Opinie o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Garda Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Garda Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

nawodniony że hej

Żar się z nieba leje, a butelki wody człowiekowi nie dadzą. Ochrona pada na pyskm z pragnienia!!! To trochę żart. Ochrona kupi sobie wodę w sklepie i ma gdzieś wodę. Szefowa ochrony myśli tylko o tym, aby jej było dobrze, aby była odpowiwednio nawodniona i ogólnie zadowolona. Biurowiec suszy cały rok na okrągło. Nawet w styczniu zamawiają sobie wodę, gazowaną, niegazowaną, smakową. Nie wiadomo, tak ich rura pali, czy tak sobie, popadli na zwykłe zezwierzęcenie. Wielka pani prezes zabierze kaśe do grobu, tak jak nasz Ś.P. szef. Tyle kasy zabrał z tego świata, że przez bramę niebieską niemógł sie przecisnąć :)

Wolmar

Firma ta może i jest wporzadku jeśli chodzi o umowę pracowałem jako pracownik ochrony 2,5 roku i po tym jak przegrali przetarg na obiekt z inną firmą nie raczyli poinformować do ostatniego dnia umowy.

Maja

@kazia, wątek dotyczy właśnie firmy GARDA z Rzeszowa. Czy mogłabyś powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @Pracownik Gardy, to, co piszesz, brzmi bardzo ciekawie! Czy poza tym dniem wolnym, o którym wspominasz, pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity socjalne?

kazia
@Maja

ja od poczatku na umowę o pracę, na różne etaty, ale zawsze o pracę, jak tracili kontrakt to mnie ściągali na inny

kazia

na Gardę, ale tą z Rzeszowa nie można nazekać. Pracuje 12 lat na różnych obiektach, z róznymi kierowniczkami-kazda inna ale da się przezyć. Płacą jak wszyscy ale przynajmniej traktują cię jak człowieka, w biurze tez idzie wszystko załatwić bez problemów. mam nadzieję że dociągnę do emerytury.

Firma Garda Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Pracownik Gardy

Witam "Garda" Ja pracuję w tej firmie już trzy lata i nie narzekam. Wypłata i dodatki do wypłaty zawsze na czas. Praca jak praca w każdej firmie trzeba pracować za siedzenie nie płacą. W tym roku wprowadzili dzień wolny na urodziny fana sprawa. Więc mam wrażenie że dużo opinii które tutaj są zamieszczane to sprawka KONKURENCJI która mniej oferuje niż Garda.

Maja

@Zozu, jesteś zainteresowany pracą w GARDA? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? A może brałeś już udział w procesie rekrutacyjnym i możesz powiedzieć coś na temat jego przebiegu? @Sjsp, to forum nie jest miejscem na tego typu obraźliwe rozważania. @Massmaro, piszesz "podobno". Czy to sprawdzone informacje?

@Maja

Tak - to sprawdzone informacje. Z całej "starej" załogi CNC na stałe została jedna osoba.

@Massmaro

Żeby nie było dalszych niedomówień to już prostuje - na stałe została jedna osoba + kierownik

Luwio

Maja, kim ty jesteś ?

Zozu

Jakie macie opinie o pracy cnc w gardzie?

Pracownica

Nasza Garda się sypie kiedy do władzy doszła była sprzątaczka. Siostra właściciela zwolniona. Główna księgowa na wypowiedzeniu. Nasz ś.p. szef na to by nie pozwolił.

Sjsp
@Pracownica

Czytam i nie wierzę, sprzątaczka kieruje firmą. Co musiała robić właścicielowi żeby dostać taaaki awansik hahaha.......

Olga

Tak rzadko piszecie na forum, czy jest tego jakiś powód? Czy zmieniło się coś w firmie?

@Olga

Czy coś się zmieniło ? Podobno 98 % pracowników (praktycznie specjalistów pracujących już dłuższy czas w firmie) z CNC w Zgłobniu zwolniło się lub jest na okresie wypowiedzenia. Ci, którzy chcieli się wypowiedzieć mówią, że "...odeszli/odchodzą bo są traktowani jak (za przeproszeniem) "bezmuzgi" bez prawa do głosu. Obecnie jedyny plus to wypłata na czas ale olewka ze strony przełożonych niweluje i to. . . Szkoda..." Osobiście dziwi mnie kompletny brak reakcji zarządu na tak niecodzienna sytuację.

Maja

@anonim w jakim sensie firma nie płaci godzin nocnych? Masz na myśli brak dodatku nocnego? A masz pewność, że GARDA korzysta z takiego dofinansowania? Czy w takim razie dostałeś już odpowiedź zwrotną na takie zgłoszenia? Daj znać, bo to dość niepokojące wieści - na pewno wiele osób czeka na dodatkowe informacje.

Ludzie nie pracujcie w firmie garda nieludzko traktują człowieka, nie płacą godzin nocnych, nie płacą dojazdu do pracy jeżeli korzystają z dopłaty PFRON to mają taki obowiązek płacić, oszukują na dniach urlopowych. Ja napisałem do sądu pracy i rzecznika praw człowieka, zachęcam do pisana. Moim zdaniem PFRON nie powinien dofinansowywać takiej firmy jak GARDA.

Maja

Pracujesz w GARDA? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy firmy.

gość

Korzystałam z usługi sprzątania firmy Garda Rzeszów-cały czas był problem z wykonaniem usługi tj.czystość, używana chemia. Firma miała problem z paniami sprzątającymi - cały czas rotacja bo nie płacą pracownikom w terminie. Firma bardzo droga i niesolidna.Zmieniłam firmę problemów nie ma ,usługa wykonywana jest bardzo solidnie i co jest ważne TANIEJ. NIE POLECAM FIRMY

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia nie polecam nikomu zarówno usług jak i pracy w tej firmie....

asdfgh

nie wiadomo wlasciie..mnie zainteresowala oferta pracy od nich dla pracownika ochrony fizycznej w Gliwicach czytalem to ogloszenie wiem ze wyangrodzenie tutaj jest do 1 850 PLN brutto, napisali tez ze praca jest na dwie zmiany i jest umowa zlecenie..

Zosia

Brawo Mario. Dobrze piszesz wielkie panie kierowniczki. Garda Rzeszów to dno .

Mario

Mały dobrze pisze a w dodatku nie zna się na niczym Wielka pani kierownik a nie wie co i jak robić daje tej firmie jeszcze rok i ja rozwali

Maly

Uważajcie na kierowniczke grupy panią Annę to fałszywa kobieta do pracowników mówi jakie to niedorozwój siedzą w dziale rozwoju a potem odwraca kota do góry ogonem .

ANNA
@Maly

Szkoda p. Marcinie że zawalił Pan kilka zleceń i nie miał ochoty na uczciwą prace i nawet nie potrafi pan jawnie napisać na forum swojej opinii tylko podszywa się Pan pod anonimowy NICK co nie zmienia faktu że został Pan słusznie zwolniony i uprawia pan karalny stalking dzwoniąc po nocach do byłej kierowniczki co zostało już zgłoszone odpowiednim organom i będzie się przeciwko Panu toczyło postępowanie karne dlatego bardzo proszę o nie wyrażanie niesłusznych opinii na forum Gardy w każdym razie do zobaczenia w Sądzie i bardzo proszę o nie dzwonienie do mnie po nocach pod wpływem alkoholu i nie wyrażanie fałszywych opinii na forum.

Mariolka

Pani Halina napisała całą prawdę o tej firmie bardzo logicznie i mądrze a ktoś bzdury pisze hahaha popieram Panią Halinę !!!!!!!!!!!!

Halina

W jednym się zgadzam że pieniądze płacą na czas Ale nie znają przepisów BHP np mycie okien na wysokości. Opinia jest logiczna chyba że masz jakieś znajomości nie będę pisać jaka kierowniczka tak mnie potraktowała.

Zostaw merytoryczną opinię o Garda Sp. z o.o. sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Garda Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Garda Sp. z o.o. sp.k.