Opinie o Skorpion Security w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skorpion Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Skorpion Security o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Warszawa

Co wy[usunięte przez moderatora]e o tych tablicach !!! to akurat nie ma najmniejszego znaczenia klijentom to wisi jaka tablica bedzie wisiec wazne zeby szybko przyjezdzali i maly abonament

CHCEMY JEZDZIC NA SLUZBOWYCH SAMOCHODACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CHCE JUZ TLUC SWOJEGO PRYWATNEGO A NA Z 2005 MNIE NIE STAC !!!!!!!!!!!!!!!!1

ARTUR

Niech juz wejda te sluzbowki bo rozwala nas praca w takiej niepewnosci

to juz lepiej na sluzbowke wsiasc.kupisz auto a za pol roku powiedza dziekuje panu.tablice to jedna wielka porazka bo klienci nie znaja firmy i wola isc do konkurencji.

Czy po rozmowie w Skorpion Security rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Rozsadny

A ja nie mam zamiaru zmieniac samochodu na nowszy jezdze astra 2 i tak zostanie nikt nie chce mi dac w firmie gwarancji ze jak zmienie to nie wejda firmowe samochody i zostane z kredytem do splaty

A u nas tablice ciesza sie duzym zainteresowaniem klijentow klijentom bardziej sie podobaja niz stare skorpionowskie ktore sa nijakie

siema a jak tam u was z rozwieszaniem tablic konsalnetowskich bo u nas to sporo klientow niechce tych nowych wola zostac przy skorpionowskich

ggtcvs

do lipca jak chcecie to mozecie zmieniac auta na yaris, fabia seda-2005 rok.ale lepiej szukac tez innej pracy jako zabezpieczenia

RADOM ciekawe czy naprawde jestes z RADOMIA czy z jakiejs wioski pod Radomiem jesli ci zle w Warszawie to wracaj sadzic buraki pod tym swoim Radomiem wiekszosc z was nie umie sie dobrze wyslowic a i donosic na kolegow szczegolnie z rejonu to wy umiecie

Dyr.

''radom'' srednie i studia to ja robilem zaraz po podstawowce tak jak wiekszosc normalnych mlodych ludzi nadal sie ksztalce i podnosze swoje kwalifikacje A nie tak jak ty zamiast sie uczyc szlifowales mlotki w zawodowce i dlatego ja jestem na takim stanowisku jakim jestem a ty cieciujesz na patrolach za gora 9 zł a jesli chodzi o interwencje to mysle ze jestes cienki bolek z nadwaga i z inteligencja duzo ponizej sredniej dlatego pracujesz w ochronie a nie w ''normalnej'' pracy Na pocieszenie moge dodac ze tacy jak ty ciezko pracuja zeby tacy jak ja mogli dobrze zarabiac i cieszyc sie zyciem dodatkowo kierujac takim motlochem tak bylo jest i bedzie zawsze Serdecznie pozdrawiam

radom

-O czym piszesz OŚLE,o jakiej interwencji??/napisz jak ty fachowcu od interwencji,jak ty byś interweniował przy "napadzie"-jak byś interweniował do dresiarzy,,,,ciekawe?naucz nas..... A jak ty fachowcu zrobiłeś średnie?-w systemie ratalnym,ile rata kosztuje?.Myślę że to piszą ochraniażyki w białej koszulce,krawacie,garniaku,awansowalni wazeliniarze-najczęściej to bywało tak:wazelina+laseczkę+z ucha=swojak=dziwny inspekto to od[usunięte przez moderatora]+system ratalny=INSPEKTOR_KOORDYN, lub inna wersja kariery:,,,,,handlowiec+wazelinka=vicedyro"prezesso" lub kup auto ziomuś ode mnie,a dam ci rejonik w ajencję.tak jest,i będzie,,jak nie wejdą służbowe.RADOMIAK

ARTUR

Panowie decyzja zapadla i do maja beda samochody firmowe nie sluchajcie plotek o wycofaniu sie z tej decyzji zreszta sami sie przekonacie juz nie bawem pozdrawiam

młoda

Hehe........widać że się was boją:-) no bo gdzie znajdą drugich takich parobasów:-) na prawdę nie macie na co narzekać, znam paru z was i wiem jak wasza praca wygląda (w kanciapie przed telewizorem)..........

Andrej

Widzicie koledzy wystarczy sie skrzyknac postraszyc troche zwiazkami i firma miekknie a samochody sluzbowe juz sie nie oplacaja !!!!!!!!!!!!

SOLIDny

Błazny ze skorpioniaka

tiktak

niezła paroia

TT

SOLID was ZMIAZDZY swoja PROFESJONALIZMEM i DOSWIADCZENIEM i tak wiekszosc z was przyjdzie na kolanach prosic o prace lacznie z dyrektorami

koordynator

znowu narzekacie nieroby to stawka mala to w dzien samemu trzeba jezdzic a do czego ci w dzien prawy ?juz nie przesadzajcie z tymi interwencjami i bojkami na zalogach kiedy ostatnio miales jeden z drugim taka interwencje gdzie musiales sie bic lub szarpac z kims polowa z was jak widzi pod sklepem dwoch dresiarzy to wola wsparcie i nawet nie wysiadzie z samochodu spytac co sie dzieje a ja potem musze wysluchiwac od klijentow ze zaloga sie bala kogo wy zatrudniacie ze do kitu z taka ochrona no i trzeba klijentowi darowac abonament za taka ''niebezpieczna interwencje'' Zadacie wysokich stawek godzinowych ale co wy soba repezentujecie nikt nie bedzie placil wam za spanie na ''kanciapach''polowa z was to pasibrzuchy zero sprawnosci fizycznej Do policji lub strazy miejskiej tez sie nie nadajecie bo albo sredniego nie macie albo psychiatra odrzucil wiec zanim zaczniesz jeden z drugim krzyczec o podwyzke to sie dobrze zastanow bo jak cie zwolnia to w innej pracy trzeba bedzie pracowac a nie lezec

radom

moze uda wam się zmienić choćby pranie godzin nadliczbowych w ryczałtach samochodowych t.j 240-168=72 w ryczałcie wyprane a nie wypłacone z umowy zlecenie. może wykasujecie nepotyzm,kolesiostwo,,,mobbing,,,. Szkorbut i M..i z "resztą"uwielbiali wykańczać ludzi tak.Chciałbym któregoś spotkać na ulicy 1vs1,i napluć mu na "ryj". powodzenia KONSALNETOWCY

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Warszawa

Skorpion Security