Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Walewski

Bedą szukać do usranej śmierci, chyba ze zmienia podejście do pracowników i dadzą ludziom godne pieniądze zarobić a nie marne grosze

hłhł

Niestety kolego to nie jest stawka dla stażystów ......

korpo szczur

hi hi hi dobre ....managera to masz zamiast mózgu hi hi hi a wiem co piszę bo znam tą firmą bardzo dobrze

życzliwy

Daj sobie spokój szukaj pracy gdzie indziej ale nie tu......

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
qwerrty

Pytanie mam do jeszcze pracujących , a mianowicie czy " żabie oczy " próbują jeszcze zrobić z siebie kierownika obszaru sprzedaży , czy odszedł płakać gdzie indziej ? obszar centrum

hłhł

Czyli damy Ci 1900 na rękę i nie możliwe targety do wyrobienia premii ... Ludzie omijajcie tą firme!!!!

Dracula

Sądzisz, że większość PH nie ma na to stanowisko kwalifikacji?

życzliwy

Ta dostaniesz premie, dostaniesz plany które są nie realne do zrobienia, i już tuż tuż myślisz a może jednak zrobię, a tu niespodzianka tydzień przed końcem plany w górę ........daj sobie człowieku spokój szukaj pracy gdzie indziej powodzenia

obserwator

a co się stało z opinią użytkownika fan regionu Okocim ? jeszcze kilka dni temu była.... czyżby Carlsberg kasował opinie ? a może GOWORK kasuje niepochlebne opinie ?

obserwator

a co się stało z opinią użytkownika 1234 ? jeszcze wczoraj była ... widzę że GOWORK manipuluje opiniami ?

Panie z PR i HR! zamiast zamieszczać posty z ofertami pracy, lepiej zajmijcie się szkoleniami dla managerów z zarządzania i motywowania personelu i rozwiązania problemu z beznadziejna atmosfera w pracy i dramatyczna opinia na polskim rynku pracy:)

Tata

Jak było go słychać, to albo nie wie jak się zachowywać na coachingu, albo był na kontroli ;)

Gosc

Fanka kraftu ale do pracy w korpo hahah wszyscy tacy są fani ale jak trwoga. ..

życzliwy

40css na wystawki ha ha i nie tylko za to masz oddać na sklepie fifo pakiety rozliczyć .....jakie ekspozycje. stoją tylko na lepszych sklepach ygdzie jeszcze człowiek coś ma dla nich a tak to cała Polska wali ścierne nic do stracenia będzie premia albo nie będzie zależy jaki chumor ma dyro kiedyś bez sciemy wszystko się dało ale to było kiedyś jeżeli ktoś chce pracować w CP to bądź wolny bez rodziny czasowy lubiący tyrac jak wół za drobne ....długo by pisać

antoniusz

Chodzi Ci o tą fikcje wklepywaną do systemu? Nie realne targety ekspozycyjne? Warszawka chyba sobie nie zdaje sprawy z tego że 50% "wystaw" stoi tylko w ich tabelkach a nie fizycznie na sklepach... O zgrozo co by było jakby tak zaczęli sprawdzać sklep po sklepie czy dane ekspozycje faktycznie istnieją... Pewnie jakby się połapali żę wystawienie 2000 css za 40 zgrzewek miesięcznie jest nie możliwe realnie to może by budżety zwiększyli na wystawy...

swetoniusz
@antoniusz

Gratuluję, nie pamiętam kiedy dostaliśmy po 40 css, sampling widzimy tylko w sfa.

witos

a co powiecie o pracy w CSS w owej firmie?

Kejs

Takie pieniądze możesz dac na start młodzikom bez doświadczenia. Odszedłem z firmy do innego koncernu FMCG i mam zawsze 3 z przodu. Praca jest równie wymagająca ale nie muszę robić stu raportów do raportów poświęcać prywatnego czasu na spotkaniach do 20 no i mój szef motywuje mnie do pracy. Jak kiedyś w Carlsbergu.

Ciekawski

Dlaczego nie zostawcie tego i nie zmienicie pracodawcy skoro CP jest taki zły. Polecam ciekawą ofertę, powodzenia ☺ PMICombera prowadzi rekrutację do projektu – preseller/przedstawiciel handlowy dla Kompanii Piwowarskiej. Start pracy od zaraz Wynagrodzenie: 1 800zł (podstawa) 600zł (premia) netto Forma zatrudnienia – umowa zlecenia. Dla najlepszych możliwość pracy w Kompani Piwowarskiej. Wyposażenie: samochód, telefon. Jeśli jesteś zainteresowany- wyślij sms o treści TAK pod numer 661 333 107

XELIO
@Ciekawski

Tak znaczy że aplikowałeś skoro znasz warunki,to prawda.Widać nic się u nich nie zmieniło od 2-ch lat (wtedy ja aplikowałem).Nie wiem ile masz lat (wiem ile oni oczekują abyś miał) nax 25-27.Dziadków nie biorą.Pan z PMI się bardzo zapalił do zatrudnienia mnie w KP , jednak w KP go szybko ostudzili ze względu na wiek kandydata.To tyle .Acha w KP zdajesz jeszcze po trzech miesiącach "Egzamin na Handlowca" na sklepach.Paranoja

@Ciekawski

Przytoczyłeś najgorszą chyba możliwą ofert pracy dla PH, szkoda ze nie pokazałeś 10 innych które są znacznie lepsze od ofert pracy w CP ;]

żenua

Na śląsku znów chłopaki dymają po 12 godzin bo we wtorek wizytacja. Gratuluje tym co odeszli. A współczuje tragarzom w najbliższych dniach. Z rodziną zobaczycie sie we wtorek wieczorem.Potem kos znów powie dziękuje. I tyle . A potem rozłozy rece i nie da Ci premii bo braklo 2 procent. Zadnego szacunku dla ludzi z rynku

życzliwy

Ich wszystkich tam porąbało kto będzie pracował po 12 godzin za tak marnä wypłatę wszyscy szukają pracy ludzie odchodzą sami mają już tego dość. .....wszyscy którzy tam tyrają wiedzą co mam na myśli pozdrawiam

poludniowiec

Umowa o pracę....i 3400 brutto.....to dużo????reszta firm już dawno tyle płaci.to nie jest żaden miód przy tak ambitnych i nierealnych celach.premia jest coraz częściej tylko na papierze a raporty centrala generuje już do wszystkiego. niedługo każda kupę będziesz musiał raportowac. Jeszcze dwa lata temu Carlsberg Polska był nie najgorszym pracodawca o dobrej opinii i miłej atmosferze.plany były ambitne ale przy ciężkiej pracy realne co wiązało się z pełnymi premiami. Dzisiaj to już nie jest ta firma. Nie polecam nawet jako budowanie doświadczenia. Nie realne cele.przy slabej jakosci raportach sprawdzajacych wykonanie tych parametrow(min SPA oraz ECOD...wew raporty sprzedazowe)mega nacisk na ich wykonanie. Niskie zarobki przy okropnie słabej atmosferze.duzo pracy po pracy.Klasyczny przykład zagranicznej korporacyji zarządzanej przez chorobliwie ambitnych i nie znających się na międzynarodowym sposobie zarządzania menagerow.Jedyny sposob motywacji to ogromny nacisk 24h.niewybredny jezyk.i obcinanie premii.Mobing przez duże M!

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska