Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Denis12

A znacie takiego ustawiacz Marcina G. z Wroblowej? Ma kochanice z Kruszyna Natalie( jeśli jeszcze myszka pracuje) , a szkoda tyle lat był w fajnym związku

Wadimir
@Denis12

Wiem o tym bo sama się chwalił że do Niego wypisuje i wysyła fotki

Olga
@Denis12

Natalia bo tak się przedstawia to(usunięte przez administratora)a z tyn usatawiaczem z Wroblowej Marcinem G. Piszę od jego powrotu z długiego L4 bo sama to gadała chciałaby kasy ale on samych komorników ma

@Denis12

Ku czemu ma nam służyć ta wiedza? Chyba tylko po to aby rozbawić tz chodzące " idealy". Wasze życie musi być strasznie nudne, skoro zajmujecie się cudzym. Na forum poświęconym opinii na temat pracy a nie osobistego życia innych ludzi. Pozdrawiam.

@Denis12

No i kogo to obchodzi (usunięte przez administratora)

kobitka

Od zarządu ( celowo małą literą ) nawet życzeń Żenada

kot
@kobitka

Na dzień kota też nie było życzeń. Co za wredny zarząd.

????️‍????

Im więcej nam zabieracie, tym mniej mamy do stracenia. "Pracownicy"

On
@????️‍????

Jakość ponad wszystko... Marzenie obsługi... SR dodatkowo w trakcie obsługi maszyn, nie mówiąc o obsłudze b. Często ponad 1 wydajności.do tego inne operacje . Więc o jakiej jakości mówimy..? Na to trzeba mieć czas.. Wystarczy mieć poniżej już zajęcie znajdują a gdy ponad.. To nikogo nie ma.. . Niech zaczną robić aktualizacje w kartach technologicznych bo przelicznik inny maja ci co przydzielają maszyny. Wtedy zaczniemy mówić o jakości.. I w końcu braku.. reklamacji. Bo żaden pracownik nie będzie robił na swoją szkodę i pod górkę , to chyba logiczne..

@On

Żale do pana boga - mistrzowie wiedzą jakie są wydajności a mimo to przydzielają SR bo tak każe jąkała i wszystko w tym temacie

????️‍????

Wymagania jak w NASA, wypłaty jak w garażu. Oto Graform.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Były

Ja tu nie wrócę... Byłem w Kruszynie i nie mogę znieść kierownika (logistyka) i głównEGO technologa, który chyba nigdy wcześniej nie miał styczności z pracą w przemyśle. Serio dla mnie porażka i niskie standardy...

Sodexpo

Widzę że już płacą talonami na mieście. Dają tu, czy pracodawca za biedny?

Optymista
@Sodexpo

Hahaha... Socjal GF: 1.ciepło na hali, do 39 stopni w lato 2. Woda w mocno ograniczonych ilosciach, może tam gdzie jest lana z banki jest jej więcej, ale tam gdzie dostają butelkowana to wypada 200ml na człowieka na dzień pracy (w lato, bez nadgodzin-potem zostaje kranowka) W tej firmie cały budzet socjalny jest rozkdadany... Aż dziwię się że PIP się tym jeszcze nie zajął...

Wiacz w usta
@Optymista

Z tą wodą to nie przesadzaj. Co miesiąc jak jest jej dostawa to ustawiacze zamykają ją w swoich niebieskich szafkach na hali w Kruszynie. Tzn. tak do piątego każdego miesiąca jest ogólnodostępna a potem tylko pod kluczem w szafkach u ustawiaczy bynajmniej w Kruszynie.

Optymista
@Wiacz w usta

No właśnie.... Mówisz o Kruszynie, ale przelicz to przez liczbę osób i ilość butelek. Każdy dział ma oddzielny przydział zgrzewek butelek, podzielić przez liczbę osób w dziale, to wychodzi 200ml,chyba że mówisz o dziale w którym jest duża zmiana osobowa... To mogli nie zdarzyć zaktualizować i im się więcej wody niechcący zamówił. Nie rozdrabniajac się wody jest mało, ale gdzie mowa o jakimś socjal... Na pewno nie w GF :)

Gorbacz
@Sodexpo

Toż ludzie jakie bony??? My sami kichy musimy wędzić żeby przetrwać święta. Cały dzień w dymie śmierdzącym.

Gorbacz
@Wiacz w usta

Podaj swoje imię i nazwisko skoro tak sypiesz tych ustawiaczy.(usunięte przez administratora)

Łucja
@Gorbacz

Widzę, że sporo wiecie na temat firmy Graform, dlatego bardzo liczę na pomoc z Waszej strony. Ciekawi mnie, czy firma ta zapewnia pracownikom stabilność zatrudnienia. Jak to wygląda?

@Łucja

W tej firmie stabilne są tylko nerwy, nigdy Ci ich nie zabraknie

Jakie są mocne strony pracodawcy Graform?

Ktos

Najważniejsza i najmocniejsza, że nadal firma istnieje mimo multipatologii w niej występujących.

Jedyny pozytyw ( aczkolwiek to powinno być standardem), że płacą na czas i składki doprowadzają od całości wynagrodzenia. I na tym pozytywy się kończą

Greg

Mocną stroną Graformu jest to, że pracownicy tak łatwo dają się robić w wuja. Patrz przerwa świąteczno - noworoczna.

Łuki

Witam przyjmują do pracy w Graformie ?proszę odpisać

Kadry
@Łuki

Tak, ale musisz mieć silną psychikę. 17 zł na godzinę i rozbudowany pakiet socjalny w formie 33°C na hali.

Ffeg
@Kadry

Kartonowy Krzyś ma 20 więc o czym gadka?

Zen
@Kadry

Z dodatkiem.!! . Na umowie tej kwoty nie ma. .. Ale wciąż pracujemy na podwyżki. Więc jest nadzieja. ???? Bądźmy dobrej myśli.. ????

@Łuki

W firmie żądzą ustawiacze i "starzy pracownicy " , nie doceniają tych którzy się starają tylko liczą na donosy do tak zwanych majstrów. Kierownik produkcji to jakieś nieporozumienie jak ustawiacz tupnie to siedzi cicho jak mysz pod miotłą i cały zaklad się śmieje. Brak wsparcia ze strony kierownictwa . Nie polecam tej firmy, opuściłem tonący okręt bez kapitana .

Szok

Ale niby gdzie tak jest, na pewno nie w Kruszynie

stary
@Szok

Tylko Kruszyn

Dealer

Zen nie wiem co bierzesz.... Kruszyna różni się nie co od Wroblowej i to wszyscy wiedzą inni ludzie inna organizacja pracy, nie mniej jednak (usunięte przez administratora) jest w całym GF i są dwa obozy starego i gruchy. A pomiędzy tym jest jeszcze bezdomny dyrektor który raz robi jednemu dobrze a raz drugiemu i żeby odreagować wyzywa się na wszystkich sobie podległych.... Nie wiem czy to spoufalaniem można nazwać... To się wykreowalo przez wiele lat i tak się kręci... A czy kazda praca jest ciekawa to najlepiej spytaj sprzątaczke, ona to ma dopiero niespodzianki każdego dnia w pracy gdy wejdzie do toalety....

Aga

Witam mam pytanko potrzebują do pracy w Graformie ale w Kruszynie ? Proszę odpisać.

Wojtek

Macie już problem z wirusem tak?

inny

Jak to jest, że wszyscy noszą kagańce, tylko kierowcy nie muszą?

młody
@inny

zgłaszaj do ich przełożonego albo bezpośrednio do dyrektora. jak wszyscy to wszyscy

Fyr
@inny

jest wirus na magazynie Wróblowice

Grosl

W Kruszynie też poprosimy o automatyczny termometr do mierzenia temperatury ciała zawieszony na ścianie. Niektóre osoby z portnirni mają problem z podniesieniem ręki na wysokość większą niż 1 metr i nie ma mowy o zachowaniu bezpiecznego dystansu przy dotychczasowym pomiarze.

Ann
@Grosl

Dojedzie.

Fidel

pracowalem dzisiaj w masce i jak oddychałem w niej to po godzinie , było mi źle. Widzę jak po kątach inni zdejmują te maski a ja się duszę bo pracuję na widoku kamery i juz przyszlem w weekend do pracy niech ww se pracuje

Robotnik

Dziś słyszałem że mamy pracować 8 godz w maseczkach Ja rozumię wszystko Ale od tego siedzenia za biurkiem kogoś chyba (usunięte przez administratora) Kto to wytrzyma

Ona
@Robotnik

I bardzo dobrze. (usunięte przez administratora)

Pos
@Robotnik

Dostajecie 10 zł bhp na miesiąc to sobie kupujcie maski a nie z majstrówki chcecie brać.

Covid 19

A ja chciałem zapytać gdzie są pieniądze za covid za lipiec, co pracowaliśmy a teraz powinny być wypłacone? Żal i to bardzo duży. Jednorazowo żucili jakieś ochłapy dla pracowników żeby się cieszyli a teraz w (usunięte przez administratora) to mają. Dobrze ISO się zbliża można chorobowe wziąć przynajmniej w tym cyrku nie trzeba będzie brać udziału. A ci co podczas covida byli na chorobowym to nam się w twarz śmieją bo zarobili przez ten czas więcej jak ci co w pracy byli. Pozdrawiam kadrę kierowniczą przez kupę kamieni. Mam nadzieję że kiedyś karta się odwróci.

Dragunov
@Covid 19

Faktycznie niesamowite Pracowałeś na 80%, a teraz żądasz kasy za 1 dzień w tygodniu, który spędziłeś w domu. Dostałeś dodatkowa kasę od tak i co ? Marudzisz bo to ochłapy. Faktycznie niesamowite. Znajdź firmę, która płaci lepiej za mniej i już, będziesz szczęśliwy.

Byly

Nie nie mieszkam w Bydgoszczy, a do nowej pracy dojeżdżam 40 minut... Jak wracam to jeszcze dłużej... I nie narzekam, bo do pracy chce się iść, a nie tak jak było w GF bo musiałem... Gorzej jak ktoś nie ma samochodu albo i prawa jazdy, ale znam jednego takiego musiał się przeprowadzic, ale też ma lepiej niż w GF... Wiec na prawdę nie mówcie mi że musicie być niewolnikami Grabowskich

@Byly

Tak (usunięte przez administratora) wszyscy wiedzą że do parku przemysłowego poszleś A w GF leniu się nie chciało pracować i musiałem za Ciebie na magazynie robić

Rozdmuch

Nie ma kto pracować na hali A kierownictwo problemu chyba nie widzi Jakby stawki były trochę wyższe napewno ludzie by przyszli i to nie Ukraińcy

Ryś
@Rozdmuch

ludzi nie będzie nikt tu nie chce pracować

@Ryś

A jak chce pracować to go wywala po kilku dniach albo sam pójdzie jak zobaczy co tu się dzieje i jak są traktowani ludzie

Mak in tosz

stale kto mie te wpisy delejtuje? a jo jeno napisać chciał co bym podrap z chęcią podrapał!

Nie sądzę. A teraz co księgowość na tapecie?

Ktos

No jakoś się musi wspierać żeby wytrzymać w tej firmie

Byly

No nie wygląda na takiego, ale kto go tam wie, poza tym co Ty tam naprawdę widziałeś, może to tylko prezent o zaprzyjaźnionej firmy, z którą dobrze interesy idą, a że on krótko w GF pracuje to zapomniał że to się tam pod stołem trzyma.... A może już się tak przyzwyczaił do "prezentów" że taki drobiazg to nawet uwagi nie zwraca.... Swoją drogą warto by było częściej przedmuchac alkomatem kadrę inżyniersko, technologiczna to wyjdzie w końcu kto naprawdę lubi sobie strzelić setkę przed śniadaniem... Oj wyjdzie

inspektor gadżet

Nadchodzą złe czasy dla tego zakładu..Niby ma się robota ruszyć a tak na prawdę mydlą nam oczy.. A podwyżki... hm.. Tak głęboko kija w mrowisko nie wsadzili od lat..

Krowa w stadzie

Witam. Pracuję już tutaj kilka dobrych lat. Robię pokornie co mi każą i dostaję tyle co mi dadzą. Jestem zadowoloną krową. Pozdrawiam pozostałe krowy w stadzie oraz wszystkie szczury w kanale!

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform