Opinie o Polimer Polska Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polimer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polimer Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimer Polska Sp. z o.o. w Płock

Teraz widzę, że chyba zbłądziłem, bo widziałem ofertę od firmy o tej samej nazwie ale z Solca a tu Płock jest wpisany. Komentarzy od lat jak widać nie ma a ja do teraz nie wiem co z tymi pracownikami ostatecznie się stało. Z kasa ostatecznie jest ok?

Tomasz Nowy wpis

Takie niepokojące wpisy czytam, czy wyjaśniło się wszystko?

twenty2006 Nowy wpis
@Tomasz

NIESTETY

twenty2006

Sprzedawałem towar tej firmie kilka lat temu nie uregulowali około 60 tyś zł. Wygrałem sprawę , komornik bezradny , właściciel wszystko sprytnie zorganizował aby nie wypłacić zobowiązań. Spółka przepisana na słupa z WA-wy, który ma na siebie kilkadziesiąt lub kilkaset takich interesów. Dawni właściciele mieszkają obok firmy, biedy nie widać.Być może sprawiedliwość kiedyś wygra, podobnież dobro i zło powraca.

stach Nowy wpis
@twenty2006

czytam jakby yo był mój wpis-sytuacja niemal identyczna-skarga paulińska -jedyne co można zrobić w tej sytuacji-- efekt??? też niewiadomy-- może wspólnie pokombinować

kto ma namiary na szefostwo-- trzeba dobrać się do skóry bo upłynie czas i przedawnią się wyroki komorników

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polimer Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
byk

3456, podobno poszukiwali kogoś takiego kiedyś ale to było dawno temu. Firma od dosyć sporego czasu nie potrzebuje ludzi nowych. Wszystko starymi siłami jest w stanie ogarnąć. Zastanawia mnie tylko czy u nich pracownicy z dłuższym stażem nie czują siępracą znudzeni?

jacek

wiozłem towar dla tych złodziei i niestety nie zapłacili..na płocie kartka że zarząd firmy przeniesiony do Warszawy( oczywiście w Warszawie pod tym adresem widmo).a szef sobie mieszka z boku firmy w super chacie, 3 BMW stoja i ma w (usunięte przez administratora) wierzycieli..kiedys byłem pod firma i akurat jakić gówniarz wjezdzał spod willi wiec go zapytałem o Polimer a on na to ze tam wisi kartka na której wszystko pisze- odpowiedziałem mu ze oboje wiemy ze to blef i niech nie kłamie a on schylił łeb wsiadł do BMW i odjechał.mam wyrok z sadu ale komornik nic nie moze zrobic bo wszystko jest sprzedane i majątku nie ma--ale szef z boku nieżle sobie żyje..czytałem sporo w necie na temat tego pseudobiznesmena i jego firm--jeden wielki przekręt. wg informacji od komornika Polimer wykupił Biotec-dzwoniłem tam i jakis pajac podajacy sie za prezesa powiedział ze bedzie wskrzeszał produkcje w polimerze i bedzie rególował zobowiazania wobec pracowników i wierzycieli-kazał mi sie odezwać za pół roku..no i próbowałem ale niestety tel juz nie odbierał--kolejny (usunięte przez administratora) jesli ktoś ma podobny problem to piszcie na jacekbm5@wp.pl moze wspołnie cos zdziałamy bo nie moze tak bc ze (usunięte przez administratora) zawsze sa góra i sie z nas uczciwych ludzi śmieja

Polimer Polska Mańkowo....firmy już nie ma....jak ktoś ma wyrok z sądu to radzę omijać komornika (szkoda czasu i tak nic nie ściągnie) i od razu kierować papiery na gwarantowany fundusz świadczeń pracowniczych (urząd pracy w warszawie) bo teraz pod ten urząd podlega firma.

thelider
@były pracownik

cos blizszego moglbys? mam wyrok nakazujacy im zaplate

jakimo

moim zdaniem chyba kazdy ma pomysl jak tu moze zrobic lepiej jakiś dodatkowy kurs bo nie bardzo sie nie orientuje w cenach takich kursów któe mi pomogły. tutaj na tej stronie są takie tylko nie za bardzo wim na jaki się zdecydowac cooooz bo wiecie wszystkie oferrty Poszukuję pilnie pracy więc jęsli macie jakieś informacje to proszę to jakoś przekazać.

jgdkooo

Napiszcie mi teraz jak wygląda u nich rozmowa kwalifikacyjna, bo często jest bardzo stresująca dla Kandydatów.Jak się przygotować do tej bitwy, aby wyjść z niej zwycięsko i jak zainteresować sobą przyszłego pracodawcę i jak uniknąć błędów? Może osoby które już to przerabiały mogłyby mi pomóc dziekuje za odpowiedzi

uou

co z tom firma?

thelider

zostałem oszukany przez polimer-mam wyrok sądowy i decyzję komornika i tym wszystkim mogę sobie ................ znajomy też ma taką samą sytuację.chcemy sprawę poprowadzić dalej--są takie możliwości.Każda informacja w tej sytuacji jest ważna-i za każdą będziemy wdzięczni

czytelnik
@thelider

Czy może Pan pozostawić jakiś kontakt na siebie? Mamy wspólny problem.

lider

kto ma jakieś konkretne informacje o tej firmie-wiem że wielu osobom winni są duże pieniądze-zbieram osoby poszkodowane przez tą firmę-proszę o informacje-podam bliższe namiar do kontaktu.Gdzie podziały sie maszyny-kto dofinansował kredytem tą firmę ?? a byli pracownicy to mają amnezję ???

odplider
@lider

podaj bliższy namiar udzielę informacji

zainteresowana

Czy ktoś ma jakieś namiary na tą firmę? Gdzie sie ona teraz znajduje? dokąd ją przeniesiono?

Klara

Co wy tu wypisujecie ludzi pozwalniali z dnia na dzień bez wynagrodzenia dwumiesięcznego a wy jeszcze ich bronicie ? Tak postępują pracodawcy ? wiedzieli co sie dzieje z firma od roku trzeba było zająć się jedną rzeczą a nie zbijać fortunę na budowach o których nie mieli pojęcia Nie ma kogo żałować !!!!!!!!

Krzysztof

To była super firma normalni ludzie życzę im powodzenia w życiu bywa różnie. W takiej sytuacji zmierzyć się z rzeczywistością zawsze jest trudno, nie brak gorzkich słów pod adresem szefostwa na tym forum, natomiast każdy z Was z całym szacunkiem stracił parę złotych natomiast szefostwo już nie młode a straciło być może fortunę życia.(usunięte przez administratora)Ja powiem szefostwu tej firmy powodzenia być może zdołają dać prace jeszcze kiedyś ludziom a Ci co tak tu się podśmiewają niech zrobią firmę i dadzą ludziom pracę również powodzenia. Gdyby prezes(usunięte przez administratora)dziś zadzwonił do mnie że potrzebuje pomocy to bym starał się mu pomóc a nawet chciałbym mieć takiego szefa i dla niego pracować (choć nieraz bywało ciężko)Powiem więcej myślę, że Ci co tak się podśmiewają zaraz by polecieli do pracy i to jest nienormalne.

THE END

Najstarsi górale nie wiedzą co tam się dzieje...Nowa niby prezesowa jak i władca udziałów to pic na wodę....oni biorą za odpowiednia sumę długi firmy.... Robią uniki i jedni i drudzy bo wiadomo że jeśli coś waluty mają to oczywiście nie dla nas...tylko dla siebie. Ich nie obchodzi nasz los...ale jak kuba bogu tak bóg kubie....

jak

a co z budowa (usunięte przez administratora) w Płocku kolo wieży ciśnień?

ktoś

Mam pytanie czy ten zakład kupiła firma FOL-POZ z Poznania ?

aaa

moze ktos cos wiecej napisac co stalo sie z ta firma

wredny

Najlepiej zarobił bank w Białej.... Szkoda że zastawiony sprzęt ma już nowych właścicieli...

Zostaw merytoryczną opinię o Polimer Polska Sp. z o.o. - Płock

Polimer Polska Sp. z o.o.