Opinie o JF Concept w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JF Concept. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JF Concept o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JF Concept w Gniezno

Karol Nowy wpis

Czy firma zatrudnia przez agencje ?

ksenia Nowy wpis

a wiecie może ile oni sprzataczkom płacą w tej firmie?

jaśiek Nowy wpis

Wiesz co @chętna do akcji weronika, chyba ciężko będzie zatrudnić się w samej JF Concept, bo jakby nie patrzeć to jest to agencja pracy w Gnieźnie, wiec szybciej już można się zatrudnić "przez" JF Concept. mam nadzieję, że wiesz jak działą agencja pracy - w skrócie mają baze firm poszukujących pracowników i dopasowują potencjalnego pracownika do potencjlanego pracodawcy, tak w skrócie

chętna do akcji weronika Nowy wpis

ja również chciałabym zostać w JF Concept pracownikiem, słyszałam co nieco dobrego o tej firmie a teraz drastycznie bezrobotna nagle się stałam. możecie szczegółowo jakie warunki zatrudnienie firma obecnie oferuje nowym pracownikom i przede wszystkim ile jest w stanie mi zapłacić tak na starcie? dziękuję z góry za odpowiedź

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie JF Concept? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
heston

to zależy pewnie od tego ile mają zleceń. Ciekawy jestem jak bardzo opłaca się praca takiemu windykatorowi

baniak

no ok, a jeżeli chodzi o obecnych pracowników to możecie powiedzieć na jakich warunkach pracujecie? umowa, kasa?

lament

póki co to raczej nie tracą pracowników, bo z tego co mi potrzeba żadnych nowych w tej chwili nie potrzebują

dariusz

Tez byłbym zainteresowany, ale nie moge nawet znaleźć ofert pracy do JF Concept, ktoś coś wie na ten temat?

Radek

Wydaje mi się, że zbyt wielu pracowników JF Concept jednak nie udziela się na forum, szkoda, bo ja tez jestem nimi zainteresowany i przez takie coś tracą pracowników.

BOLO

CO Z FIRMĄ NIE WIADOMO W REJESTRZE AGENCJI ICH NIE MA ALE W KRS SĄ KORESPONDENCJA WYSŁANA POLECONYM WRACA ŻE NIE PODJĘTO W TERMINIE ALE NA FACEBOOK PREZES TEJ FIRMY JEST AKTYWNY NIEKTÓRZY BYLI PRACOWNICY TEJ FIRMY PRACUJĄ W INNYCH AGENCJACH

Libratum

Witam Osoby oszukane przez firmę JF Concept zapraszamy do zgłaszania się do kancelarii Libratum - specjalizujemy się w odzyskiwaniu wynagrodzeń i pochodnych świadczeń od pracodawców. (usunięte przez administratora)

BOLO

BYLI PRACOWNICY JF CONCEPT Z GNIEZNA UWAGA UWAGA FIRMA TA NIE PŁACIŁA SKŁADEK ZUS I ZALICZEK PODATKOWYCH!!!!! AKTUALNIE SPRAWĘ PROWADZI POLICJA Z GNIEZNA POSZKODOWANI KTÓRZY PRACOWALI W JF CONCEPT W GNIEŹNIE NIECH SIĘ ZGŁASZAJĄ PREZES JF CONCEPT ZAGARNĄŁ NASZE SKŁADKI CHODZI O KWOTY MILIONOWE ZGŁASZAJCIE SIĘ NA POLICJĘ W GNIEŹNIE ALBO W SWOICH MIASTACH A POLICJA PRZEKAŻE WSZYSTKO DO GNIEZNA

nie wypłacaja pieniedzy w terminie ciagle jest problem

ankieter

zwykle sie spoźniają z wypłatami. przez okrez 6 miesiecy ani razu nie wyplacili mi na czas choc moj pracodawca okazuje wszystkie przelewy w terminie.

nie rozumiem dlaczego takie dobre opinie prawie nigdy nie nie ma wyplat w terminie no i nawet zusow nie placa

Madzia

Napisz jeszcze raz to będzie podnosil średnią

Mialo byc 5 gwiazdek, mozna to jakos cofnąc?

Badzo porządna firma, pracowałem tam jako zbrojarz, wyplaty ok, wszytsko ok - Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o JF Concept - Gniezno

JF Concept
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Mieszka I 36 lok. 4
    62-200 Gniezno