Opinie o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polplast Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polplast Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

stary

Problem dla pracodawcy polegał na tym że ludzie zgłaszali np rano nie obecność z tytułu oddania krwi - co przy pracy w systemie zmianowym mocno dezorganizowało pracę bo planista nagle dowiadywał sie że kilka osób nie przyjdzie mu na drugą i trzecią zmianę. Teraz ustalono że kto chce oddać krew powinien zgłosić to z kilkudniowym wyprzedzeniem i to wydaje sie OK Poza tym firma firma płaci na czas, pełne ubezpieczenie itp Pozdro

swdfrgthjk
@stary

Już zmienili odrabianie godzin na zgłaszanie wcześniej? W normalnych zakładach ludzie zgłaszają takie rzeczy wcześniej bez mówienia czy pisania, coś musiało być mocno nie tak, że robili to kilka godzin przed rozpoczęciem pracy. Już pomijam kwestię tej kartki kiedy wolno, a kiedy nie i odrabianie godzin w następnym tygodniu.

Kokot
@stary

Gdyby na tym problem polegał, to by pismo prezesa informowało o sposobie zgłaszania lub o zmianie zgłaszania dni wolnych, a nie wyraźne polecenie kiedy mamy oddawać krew tak aby wolny dzień przypadł w nasze wolne. Teraz to się rakiem wycofuje, a sława pozostanie

@swdfrgthjk

Tak już zostało zmienione. Krwiodawcy dają znać tydzień wcześniej.

Honorowy od lat
@swdfrgthjk

Jestem honorowym dawcą od 18 roku życia. Jestem pracownikiem tej firmy. Oddaje krew kilka razy do roku. Nie biorę wolnego jeżeli dobrze się po oddaniu czuję. Nie oddaję dla wolnego, tylko z głębokiego poczucia chęci pomocy innym. Krwi nie da się wyprodukować. Ważny jest taki gest każdego z Nas. Nie potrzebuje do tego 2 dni wolnego. Szanuję pracodawcę więc zawsze zgłaszam ze idę na krew i mogę później być nieobecny w pracy. Choć z tego nie korzystam. Tyle w temacie. Zastanówcie się nad własną opinia i głupim hejtem.

Tytyty
@Honorowy od lat

Ciekawe czy pracodawca też Cie tak szanuje, nie chcesz nie korzystaj z wolnego, jeśli 2 dni przysługują to każdy ma prawo je wziąć i nie robi nic złego.

...
@Honorowy od lat

Ok, Ty z szacunku do pracodawcy nie bierzesz wolnego, które Ci się należy... Tylko gdzie szacunek pracodawcy (albo raczej osób decyzyjnych) do pracowników, którzy musieli (nie ja, ja akurat nigdy nie miałam z tym problemu) chodzić i prosić się, żeby móc wziąć urlop..? Biorąc pod uwagę, że chyba nikt nie próbuje zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowych, a każda ze stron podejmuje działania, których efekty są niekorzystne dla wszystkich, zaskakujące jest to, że ten zakład jeszcze jakoś funkcjonuje.

DADA

Ludzie ! Skąd tyle negatywnych opinii z powodu nowego regulaminu krwiodawstwa? Przecież na początku informacji jest napisane że pracownicy nadużywali wolnych dni z tego tytułu... Skoro jest możliwość zgłoszenia do kierownictwa swoich uwag to niech je pracownicy zgłoszą - może ,,wyższość,, przemyśli jeszcze sprawe i postanowi coś innego. Ale najlepiej jest puścić falę hejtu w internecie... Jako pracownik rozumiem decyzję szefostwa. Skoro pojawiły się nadużycia poprostu zareagowali... takie są prywatne zakłady pracy!!! Komu nie pasuje idźcie sobie do państwowej roboty.

Army_wife
@DADA

A zdajesz sobie sprawę, że to jest niezgodne z prawem i nielegalne? Czy prywatne zakłady obowiązuje inny kodeks pracy? Mam nadzieję, że ktoś zgłosi to do PIP.

Jolka jolka
@DADA

Również jestem tego zdania. :) Większość opinii z dnia 18.01.23 to jakieś nabuzowane hejtem komentarze ludzi nie wiadomo z jakich zakątków Polski, bo zdjęcie wpadło do internetu i ludzie się muszą wypowiedzieć, wtrącać do wewnętrznych zasad firmy i zhejtować... zawsze się można dogadać, myślę że uwagi przekazane szefostwu mogą coś wnieść do całej sytuacji.

Jarek
@Army_wife

Życie... jest wiele zakładów prywatnych gdzie panują baaaardzo różne zasady, nawet te złe, tylko nie wychodzi to poza firmę

@DADA

No to chyba nie będzie okazji ???? A prawo jest dla wszystkich takie samo. Komu nie pasuje idźcie sobie do... No właśnie. Do więzienia. Pozdrówka siema, odpowiedzi nie trzeba

@Jolka jolka

Widzisz Jolka, lepiej posprzątaj se stanowisko przez weekend, bo w poniedziałek kontrola

Zapau
@DADA

Taki z Ciebie wyrozumiały pracownik jak z(usunięte przez administratora) Autor obwieszczenia o niewolnictwie się odezwał? Nie da się nadmiernie oddawać krwi ! 4 lub 6 dni wolnego w roku na oddanie krwi to nadużycie? (usunięte przez administratora)

@DADA

Sposób w jaki można oddawać krew jest jasno określony przez prawo a nie jak pan kierownik sobie wymyślił Jak można nadużywać oddawania krwi jak można tylko co 2 miesiące

qwertyuio
@DADA

Pewnie dlatego, że ten kwit jest nielegalny, zasady oddawania krwi reguluje ustawa i to ona jest nadrzędnym dokumentem, a wewnętrzny regulamin nie może być sprzeczny z nią. Btw jak można nadużywać swoich praw? To tak jakbyś napisał, że pracownicy nadużywają urlopu... Mam nadzieję, że już wypisałeś kwitek, że odmawiasz przyjęcia krwi skoro jesteś za utrudnianiem oddawania krwi.

dcfghjukio
@Jolka jolka

Nie no, lepiej przyklaskiwać zakładowej (usunięte przez administratora)

Turek
@DADA

Może dlatego, że krwiodawstwo realnie ratuje życie? Może dlatego, że beznadziejnym jest takie traktowanie pracowników? Może dlatego, że pracownik NIE JEST własnością firmy? Krew można oddawać max 6x w roku jako Mężczyzna i max 4x w roku jako Kobieta. To nie jest strasznie dużo. Wolne są dwa dni nie ze względu na jakieś "promocje", tylko dlatego, że w okresie chorób wszelakich odporność organizmu może być znacznie osłabiona po upuszczeniu 0,5l krwi wraz z komórkami odpornościowymi i wszystkimi innymi jej składnikami. W "normalnych" warunkach jeden dzień to takie rozsądne minimum. Jeśli ktoś ma lekką pracę i jego dzień polega na popijaniu kawki, to może i da radę ale jeśli ktoś pracuje fizycznie to raczej po oddaniu krwi niebezpiecznym jest ciężko pracować. Tak samo różnice "osobnicze". Jeden organizm przyjmie to nieźle a inny będzie słaby cały dzień. Co powinien zrobić dobry pracodawca, jeśli zwolnienie na krew rzeczywiście utrudnia mu planowanie pracy w zakładzie? Można zaprosić w Styczniu osoby, które deklarują się jako HDK i POROZMAWIAĆ jak człowiek z człowiekiem. Czy np. są chętni by ustalić jakiś ramowy kalendarz typu: Iksiński w tygodniu 3, Kowalski w tygodniu 4 - w dowolny dzień, gdy te osoby będą czuły się dobrze (to warunek, by móc oddać krew). W ten sposób można zaplanować sensownie produkcję. Można też ustalić z pracownikami jeden tydzień co 2 miesiące kiedy w dobry dla siebie dzień pójdą oddać krew. A nie z pozycji pół-boga mówić ludzom co mają robić. Mamy XXIw. ale w firmach w tym kraju tworzy się coś na kształt niewolnictwa. Pensje z ledwością wystarczające na to, by mieć gdzie spać i co jeść, czyli w sumie egzystencję a nie życie + brak wolnej woli gospodarowania swoim czasem. (1050 EUR średniej krajowej i 570 EUR najniższej - absurd W PLN jest złudzenie, że jest "nieźle" - wystarczy przeliczyć na konkretniejszą walutę). Mam nadzieję, że nikt z członków zarządu tej firmy nie będzie musiał skorzystać z krwi oddanej przez jednego ze swoich pracowników.

Szymek
@DADA

Dlatego że prawo jest wyżej niż ich widzi mi się. To nie jest wolne dlatego że ktoś chce sobie pobimbać w domu przed telewizorem, a z ważnej przyczyny. Krew oddaje się dla innych, dla potrzebujących. Nawet na tym trzeba oszczędzać? Uwierz, premii nie dostaniesz za ten post.

Robol
@DADA

Krew można oddawać w ustalonych odstępach czasowych, nie można jeździć i co dwa tygodnie oddawać krwi więc nie wiem skąd stwierdzenie o nadużywaniu tych wolnych dni, może kogoś (usunięte przez administratora) boli że tyle osób krew oddaje no ale niestety ludzie korzystają ze swoich praw a oddawanie krwi jest czymś bardzo dobrym bo ok może pracodawcy się to nie podoba ale może krew jego pracowników ratuje czyjeś życie. Hatfu na takich pracodawców którzy łamią kodeks pracy a niestety kodeks jest taki sam i u prywaciarza jak i w państowówkach.

Alwinex
@DADA

Nie można nadużywać ustawy, którą sejm poparł, a pracodawca wie o tej ustawie od lat.

@DADA

Jak można nadużyć dni wolne za HDK? Określone terminy oddawania i ilości dni wolnych? Nie ma więcej i mnie więc jak to nadużyć?

Deva
@DADA

Xd to jest jawne łamanie kp a osoba która to pisze to na bank kierownik albo pomysłodawca genialnego rozwiązania

M
@DADA

Skorzystanie z praw określonych w przepisach krajowych (nadrzędnych względem regulaminu) , co do zasady nie może być nadużyciem.

pracownik00
@DADA

Tyle hejtu jest ponieważ firma łamie polskie prawo pisząc takie pismo. Ten dokument jest nieważny a jak by kogoś zwolnili bo sie do tego nie stosuje to Sąd Pracy szybko by wytłumaczył pracodawcy jak wyglada w polsce prawo

Saszka
@DADA

Nadużywali bo co? Bo akurat kilka osób w jednym terminie poszło na krwiodawstwo? Ze niby były w zmowie - specjalnie chodzą po produkcji i się dogadują żeby wtedy iść? To może należy się anonsować i łaskawie pytać kiedy firmie pasuje żeby pójść na krew, po to żeby usłyszeć odpowiedz ze nigdy bo jest się nie do zastąpienia? Już z urlopem jest problem jak coś w życiu prywatnym wypadnie i trzeba brać UŻ bo się inaczej nie idzie dogadać? Jak Wam tak przeszkadza oddawanie krwi wielcy obrońcy zarządu to podpiszcie orzeczenie wraz z zarządem ze w przypadku wypadku nie chcecie krwi od krwiodawców - albo lepiej zróbmy regulamin wypadków - tylko jeśli wypadek nastąpi we wtorki to możecie brać od krwiodawców, jeśli w inny dzień to z prywatnej puli własnej krwi trzymanej w lodówce, czy banku krwi, a i o wypadku musicie poinformować z wyprzedzeniem. Paranoja….

@DADA

Jak można nadużywac oddawania krwi ? Może co tydzień oddawali ??(usunięte przez administratora)

Aslan
@Jolka jolka

Brakuje krwi! A taka polityka firmy tylko to utrudnia, dla mnie to podchodzi pod utrudnianie ratowania życia ludzkiego, bo krew która jest potrzebna nie będzie oddawana, bo pracodawca stara się to utrudnić! Ten kto to wymyślił powinien ponieść kare i mam nadzieje, że zakład zostanie stosownie ukarany dla przykładu!

Szczerydobólu
@DADA

Co to znaczy nadużycia czy zrobili coś co nie jest zgodne z prawem pracy? Wyjaśnij? Czasami pomyśl też innymi kategoriami niż pieniądze. Krwiodawstwo to jest jedne z największych darów jaki człowiek może dać człowiekowi. Zrozumcie w końcu że krwi nie wyprodukujemy, musimy mieć krwiodawców.

Wiktor
@DADA

Jak można nadużywać dni wolnych z racji oddania krwi? Krew oddaje się w przypadku mężczyzn 1x dwa miesiące i przysługują dwa dni wolne od pracy.

@DADA

Kto oddawal krew ten wie, ze wolnych dni nie da sie naduzywac, nie da sie oddawac krwi co 3tyg na okrgalo, bi gora po paru donacjach nie spelnia sie wymogu ilosci krwinek itp... Wobec tego i jakim naduzyciu mowa, przepisy daja w zamian za donacje dwa dni wolnego. A krwi wciaz za malo do zabiegow i produkcji lekow. Jest to swoista zaplata za podjecie ryzyka i koszt pogorszenia zdrowia przy oddawaniu krwi. Dlaczego wobec tego ludzie nie mieliby korzystac z tej zaplaty w postaci dni wolnych, za oddawanie krwi?

Seba
@DADA

Nie da się nadużywać czegoś, co jest zagwarantowane przez kodeks pracy.

duduś
@DADA

Bo to reguluje ustawa a nie regulamin firmy. A skoro są nadużycia to znaczy że firma sobie na to zasłużyła w jakiś sposób.

Honorowy
@DADA

Co to znaczy nadużycie?? A czy jeżeli ktoś jest jest chory 3x w roku to naduzywa L4?? Jeśli pracodawcy nie pasuje kodeks pracy niech sprzeda firme a sam pójdzie na etat ;)

Borys

(usunięte przez administratora).

Lukas
@DADA

W jaki sposób nadużywali ? Nie da się nadużywać czegoś do czego masz prawo. Masz prawo iść oddać krew w dowolnym dniu co 57 czy 58 dni wiec ludzie chodzili. A nakaz odpracowywania oddawania krwi czy oddawanie po nockach jest niezgodne z prawem.

Piotr84
@DADA

Kłamstwo - jak można nadużyć, czegoś, co jest prawnie dozwolone

Krew

Każdy ma prawo decydować kiedy chce ją oddać to nie Korea Północna!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Polplast Polska odbywa się w siedzibie firmy?

Pfffd

Tak. Rozmowa odbywa się w biurze wraz z kierownikiem odpowiedniego działu

Justyna
@Pfffd

Jest jeden etap takiej rozmowy czy więcej? Wiesz może na co zwracana jest szczególna uwaga? Jakich pytań można się spodziewać?

Zarządca Nieruchomości

Nie

Nie

Hdk

Jestem pracownikiem w największej w Polsce firmie zajmującą się produkcją nowoczesnej elewacji. Na mojej zmianie jest 5 operatów maszyn. 3 z nas chodzi regularnie oddawać krew. I nigdy nie było sytuacji żeby kierownik powiedział że mamy nie oddawać. Po prostu idzie się z 3,4 dni z informacją że chce się w dany dzień oddać i tyle. Bywa też że 2 osoby idą razem . Nikt nie robił z tego problemu. I współczuję osobom pracującym w waszej firmie, firmie łamiącej prawo i przepisy. Osoba podpisująca się powinna pod tym waszym regulaminem powinna zostać surowo ukarana przez pip.

hdk

Lamia prawo pracy ograniczajac prawo do oddania honorowego krwi. Przez taki firmy cierpimy. Osobiscie odradzam wspolprace.

Jak chcecie zareagować na spadek reputacji ? Trzeba było przemyśleć sprawę z takimi akcjami. Trzeba być niezbyt bystrym. E tych czasach wszystko ludzie wstawią do neta.

Akcja krwiodawstwo

Nie pracuje w tej firmie ale ta akcja z krwiodawstwem w tej firmie to jakiś żart. Bojkotujcie omijajcie pracę w tym (usunięte przez administratora)bo nawet się nie chowają z łamaniem oczywistych praw pracownika

@Akcja krwiodawstwo

Ba! Nawet nie próbują zaprzeczać xd że były nadużycia to jest ich argument. Czuję że wiem co tu się kroi. Otóż któregoś dnia wkurwienie sięgnęło zenitu i ekipa solidarnie zeszła całą ze zmiany i firma stoi. Któraś z pierdzących w ciepły stołek wagin znanych jako kierownicy średniego szczebla dostała za to w palnik. Pewnie grubo. Stawiam że wynagrodzenie jest zasadnicza plus uznaniowa, w stosunku 1:4 i jak takiemu nagle walnęli z wypłaty powiedzmy 8 koła, to nagle zapiekło zwykle nieopalane miejsce. I Musk jeden z drugim wymyślił taki oto sposób na niewdzięczność pracowników. Nie wpadł (usunięte przez administratora) na pomysł że warunkiem może być zapewnienie obsady w jakimś procencie, nie wpadł na pomysł że należy wspomnianą chęć oddania krwi zgłosić brygadziście, nie wpadł na pomysł że jego działanie może nie być zgodne z prawem. Ale mleko się rozlało. Internet nie wybacza. Także posypią się głowy, zwłaszcza że, sądząc po komentarzach, roszady wewnątrzzakładowe, są na porządku dziennym. I dobrze. Pozapiernicza (usunięte przez administratora) na wtryskarkach to mu się odechce (usunięte przez administratora) pomysłów. Mało tego. Te wszystkie "ludzie nie rozumiem skąd tyle opinii" nie mają pojęcia że nie unikną kary za ograniczenia wolności obywatelskich i pracowników. To śmieszne że ktoś jest już w zasadzie skazany a nadal o tym nie wie. Śmieszne jest to że tu, na GoWork, jest tylko czubek góry lodowej, Google nie usuwa komentarzy, zamówień będzie mniej i tak dalej. Ktoś komuś dał mocnego pstryczka... Tipsem w hemoroida. Pozdrawiam ciepło i powodzenia. Będzie Wam potrzebne

@Massovsky

Co do Twojej wypowiedzi. Sam prezes musiałby pracować na tych wtryskarkach bo to On wystosował to pismo. Jeśli 3 osoby które są w zakładzie osobami które uruchamia produkcję nagle oświadczają ze idą krew oddać i to z jednej zmiany( nie był to jeden taki przypadek) gwarantuje Ci żebyś sam się WKU... Pracuje w tej firmie chwilę. Nie powiem jest presja na pracownikach wywierana ale każda firma ma swoje wewnętrzne przepisy do których pracownicy się muszą stosować. Też nie popieram tego co prezes napisał.chodz sam.nie oddaje krwi bo niestety nie mogę

Adek adi
@Pfffd

Ja też się z tym zgodzę. Nie popieram nowych zasad krwiodawstwa firmy, ale niestety w wieszkosci prywatnych zakładów są różne nawet te"chore" zasady. Pracowałem w 3 takich zakładach w życiu i doskonale wiem jak to wygląda wewnątrz firmy. Pracownicy się mogą buntować ale teraz o pracę jest ciężko i raczej większość będzie się trzymała tam gdzie jest. Co nie zmienia faktu że ten regulamin jest do kitu, krwi brakuje.

@Adek adi

Wiem doskonale o tym że brakuje krwi ale ludzie też muszą zrozumieć że nie powinni nadużywać tego że oddają krew rozumiem raz na dwa miesiące ale z głową tak żeby też myśleć o tym że mamy jakieś obowiązki w pracy a nie o tym że sobie zrobią długi weekned

nieznany
@Pfffd

To zarzad firmy mógł zrobić zebranie i prosić pracowników o naprzemienne oddawanie krwi tak aby nie było przestojów, zeby nie wszyscy szli w tym samym czasie. Bo to pismo jest niezgodne z polskim prawem i pracodawca moze narazic sie na kary finansowe od PIP

@nieznany

Nieznany. Jest napisane w tym piśmie od Pana Prezesa że osoby nie zgadzające się z tym mogą przyjść na rozmowę. Sieją (usunięte przez administratora)burze a mogli normalnie poprosić o zebranie bo w firmie są przedstawiciele załogi a Prezes jaki jest to jest ale z pracownikiem zawsze ma czas na rozmowę. Sam się przekonałem nie raz a jestem zwykłym robolem w PolPlast

Bk
@Pfffd

Ludzie muszą zrozumieć, że pracując za psi luj muszą (usunięte przez administratora) robić na akord 2 minuty, bo inaczej kierownik się przyczepi. Czy wy siebie słyszycie?

...
@Pfffd

Jeśli jest to celowe działanie pracowników, to nie wydaje Ci się, że to konsekwencja warunków, które powstały w efekcie m.in. wprowadzanych... restrykcji? Jasne, o poczynaniach ludzi z produkcji można wiele powiedzieć, bo cała ta sytuacja nie jest zero-jedynkowa i na takie zakończenie zapracowali wszyscy. Ale... Najpierw pozwalali się ludziom zwalniać, nawet nie próbując ich przekonać do zmiany decyzji, później sami wręczali wypowiedzenia, a teraz wielkie oburzenie, bo nie ma kto pracować. Ale jednocześnie nie przeszkadza im to twierdzić, że "was i tak jest za dużo". Poniekąd(!) jestem w stanie zrozumieć motywy, którymi kierował się prezes, ale nadal uważam, że takie zachowanie zasługuje na potępienie. Nawet treść e-maila napisanego w odpowiedzi na "bardzo głośno komentowaną" sytuację, sugeruje, że gdyby nie akcja w internecie, byliby skłonni w to brnąć dalej. A to "wspólne wypracowanie stanowiska w tej sprawie" ma być przejawem dobrej woli w kwestii, w której w której tak naprawdę prawcodawca ma niewiele do powiedzenia, bo nie stoi ponad prawem? Wow, cóż za łaskawość.

k0lchoz

Firma stawia swoje interesy ponad ludzkie życie. Poza tym prezes chodzi z minutnikiem po toaletach i jak ktoś w trakcie pracy załatwia sprawy fizjologiczne powyżej 2 minut to jest siłą wyprowadzany z toalety. Obok informacji o oddawaniu krwi jest również informacja że w przypadku oddawania moczu czas to 30 sekund w przypadku stolca 1:30.

Prawda
@k0lchoz

Za takie oszczerstwa jak to powinien cie Prezes zwolnić. Tak nagadujesz a dalej pracujesz. Weźcie się ogarnijcie ludzie. Głupoty które mówicie rzutują na wszystkich. Piszecie jakbyście pracowali w (usunięte przez administratora). Nikt was nie trzyma, zawsze możecie złożyć wypowiedzenia. Firma bez matołów sobie poradzi.

Turek
@Prawda

Myślę, że firma potrzebuje tych "(usunięte przez administratora)" bardziej niż Ci się wydaje, bo bez nich nic nie wyprodukuje, więc skąd weźmie się produkt do sprzedania? Karina z kadr pójdzie na produkcję czy co?

Pracodawcy zabraniają oddawania krwi. Prosiłbym o omijanie tej firmy szerokim łukiem, a gdyby ktoś chciał dowody, mam zdjęcia z ich postanowień wywieszonych na tablicy ogłoszeń. Zastanówcie się, czy gdyby wasza bliska osoba potrzebowała krwi, a przez tych ludzi by jej nie dostała, to czy bylibyście zadowoleni?

Michal

Solidarność z Honorowymi Dawcami Krwi. Jedna zła decyzja, a opinię będziecie odpracowywać miesiącami. Na google wam wyszło że google usunął nasze oceny ale tutaj się nie da. Sprawa zgłoszona do pip i mediów.

ZHDK

Solidarność z Honorowymi Dawcami Krwi. Jedna zła decyzja, a opinię będziecie odpracowywać miesiącami. Z google wam wyszło ale tutaj nie pójdzie łatwo. Zgłoszone do pip i do mediów

Olgierd K.

Chciałem pracować ale przy umowie podstawiono mi do podpisania regulamin w którym wypróżnianie było możliwe tylko w czasie przerwy obiadowej a oddać mocz można tylko raz na cały dzień pracy! Odradzam!

Szczerydobólu
@Olgierd K.

Poważnie! Nie wierzę że to możliwe. Gdzie my żyjemy

@Szczerydobólu

Nie ma nic takiego w zapisakch firmy, wiem bo pracuje w niej już kilka lat. Bez problemu możesz wyjść do WC. Zostały ograniczone tylko na papieroska ponieważ niektórzy mieli z 2h przerwy. Przysługuje Ci normalnie 20minut na 8h pracy.

Hemoglobinka

Nie polecam w opór. Po oddaniu krwi firma zamknęła mnie w magazynie na 2 doby... Musiałem odpracowywać 3 godziny dodatkowo za każda godzinę, czyli za 2 dni wolnego 48h nadgodzin. Porazka pracowac w takim januszexie...

Krwiodawca

Już niedługo karteczka: "W związku z tym, że pracownicy nadużywali wolnego z tytułu urlopu wypoczynkowego, wolne dni należy odpracować. [...]"

aple

Krwiodawstwo

Naruszenie praw

Czemu firma odbiera pracownikom premię po wzięciu urlopu chorobowego? Czemu pracownik nie ma wpisanej pracy w szkodliwych warunkach? Czemu dzień wolny za oddanie krwi jest nie przyznawany? Można jeszcze wiele wymieniać.. Traktujecie pracowników gorzej niż (usunięte przez administratora) na ulicy.. pracowników dzięki którym ta firma jeszcze funkcjonuje..

Krwiodawca

Firma stawia życie ludzkie niżej niż własny interes. Omijać

Dyktator

Jak można podchodzić tak do życia ludzkiego...

Janek

Omijać szerokim łukiem, nie przestrzegają praw pracownika...

Zostaw merytoryczną opinię o Polplast Polska - Myślenice

• Jak się pracuje w Polplast Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Polplast Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polplast Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 11 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polplast Polska?

Kandydaci do pracy w Polplast Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polplast Polska