Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

piesek hau hau

jady - 2013-09-24 08:07:38 Zarobki przyzwoite i całkiem niezła premia. Atmosfera w pracy też w porządku.Tyś pewnie z biura( z tkz "góry"), albo PH , bo magazynierzy maj (usunięte przez administratora) w tej firmie,są dla twojej kochanej firmy (usunięte przez administratora) warci zawsze ich można wymienić na nowszy lepszy model. Mamy tego własnie efekty ha ha, tej wymiany, (usunięte przez administratora)

?

Firma wiadomo żyje z pozycji ale nie tylko liderzy są potrzebni firmie by był ład i porządek trzeba więcej ludzi od tkz. czarnej roboty (rozkładka,sprzątanie bałaganu itp) (usunięte przez administratora) no może ok... jak ktoś lubi ciasno. Zdecydowanie za mało miejsca na ten cały asortyment(Spożywka) Pozycjonerze przepadają przez palety i bardzo ciężko jest im cokolwiek wydać, wózkowi żeby się dostać do czegoś muszą czasem pół alejki przestawić albo spinać się po regałach. Wszystko przez palety zalegające alejki z towarem na sklepy oraz zalegający nierozłożony towar z dostaw. Miejmy nadzieje że wraz z otwarciem nowej hali wszystko się zmieni na lepsze. Towar na sklepy będzie mieć swoje miejsce a dostawy będą z głową czyli całe palety a nie po 10 zgrzewek/pudełek,które potem giną w gąszczu towaru i ciężko je znaleźć. Do tego nie powinno być jakiegoś wyścigu kto zrobi więcej pozycji bo to też jest przyczyna niszczenia towaru i totalnego bałaganu na magazynie obok braku miejsca. W ogóle jak można stawiać towar w alejkach jest tak ciasno że masz dwa wyjścia albo deptasz albo fruwasz nad nim, do tego ciekawe ile rzeczy pojechało jako gratisy spadając frywolnie z półek na owe palety z trasami. Tutaj pokrótce wytłumaczyłem dlaczego jest tyle strat Panom Prezesom. I proszę nie zwalać całej winny na pracowników,kierownika bo oni się starają jak mogą by to wszystko ogarnąć,tylko warunki są jakie są ciężkie i oby się to zmieniło na lepsze. Peace.

niemniej jednak, ja jestem zadowolony z tej pracy i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

bleble

Wolność słowa jak najbardziej. Ale skoro piszesz to co piszesz to są 2 rozwiązania możliwe: 1. Pracujesz tam od niedawna i jeszcze nie wszystkie niuanse i przekręty są Ci znane. 2. Piszesz, żeby wywołać niepotrzebne kłótnie. Tak czy inaczej w końcu zobaczysz co i jak w tej firmie działa, jakie wały są robione i jak to jest wszystko zmiatane pod dywan, najczęściej w beznadziejny io amatorski sposób. Po kilku latach pracy tu mam na tyle dużą wiedzę o firmie, że gdybym trafił np. do sądu jako świadek to bym był gwoździem do jej trumny. A już kiedyś się zanosiło na sąd i prokuratora po pewnej akcji (jeśli nie jesteś świeżym pracownikiem to zapewne inicjały (usunięte przez administratora). coś Ci w związku z tym mówią).

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
?

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, a moja opinia na temat pracy tam jest po prostu dobra. tyle

bleble

Odnośnie 3 powyższych postów: czyżby pan dyrektor zaczął sam robić autoreklamę? Bo nie wierzę, że ktoś normalny napisał takie pochwalne wersy w obronie tego zakładu pracy niewolniczej.

jady

Zarobki przyzwoite i całkiem niezła premia. Atmosfera w pracy też w porządku.

tuty

Szefostwo w Sobiku jest ok. jeśli robisz co do ciebie należy, nie masz żadnych problemów.

jn

to prawda uwalona wyplata z L4 zalezy tylko i wylacznie od malo rozgarnietego pana (usunięte przez administratora). noi czasami pomaga mu drugi pajacyk (usunięte przez administratora)-banda klaunow i nic wiecej!!a im zalezy tylko i wylacznie zeby jak najwiecej zabrac pracownikom.Falszywi na kazdym kroku patrza tylko zeby wbic komus noz w plecy.Ale juz niedlugo beda zalowac tych swoich zasranych decyzji i sami beda musieli wziasc deske i kiwajke do reki bo robic zxa chwile nie bedzie mial kto.

Rocco 23
@jn

Nie prawda zawsze się znajdzie ktoś na twoje miejsce. Niestety w 40 milionowym kraju dość jest szukających pracy za wszelką cenne. Nie ma ludzi nie zastąpionych,interes dalej się kreci nikt nawet po najlepszym nie zapłacze. Dopiero może gdzieś za 50 lat gdy zostanie ten nieszczęsny kraj wyludniony i nie będzie komu pracować wtedy pracodawcy zaczną doceniać swoich pracowników.

?

Nieprawda, wysokość L4 nie zależy od "widzi mi się" kogokolwiek, tylko od kilku różnych czynników. Jeśli macie wątpliwości dlaczego tak a nie inaczej polecam zajrzeć na (usunięte przez administratora). pozdrawiam

joe

no jak to kto decyduje niewiesz?zasrany dyrektorek (usunięte przez administratora) tak sobie wymysla jak mu sie podoba,dlatego w sobiku nigdy normalnie nie bedzie.az mi sie nie chce juz na niego patrzec

rudy

Jak to jest z L4?? że jeden ma więcej obciążoną wypłate a drugi mniej??powinna być stała stawka a nie według uznania że Panu x wezme tyle a Panu Y tyle kto to oblicza ile ma być upierdzielone za L4??????dyrekcja,kierownik czy kadry????

My35

Praca w Sobiku wspominam jako dobry okres w moim życiu. Wiele się tam nauczyłem..poznałem też kilka fajnych osoób, z którymi pomimo, że nasze pracownicze drogi się już rozeszły, nadal się przyjaźnie.

Obserwator

Przedstawiciele się zwalniają, magazynierzy też odchodzą -widać złe zarządzanie...Dyrekcji?

no nie mogę

Nowy brygadzista to elektryk? Śmiech- brygadzista jest po LO, z powodów finansowych zrezygnował ze studiów (anglistyka). I jak z ulicy? 4 lata pracuje (usunięte przez administratora)!

RRR

Pracuje w Sobiku już jakiś czas i jestem zadowolony. Praca może i jest męcząca, ale wypłata mnie satysfakcjonuje. Polecam każdemu, kto dopiero rozpoczyna swoją ścieżkę kariery.

wrz

dali by podwyżki a nie płaca drobne pieniążki, i zmienili umowy na normalne a nie umowy śmieciowe!!!

jhujhgfj

panowie uwaga to podpucha

spaer

Taaa.......... Siedzą cicho bo... się boja odezwać. I tyle na ten temat. Wierz mi - nie jest dobrze, Słowo masakra nie oddaje w pełni sytuacji tu mającej miejsce.

nn

a jak sie maja kierowcy? z tego co czytam to siedza cicho, wiec chyba dobrze...

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK