Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Przedstawiciel Szczecin - warto? Czy można tutaj liczyć na stabilne zatrudnienie? Jak z wynagrodzeniem?

Hej, czy w firmie Zaklady Miesne Madej i Wróbel płacą za nadgodziny?

Dejzi

Tak co tydzien w czwartek lub piatek, ale teraz juz nadgodzin nie ma bo sa ciecia budzetowe.

Buhaj

A co takiego zrobił?

Volter

Czy to prawda że od nowego roku firma ma drastycznie ograniczyć liczbę pracownikow za granicy

@Volter

Nie zdziwiłbym jeśli by tak było. Pracownicy z Ukrainy twierdzą że pracują po 12 godzin to oni nie moga tak pracować jak pracownicy z Polski bo pracują dłużej niż my o 4 godz. Dlatego bardzo dużo osób się zwolniło w tym i ja , a dochodzą mnie słuchy że po nowym roku kolejne osoby chcą się zwalniać. Odrazu zaznaczę że nie każda osoba z Ukrainy postępuje tak jak napisałem wyżej

Endi pendi
@Volter

Tak podobno madej wrobel otwiera Swoja filie w czarnobylu poniewaz woły z paczkarni i produkcji buntuja sie i juz nie chca pracowac za 1900 z premia

R
@Endi pendi

1900 z premia chyba pomyliłeś zakłady to że ty tyle miałeś to nie znaczy że wszyscy

Iga

Ja jak pracowałam w Niemczech to byłam szczęśliwa jak peacowałam po 12 godz bo więcej zarabiałam w końcu po to tam pojechałam .Ukraińcy są bardzo roszczeniowi ,najlepiej pracować po 8 godz i zarabiać dwa razy więcej od Polaka.

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ferdynand Kiepski

I jak drodzy pracownicy MW jestescie zadowoleni, ze pracodawca was tak bardzo docenia i szanuje za wasza cięzka prace i na swieta dal wam az 150 zl na przepyszne i prestizowe wyroby miesne do sklepow grupy dworakowskiej?

@Ferdynand Kiepski

Jakie 150? Stówa

Marian pazdzioch

Mogli dac kase do reki a nie na mieso to bym se przynajmniej cieple kalesuny na zime kupil tam u mnie na bazarku.

Ph

Jakie warunki pracy i wynagrodzenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w Kielcach??? Warto?

Wujek
@Ph

Proponuje sie dobrze zastanowić przed podjęciem decyzji ..warto również zgłębić wiedzę pozycji firmy na rynku

Bejb

Co z tą firmą? Czy to już koniec?wielkiej potęgi?

Byly pracownik
@Bejb

Wielka potęga?? Z tym troszeczkę przesadziłeś. Firma napewno nie upadnie a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Ludzie narzekali narzekają i będą narzekać tacy już jesteśmy.

elninio

wyroby masakra....slaska smakuje jak gumioki.

Abula
@elninio

Nie zgadzam się wyroby są bardzo dobre.A tak apropo gumiokow.Skad wiesz jak smakują?

tec
@Abula

Na Wyroby składają się w większości mięsa o obniżonym standardzie do większości wyrobów dodawany jest triming. Muszą szukać optymalizacji kosztów. Bo grupa ma poważne problemy finansowe zadłużenie grupy to grubo ponad wyobrażenia przecietnego zjadacza chleba.

Mazowsze

A komu nas znowu sprzedano? Jak worek ziemniaków.?

@Mazowsze

raczej ZA WOREK ZIEMNIAKÓW

@Mazowsze

raczej ZA WOREK ZIEMNIAKÓW

ononono
@Nołnejm

rzeczywiscie jestes nołnejm i nołlajf. Nikomu nas nie sprzedano.

ononoon

NIE MA ŻADNEJ SPRZEDAŻY FIRMY WIĘC CO MAM CI CZŁOWIEKU WYJAŚNIAĆ!

Kamila
@ononoon

Dobrze, już rozumiemy - możesz wobec tego się uspokoić. Skoro nie ma sprzedaży firmy to chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną przedstawia się jej ogólna kondycja. A może wiesz, czy aktualnie potrzebują tam nowych pracowników?

onononon
@Kamila

Przyjęcia są normalnie cały czas na wszystkie działy

nołnejm
@ononoon

@ononoon Robole z produkcji mao wiedzo. Wyniki firmy są katastrofalne przecież to widać na każdym kroku, więc albo pójdymy pod młotek albo pod układ. (czytej upadłość układowa)

Zuzu
@nołnejm

A czy tylko Madej upada czy pozostałe zakłady też???

ononon
@Zuzu

Hahahahahah nie można czytać tych bzdur. Żaden Madej nie upada! Weźcie sie roboty zlapcie a nie plotek.

Krak Smak

A Bogdan Twardowski nie jest już prezesem ZM Madej i Wróbel?

Qtro
@Krak Smak

Nie znam postaci

nołnejm
@Krak Smak

tego chopa juz (usunięte przez administratora) dawno.

Aaaa

Tak chodź ją mam w litrach

Jasmina

Pracuje w firmie pół roku.Bardzo podoba mi się ta praca ale z zarobkami trochę kiepsko i zastanawiam się nad czymś innym gdzie wypłata nie będzie najniższą krajową bo o premi kierownika można zapomnieć jak się nie jest jego pupilkiem.Pomimo że nie byłam ani razu na wolnym i pracuje dodatkowe dniówki to raz dostałam premie 50 zł ( oczywiście za dodatkowe dni osobno miałam zapłacone w kasie) Nie powiem bo na święta były bony no i bardzo fajne paczki do dzieci,dyby jeszcze ta wypłata była trochę większa to zostałabym tam do emerytury.

Atol
@Jasmina

W jakim dziale pracujesz???

@Atol

Czy to ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o zarobki i premie?

Patrycja
@Jasmina

Dla potencjalnych pracowników może mieć to bardzo duże znaczenie. Być może użytkownik zapytał o to, bo warunki finansowe w konkretnych działach różnią się od siebie? Czy wiesz coś na ten temat? Czy według Ciebie, jeśli warunki finansowe uległyby poprawie, praca w Zakładach Mięsnych Madej i Wróbel byłaby satysfakcjonująca?

@Patrycja

Oczywiście że gdyby warunki finansowe uległyby zmianie to praca jak marzenie dla mnie! Nie mówię tu o ogromnych kwotach ale 2000zł netto przyjęła bym z pocałowaniem ręki i mieli by naprawdę dobrego pracownika.Nie chodzę na zwolnienia lekarskie ,każde nadgodziny przychodzę jeśli jest taka potrzeba i daje z siebie 110% w pracy bo zależy mi na pracy,ale kwota 1,600 zł nie zachęca do dalszej współpracy ,bo nie oszukujmy się,ale praca ta jest ciężka na każdym dziale.

@Patrycja

Jestem pracownica MW na paczkarni. Wyplaty wolaja o pomste do nieba. Niby mialo byc lepiej po przejeciu przez grupe. Nadgodziny fajnie platne bo 250 ale idziesz 2 3 razy w miesiacu i wyplata uwalona bo gora musi to nadrobic. Wyplata bez nadgodzin ok 2000 tys a z nadgodzinamy 1800 dziwne niestety.

@Paczkarnia

2000 to dobry zarobek! Długo tam pracujesz? Może zamiast się zwalniać to po prostu zmienię dział ? No chyba że pracujesz systemem czterobrygodowym?

@Jasmina

2000 tys na obecne oplaty to dobry zarobek? Mam rodzine i opłaty . Niestety takie sa czasy. Chcialam zmienić dzial ale kierownik sie nie zgodzil.

@Paczkarnia

Ja zarabiam 1,600 zł więc niektórzy mają gorzej.400 zł to duża różnica.Zatrudniajac się byłam świadoma że to praca za najniższą krajową ale miałam nadzieję na premie kierownika,niestety o mnie co miesiąc zapomina.

@Jasmina

Na jakim dziale pracujesz?

@Paczkarnia

Nie chce pisać jaki dział bo wiem że pracownice tu zaglądają a nie chce problemów w pracy z powodu narzekania

Artur
@Jasmina

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Zaklady Miesne Madej i Wróbel otrzymałaś informację, że poza stałą podstawową stawką wynagrodzenia możesz liczyć na ewentualne premie od kierownika? Było przedstawione precyzyjnie jakie warunki należy spełniać, aby móc ubiegać się o ten ewentualny dodatek pieniężny?

@Artur

Tak,poinformowano mnie o tym że podstawa najniższej krajowej plus premia uznaniowa jaką przyznaje kierownik.Nie powiedziano mi jakie warunki należy spełniać aby taka premie otrzymać.Poza tym że pracuje według grafiku,przychodzę punktualnie do pracy i zawsze jestem na dodatkowych godzinach kiedy kierownik potrzebuje,to jak według ciebie mam się jeszcze wykazać żeby taka premie otrzymać ?

@Jasmina

Niepracujesz Ty przypadkiem na dziale sieci? Tak mi sie przynajmniej wydaje. Niestety wiem po sobie ze kierownicy nie dziela po rowno a szkoda. Niekiedy ten co mniej pracuje dostaje wiecej premi

Artur
@Paczkarnia

Piszesz, że podstawa wynagrodzenia nie jest wysoka. Czy dodatki w postaci premii lub pakietu socjalnego mogą podwyższyć pensję i zrekompensować tę niedogodność? Czy jest możliwa praca na akord? Wtedy także można więcej zarobić. Jeżeli jesteś pracownikiem z długim stażem i doświadczeniem spróbuj wyjść z inicjatywą i zaproponuj podwyżkę lub inna formę gratyfikacji, która mogłaby podnieść Twoje zadowolenie i motywację do pracy.

nasa@
@Jasmina

Tam nie warto się niczym wykazywać to i tak nic nie da pracowałam tam wiele lat za najniższą krajową wtedy było 2100 a na rękę dostawałam 1400zł

Franek

Ignacy Kowalski i Robert Szpara od sierpnia 2019 nie są już w Zarządzie Madej Wróbel

@Franek

wymiksowali się bo bali się konsekwencji tego co będzie. :-) podczas upadłości musieliby się tłumaczyć z decyzji :-P

Zaniepokojona
@Nołnejm

Jakiej upadłości? O czym piszesz????? Pracuje na sklepie i zdarza się że są opóźnienia w realizacji dostaw i nie wszystko dostajemy, ale zaraz upadłość??????? Myślałam że to chwilowe :( Czy serio jest tak źle?

ononono
@Zaniepokojona

skończcie pisać bzdury, nie ma żadnej upadłości. Jeśli jest jakaś obsuwa na produkcji logiczne, że dostawa będzie opóźniona, polecam zakład produkujący gwoździe lub śrubki - tam opóźnien nie bedzie

Były Pracownik

Firma Madej Wróbel należy do Grupy Dworakowski. Nie udała się konsolidacja Panu Zbigniewowi Dworakowskiemu (właściciel). Zakłady Unimięs i Peklimar zostały już sprzedane. Wyniki poleciały w dół o prawie 30%. Zarząd (Jarosław Kołtun, Robert Szpara, Ignacy Kowalski) nie umieją zarządzać, a ponad to tylko się bawią (imprezują, wydają kasę firmową, marnują kasę na lewo i prawo), najgorszy zarząd, z którym miałem do czynienia, totalnie brak kompetencji, nie mówiąc już o zrozumieniu podstawowych parametrów zarządzania biznesem. Pan Dworakowski na pewno sprzeda również firmę Madej Wróbel, lecz czy będą chętni??? w mojej opinii nie będzie, bo ta firma jest w rozsypce, zakład bardzo zaniedbany, stary park maszynowy, który ledwo ciągnie.

Kamil
@Były Pracownik

Wypowiedziałeś się o wadach organizacyjnych w firmie. Możesz rozwinąć ten wątek? Są jakieś zalety tej pracy?

Poszukujacy

Witam,zamieszczone jest ogłoszenie na Ph Opolskie ,zadzwonili do mnie na rozmowe rekrutacyjna,isc nie isc? Jakie warunki?jak praca? Napiszcie szczerze

Marti
@Poszukujacy

Ja z podobnym pytaniem. Kierownik rejonu Kraśnik - możecie coś napisać o atmosferze i zarobkach, bo to co można przeczytać w na innych forach jest trochę przerażające, a nie chciałabym sobie pogorszyć.

Admiral
@Poszukujacy

Biorą jak leci bo nie mają ludzi do pracy.Obiecuja wszystko.To tylko obiecanki.

Autor-ksiazki-o-madeju
@Admiral

Jest sprawa o ktorej madejowie chcieli by zapomniec ale im nie pozwolimy. Asia i Heniek zgineli realizujac psychopatyczne zadania fuhrera jadac z miesem do klienta. Byli czolowymi postaciami DH. Zafundowaismy im tablice pamiatkowa obok recepcji zwroccie uwage i pod rozwage. Nie bojcie sie pytac na rozmowach o prace o ta historie. Ps. Zgonow bylo duzo wiecej - ten byl najglosniejszy.

Patrycja
@Autor-ksiazki-o-madeju

Czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji tego, co piszesz na forum publicznym? Nie warto poruszać tu tego typu tematów, czy snuć domysłów, które mogą urazić osoby trzecie. Jeśli chcesz powiedzieć nam coś na temat pracy w firmie, zrób to proszę w sposób merytoryczny i rzetelny.

Mick
@Autor-ksiazki-o-madeju

A jak potraktowano jej rodzinę po wszystkim? Zwolniono z hukiem bo trzeba było ciąć budżet. Po tylu latach pracy, po takim zaangażowaniu i własnym wkładzie. Brak słów. Sumienia nie mieli by tak dobrego pracownika zwolnić.!!! A taka Pani z kadr co prawie wszystkich miała w d...e, i lizala i lize tyłki wyższym stołkom to do do dziś grzeje stołek...

Mick
@Patrycja

Urazić osoby trzecie? A ile osób oni skrzywdzili? Na to nie patrzysz, no tak pracujesz tam to ich bronisz. Brak słów. Gdyby nie pracownicy tego zakładu to oni w życiu nic by nie osiągnęli. Zapamiętaj pracodawca osiąga wiele dzięki pracy pracownika. Ale ty niestety chyba za co inne masz płacone.

Odprawa
@Mick

To prawda zal bylo patrzec na Wiktorie..(usunięte przez administratora) Ludzie odchodzili albo w glebokiej depresji albo wybierali stryczek bo nie wytrzymywali. Ludzie czemu milczycie ? Juz zapomnieliscie co ten psychopata robil na odprawach ?

@Autor-ksiazki-o-madeju

Szanowni Państwo, proszę nie używać tej historii do dyskredytowania Firmy Madej Wrobel każdy z nas godził się na określone warunki pracy... Nie byliśmy zmuszani... Dokonujemy w życiu wyborów i sami ponosimy ich konsekwencje.... Proszę uszanować pamieć mojego Męża pomimo tylu lat ten ból w Nas Rodzinach wciąż tkwi. Pamietajmy o jednym to my decydujemy.... Sami o sobie.

jj
@Odprawa

co robił na odprawach>?

Gandal6

Stoisko Gorlice, bardzo miła obsługa, dziewczyny super, tylko dlaczego tak znana firma nie zapewni im STANDARDU.Od jakiegoś czasu, wędliny pakowane są w woreczki, niestety, jeśli dalej tak będzie rezygnuje z ich stoiska.

Zniesmaczony
@Gandal6

Może po prostu nie mają już pieniędzy na papier? Dobrze że jeszcze woreczki mają...

@Gandal6

Proszę zrobić zakupy w innym sklepie i zobaczyć w co pakuja, a nie czepiać się ekspedientek.Robie zakupy w Tesco,Kauflandzie i zawsze mam do woreczka wędliny pakowne.Wielkie halo pani z tego robi.Nie szkoda pani czasu i nerwów na takie myślenie!!!

informator

W tej firmie to raczej pracują ludzie o niskich zarobkach co za tym idzie to raczej pracowniki co nie mają rodzin , nie myślą o stałej współpracy bo w tej firmie Madej & Wróbel a raczej założona agencja Madej & Wróbel Plus . Biorą co popadnie można mieć i nie mieć doświadczenia bo dla nich to żadna różnica a jeśli tak się dzieje to co mogą zaoferować ?? byłem na takiej u nich rozmowie i powiem tak oszukują jak umieją ja wysłałem cv na adres e-mail Madej&Wróbel z wiadomością że nie interesuje mnie agencja plus oddzwonili za tydzień jako firma tel wspomniałem że nie interesuje mnie współpraca z agencją plus tak rozumiem tym razem dzwonili z bezpośredniej firmy Madej&Wróbel przyjechałem na rozmowę a tu agencja co się okazało i przedstawiono że na okres próbny tak jest , ja już wiem jak u nich wygląda okres próbny dla tego nie warto dawać się im wkręcać bo to szkoda czasu i pieniędzy na dojazd jeśli nie potrafią uczciwie przedstawić oferty pracy mówię o Madej&Wróbel Ruda Śląska dla tego mają taki problem z pracownikami że ciągle mają zapotrzebowanie najlepiej niech na sklepach i produktach dopiszą PLUS !

Chce wyrazic swoje oburzenie z tego powodu, ze juz kolejny raz kupilem wedline tego producenta i niestety jest on na tyle nieuczciwy i do swoich wyrobow dodaje smierdzace mieso z KNURA, ktore jest miesem nie pelnowartosciowym i w wielu krajach jego uzywanie jest zabronione. MadeyWrobel jedz sam swe smierdzace wyroby. Wieprze.

Admirał
@234567

Zaznaczam,że wyrażam swoje zdanie.Kupuje wyroby już prawie 20 lat i mam jak najbardziej dobra opinie .Wyroby są smaczne i odpowiednio przechowywane w lodówce zachowują świeżość.Mam sprawdzony sklep .Jeśli panu nie odpowiadają to dlaczego nie zmieni pan producenta, a może już wszystkich pan obrazil ???

Nie Lubię Oszustów
@Admirał

Wyroby Madej Wróbel są niskiej jakości, i to bardzo niskiej. Wystarczy zerknąć na składy - sama chemia i tłuszcz. Te wyroby to oszustwo i naciąganie w balona klientów. Proszę porównać składy z innymi markami.

joal
@234567

Zakupiłam takie właśnie mięso - łopatkę, żeberka i kiełbasę, w różnych odstępach czasu, niestety rezygnuję z ich wyrobów.

Werucha12

Mniam to moje ulubione Kaba osy z madel wróbel zdecydowanie polecam

Mc99
@Werucha12

Najgorszy szajs

Mazowsze

Witam. Czy to prawda o rozsypce firm. Nam NIK nic nie mówi.? Mazowsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.