Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Walewski

Nie warto

Xelio

O muli sporcie.Dobre brawo Ty

home brewing

Pani Kaziu , czy oprócz tych korpo szczyn próbowała Pani prawdziwego piwa ? Urzekło mnie stwierdzenie " smak i jakość " w pani wywodzie. polecam spróbować prawdziwego piwa , ( zainteresowany znajdzie ) a nie tego badziewia.

adsff

Czy wy nie zauważyliście że pochlebne opinie wypisuje tu tylko dzial Pr i HR???po co z nimi dyskutujecie..to nie ma sensu

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
hłhł

Tak kolego, mają bardzo porządne wypłaty w wysokości 1900 zł miesiecznie wiec spokojnie utrzymasz rodzinę a nawet znajomych.

radosny

Ja pracowałem i po kilku latach sam zrezygnowałam ,tego co nazywa się tam pracą nie można tego nazwać więc aplikuj i kup sobie pług do orania.

hłhł

Nie wiem co marketing CP pali ale niech się podzieli będzie wszystkim łatwiej...

nie pije koncerniaków

nie wszyscy piją piwo koncernowe , ludzie młodzi patrzą również na jakość a tutaj lipa.... pochwalcie się jak produkujecie kasztelana niepasteryzowanego ( tylko z nazwy ) właściciel Ciechana napewno ma na ten temat zdanie :) kasztelan biały - w środku płyn jak okocim pszeniczne okocim 4 chmiele to płyn harnaś wysokochmielowy.... okocim ciemne to okocim palone piwo eksportowe to ok beer z tancerką podejrzewam ,ze inne koncerniaki tez tak tworzą nowości zmieniając tylko etykiety , butelki itp a maszyny do produkcji można zaprogramować jak się chce :) wiem bo wiem bo wiem bo wiem

życzliwy

Tak wstajemy o 11a GPS sam jeździ po sklepach ludzie co wy piszecie za głupoty ...puknijcie się w głowę. ...a piwo samo się sprzedaje to po co zatrudniają ludzi do pracy..

@życzliwy

Nie wyczułeś ironii

Kejs

Zdecydowanie nie masz pojęcia ile hl piwa w Polsce "schodzi". Więc jesteś z działu HR. Odniosłem się do tego jak ma w Carlsbergu PH. Czy jego cele są SMART? Czy SPA jest w 100 % SMART?

mek

Hahaha niema to jak szukanie jelenia na praktyki w miescie przy granicy z niemcami gdzie ponad 50% ludzi pracuje u niemaszkow, co urlopy sie zaczynaja i ludzi do pracy brak?

Kejs

Chyba jak na smażonym oleju ;)

hłhł

Tak, wstaje o 11h do pracy i wraca o 13h do domu, ma służbowy samochód i jeździ sobie po Polsce ile mu się chce, ma nielimitowany budżet na aktywności i zarabia 20 tys. miesięcznie + premia 50% co miesiąc... i co najważniejsze wszystko samo się sprzedaje...

@hłhł

a zapomniałem,taki ph pracuje 15 lat i dostaje 13 i 14 pensje oraz % zysków firmy...

Zaangażowany

Carlsberg prawdopodobnie najgorszy pracodawca na świecie .... takie powinno byc główne motto firmy....

życzliwy

I tyrka od rana do nocy zamówienie podłoga lodoweczka na cacy i tak 25 punktów dziennie....a przy wypłacie premii jak nie było tak nie ma......

Tata

Definicja stabilności zatrudnienia w obliczu ostatnich zwolnień grupowych, oraz indywidualnych odejść pracowników plus to o czym można tu przeczytać wymaga chyba uaktualnienia....?

Ela

Witajcie, czytając wszystkie te opinie mam wrażenie ze Carlsberg jest pewnego rodzajem "Kołchozem" pracy tak jak pepsi czy lays albo tarczyński, a chciałam cv na PH do Poznania złożyć ale chyba nie warto się tu pakować skoro pracownicy oceniają tak fatalnie tę firmę. Szkoda bo kiedyś słyszałam wiele dobrego od znajomego PH który tam pracował, ale jak widać wszędzie gdzie dojdą do władzy nieodpowiedni ludzie zaczyna się psuć, współczuje i szukam czegoś innego.

życzliwy

Ludzie jaki prestiż o czym wy mówicie ,jeszcze rok temu tak ale teraz t yranka po 10 godzin za grosiny bo premi jak nie było tak nie będzie. ..wiem o czym mówię. ......

Walewski

No tak wando, dają szanse rozwoju a po 6 miesiącach praktyk 1900 zl na rękę, niema co wspierają młodych, szkoda tylko ze Ci młodzi w większości zaczynają wspierać gospodarkę naszych zachodnich sąsiadów

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska