Opinie o Skorpion Security w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skorpion Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Skorpion Security o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Warszawa

anonim - 2009-05-23 12:09:35 Słowa kojarzące się z AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobry.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .dobry.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY: swoboda działania Najbardziej nie podobało mi się w AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY:system prowizyjny Firma konsalnet jest firmą solidną. Sygnały alarmowe nie docierają do stacji monitorowania i dany obiekt zostaje okradziony. taki chlew panuje w ŁODZI. Nawet jeśli system alarmowy jest sprawny to moze być tak ,ze patrol nie dojedzie bo po prostu nie ma czym!!!!!!!!!! brak aut sprawnych. biedna to firma.

solidny - 2010-03-24 07:36:53 SOLID was ZMIAZDZY swoja PROFESJONALIZMEM i DOSWIADCZENIEM i tak wiekszosc z was juz przychodzi na kolanach prosic o prace lacznie z dyrektorami Z Skorpiona też na kolanach będą prosić do pracy . Nie szanują ludzi niech wygrają jeszcze kilka przetargów to zobaczymy kto będzie stawiał warunki . Ludzie nie dajcie się sprzedawać za psie pieniądze . W ochronie lotniska w Świdwinie zaczęli im ciąć stawki bo są takie (usunięte przez moderatora) co mówią że będą pracować nawet za 5 zł .

rrr

T T no i co Solid miał zmiażdżyć K_S a co się stało!!!!

ciekawy aut służbowych

mam pytanie, ile załóg przeszło na samochody służbowe i z jakich rejonów jeśli tak się stało. Czy dali dobre stawki / jakie?/ ja jeżdżę na prywatnym i nie wiem co robić. Wszyscy dużo mówią, a jak jest naprawdę. Jechaliście po (usunięte przez moderatora) i dyrektorem podobno został i mały rycerz też jest dyrektorem ha ,ha - robią chyba co chcą i jak chcą.

Czy po rozmowie w Skorpion Security rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
SOLIDny

Ciekawe ile wy dziennie robicie aneksow:-)) juz nie jedna firma chciala nas zniszczyc a na waszych garbach zostalismy LIDERAMI RYNKU

kierowca zalogi 105

A ja tam wole sluzbowy gdzie mam 9.5 na godzine a ze swoim samochodem mialem 13 na godzine roznica jest 850zl tyle ile wydawalem miesiecznie na paliwo olej i klocki hamulcowe nie liczac kosztow naprawy zawieszenia opon zimowych itp. wiec dla mnie osobiscie sie polepszylo

#

Zenada....Rzenada Smiech na sali...Podnieta samochodem słuzbowym.Panowie kierownicy piszą sobie na forum podszywając się pod nas...Dajcie spokoj.Kto jesli zarabia wiecej na samochodzie prywatnym cieszy sie z samochodu sluzbowego na ,ktorym pracujac zarabia duzo duzo mniej....Czy nie widac ,ze to specjalny wstrzyk.No ale głosy musza byc na plus "niby"ze stropny pracownika ,kierowcy.Kierownicy podniecaja sie sluzbowkami....zobaczymy jak sie poczuja kiedy za rok firma zostanie sprzedana przez francuza?Zobaczymy gdzie bedzie troska o pracownika.Ta firma to zenada,gdzie głowną rolę w niej odgrywaja znajomosci poplecznictwa i ostra protekcja.Jesli ktos zaczyna mowic o jawnej protekcji głosno zostaje w krotkim czasie zwolniony z duzyn echem...Pozdro

baron

E no slozbowe kultorka jak dostaje alarm to pruje ile sie da i czas mam od 3-5 min to lepiej niz solidziaki

Kowal116

nasz reion jest zadowolony ze sa slozbuwki nowe piekne tojoty sprawuja sie niezle i malo pala nie wiem dlaczego reszta kolegow jest niezadowolona to przecierz dla dobra naszego i firmy Konsa.et

Ale dla dobra firmy sa niezbedne sluzbowe bo w (usunięte przez moderatora) sie wam zaczelo przewracac prywaciaze strajkow i zwiazkow wam sie zachciewalo a teraz to sobie mozecie strajkowac na wasze miejsca jest wielu chetnych na sluzbowe (usunięte przez moderatora)

@

A tu jaka sciema odnosnie słuzbowek...Głosy typu ...jestem zadowolony,super ze sa słuzbowki ....To nic innego jak wpisy naszych kierownikow....Panowie nikt z nas nie ma takiego zdania na temat samochodow sluzbowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nam one nie były niezbedne,naprawde!

Karp

U nas juz jest sluzbowy ladnie sie prezentuje ludzie z rejonu pytaja co to za firma i sa zainteresowani ochrona nasz rejon jest zadowolony ze sluzbowego samochodu

Kowal

Brawo dla zarzadu !! nowe jednolite samochody sa lepiej widoczne dla klijentow i prezentuja sie calkiem nie zle bo dotychczas skorpion mial byle jaka flote samochodow pordzewiale graty no i czasy dojazdu sie polepsza bo prywaciaze oszczedzali swoje i nie spieszyli sie na alarmy a GPS wyeliminuje obibokow i kanciazy ktorzy zamiast robic objazdy reklamowe lub stac w miejscu postoju spali w kanciapach albo w krzakach Samochody sluzbowe to jest ruch we wlasciwym kierunku BRAWO

SOLIDny

wmanewrowani !!!!!!!!!!!!!!!!!! smiechu warte bylo sobie zalozyc zwiazki jak u nas a nie podkulic ogon i skamlec o prace tak jak robi wielu z was przychodzac do nas od was do pracy najpierw podbieracie nam obiekty a teraz pytacie o prace wypad (usunięte przez moderatora) teraz to sobie sami pomagajcie

SOLIDny

Teraz SOLID niczym nie bedzie sie roznil od KONSALNETU bo skorpiona juz nie ma ha ha ha Taki sam (usunięte przez administratora) ale wiecej placi I tak u nas w SOLIDZIE wyladujecie predzej czy pozniej do zobaczenia świerzaki

solidny

Arek Ż

Praca w konsalnecie jest zadowalajaca zarobki jedne z lepszych w warszawie a slorzbowym samochodem dobze sie jezdzi nie wiem dlaczego chlopacy z innych rejonuf boja sie slorzbowych aut ja jestem za tym rzeby wszedzie byly slorzbowe tak jak na mojm rejonie

mondziol

Oczywiscie ze dla nas to lepiej bo wszystko bedziemy mieli na papierze wystawiajac rachunek lub fakture firmie

NAJLEPSZE JST TO ZE NA REJONACH PODWARSZAWSKICH ZMUSZAJA DO KUPNA AUTA I ZALOZENIA DZIALALNOSCI GOSPODARCZEJ I WCISKAJA KITY ZE LEPIEJ SIE TO BEDZIE NAM OPLACALO, CO ZA BUJDA. TRZEBA ZMIENIC PRACODAWCE.

Co wy pierdzielicie o tych tablicach !!! to akurat nie ma najmniejszego znaczenia klijentom to wisi jaka tablica bedzie wisiec wazne zeby szybko przyjezdzali i maly abonament

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Warszawa

Skorpion Security