Opinie o Polimer Polska Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polimer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polimer Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimer Polska Sp. z o.o. w Płock

xxx

W show biznesie nie ma żartow:)

mała

To jest kropla w morzu,bo co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi;-)

xxx

Wow!!!Ale ktos ostro pojechał:)

Po prostu,pisze sie odzielnie,,,

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polimer Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
kret

i zamyka bramę :)

ostatni gasi światło heehehehe

Oni przyjmują na okres próbny na trzy dni . Jak się wyrabiasz w takim tempie jak stali pracownicy, to zostajesz. Jak się nie wyrabiasz , to zwalniają,(usunięte przez administratora)

ŻAL!!!

W końcu ktoś się odważył napisać prawdę,tylko czy to coś zmieni? Chylę czoła;))

Wróg

No też tak slyszałem, nie jedną opinie na temat tej firmy. Same negatywne, ale cóż dziwnego...

hihi

haha - 2012-01-18 09:58:41 tak długo nikt się nie odzywa,a tyle zmianszkoda klawiatury (na nową nie stać) "zmiany" -nie rozśmieszaj mi skarpetek.

haha

tak długo nikt się nie odzywa,a tyle zmian

Swiezy pracownik

a co mozecie powiedziec na ten temat jak ja od jutra tam ide i proponowal mi(usunięte przez administratora)miesiac a po miesiacu niby (usunięte przez administratora)" czytalem wasze opinie o tej firmie i mam podzielny wzglad na to wszystko a mam 20 lat. szukam jakiego kolwiek zatrudnienia i apropop rynek pracy byl owszem ale z 4-5 lat temu a teraz to jedna wielka zenada takze jak ktos zyje w latach 70 to zycze szczescia zyjemy w 21 wieku i niby mial byc lepszy a nikt nie ma pracy,nawet jesli ma wyksztalcenie. Pozdraiwiam

Dodam jeszcze, że powątpiewam w jakiekolwiek wykształcenie osoby, która uważa innych ludzi (usunięte przez administratora). bez skrupułów nazywając ich w ten sposób na forum.Nie zawsze papierek świadczy o naszym wykształceniu, wystarczy posłuchać jakie słowa padają z naszych ust.BARDZO PROSZĘ SPOGLĄDAĆ W LUSTRO ZANIM ZACZNIE SIĘ OCENIAĆ INNYCH!!! Nie szuflatkujmy wszystkich wzorując się na jednym przypadku!!

Zgadzam się z ta opinią. Ja mam wyksztalcenie nie byle jakie, jednak tylko w takim systemie zmianowym mogę pozwolić sobie na pracę. Nie uważam się za żadnego niedouczonego prostaka i wiem na co mogę sobie pozwolić. Jeśli warunki oferowane w firmie przestaną mi odpowiadać, poprostu się zwolnię. Nikt nie ma jednak prawa oceniać innych, zajmijmy się w końcu sobą a świat będzie lepszy.Naprawdę są w tym zakładzie osoby inteligentne i może warto je w końcu zauważyć. Pozdrawiam koleżanki z pracy ;))

Hej, nie tylko ludzie bez szkoły pracują,ale także Ci którym zależy na pracy.Fakt może zarobki nie najlepsze,ale pracują także uczciwi i fajni ludzie.To, że kogoś zwolnili na pewno nie bez powodu,każdy chce mieć dobrego pracownika i pewnych rzeczy nie da się tolerować.Ludzie sami sobie robią problemy, to komu nie pasuje może się zwolnić sam.Proszę nie wyzywać ludzi od baranów,bo nie wszyscy nimi są.Pozdrawiam pracowników

jednak się nie polepszyło i pewnie się nie polepszy.

Dawno nikt się nie odzywa to chyba się polepszyło w Polimerze.Pozdrawiam pracowników

No ale w końcu będą kamery....

sama się zwolniłam

Też tam pracowałam Zgadzam się w pełni z przedmówczynią Praca tam to chyba największa komedia i żenada świata Przy przyjmowaniu obiecują złote góry premie dodatki za weekendy i tak zawsze kończy się(usunięte przez administratora) Zdecydowanie wszystkim odradzam

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Lepiej miec prace niż siedziec i czekac na zasiłek. A komu nie pasuje to niech zwolni stanowisko i ustapi takim co potrzebuja pracy bo za cos trzeba zyc i utrzymac dzieci niz siedziec i narzekac bo sie jest nierobem.

Zostaw merytoryczną opinię o Polimer Polska Sp. z o.o. - Płock

Polimer Polska Sp. z o.o.