Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

będzie dobrze

siemka postarajcie sie robić kajs na umowe zlecenie czy na czarno to bedziecie godnie życ tutaj cos zawsze kapajom i tam gdzie pójdziecie to zarobicie sumujcie to i przemyślcie sprawe pozdrawiam

pracow nik

Jutro na batorym spotyka się syndyk z przedstawicielem weglokoksu i "nasze kierownictwo" okolo godz 10:00 Kto może to niech przyjdzie zobaczymy co wymyślą

@pracow nik

To jo jutro tam byda zoboczymy co będzie grane.

@Adi z gilotyn

Chopy trzeba jutro jechac na to zebranie i zadac p syndykowi pytanie dlaczego to tak jest wszystko przeciągane? Kiedy bedzie normalna praca?kiedy ta kasa z funduszu?

aassss
@Roki

Oni nawet nie chcieli nas poinformować o tym zebraniu żeby ludzie nie przyszli derekcja nasza kochana !!!!!!!!!!!!

@aassss

No własnie i dlatego trzeba tam byc i pokazac ze mamy dosyc ! I moze by sie tak ktos zainteresował kiedy ta kasa z funduszu nam wypłacą!!!!

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
@Roki

Dokładnie dzwonić po znajomych z roboty niech przychodzą jutro o 10 dosyć robienia nas za ciula

endy
@Adi z gilotyn

Kolego nic nie będzie jutro grane syndyk ma prawdopodobnie inne plany niz przejęcie nas przez Węglokoks ,gołym okiem widać że to co robi to zwykła ściema ,temu gościowi zależy na tym aby jak najdłużej byc na Batorym bo z tego ma niezłą kasę ,jesli by to sprzedał to nie zrobi żadnego interesu , a twój mój czy kogokolwiek los ma wiesz gdzie ,to się domysl

donald duck
@endy

Brawo, widzę, że niektórzy zaczynają logicznie myśleć! Nie to co nasz dozór, który chciał likwidacji... Możecie podziękować wszystkim tym, którzy chcieli likwidacji, a tym samym skazali nas na głód. Ileż było tych achów, ochów, zachwytów, jęków rozkoszy i orgazmów. Może warto było jednak dążyć to układu? Nie mam racji? Piękny nam los dozór zgotował... Nie wiem jak wy koledzy, ale ja już nie czekam. Zwalniam się z winy pracodawcy.

@donald duck

Kolego a czy to od nas zależało jaka była ogłoszona upadlosc czy od sądu? Trzeba postawic p syndyka przed faktem dokonanym albo przejecie albo zwalniamy sie z winy pracodawcy bo nikt nie ma zamiaru czekac az cos łaskawie postanowią za 500 zl

Ted
@Roki

Najwyższy czas przedstawic w mediach naszą sytuacje a co to ma sie do planów które zapowiedział minister Tobiszewski o powstaniu SHS dlaczego to jest wszystko blokowane przez to ze nie chcą sprzedac walcowni a tym samym wszyscy możemy wylądowac na bezrobotnym ....co to za absurd ze blachy są sprowadzane a my czekamy na prace....media lubią takie tematy....

lll
@endy

ciekawy jestem ile zarobi na nas jeżeli nic nie produkujemy ,jemu zależy na dzierżawie ,ale na starych zasadach a węglokoks chce nas dzierżawić tylko na innych zasadach.węglokoks twierdzi ,że zasady dzierżawy od syndyka spowodują ,że szybko może zakład ulec likwidacji.bez pracowników ten zakład jest wart przysłowiowe grosze.

fazi
@Roki

niby od sądu ale chłopy pamiętam dobrze jak mówiono nam że likwidacja będzie dla nas lepsza. Jak na razie okazało się że tylko dla jednej osoby jest lepiej.

@fazi

Przeciez całkowita likwidacja wiąze sie z tym ze musza nam wyplacic odprawy a to znowu wiaze sie z kosztami a chyba syndyk tez sie komus musi tłumaczyc dlaczego czegos nie sprzedal jak byl chetny do zakupu ....nie wiem tak mysle

@fazi

Jeżeli my odejdziemy to za ile to sprzeda za grosze na magazyny i co z tego bedzie miał wielkie g....

kur
@donald duck

i ja zrobie to samo, zwalniam sie z winy pracodawcy dosc tego kur......

@kur

Czy ktos moze napisac co bylo na tym zebraniu?

Raks001
@kur

MASZ RACJE WSZYSCY POWINNI TO ZROBIĆ

gostynin

A Gostynin to tez dostanie te 1000zł. My dostalismy w Gostyninie dostalismy tylko dwa razy po 500zl. U nas produkcja w Gostyninie szła chłopaki cos produkowali i teraz sie okazuje ze w batorym dostajecie Panowie dwa razy po 500zł plus teraz 1000zł wiec jesteście w lepszej sytuacji niż gostynin ktory produkował a pewnie tego tysiaca nie dostanie.

Steven
@gostynin

A skąd te info że na Batorym dostali 2x500?Z tego co wiem to dostali wypłaty od syndyka 500 + 1000 darowizny która nie jest zwiazana z Syndykiem i Pietrzakiem.Więc w Gostyninie macie 500 na plusie.

xxx
@Steven

Tylko ze my robiliśmy cały miesiąc i ta kasa miała byc dla nas a wy mieliście dostać od weglokoksu

@Steven

GOSTYNIN JEST TA KASA CZY NIE

BEZSILNY

ludzie a moze zadzwońmy bezpośrenio do SYNDYKA? TEL JEST NA STRONIE W NECIE PODAJE-501 523 636

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
QAZXSW

a gostynin kiedy dostanie????

potwierdzam przelew w śląskim

IIK

Dobra kiedy będzie kasa z Funduszu?????????????????Bardzo proszę o odpowiedź dozór.Jak nie wiecie to dzwońcie do tego funduszu.Potrzebuja dużo kasy , aby pospłacać moje długi

xyz
@IIK

Do 20 lipca fundusz musi się określić co i ile ostatecznie wypłacają

Tok fm
@xyz

No jak to ile 3 wypłaty zalegle czyli 4 tys na reke za marzec , kwiecień, maj... tyle musimy dostac z funduszu ...kiedy ta kasa będzie?

Asa

Jest przelew w ING

Driver

Nie zostaje mi nic innego jak sprzedać samochód i szukać mini busa.Będę was woził do Gliwic.Czysty zysk.

Ted
@Driver

Czy ktos juz dostal przelew na te 1000 zl z ING Bank dotyczy pracownikow WBG

QAZXCCC

A DZWONIŁ KTOS DO FGŚP DZIS??????

smutny Kazimierz

Czy Gostynin też otrzyma te pieniądze? Wie ktoś?

Xxx
@smutny Kazimierz

MIAŁY BYĆ DZIŚ ALE KTO WIE BYŁ TO WARUNEK LUDZI ALBO KASA I ROBOTA ALBO PRZESTÓJ ALE CO BĘDZIE DALEJ NIKT NIE WIE CHOCIAŻ PODEJMIEMY PRACE TO I TAK NA WYPŁATY NIE ZAROBIMY BO JEST ZA MAŁO PRACUJĄCYCH A ZA DUŻO DO DZIELENIA KASY TAK ZE LEPIEJ SIEDZIEĆ NA WOLNYM I PRZECZEKAĆ TO WSZYSTKO MOŻE COŚ SIĘ WYJAŚNI.

QAZXCCC
@Xxx

MASZ SWIĘTA RACJE!!! ZAWSZE MOŻNA GDZIE DOROBIC NA CHLEB....

Czerwona Bida

Jest przelew 1000 w PKO

moni
@Czerwona Bida

kto jest nadawcą przelewu?

Czerwona Bida
@moni

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym ze Rudy Śląska

opera

W Gostyninie już produkcji PRAWIE nie ma. Pojedyńcze osoby tylko są na zakładzie ale nic nie jest już produkowane. Przychodzą jedynie mechanicy elektrycy tokarze i magazynierzy. A produkcja nic nie produkuje wiec wypłay za lipiec raczej nie będzie bo nie będzie czego juz sprzedawac

Fizol

Coś kwitu na koncie nie widać!!Przelew miał być dzisiaj z rana.Czyżby kolejny falstart?

@Fizol

SPRZEDALI SAMOCHODY TO JAK SYNDYK POZWOLI TO MOŻE COŚ SKAPNIE NAM NA KONTA ALE WĄTPIĘ

Przyjaciel

Cześć wam ma być kasa z funduszu do 25 lipca..

@Przyjaciel

A którego roku,skąd taka informacja?

LLLL

WIDZE ZE NIEKTURE OPINIE SA USOWANE KTOS SIE MUSI DOBRZE NA POCIC BY TO ZROBIC CO SLYCHAC W HW W GOSTYNINIE

Admin
@LLLL

Twoja wypowiedź to powinna w pierwszej kolejności w koszu wylądować.

@Admin

JEŚLI TO JEST FORUM TO PO CO SA USUWANE NIEKTÓRE WPISY SZKODZĄCE WŁAŚCICIELOWI FIRMY I SYNDYKOWI SKORO TO PRAWDA.

Ttt

Czy ktos wie czy bedzie dzisiaj wypłacone te 1000 zl tej darowizny? Ta kasa by mnie poratowała

IIK

A co tam jest za robota na tej Hucie Łabędy.Zaś bydymy robić najgorsze roboty,tak jak było na Dąbrowie.Ciekawe czy dozór też tam idzie>

Adam Kampczyk

Wszystkich którzy podejmą pracy w Hucie Łabędy pragnę poinformować że zostanie im wypłacona zaliczka na poczet wypłaty w wysokości około 200 zł. na pokrycie kosztów związanych z dojazdem.

majster klepka dyzajn
@Adam Kampczyk

Mój mercedes spala 15 litrów na 100 km, żądam więc zaliczki w wysokości 1000 zł. W przeciwnym razie nie podejmuję robota.

@Adam Kampczyk

A może tym co będą chcieli tam robić to potrącić te 200 zeta i załatwcie ten transport na cały miesiąc za tą kwotę wy chyba sami w to nie wierzycie i dobrze wiecie że to nie realne chyba że będziecie dawać dziennie zgrzewka wody i dymać tam na rowerze.Jak załatwicie ten przejazd to jestem pierwszy w kolejce by tam robić.

qazxxxxxx
@Adam Kampczyk

HMM... PROPOZYCJA NIE DO ODRZUCENIA !!!!

Buli
@majster klepka dyzajn

To sobie znajdź czterech pasażerów od każdego 200 to wyjdzie ci z Tobą 1000.

@qazxxxxxx

Panie Kampczyk czy będzie dzisiaj te 1000zł darowizny?

Feel
@Adam Kampczyk

Dziennie 66 kilometrów x 20dni = 1320 km za 200zł? To chyba jakieś kpiny. Co z kosztami eksploatacji? Też pokryjecie??

@Yyyy

Teraz otrzymałem informację z Huty Pokój że przelewy w kwocie 1000 zł. zostały wysłane. Bank z jakiego zostały wysłane to PKO.

CCE

Czy odebraliście paski zarobkowe? Czy zauważyliście że zarobek z postojowego się obniżył? Podstawa musi być najmniejsza 1850,a już nam wzięli około 100zł na jakiś fundusz.Na pasku miałem 1760.Dlaczego biorą na fundusz ,a jeszcze nic z niego nam nie wypłacili.Ludzie co są na postojowym ,przyjrzyjcie się swoim podstawą.

@CCE

Są pomniejszone o pierwszy czerwiec który zostanie wypłacony z funduszu ponieważ syndyk wszedł drugiego czerwaca. A żadne składki nie zostały pobrane. Kadrowa jak wydawała paski to informowala o tej sytuacji.

Olo
@Adam Kampczyk

Zostanie wypłacony z funduszu tylko kiedy? Po co ten syndyk potrzebny jak on nic nie wie , trzeba to naglosnic i koniec kropka starczy tego wszystkiego, komornika mam na karku przez to wszystko , juz nie wspomne o zszarganym zdrowiu i psychice....jedynie Pan Kampczyk sie chyba tym wszystkim jeszcze interesuje Panowie do dzieła nagłaśniajmy nasza sytuacje!!!!

Qazxsw
@Olo

Panowie piszcie do telewizji.trzeba to nagłośnić.my nie mamy już na opłaty a skąd brać na chleb???

xxxxxx
@Olo