Opinie o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polplast Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polplast Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Guest

Słyszę same negatywne opinie o tej firmie i jest to straszne ze wszystko idzie do przodu a w Polsce kultura pracy stoi w miejscu .Zastanawia mnie jakie osoby zasiadają w zarządzie firmy co sobą reprezentują ze tolerują takie zachowania i brak kultury .Z kolei na produkcji osoby która są Team Liderami reprezentują sobą poziom Zerowy brak obycia ale wina tez pracownik którzy pozwalają na takie traktowania i nie przestrzeganie swoich praw .

Bo
@Guest

Jak możesz przestrzegać swoich praw jak zaraz cie zwolnią,nie podając powodu ! Jeśli domagasz się swoich praw to wylatujesz! Każdemu należy się szacunek ale w tej firmie jeśli ktoś jest wyższy stanowiskiem to może cie zmieszać z błotem! I kto jest lizusem,donosicielem i ma plecy zostaje !

Bo.po
@Bo

Dokładnie .Leser M.Janka za którego trzeba było robić ,bo tylko plotki z kobietami go interesowały ,a nie praca sypacza ,niedosc że leser ,to jeszcze kabel =donosiciel

Robol

Oj ta zła zmiana A. Nowa hala tragedia. Koordynatorka śmiga sobie z głównym ustawiaczem w dalszym ciągu na papieroska. Prezes z tym nic nie robi a oni dziennie spędzają tam (usunięte przez administratora) czasu. Myślę że jakby skontrolować ich pracę to będą musieli odrabiać czas tam spędzony :) Ustawiacz ten chowa się za maszynami i gra w gry na telefonie a jak go o coś poprosić to nigdy nie ma czasu.Chłopy mają super, robią jeszcze mniej. Ale to wybrańcy kółko adoracyjne Pani koordynator Tylko sypacze są wiecznie ochrzaniani zapieprzaja. Dziewczyny czasami przez pół zmiany nie mają maszyn, a ponoć ludzi ciągle brakuje. Oj źle się dzieje źle

@noname
@Robol

To zmień zmianę jak Cię tak bardzo kłuje po oczach co robią ludzie na zmianie. Bez problemu przeniosą Cię na każdą inną ???? dziewczyny się nie bawią telefonami na A zmianie? A to niespodzianka ????bo jak za maszynami przeglądają Facebooka i żyją tylko życiem innych ludzi bo swojego nie mają to później wylewają wszystkie ale i żale na goworku..

Słoneczko
@Robol

Oj ta najlepsza zm.A .Nowa Hala oczywiście .Coś pięknego!Super zespół.Rodzinna atmosfera!Dziewczyny Do Tańca i Do Różańca !Wzajemna pomoc, wsparcie,gdy któraś ma cięższą produkcję , czego nie można powiedzieć o Starej Hali, tam każdy sobie rzepkę skrobie.Dziewczyny są tak zżyte że sobą, że aż miło popatrzeć .Zawsze jedna na drugą może liczyć zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.Umiejetnosc pracy w zespole i wzajemnej współpracy przekłada się na efekty pracy .A nowa Pani koordynator?Wkoncu kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku.Ze stoickim spokojem , bez nerwów i krzyków, na spokojnie rozwiązuje problemy .Na zgłoszone jej problemy szybko reaguje, rozwiązuje go do końca,sama bierze udział w sortowaniu jak trzeba przebrać części szybko, bo maszyna idzie, a jedno gniazdo jest Nok.Zostawia komputer,biurokrację i szuka rąk do roboty,żeby wyeliminować źle części .Mamy też ogarniętych sypaczy, spokojnych ustawiaczy, którzy wykonują kawał dobrej roboty .Taka niedobra jest ta zmiana A ??Niektórych po prostu bolą oczy!Zazdrość i pycha bierze górę.Nie mogą patrzeć że panuje u nas mila atmosfera,że się do siebie uśmiechamy, pomagamy sobie .We wszystkim doszukują się haka na nas .Widocznie mają za mało pracy , że wymyślają takie głupoty. Mądre przysłowie polskie :KTO POD KIM DOŁKI KOPIE,SAM W NIE WPADA.Najlepiej jest widzieć drzazgę w czyimś oku , może trzeba zacząć od siebie Robolu, a potem osądzać innych .Pozdrawiam

Ciul
@Robol

Ja myślę że złodziei się wyrzuca od razu. A z sypaczami. Pan M.J. (usunięte przez administratora) do entej potęgi!!!! On dopiero nie ma czasu. Ale na kablowanie ma.....

Och

No i co z tego że zdegradowali zmianowe, jak dalej nic nie robią . Nasza zmianowa Pani Welur sobie siedzi na magazynie i naklejki okleja i do wszystkich się żali jaka to ona biedna bo się wszyscy z niej śmieją, jak traktowała ludzi to tak ma !!! A co do tego co się obecne dzieje to niestety wina ludzi. Są osoby które okazują się konfidentami, jak można swój na swego donieść, ludzie powinni się razem trzymać a tego u nas nie ma

A Wy nadal nie wyciągnęliście żadnych wniosków i dalej sami pod sobą dołki kopiecie..? Pojawiały się tutaj głosy, żeby kierownictwo sprawdzało nagrania z kamer i zainteresowało się tym, "kto faktycznie pracuje, a kto się bawi telefonami, czy spędza czas na palarni". To kiedy w końcu rzeczywiście zaczęto wcielać to w życie i ograniczać Wam swobodę, to wielce oburzeni jesteście. A sami się pogrążacie, pisząc tego typu komentarze...

Bo
@.

Nie tak ze oburzeni tylko trzeba sobie sprawdzić ile razy ktoś wychodzi na szatnie posiedzieć bo widocznie nie ma co robić,ktoś spi przy maszynie i to nawet na popołudnie nie mówiąc już o nocy bo maszyny są ustawiane pod kogoś zeby miał lekko i się nie narobił.......prawda jest taka że kto ma plecy to może sobie spacerować i plotkować nie robiąc za dużo i nikt tego nie widzi albo sobie wybierać pracę ta lżejsza.....nie mówiąc już o paniach które boja się maszyn jak ognia i bronią się zeby tam nie isc i wypchać kogoś innego......

Zarządca Nieruchomości

Nie

Nie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jedną z głównych przyczyn, które doprowadziły do tego, że zakończyłam swoją "przygodę" z tą firmą, było to, że - najwyraźniej - na każdym szczeblu, wyłącznie szuka się sposobu (mniej lub bardziej sensownego, ale zwykle mniej ;)), jak wyeliminować objawy zaistniałego problemu, zamiast znaleźć i usunąć jego źródło. A najlepiej to w ogóle przerzucić odpowiedzialność na kogoś innego (to tak z osobistego doświadczenia ;D), więc w efekcie albo robi się coś dla samego zrobienia, chociaż od początku wiadomo, że nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu, albo nie robi się nic i niech inni się martwią. A ciągłe praktykowanie tego na pewno sytuacji nie poprawi. No ale po co próbować zrozumieć istotę problemu, skoro można dreptać w miejscu, wprowadzając nieefektywne rozwiązania, które jedynie pogarszają stan rzeczy. A tak odnośnie komentarzy, które dotyczą "niesprawiedliwego traktowania", "pleców" oraz niepochlebnych opinii o konkretnych osobach... Zamiast zajmować się innymi, proponuję skupić się na własnej osobie i zastanowić się, czy aby na pewno nie macie sobie nic do zarzucenia i tak szczerze odpowiedzieć na pytanie, czy jesteście przekonani, że chcielibyście zatrudniać takich pracowniów, jakimi Wy jesteście... Bo chociaż przez ostatnie miesiące ciągle powtarzałam, że nienawidzę tej pracy (choć to nie praca sama w sobie była problemem), to robiąc swoje (czyt. to, za co mi płacili (bo mam wrażenie, że niektórzy nie ogarniają, jak to działa xD)), mimo wszystko nie czułam się jakoś szczególnie terroryzowana (pewnie temu, że nie miałam zbytnio czasu na odczuwanie skutków wprowadzanych ograniczeń ;D), ale skoro sami zachowujecie się jak dzieci (a plose pani, bo ona zlobiła to czy tamto), buntujecie się jak dzieci (regulamin? A na co to komu? Sumienne wykonywanie swojej pracy? Stawka mnie nie puszcza (co swoją drogą generuje zbędne straty, więc w konsekwencji chyba trudno oczekiwać, że w kwestii finansowej się coś zmieni). Wzajemna pomoc? Nie słyszał_m!), to nic dziwnego, że tak jesteście traktowani i... tu wracamy do nieefektywnych rozwiązań pogarszających sytuację i koło się zamyka. Nakręcanie spirali absurdu.

Zadowolona

Pieniądze kto pisze takie negatywne opinie to pewnie z żalu że został zdegradowany No cóż czymś zasłużył np kłamstwo ma krótkie nogi Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

bo nie.

No i co z tego że zdegradowali zmianowe, jak dostają najlżejsze prace. Niech im dadzą z trzy maszyny z czego 2 z stuprocentową kontrola to poczują to co MY. Niech robią na montażu trudne produkcje i osiągają normy takie jak my. Nie rozumiem dlaczego maja być ulgowo traktowane powinny pracować z nami na równi a nie mieć prac wybieranych, jak w takiej sytuacji mamy mieć do nich szacunek ?? Kierowniku jak mamy je zaakceptować na równi z nami skoro wiemy, że zarobią więcej niż My robiąc zdecydowanie mniej ??? Gdzie traktowanie sprawiedliwe ??? A taka I. cała zmianę przechodzi po halach i biurach pozbiera plotek, robi sobie od poniedziałku do piątku i zostaje na stanowisku bo potrafi ludzi podp.......... ???? Traktujmy siebie nawzajem poważnie. Zakład teraz to totalne dno, ludzie zastraszeni, Polaków się zwalnia a Ukraina zostaje. Jaki kraj tak robi ??Wszędzie trąbią o kulturze w pracy a u nas idzie w odwrotna stronę, stronę strachu terroru, żeby ludźmi lepiej sterować. Żal, ach żal

*ick

Krystyna rządzi z drugiej ławki ze zmiany nie poszła koszulki nie zdjęła..... Ciekawe czy normy robi czy koleżanki z antresoli za nią.

Oj oj
@*ick

Wszystkie zmianowe noszą te same podkoszulki. Nasza też. Trudno się mówi. Trzeba myśleć o przyszłości a nie roztrząsać to co było. Nie warto wracać do rzeczy przeszłych. Wszyscy to przezywają w taki lub inny sposób. Nawet zmianowe mimo ciężkich charakterów tez to przeżywają.

Mechanik

Z tego co wiem to nie tylko ludzie z D zmiany lecieli w kulki. Bo tak samo słynna A zmiana na montażu ze zmianowa przy kamerach ciekawie pracowała. Najlepsze i tak jest to że zabraniają brać urlop w weekend ale w tygodniu przymusowo wysyłają na dni do oddania.

Bo.po

Dokładnie tak jest kto ma plecy zostaje ,nie ważne są umiejętności i doświadczenie pracownika , a Pan Kn..to pionek w grze ,którym sterują jak chcą , nawet nie to wypowiedzenie tak boli ,ale sposób w jaki zwalniali ludzi ,wzywali po nazwiskach ,wręczali wypowiedzenia ,i wymuszali żeby podpisać jak najszybciej bo po następna osobę dzwonili , w ten oto sposob próbują nas zastraszyć ,a co do Pani Angel to oni albo ślepi są albo nie chcą widzieć ,przecież ja praca nie interesuje tylko romanse, flirty ,palarnia

W

Czy można uzyskać emial na którego można składać CV ?

Irena
@W

na www podany jest taki adres biuro@polplast.pl , jednak nie ma zadnych ofert pracy, na jaką wiec chcesz wysylac cv?

Marian

Dzień dobry na jakie zarobki można liczyć jako operator CNC z doswiadczeniem?

Prawda
@Marian

Takie jak w Tarnowie ok 2800 co łaska

@Prawda

Z doświadczeniem tyle? Ciekawe jakim?

Mrówka

Czy Polplast a Tarwell to ta sama firma, ta sama miejscowość ?

@Mrówka

Firma to nie wiem, widzę, że miejscowość na bank, oni też mają swojego goworka jak coś. A czemu pytasz?

Natasza natasza
@Mrówka

Polplast i Tarnwell to to samo tylko inne nazwy miejscowości tez

@Natasza natasza

W jakim kontekście "to samo"? Bo chyba też różni ludzie tam pracują?

Ze zmiany A

Daklik

Witam pracował ktoś z was może na dziale Pultruzja w firmie Polplast? Co tam się robi dokładnie i jaka stawka/ile można tam wyciągnąć na miesiąc? Płacą dodatkowe za pracę w szkodliwych warunkach w sensie włókno szklane i przygotowywanie tych żywic tak jak jest napisane w ogłoszeniu czy lecą w ch * * *?

W

Na jaki e-mail można składać CV do firmy polplast ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Polplast Polska?

Mialy miejsce takie zdarzenia ????

Paulina

Chyba nadgodziny zdarzają się czasem wszędzie? Czy w P. to jest taka rzadkość, że reagujesz tak dramatycznie?

@Paulina

To nie była drama :) zdarzają się zdarzają ale czy to widać na wypłacie?

Hubert

Witam, czy ktoś pracuje jako automatyk? Proszę o merytoryczną opinie. Dzięki Pozdrawiam

Automatyk
@Hubert

Witam. Pracowałem. -brak możliwości rozwoju (zwłaszcza jeśli ogarniesz rzeczy bieżące z robotami lub już się na nich znasz), -negocjacja stawek pomimo wcześniej już ustalonych, -kierownictwo faktycznie jest "wyżej" i chętnie to pokazuje (zwłaszcza BHP, ale na prawdę, nie tylko...), -problem z ubraniem roboczym, doprosić się nie dało, -czasem nie stój z rękami w kieszeniach bo to znaczy, że nic nie robisz, -pogadać też zbytnio nie możesz, jeśli "z góry" ktoś 'paczy' - masz pracować, -w skrócie jesteś siłą roboczą, która ew. będzie odrobinę lepiej traktowana niż produkcja, bo ogólnie masz zrobić robotę i nic innego nie jest istotne, a już na pewno nie Ty, wysłuchany zawsze będziesz, ale to tyle :D, -brak narzędzi, brak funduszy na najpotrzebniejsze rzeczy (trzeba było latać 20x po różne narzędzia, te przewidziane i nieprzewidziane), a potem jeszcze ew. pretensje, że coś trwało 5 dni, zamiast 3 lub 2, -na + ludzie, niemal każdy kogo poznałem był warty współpracy i poznania.

Ada

Kochane kierownictwo, koordynatorzy, zmianowe zróbcie w końcu porządek z gospodarczym Januszem. Z ze zmiany A gość przychodzi do pracy nagminnie pod wpływem napojów wyskokowym. Pozdrawiam Adrianna

Królowajesttylkojedna
@Ada

Jeśli jest Ciebie na tyle, żeby obsmarować kogoś w internecie - podpisz się chociaż swoim imieniem. Serdecznie nie pozdrawiam, Adrianna ze zmiany A :)

Loki

Kolesiostwo,dyskryminacja!

Franciszek
@Loki

Co masz na myśli mówiąc o kolesiostwie? Bo każdy może to rozumieć inaczej :D

Efka
@Loki

Tak jest.

Yomi i lumi

Popatrzcie na prace w Metmix tworzywa Myślenice Na start mamy 16 zł na rękę Sobota - niedziela mamy wolne Warunki dobre Praca przy profilach z okien Są przyjęcia zakład się bardzo rozwija

Fatamorgana
@Yomi i lumi

Dodaj jeszcze,że praca po 11 godzin,z jedną przerwą,praca w pyle i kurzu.I umowa zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polplast Polska - Myślenice

• Jak się pracuje w Polplast Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Polplast Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polplast Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 11 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polplast Polska?

Kandydaci do pracy w Polplast Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polplast Polska