Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

xxx

Witam jak do srody nie dostane wyplaty , to ide do PIPU KONIEC TEJ NUDNEJ KOMEDII

cccc

Jak tam łosie dalej łazicie za darmo do roboty hahahaha

Gen.Zachtel

Rachmistrz: Ja nie podpisywałem żadnej umowy zlecenie także musisz zapytać kogoś innego. A czy ja byłem na postojowym ? tak byłem 3 tygodnie!

h

Zachtel jeszcze nie był na postojowym! to jest za ciężkie pytanie na jego umysł:)

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
h

Zachtel jeszcze nie był na postojowym!

Rachmistrz

Generale Zachtel te wasze umowy zlecenie macie odnawiane co miesiąc czy dostaliście na dłuższy okres czasu?Może termin ważności owych umów jest jakąś wskazówką.

Yyyy

Jak do wtorku nie będzie wyplaty za luty proponuje sie zebrac i jechac zglosic sprawe do pipu albo zebrac podpisy pod skarga do pipu...

Gen.Zachtel

Tak to może być prawdą Pan P. wie co stracił a teraz jak najwięcej chce skorzystać i to powoduje tak ogromne opóźnienie

Roki

A ja mysle ze to tak długo trwa bo Węglokoks juz dawno by rozpoczął produkcje u nas tylko Pan Pietrzak chce jeszcze jak najwiecej miec z tego i sie nie moga dogadac co do sprzedazy albo dzierzawy ....

Gen.Zachtel

Ttt: Jedynie mogę powiedzieć,że było w piątek spotkanie w Gostyninie na temat zawarcia umowy z Węglokoksem i jak się nie mylę chodziło o dzierżawę naszego wydziału, ale konkretów co tam zaszło i na jakich warunków nie mam pojęcia :( Spotkanie było w godzina 12:00 - 13:00 . W poniedziałek może coś będzie więcej wiadomo

Doradca

DZIAŁ TRZYNASTY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYKROCZENIA PRZECIWKO PRAWOM PRACOWNIK Art. 282. § 1. Kto, wbrew obowiązkowi: 1) nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika, wysokość tego wynagrodzenia lub świadczenia bezpodstawnie obniża albo dokonuje bezpodstawnych potrąceń, 2) nie udziela przysługującego pracownikowi urlopu wypoczynkowego lub bezpodstawnie obniża wymiar tego urlopu, 3) nie wydaje pracownikowi świadectwa pracy, podlega karze grzywny od 1 000 zł do 30 000 zł. § 2. Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie wykonuje podlegającego wykonaniu orzeczenia sądu pracy lub ugody zawartej przed komisją pojednawczą lub sądem pracy.

Ttt

Gen Zachtel czy wiesz cos o umowie co byla podpisywana w piatek?

Ttt

No to nie możemy czekac tylko zgłosić to do pipu niech cos zaczna robic z tym ze my nie dostajemy wypłat. Podpisywalismy postojowe a to do czegos pracodawce zobowiązuje....nie wiem niech cos sprzeda i da wypłaty guzik nas to obchodzi....

Gen.Zachtel

Kolejne miesiące też mogtą być cyrki z wypłatami , bo pracodawca nie ma kasy on zbiera te pieniądze . W piątek miała być wypłata -teraz termin jest na 11-12.Zmienili termin bo maja dostać pieniądze za usługi które robią w Gostyninie ale czy tak będzie to się okaże. Co z tego, że w marcu ruszył Gostynin a potem Boryszewo.Zanim jego biznes się rozkręci pewnie jakiś czas to potrwa a my dalej będziemy czekać na pieniądze.

Roki

Lepiej póżno niż wcale kolego...

XXTL

Wszyscy tylko szczekacie i nic nie robicie .Szum robicie od stycznia, tylko na forum.Debile!!!!!!!!!!!!!!!! Jak myślicie że coś z tego będzie to grubo się mylicie.U nas nigdy nie było jedności.Dawno mieliście działać,a nie wielce teraz chcą robić rozgłos.

Ttt

Ja proponuje najpierw zawiadomic pip zeby wiedzieli ze wypłat nie dostajemy a potem inne media....

pREZYDENT

PIP tu nic nie da!Trzeba zrobić szum niech się zamelduje właściciel i trzy jego pieski.I niech mówią konkretnie co jest grane. Wezwać tv ,radio niech się opinia publiczna dowie co w cywilizowanym kraju robią z ludźmi! Zacząć walczyć o swoje!W jedności siła!Najwyższa PORA SIĘ ZJEDNOCZYĆ I WALCZYĆ O SWOJE.WSZYSCY RAZEM COŚ ZNACZYMY!!!!!!!!!!!!!!

kaj wyplata

Bo oni caly czas widzą, jaka jest reakcja ludzi na wydziale.Czyli nic nikt nie robi,wyplat niema , a do tego ludzie chodza za darmo do roboty.Piszemy sobie tylko na tym forum, i to jest wszystko.Byscie widzieli co by bylo jak cala zaloga by poszla do kadr i wzieli by zwolnienia z winy pracodawcy.Kasa by sie znalazla od razu.I mam nadzieje ze zaczniemy dzialac, bo chodzi o dobro nasze............

Ttt

Chopy jak my bedziemy ino pisac to nic z tego nie bedzie zebrac sie wszyscy i napisac skarga do pipu i niech sie wszyscy podpiszą to nie ma sie co bac ze nas zwolnią kasa sie nam nalezy nie moze byc takie bezprawie jak jest teraz to sa 2 wyplaty juz....proponuje zebrac sie w przyszlym tygodniu ....

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa