Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Dżery

Jakim trzeba być wrednym i nieczułym człowiekiem żeby pod koniec promocji wymiany kapsli harnasia zrobić ewidencję i spis lodówek w rynku? Jak mało ktoś musi wiedzieć ile zajmuje nam to czasu? Jak można było nie zapytać ludzi z rynku? Czy nie lepiej to było zrobic w listopadzie? Ale jak się pracuje tylko na tabelkach to tak to wygląda. Nie macie pojęcia ile czasu tracimy na latanie po sklepach, liczenie i wycieczki po piwo na kapsle. Dawno robilibyśmy plany gdyby był czas na to żeby usiąść u klienta , budować relacje a nie siedzieć przed lodówką i klepać masło maślane! Przecież mamy teraz 3 ankiety potwierdzające czy mamy lodówki. Czy naprawdę nikt w Carlsbergu nie wie na czym polega praca ph? To Wam podpowiem- na budowaniu długofalowych relacji z klientem co skutkuje wzrostami sprzedaży. Sprowadziliściennas do roli "wymieniaczy"kapsli i ankieterów. Chcemy pracowac jak na przedstawicieli przystało i chcemy zarabiać, przestańcie podcinać nam skrzydła.

Hanna

@Piweczko czy jesteś zadowolony z pracy w Carlsberg Polska? Czy powiesz coś o warunkach pracy w tej firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Takie informacje mogą być pomocą dla nowo zatrudniających się osób.

hłhł

Mówiąc jeszcze niedawno masz chyba na myśli jakieś 6 lat temu kiedy mieliśmy porządnego szefa, a tak dla przypomnienia i refleksji: Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”

Hanna

@Mirosław Gajoszek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Carlsberg Polska. Dość długo tutaj pracujesz, więc masz duże doświadczenie. @olej-nickto forum dotyczy firmy Carlsberg Polska w Warszawie. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą?

waldemar
@Hanna

Hania , jak wczytasz się w posty to forum dotyczy całego kraju . Nie tylko w Warszawie się mordują z tym korpo-badziewiem , które produkuje szczochy zamiast piwa.

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

Jednym słowem : porażka. Praca do późna, ciągłe telefony (nawet w weekendy), wykorzystywanie pracownika, brak konkretnych godzin pracy, wynagrodzenie - jak na takie wymagania pracodawcy - marne, problemy z dostępnością towaru, a co za tym idzie brak możliwości wywiązania się co do sklepów. Pretensje, krytyka, brak człowieczeństwa w podejściu do pracownika. Nie daj Boże jakiś mecz, promocja - pracuj człowieku do późna. Zero docenienia pracownika i kręcenie na każdym kroku. Jak dla mnie brak słów.

Mirosław Gajoszek

Mirosław Gajoszek Witam, dzięki uprzejmości jednego z przyjaciół z Carlsberg-a dowiedziałem sie, że pod moim pseudonimem/ksywką "Gajowy" umieszczane są dziwne wpisy na temat Cralsberga i osób tam pracujących. Chciałbym w kilku zdaniach odnieść się to tych wpisów: W Carlsbergu przepracowałem 14 ostatnich lat. Tak jak Carlsberg tak i Ja sie mega rozwinąłem w tym czasie. Dzięki ludziom, których poznałem w Carlsberg oraz tym z którymi współpracowałem ukształtowałem sie jako człowiek oraz jako Manager. Dzięki tej firmie zdobyłem doświadczenie, które będę mógł wykorzystać w przyszłości. Każdy z Szefów, których miałem przekazał Mi ogromną ilość wiedzy, dzielili się ze Mną swoimi doświadczeniami zdobytymi w kraju i zagranicą. Dzięki takim ludziom Carlsberg tyle osiągnął przez ostatnie 14 lat, a Ja wraz z Nim. Reasumując: Bardzo dziękuję firmie za te 14 lat pracy, a osobę podszywającą się pode Mnie bardzo proszę o nie umieszczanie jakichkolwiek wpisów obrażających osoby pracujące w Carlsebrgu jak i samej firmy. Z poważaniem. Mirosław Gajoszek

Gajowy

Mieszko nic z tym nie zrobi bo ze strachu przed prezesem ofajda się. Tyle miał zmienić i co? Dalej ten sam syf- tylko panienki w firmie amant ma nowe.

Bartosz

Czy może ktoś napisać jaka była przyczyna, że został zatrudniony nowy prezes? Wprowadza nowe metody i to zawsze stwarza wielki stres. Każdy obawia się czy poradzi sobie in ogólnie jest wtedy nerwowo. Ale powód jego zatrudnienia jest pewnie kluczem w tej sytuacji!

Gucio

Kiedy wreszcie Kopenhaga zrozumie, że problemem CP jest prezes Bóg Słońce Tomasz. Za Pastuszki wszystko działało, a ludzi traktowano z szacunkiem....i przyszedł fachowiec, od 5 lat  nie robi planów, wywala kolejnych ludzi z centrali, zatrudnia kolesi z KP, trzyma mafię z Brzeska i lansuje się na mieście.  Pytamy ile to jeszcze potrwa? Ludzie mają już dość...miej honor  i już idź

Gucio

Hanna

@Nataniel czy masz jakieś doświadczenia z firmą Carlsberg Polska? Pracowałeś tu może? Co powiesz o dobrych stronach pracodawcy? Co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie? To ważne informacje dla tych co myślą nad aplikowaniem tutaj.

Nataniel

Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził, znacie takie przysłowie? Jeszcze niedawno nie było szans na pracę w firmie a teraz tylko narzekanie . Wszędzie potrzebny jest umiar, tak samo w firmie. Nie ma ideałów więc cieszmy się z tego co mamy!

Bmc

Proszę podać ile zarabia rzeczywiście PH w malopolsce. Nie interesuje mnie na obecną chwilę atmosfera, tylko kapucha. Ile, przy założeniu ze realizuje plan? Dzięki.

Klm
@Bmc

Przy realizacji wszystkich planow 3000-3500 w zaleznosci od podstawy. Jednak wykonanie wszystkich planow jest nierealne

Klm
@Klm

Wiec realnie patrzac mozesz zarobic 2500-2700

Bionik

Bodzio

Widziałem, że firma ma kilka ciekawych ofert pracy. Czy możecie napisać kilka informacji o atmosferze w firmie? Słyszałem, że do podstawy są jeszcze dodatki, może coś więcej się dowiem bezpośrednio od pracowników.

Piwko

Ja nie bardzo wiem dlaczego tak piszecie? Prac spoko , zarobki normalne więc o co chodzi? Nie chcecie pracować będą szukać innych a chętnych znajdą. Niektórzy niestety tylko narzekać potrafią i pisać !!

Waldi

Firma spoko, praca jak każda wymaga zaangażowania więc przestańcie tracić energię na bzdury tylko weźcie się do pracy!

Bazyliszek

Widzę, że firma nie ma zbyt dużych potrzeb kadrowych!. Może osoby bardzo niezadowolone zrobią miejsce dla nowych chętnych do pracy w Carlsberg Polska?

Zuch
@Bazyliszek

a Co nagle znaleźliście 300 ukraińców na nasze stanowiska? To śmiało zróbcie grupowe, czy wam Kopenhaga zabrania ?

TK

W CP pracuje mi się bardzo dobrze - os poznań :) pozdrawiam ekipe

PoPisSld
@TK

hehehe.... a w przeciągu roku to już który KOS w os Poznań? Aga przestań już pisać te pochlebne opinie o swoim regionie wszyscy wiedzą kto w PL w tym roku nie zrobił ani razu planu i ma problem ze znalezieniem ludzi do roboty

@PoPisSld

Czy ja jako pracownik nie mogę mieć dobrego zdania o cp?? Naprawdę tak płytko myślicie? ?

TT

Pozdrawiam OS Zielona Góra ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska