Opinie o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polplast Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polplast Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Krwawy

Brawo za brak poszanowanie praw krwiodawców. Oby kierownictwo potrzebowało kiedyś krwi.

Dawca

Słyszałem że w tym zakładzie krzywo się patrzy na dawców krwii ? Regulamin o odpracowaniu trzech godzin jak się pójdzie. Ciekawy ten januszex.

Państwowa Imspekcja Pracy została poinformowana o łamaniu prawa pracy względem czasu odpoczynku dla pracowników.

Dzd

Ja przepracowałam 7 lat w tej firmie byłam bardzo zadowolona z pracy.Z chęcią bym się tam wróciła.Ale przez jedną osobę która pracuje w tej firmie się nie wrócę

Zarządca Nieruchomości

Nie

Nie

Leszno
Mechanik

Najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracować, jeden wielki mobbing. Nieważne czy to praca fizyczna czy w biurze, jeśli lubisz pracować zostaniesz wykorzystany do granic możliwości a kierownictwo będzie z uśmiechem na twarzy patrzeć jak tyrasz, dorzucać obowiązków i czekać aż się zwolnisz, no bo pracowity człowiek jest dla nich zagrożeniem. Ta firma przyjęła same najgorsze cechy korporacji. W kilku firmach pracowałem ale to jest wyjątkowo żałosny francuski (usunięte przez administratora) Masz kwalifikacje czy nie, uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Dobre miejsce pracy dla chamów i (usunięte przez administratora) proponuje normalnym ludziom trzymać się od nic z daleka.

Bargometka

Witam Panie Kierowniku kiedy w końcu bylePanie zmianowe będą pracować na maszynach tak jak reszta pracowników Niestety zasady są dla wszystkich takie same Jedną ze zmianowych ostatnio miała wypisane maszyny i niestety osoba która już rozpoczęła pracę na stanowisku które miała wypisane musiała ustąpić miejsca PANI B.M i iść za nią na maszyny czy to jest normalne a pieniążki biorą jakie chyba nie takie jak my robole Czy w końcu ktoś zrobił z tym porządek

Pfffd
@Bargometka

Nic z tym nie zrobią w szczególności kierownik poprostu nie ma go na tyle

Julia
@Bargometka

A to gdzie wtedy idą? Może inne stanowiska też trzeba zająć po prostu? Pracowałam w niejednej firmie i normalne było, że jak na jakimś dziale brakło ludzi, to się ich „pożyczało” z innego. Tam są jakieś inne działy?

Olo
@Bargometka

Jak jesteście takie mądre piszcie dotyczy to dziewczyn z zNH piszcie o swojej zmianowej a nie mieszajcie nikogo w swoje intrygi porządek to u was czeba zrobić bo dla dziewczyn ze starej hali dajecie wszystko co najgorsze tez za was musimy chodzić na maszyny bo na tej nie będzie pracować ta na tej i dajcie pani BM święty spokój

Miła
@Bargometka

No tego się można było spodziewać kto to napisze wiadome NH im to najbardziej przeszkadza zwłaszcza są tam 3Panie które się innymi interesują a na siebie nie popatrzą pilnujcie swojego nosa bo swoich kłopotów macie dość

Marianna
@Bargometka

Miałyście już problem z panem od zdjęć i dalej szukacie problemu na siłe wiedz jedna z drugą każdy ślad zostawiony w necie jest śladem do sprawy nawet gdy go usuniesz wiec lepiej zanim kogoś obsracie w necie

@Olo

Proponuję nauczyć się języka polskiego i budowę zdań.

***** ********
@Marianna

Nie strasz nie strasz bo się (usunięte przez administratora)

Eeeeee
@Bargometka

Nasza dalej uparcie zostaje przy swoim. Koszulka ta sama zachowanie poniżej krytyki. Widziałam że tylko jedna była zmianowa potrafiła się zaklimatyzować u siebie na zmianie, podkoszulek przebrała i pracuje, aż jestem w szoku. BRAWO DLA NIEJ. Nasza i pani welur nic sobie dalej nie robią. Wstyd!

Jak szefostwo w Polplast Polska traktuje ludzi?

...

Jak zło konieczne.

Efka

Szefostwo PL nic nie wie o szeregowych pracownikach. (usunięte przez administratora) zwłaszcza ze strony koordynatora zbyszka i kierownika aleksandra Celowo piszę z małej litery, śmierci trzeba zamiatać!

Efka
@...

Tak jest.

@noname
@Efka

Trochę szacunku! Kierownika Aleksandra już nie ma, będziecie za nim jeszcze płakać. Człowiek który oddał serce i włożył tyle potu i łez w kierowanie zgraja niewdzięcznej chołoty która tylko na forum potrafi oczerniać i wyzywać ludzi. Kozak w necie..

@Patric

Jak Ci tak źle to co tu jeszcze robisz? Mało pracy na rynku? Poszukaj sobie czegoś.. skoro tak ciężko pracujesz i nie masz wsparcia w firmie, kolegów ani okazanego szacunku to pora na Ciebie choć patrząc na styl Twojej wypowiedzi to polecam wpierw skończyć jakąś podstawówkę i nauczyć się poprawnie chociaż pisać ! Trzeba coś stracić, żeby coś docenić!

Urszula

Jezu, ta emotka wyraża więcej niż 1000 słów, aż mi się smutno zrobiło.xd Naprawdę aż tak przykra sprawa z tym całym traktowaniem? Co się dzieje? :(

Figa

Jak (usunięte przez administratora) Masz robić o nic nie pytać . Jak jesteś na chorym to żeby ci nie płacić każą ci wziasc dni do oddania. Że inspekcji pracy nie było w tym zakładzie to się dziwie

Zainteresowans

Czy w tej firmie są jakieś akcje socjalne. Jeżeli tak to od czego zależy wysokość kwoty

Zadowolona

W końcu w tym Polplast cos się dzieje d Odnośnie zmian które nastąpiły to powiem ze juz dawno były potrzebne głównie na zmianie A Pani B.M myślała że będzie dalej (usunięte przez administratora) niestety kłamstwo ma krótkie nogi i tak już za daleko zaszło A Pani EOS niech posługuje się inicjałami bo części Z jej produkcji msja wiele do życzenia niestety zawsze można dojść kto robił dane kartony jest tak samo pracownikiem jsk każdy i zasady dla wszystkich jednakowe

Halinka Kiepska

W końcu ktoś się zajął problemami które panują w firmie. A tym którym to nie pasuje zalecam zabrać się do pracy. Bo kto pracuje uczciwie na pewno nie grozi zwolnienie jak niektórzy tutaj z was piszą

@Halinka Kiepska

Te osoby nigdy się nie wezmą do pracy bo były nauczone ze do pracy nie idzie się pracować tylko posiedzieć i pospać. Także jak widziałam jakos niechętnie im idzie ta praca.

Yes
@Prawdomówna

@Prawdomówna dokladnie tak jest,ganiały tylko żeby była norma,że na maszynach nic się nie robi... ..,to dlaczego nie chodzą na maszyny jak maja rozpisane?! tylko zawsze któraś idzie za nie na maszyny ?

Carrasco

Zaniedlugo wszystkich was zwolni Wysocki. Ogólnie kierownicy to buracy nie nadający się do tej funkcji , dyrektorzy podobnie. Konfidentami jesteście , a na integracjach pijecie razem.

@Carrasco

Najbardziej cie boli, bo pokazali ci swoje miejsce ? Tak tylko komentują te osoby co się im ukróciło. Lepszej decyzji nie mogli podjąć. Barwo dla Nich. Żeby jeszcze się wzięli za ,, stare zmianowe,, to by było dobrze. Przyjrzeć się ich pracy albo ,, nie pracy ,,

Wanda
@Prawdomówna

Są jakieś zwolnienia? Czy ten wpis dotyczy restrukturyzacji albo czegoś podobnego?

@Wanda

Na początku było pare zwolnień osób które nie pracowały a bimbały sobie. A myśle ze tak napisała osoba która wiele straciła i ma tak zwany ból du.py. Były tez degradacje przełożonych ( tych które na to zasłużyły )

Miły Pan

Oj dzieje się w Polplast nawet zastępcy zmianowych się zmieniają na naszej zmianie będzie królował P.F No cóż znajomości się ma to i stanowisko jest ale szczerze wolę taki układ niż siotrzyczki syjamskie

Bo..... ...
@Miły Pan

@Mily Pan dobre są zmiany bo skończyły się układy co niektórym panią bardzo sie to nie podoba,a byle zmianowe-kierownik prosił o oddanie szacunku? W jakim sensie? Ze będą wybierać co mają robic ? Tego nie,tamtego nie,tego nie robilam to jie bede sie szkolic,normy nie trzeba,przerwa 30 minut,koniec pracy 1 h przed końcem zmiany a reszta musi robic do za 5......to co reszta jest gorsza ?

No Pewno
@Miły Pan

Układy też na pewno ma ale Każdy go zna jest lubiany, jaki jest to jest ale żeby komuś pomóc to nigdy nie odmówi. Już dawno powinnny być takie zmiany. Era sióstr odchodzi w przeszłość jako smutna cześć historii firmy.

@Miły Pan

Masz rację to lepsze dobrze że rządy sióstr się skończyły tylko nie rozumiem dlaczego ta jedna z sióstr nie chodzi na wtrysk przecież nie jest pod ochroną ta druga rozumiem że jej nie dają ale sprawiedliwość powinna być praca jest dla wszystkich i każdy powinien ją wykonywać a nie tylko te prace w których nie trzeba się orobic więc panie kierowniku jeżeli by pan to przeczytał proszę o równe traktowanie

Pffddd
@No Pewno

PF Jest (usunięte przez administratora) i tyle. Juz nie pamięta nikt jak chodził i donosił, ministrancik za 5 groszy

@Pffddd

Dzięki za opinię. Myśle że najlepiej by było jakbyś podeszła i powiedziała mi to w oczy. Jeśli mnie znasz, a znasz mnie to wiesz że się nie obrażę. PF

Miły

Wiesz gdzie jest problem :ze czuje. Rozp tych cwaniaczków heheh co nie maja wg. siebie szacunku !!!

Bo.Po.

Nie polecam . Uczą i żądaja szacunku do nowych zmianowych,a sami nie okazali szacunku starym zmianowym, niektórzy z ponad 22 l stażem ,zostali straceni na produkcję ,jakiez to poniżające .Panie B .i panie K. Kasa w życiu to nie wszystko, liczy się sumienie ,wnętrze człowieka .Pan Bóg was rozliczy z tej waszej bezduszności .Niedosc że ciężkie czasy,święta idą to ci jeszcze dokopią ,starych wymienili na młodych . Zwalniają mimo że niedawno mówili że zwolnień nie przewidują .Hipokryci. Nie warto poświęcać swojego życia ,swoich rodzin, bo oni nie wiedzą co znaczy pracować w niedzielę ,gdzie się dzieci i męża zostawia w domu i musi się założyć ten niebieski mundurek i iść ,choć się tak bardzo nie chce ,bo żal...Nie docenia się w tej firmie starych,doświadczonych pracowników, liczą się plecy ,kto ma plecy może nic nie robić i zarabiać ,nawet siedzieć i kawę pić ,takich się nie rusza ,a ci co uczciwie pracują i ciężko tak po prostu klamkę się im pokazuje . Nie polecam aplikować do tej firmy , bo tam rządzi pieniądz i plecy, a uczciwa i ciężka praca się nie opłaca .Będę się modlić za Pana B.i pana K.o przemianę serc i wrażliwość ,bo mają serce z kamienia .

Josepha
@Bo.Po.

Nie polecam tej firmy można zdrowie stracić pan k. Ciagle z laplopem chodzi ludzi podpierała wchodzi w (usunięte przez administratora) panu M nawet bez wazeliny drugi pan b.ciagle na lini gorącej sprawozdanie zdalnie zdaje panowie kasa to nie wszystko szacunek się liczy wy każecie zmianowym szacunek okazywać za co pytam ?Czy one operatorkom okazywały śmiały się z nas Piły kawkę był czas na wszystko siedzenie z nogami na stole jak jedna pani .Druga spała itd można pisać i pisać .Drugi temat zwolnienia panowie karma wruci szybciej niż wam się wydaje zostawiliście nas na lodzie i na zimę z kredytami uczciwych pracowników za co za L4 czy za co bo do dziś nam nikt nie uświadomił ludzie będą się sami zwalniać zostaniecie z samymi szpiegami konfiturami

@Bo.Po.

Ha ha ha to idź się modlić do kościoła a nie pisz w opiniach każdy niech się modli za siebie i swoje sumienie

Obserwator

Czy można w Polplast przychodzić na (usunięte przez administratora) do pracy Myślę że tak i to jeszcze koledzy chronią takie typy Dzis na popoludnie przyszedł do pracy 1 Pan mechanik bodajrze Pan B.S podpisywał się na liście obecności i stanął koło mnie to poprostu sie nie dało wytrzymać od woni alkocholu może warto było by sprawdzac alkomatem wyrywkowo osoby

Anty

Dalej kradniesz panie R Ł

Franciszek
@Anty

O kim mowa konkretnie? I masz na to jakieś dowody? Bo łatwo kogoś oczerniać na forum, wiesz ;)

Anty
@Franciszek

O Tobie złodzieju ???????? Robercie Ł

Paulina
@Anty

Widzę że się upierasz przy swoim, a każdy kto się do Ciebie odezwie to Twoim zdaniem ten opisany człowiek. O co chodzi z tą akcją? Zaraz ja się też dowiem że jestem jakimś facetem który Ci podpadł :D

Niszczyciel konfidentów
@Anty

@Anty jak jest cię na tyle żeby oczerniać innych ludzi to pokaż się, stań przede mną i pokaż się pogadamy w 4 oczy i przekonasz się że jesteś NIKIM

Bez znaczenia

Widać że odzywają się najbardziej pokrzywdzeni. Co pali się pod tyłkiem, że tak wam wszystko przeszkadza ? Skończyły się dobre układy ze zmianową i teraz czas zapracować jak pozostali ? Dziwię się że tak długo prezes na to oko przymykał, w końcu to jego pieniądze. Przez 21 lat układy porobiły niezdrowe, a teraz odcięto od pępowiny....

Qwerty
@Bez znaczenia

Brawo!! Podzielam twoje zdanie.

Lola
@Bez znaczenia

I bardzo dobrze, że ktoś ruszył to towarzystwo. Byłam tam krótko, odechciało mi się pracy jak biegałam za dwie, a stare towarzystwo zmianowej było nietykalne. Najlepsze stanowiska, bez podmian na wtrysk, w razie czego trzeba im było pomagać bo tak ... nie można się było o urlop doprosić, a gwiazdy każdy weekend dostawały. Jak ktoś jest 15 lat na tym samym stanowisku, to znaczy że ma układy że go nie zwalniają i brak wiedzy że go nigdzie indziej nie chcą.

@Lola

To prawda towarzystwo zmianowej zawsze było do nie ruszenia wiadomo na jakiej zmianie mam nadzieję że po zmianach to się zmieni

@Melinda

Po to są właśnie zmiany, aby coś zmieniały

Obserwator

Niestety zmianowe które musiały przejść na produkcję nie mogą się z tym pogodzić ze dokonano takich zmian myślały że im wszystko wolno tak jak Pani welur A co sądzicie o tych zmianowych co zostały?

@Obserwator

Akurat na naszej zmianie nie pisze której bardzo się poprawiło gdyż kultura osobista świadczy o człowieku i teraz właśnie mamy taką zmianową która to okazuje a nie patrzy z góry na człowieka i nie chodzi 10 razy żeby załatwić sprawę urlopow i dni do oddania od razu sprawdzi czy można czy nie nie słysząc słów że nie ma czasu

Carrasco

Do dziś mnie zastanawia jak mogli zdegradować Panią Janicką. Odpowiednia zmianowa na odpowiednim stanowisku , zawsze broniła swoich ludzi , nikogo nigdy nie podpierdzielała i dlatego pewnie tak skończyła. Dyrektor i kierownik to amatorzy w swoim fachu , że postanowili zmienić lepsze zmianowe na gorsze. Polplast to obecnie Titanic , a Wysocki przy takich kapitanach , którym dał trochę władzy skończy jak Leonardo Di Caprio w słynnym filmie. Wysocki niech się przyglądnie Dyrektorom i kierownictwu , którzy mają swoich pupilków. Najlepsi powinni zostać reszta won. Jak można zdegradować Panią KSZ po 21 latach ? Dlaczego nagle stała się gorsza ? Czy coś się dzieje w tej firmie za kulisami?

@Carrasco

Zmiany były potrzebne i kierownictwo słusznie postąpiło i napewno podjęli dobra decyzję a co do zmian to każdy zasłużył na to co dostał

Kamil

Witam.chcialbym.zaczac pracę w polplast I interesuje mnie jaka atmosfera tam panuje ile zmian jest i w jakich godzinach się na tych zmianach pracuje dzięki

Bo.po
@Kamil

Atmosfera tragedia .monitoring ,zakaz telefonów ,mobing ,zastraszanie ,liczą się plecy ,kabli nie brakuje ,swój na swojego donosi , porażka ,nikomu nie polecam tej firmy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Polplast Polska?

Andrut w strachu

Wydaje mi się ze ten drobny jednak bardzo istotny szczegół mógł umknąć kierownictwu podczas wymyślania kolejnym abstrakcyjnych zakazów i systemów kar ;)

Prawda

Mając zakaz telefonu komórkowego gdzie w dzisiejszych czasach mając dziecko rodziców i nie ma tłumaczenia że sie musi odebrać zadzwonić , oddzwonić no to przepraszam a inni moga mieć telefony firmowe i z nich korzystać wyciągać w trakcie pracy ,a przecież są telefony stacjonarne i każdy wyższej rangi jego mość taki ma . Zero jakiegokolwiek zrozumienia dla człowieka ,znieczulica totalna a ludzie gadać nie chcą bo wiedza o swoich prawach ale każdy kto podskoczy to jest wywalany bo trzeba go zwolnić żeby nie robił złej opinii albo dla przykładu że takie zachowanie nie jest w tej firmie dla nich tolerowane . Kabli nie brakuje w tej firmie czego ja nie rozumiem ,bo jak można (usunięte przez administratora)dobrego znajomego a później udawać że nic się nie stało że jest ok. Na zamianie A jest taki osobnik z tatuażami nie wiem jak on może na tej zmianie dalej pracować ludzie go nie nawiedza. I nie ,nie jest tak bo ludzie nawet się konsultują w sprawie różnych produkcji pomiędzy sobą najdzie Pan B.,K. Czy prezes i już jest telefon że stoi grupka która nie powinna miec miejsca . Lepiej mieć wymagania a nie słuchać pracownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Polplast Polska - Myślenice

• Jak się pracuje w Polplast Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Polplast Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polplast Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 11 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polplast Polska?

Kandydaci do pracy w Polplast Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polplast Polska