Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

wez

i co mieli my dostać do 12 go wypłaty i zaś ściema.

Tadeoooo

MAJONEZ KAJ MOJA WYPŁATA MOJA CIER PLIWOŚĆ SIE KONCZY ???????????

misiu

A my nie ;p

fabian

podobno handlowcy dostali wypłata a my?

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Gen.Zachtel

Czytaj ze zrozumieniem nigdzie nienapisałem że w maju ruszamy... Yyyy: a czy ja musze się z wszystkiego tłumaczyć??? dlatego napisałem zapytaj tych co chodzą ,przecież ja niebęde za nich odpowiadał albo ich pytał , dlaczego oni chodzą zadarmo do roboty . To jest każdego wybór jak tak chcą,to zostawmy to , a nie pisać co miesiąc to samo i pisać jacy to oni nie są itd ,itp!! ( nie mówia teraz o tobie ) Ja też chodza zadarmo i beda chodzić zadarmo do roboty. Pozdro

Yyyy

Gen Zachtel piszesz o hipokrytach a pisales ze mam zapytac tych co chodza do pracy za darmo czemu chodza a sam chodzisz do pracy bo miales tylko 3 tyg postojowego ok nic mi do tego lubisz pracowac za darmo Twoja sprawa w jednym sie zgadzamy ze zalezy nam na tym aby to jak najszybciej ruszylo ...pozdr

ooooooooo

Anty zachtel nie pisz glupot,w maju ruszamy haha.Niech lepiej 2 wyplaty zalegle daja chwala Pie......i

Gen.Zachtel

Jak tylko potwierdzą się informacje na temat umowy że jest juz wszystko ustalone może być być tak że w Maju ruszy produkcja . Wystarczy poczytać wiadomości na rynku stali jakie zapotrzebowanie na blachy między innymi w Stoczniach. Co do nie których tutaj pośmiewnych panów może się okazać ,że zostaną największymi Hipokrytami naszego wydziału WBG!

Ttt

Napewno ruszy ale w grudniu...

xxx

Stary znajomy powiedział mi dawno temu cos kiedyś Tam gdzie sa ludzie tam też sa DEBILE

llllllllllll

baran to cie zrobil

xxxx

Zlikwiduj to sie ty z tego forum baranie jeden nikt ci niekaże czytać tego

lllllllll

A ja bym chcial aby w koncu ten wydzial zlikwidowali,byłby w koncu spokoj

potw info

A ja znowu słyszałem ze (usunięte przez administratora) dostaniecie:) Bo jesteście tępe dzidy

HAHA
@potw info

Dobrze piszesz 2 miesiace bez wyplaty, i do tego chodza jeszcze za darmo do roboty ehehheeh.A odnosnie niku xxxx sam jestes baran jak liczysz na cud ze to ruszy.Szukaj roboty a nie siedz bo forum ci kasy nie da haahha

Ttt

Jo zas slyszoł ze nowy termin wypłat jest do czwartku ale moim zdaniem to farsa...dzisiaj jedynie media maja sile przebicia i wskórania czegoś ...

Gelt

Witam Gostynin czy była wypłata

Waza

A może do jakiegoś dobrego prawnika Co nam doradzi co mamy robić dalej???? Musimy mieć wsparcie od kogoś,co zna prawo.

On3

Złożyć wniosek do sądu jak najbardziej tak.Tylko trzeba się zastanowić co to da. Znając opieszałość polskich sądów to do rozprawy dojdzie za jakiś czas a na wypłaty będziemy czekać dalej tak jak do tej pory.Natomiast mówiąc o odsetkach za brak terminowej wypłaty to wynoszą one zaledwie 10%w skali roku .

Gen. Zachtel

Są nowe pogłoski co do wypłat ale terminu niebęde pisał bo coś się zmieni i znów będą mi to wypominać. Na temat umowy nic nie wiem jeszcze

Yyyy

Gen Zachtel moze Ty wiesz o nowym terminie wyplat za luty? A moze cos slychac o tej umowie co niby podpisywali w piatek?

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa