestycji, pan Piotr odbiera telefony i jest dyspozycyjny. Potem kontakt się urywa...! Nie ma kto wyjaśnić działania systemu i nie wiadomo na ile można korzystać z wytworzonej energii. Tygodniami właściciel nie odbiera telefonu, a na umówione spotkanie, w terminie wyznaczonym przez niego samego, po prostu nie przyjeżdża i nawet nie raczy zadzwonić! Chyba nie tak powinna wyglądać współpraca! Szanujmy siebie i swój czas! Zainwestowaliśmy dość dużą sumę w to przedsięwzięcie (sama inwestycja wydaje się rozsądna) i zostaliśmy zostawieni samym sobie. Na rynku na pewno są dostępne inne firmy, które profesjonalnie traktują klienta. Moje sugestie dla Wasta Beata Wardęga: Zdecydowanie nie polecam tej firmy, ze względu na brak kontaktu z właścicielem. Wszystko przebiega bez zarzutu do momentu finalizacji całej inwestycji, pan Piotr odbiera telefony i jest dyspozycyjny. Potem kontakt się urywa...! Nie ma kto wyjaśnić działania systemu i nie wiadomo na ile można korzystać z wytworzonej energii. Tygodniami właściciel nie odbiera telefonu, a na umówione spotkanie, w terminie wyznaczonym przez niego samego, po prostu nie przyjeżdża i nawet nie raczy zadzwonić! Chyba nie tak powinna wyglądać współpraca! Szanujmy siebie i swój czas! Zainwestowaliśmy dość dużą sumę w to przedsięwzięcie (sama inwestycja wydaje się rozsądna) i zostaliśmy zostawieni samym sobie. Na rynku na pewno są dostępne inne firmy, które profesjonalnie traktują klienta.

Wojtek
@KB

Witam czy ta firma realizowała może panele fotowoltaiczne i czy podtrzymuje pan ta opinie

jarol
 Rekomendacja

Polecam firmę WASTA. Jest rzetelna, konkretna i bardzo dobrze wykonuje usługi zgodnie z zaplanowanym terminem realizacji.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Wasta Beata Wardęga w miejscowości Kępno? Nadal nie ma opinii od Was odnośnie pracy u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Wasta Beata Wardęga - Kępno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad