Opinie o SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O w Toruń

reżyser

Ależ miło się zrobiło, a będzie jeszcze milej, bo nie będę czekał do "Walentynek" i już teraz swe miłosne przesłanie poślę dla firmy "Swedspan". [usunięte przez administratora] Dziękuje też Szefostwu firmy "Swedspan", iż inteligentnie przemilczała moje komunikaty, bądż co bądż nie temat firmy, a niemalże intymne zwierzenia, ale potrzebowałem ich (wyjaśniłem to wyżej) No to teraz będzie na temat ! Moja opinia o firmie "Swedspan" jest taka: Dyrekcja, Kierownictwo i Załoga firmy "Swedspan"- to wybitnie inteligentni i dobrzy ludzie, rozumiejący sytuacje i szanujący uczucia innych. Za to : DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ ! Życzę firmie "Swedspan" wysokich zysków, ekspansji na rynku i zawsze korzystnych mierników oraz wskażników ekonomicznych. A każdemu pracownikowi z osobna, podwyżki poborów ! Cześć, czołem ! Niech pieniądze, szczęście i zdrowie toczy się do Was wielkim kołem ! (sam to ułożyłem, mam talent, nie !) Pozdrawiam. P.S. Już nie będę pisał, dzieło zamknięte i skończone. ...Dzięki Ci Boże...

kazio

a kogo to obchodzi? chłopie idz do tvnu niech repotraz nakrecą, bo to chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie pierdoły.. to sie nazywa język w (usunięte przez administratora) po gardło?

"Eks"wielbiciel pani Di...

Pani [usunięte przez administratora] to najcudniejsza osoba pod słońcem, unikakat w skali światowej.

xxx

ciekawe kto tyle zarabia tam?! Pewnie jakaś kierowniczka bo z tego co wiem to cały czas tam ludzie narzekają na zarobki! Prawda jest taka i oni sami to również przyznali że w tej firmie [usunięte przez administratora]nie odłoży sobie pieniedzy ponieważ nie mają zamiaru płacic kokosów jak sami na zebraniach ostatnio przyznali. Celem firmy jest nie dać najmniej ale i najwięcej również nie. Na wszystko znajdą pieniążki nawet na najgłupsze i nie potrzebne rzeczy lecz na podwyżki przenigdy bo i po co duzo płacić. Dadzą dużo dla menadżera i do tego samochód i paliwo służbowe by do pracy mógł jeżdzić, albo po mieście za firmowe pieniadze, a dla pracownika w życiu. TO JEST DZIADOWSKA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ksiego

Panowie zarobki nie są słabe, przynajmniej nie dla wszystkich. Kobietka z tartaku garnie 4 koła miesiecznie a stażu pracy ma tyle co śmietana terminu wazności. Czy wedlug Was to mało? A na dodatek w robocie żyje tylko swoim romansem. U prywaciarza poczulaby juz taka osoba smak bezrobocia. Oczywiście tam gdzie jest najciezsza robota to sa najslabsze zarobki i brak poszanowania dla pracownika, tak wiec rozumiem i szanuje ludzi z produkcji.

cyryl

nie ma takiej tragedii, robota jak kazda, nikt tam za ciezko fizycznie nie (usunięte przez administratora),ale leprze to jak lososia w suempolu skrabac.. jak na bielskie realia to nawet spoko, robilem kariere prawie rok, niczego sie nie doczekalem co obiecywali, w koncu sie znudzilem i wyemigrowalem, w tydzien zarabiam wiecej niz tam w miesiac i tez podobne warunki wiec jesli nic nie trzyma to polecam za granice bo w polsce tylko garba i nerwicy sie dorobicie, pozdro swedspan!!

Pracownik co ma czysty jezyk

Co ty (usunięte przez administratora) piszesz ze mało zarabia, to nie znaczy ze gość ma lewe ręce po prostu nie [usunięte przez administratora]swoich kolegów i ma się jakiś honor a jak ty lubisz oblizywać kal kierowniczy i mieć go na języku chodzić i tym się podniecać ze tak tam pięknie to chociaż umyj zęby bo w domu czuć... znam przypadki jak ludzie doskonale się sprawują w pracy ale jak to w życiu bywa zdarzają się takie pierdoły nie będę wymieniał bo żal [usunięte przez administratora] ściska na sama myśl... co z zazdrości że są gorsi a piastują wyższe stanowisko. Pójdą do kierownika i liżą mu rowa... aż będzie czysty a jak to zrobią to podrzucają kłody pod nogi kolegom :):)

fizyk

Widać po tym co napisałeś, że pewnie jesteś jednym z tych co 'najwiecej pracują' a najmniej zarabiają. Najlepsi z najlepszych tylko nikt się nie poznał. Jak jesteś taki fachura to zmykaj do lepszej pracy, tylko nie będzie już obiadków, owoców, legalnych nadgodzin, full pomocy socjalnej itp.... Życzę powodzenia.

xxx

Pewnie jestes jednym z tych [usunięte przez administratora] lizusow co w glowie wielka kariera i mysli wylacznie o swojej [usunięte przez administratora] a ludzi ma za nic. Znajac zycie to lewe raczki Ty masz ale za to nadrabiasz lizaniem rowa przelozonym :) Jakby ludzi mieli wybor na tym podlasiu to by dawno ta prace rzucili...

fizyk

Ci, którzy chcą coś robić, chcą pracować, mają pomysły na swoją pracę, czują się tu świetnie. Dobrze zarabiają i mają pewna pozycję w firmie. Najwięcej domagają się pracownicy, którzy cały dzień tylko patrzą na zegarek, żeby do domu znikać. Jedyne co robią do mówią jak to oni ciężko pracują i jak mało zarabiają. Prawda jest taka, że ludzie, którzy chcą coś osiągnąć to mają tu szansę to osiągnąć. Natomiast ci co maja dwie lewe ręce, zarabiają tyle ile pracują i najgłośniej gadają jak im źle, i że ich nie szanują. Bardzo fajna firma, są idealne warunki pracy i warunki socjalne. Obiady, owoce, dostęp do technologii i najnowszych rozwiązań. Szczerze polecam, nie zamienię tej pracy na żadna inną. Jak wam się tak nie podoba i tak wam źle, to dlaczego sobie nie znajdziecie innej, lepszej roboty. Nikt was na łańcu (usunięte przez administratora) nie trzyma.

operator

powiem tyle na poczatku kazdy myslal ze to bedzie praca jak marzenie mowili jaka to bedzie cudowna firma jakich wokol nie ma. Z czasem przejrzali na oczy i juz nie powiem ani jednego pozytywnego zdania na te firme...:/ praca za 2000 po odliczeniu paliwa i napraw w samochodzie wyjdzie 1600 co na dzisiejsze warunki umozliwia mi tylko przezycie od 1 do 1... zmianowy system pracy, do ktorego nie da sie przyzwyczaic, po nocnych zmianach czujesz sie jak (usunięte przez administratora) tym bardziej jak zmienili godz pracy z 6.00 na 7.00 :/.. Zanieczyszczenia, spaliny, unoszace sie pyly i formaldehyd, z korym ma sie stycznosc non stop czlowiek musi to wdychac az oczy szczypia a Kierownicy mowia ze to nie jest szkodliwe bo sa badania ktore robili w czasie 3tygodniowego postoju a oni maja rece czyste i nie trzeba placic wiecej dla [usunięte przez administratora] pracownika bo i po co zrobia badania raz na jakis czas a jak juz cos nie tak w badaniach to dowidzenia. Na pierwszy rzut oka po wejsciu piekna estetyka, wszystko zadbane pracownicy nosza ciuszki, zaprosza dzieciaczki pobliskich szkol i pokaza jaka cudna fabryka szkoda tylko ze nie pokazuja reali... Kierownicy ktorzy dbaja tylko i wylacznie o swoja kieszen, szczegolnie z produkcji nieznajacy sie wogle na zadaniach im powierzonym... Na awans maja szanse wylacznie Ci co sprzedaja za plecami kierowniczkom. Taka jest prawda tego zakladu

xyz

robota jak robota szalu nie ma jak go=ra zarzadzi tak jest a ty masz sie dostosowac nie polecam 4brygadowki bo jestes jak zombi czy ktos mi powie czy mozna przyzwyczauc organizm ze przez 2 dni sniadanie o 6 pozniej o 13 a w koncu go nie je bo sie [usunięte przez administratora]godziny zycia to dla mni masakra i test ile mozna..........

Rezac Lachów

co za szlachciura.

ccb

respekt i szacunek Operatorowi, szczególnie za Centralną Polskę...

bulgor

Ogólnie atmosfera bardzo fajna. Nie ma nagonki i siedzenia nad karkiem. A że linia technologiczna jeszcze nie jest dopracowana to już inny temat.

x-man

A moze mi ktoś napisać o co chodzi z tym tartakiem,że ktoś wypowiedział się że to temat rzeka?Coś dziwnego tam się dzieje,że tak mówicie?Pytam ponieważ złożyłem CV do pracy w tartaku.dobrze by bylo wiedzieć jaka jest tam atmosfera.Z gory dziekuje za info.Pozdrawiam

ccb

lojalność musi być...

mmmmm

Byłam w kwietniu na rozmowie i nawet nikt się później nie odezwał - a mieli zadzwonić nawet jeżeli byliby na nie! Brak jakiejkolwiek kompetencji w przeprowadzaniu rozmowy przez p. [usunięte przez moderatora], aplikowałam na inne stanowisko a zaproponowano mi inne (w sumie mało interesujące - ale lepsze to ni nic). Jestem tylko ciekawa jak się dostała do pracy dziewczyna która razem e mną kończyła studia a angielski zna słabiutko - zaledwie na poziomie podstawowym, a druga z kolei też z mojego roku która tam pracuje nie była zbyt bystra - czyli jak mam rozumieć jak tylko otworzyli fabrkę to przyjmowali kogo popadnie!!!!!??????

sp

[usunięte przez moderatora] stara się bardzo by zepsuć atmosfere w tej firmie-imprezy integracyjne to nie wszystko i rzeczywiście dziwię się kierownikom ostatecznie fachowcom ze pozwalają zbyt dużo na poczynania tej pani . Ludzie są sfrustrowani -nie widzą perspektyw i odchodzą i nie są to ułomki albo karierowicze Jestem rozczarowany tą firmą szczególnie kadrą zarzadzającą,jeśli pewni ludzie pozostaną nie wróżę dobrej przyszłości l

visitor:-)

w związku z wykonywanymi usługami, jestem w firmie SWEDSPAN od czasu do czasu. Musze przyznać, że bardziej zdezorganizowanej firmy do współpracy to nie miałem i nie mam. Każdy jest od wszystkiego a jednoczesnie wszyscy są ospowiedzialni za nic. Zero jakiegoś określonego kierunku. Bałagan, bałagan, brak organizacji i bałagan. Najgorsze, że nie widać nikogo, kto by chciał nad tym zapanować. Jest tam kilka osób, które wiedzą co chcą i wiedzą, co mówią, jednak są zagłuszane przez ogół. Załatwienie w tej firmie dowolnej sprawy, zwłaszcza z podpisem na jakimś dokumencie, to droga przez mękę. Jedyny plus, że płacą w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O - Toruń

SWEDSPAN POLSKA SP Z.O.O