Opinie o Polimer Polska Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polimer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polimer Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimer Polska Sp. z o.o. w Płock

765rgyn, ggg te wyżej xxx i anonim na tej stronie to akurat jedna osoba góra 2 siedzące w biurze i robiące innym wodę z mózgu. ggg nade mną prawdę napisało. Kto pracował i pracuje wie jak jest i nie przedstawi tego w takich superlatywach. Pozdrawiam i nie róg z ludzi idiotów. "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

ggg

Też tam kiedyś pracowałem i było normalnie, do czasu kiedy za biznesy nie wziął się K.S. i od tego czasu były już tylko "lepiej" Jednak wykształcenie to nie wszystko, nie opanował i budowy ...... i zakładu, trzeba się jeszcze troszkę podszkolić. powodzenia dla pracowników.

ggg

Pewnie,a ze czasami jest surowy,to tylko dlatego ,ze nad nim tez ciazy odpowiedzialnosc nie moze pozwolic ludziom na wszystko,tylko ten kto nigdy nigdzie indziej nie pracował bedzie miał z tym problem.Jest całkiem w porzadku a najwiecej do powiedzenia na nasz temat maja ci co najmniej nas znaja.

xxx

Pracuję już długo,nie wierzcie tym co donoszą na kierownika,mnie też namawiały,żeby KŁAMAĆ,ale ja tego nie zrobię,bo uważam,że kierownik jest dla wszystkich jednakowy,nikogo nie wyróżnia.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polimer Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
765rgyn

Witam ta pani co opisuje o tej Firmie to ma racje nie jest zle.Tylko zlosliwosc ludzka niezna granicPozdrawiam A.

Nie wierzcie co piszą,pisać można wszystko i wymyślać,pracuję tam i nie narzekam,a ta która nie chce pracować to wymyśla głupoty,żeby zniszczyć opiniami innych.

765rgyn

Pracowalam w tej firmie ipopieam ta Pania bardzo madrze pisze .Byla pracownica

blebla

Siedziałeś, wkuwałeś i na co Ci to było drogi inteligencie...skoro nie potrafisz zrozumieć o co chodzi...przez takie prowadzenie firmy jest jak jest a jest źle. I nie oszukujmy się bo po przez faworyzowanie jednej osoby reszta ma prawo do złości. zamiast umiejętnie rozdzielić towar to i przestojów by nie było i strat. Czas to pieniądz. Miejcie pretensje sami do siebie że ludzie opisują tu jak jest. Zamiast pomyśleć żeby to jakoś szło to każdy h... na to kładzie. Masz nas za nic ale wiedz o tym że w tej samej ziemi będziemy leżeć. Pozdrawiam

765rgyn

Tak czytam i mysle sobie na jednej nodze utrzymac sie to troszeczke niebardzo .Pozdrawiam Pracownikow Powodzenia

bleble

ucinać to jest komu...firma 1 nogą na dnie....

ggg

to fakt,nie wziełam tego pod uwage,ale nikt nie daje nam wiekszego wyboru a na ten chleb z maslem trzeba jakos zarobic,..

roh

okradanie to ich specjalność ,zarabiasz 1200 bez składek ,a gdzie szkodliwe ,dodatek za nocki w tym syfie wytrzymują tylko najwytrwalsi ,to syf kobiety grzebią w oborniku po pieczarkach ,resztkach ze smietników -podpaski ,odchodt ,szczury ...,chemikalia ,to trzema trzepać do czysta

ooo

tak ciesz sie z kasy ,bez zadnych składek o zdrowiu nie mysl bo polimer to kurort i cie uzdrowi ,nie zatruje ,to kpina z biednych ludzi i wyzysk w biały dzień ,co powie na to skarbówka i zus ,

87guwgd

Polimer nic specjalnego

kret

Polimer nie firma, Peugot nie samochód.

iuyer74hf9

Podoba mi sie ten wpis bo wlsnie tak jest

8uudhieo

Polimer to firma na 6 co wy chcecie od tej firmy zarabialem(usunięte przez administratora)l to malo pozdrawiam smiech

bzdura caly czas bzdura

anonimowy

Odnoszę nieodparte wrażenie, że egzystujecie w brodziku intelektualnym i mimo rzucanych kół ratunkowych zanurzeni po kostki nie potraficie z niego się wydostać. Skoro tak bardzo przeszkadzają Wam zasady panujące w tej firmie to po co na siłę w niej siedzicie? Tak inteligentne osoby dla których wydawanie opinii na czyjś temat czy też ocenianie kompetencji innych nie stanowi żadnego problemu już dawno powinny zasiadać na kierowniczych stanowiskach- to co Wy jeszcze robicie na sortowni drogie Panie? ;) Jeśli się nie nadawałaś do pracy to szukaj innej a skoro nie znalazłaś to świadczy tylko o Tobie . Radzę zając się własnym życiem bo skoro jedynym zajęciem jakie posiadasz jest siedzenie na tym forum i życie czyimś życiem to gratuluję – wypadasz nędznie. Miałam nadzieję na walkę rozumów ale widzę że jesteście bezbronne ;)

nora

ja bym proponowała (usunięte przez administratora)udac sie z tymi oszczerstwami i wyzwiskami na policje(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polimer Polska Sp. z o.o. - Płock

Polimer Polska Sp. z o.o.