Opinie o Termet S.A. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Termet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termet S.A. w Świebodzice

Wyrzutyiwypluty

Odradzam to miejsce pracy. Przesiąknięte komuną i brakiem rozwoju. Przejęte przez ferro, firma kupiona dla zysku, kosztem pracowników, nie liczą się ludzie, o czym świadczy zarządzanie w strukturach których nie ma. Benefitow brak. (usunięte przez administratora) Odradzam stanowczo

pyska

Najlepszy zakład dla osób chcących pracować charytatywnie. - BRAK PREMII - BRAK PŁATNYCH NADGODZIN - BRAK DOFINANSOWANIA DO POSIŁKÓW - BRAK PALARNI A jeśli się wykażesz i pokażesz że coś potrafisz to dostaniesz na pewno podwyżkę ale obowiązków.

Przyszedłem sprawdzić jak praca wydawcy magazynu wygląda ale nikt teraz chyba o tym nawet nie pisał? Po opisie widzę mniej więcej, że to pakowanie i tym podobne. jasna sprawa, ale ktoś napisał o jakiejś sytuacji na montażu, że generalnie nie poleca. To przy tym jaka atmosfera występuje przy wydawaniu towaru?

Brak dofinansowania do posiłków oraz brak palarni? To jak wy tu w zasadzie jakieś przerwy spędzacie? Jest mimo wszystko jakaś kantyna / stołówka lub nawet pokój socjalny? Gdzie je się jakiś posiłek i jak rozłożone są przerwy?

dramat Nowy wpis

Jest stołówka masz 15 min żeby zjeść kanapkę przyniesioną z domu... a z paleniem to chodzisz i kryjesz się po toaletach, póki cię nie złapią

@dramat

Firma działa od ponad 20stu lat, nikt się jeszcze w tych papierosach chociażby nie połapał? I jeszcze teraz tak dla pełnej jasności tylko dopytam, monitoringu nie ma? chyba, że tylko w niektórych miejscach skoro nie wspominasz o tym wprost?

pyska

To tu teraz pracują obcokrajowcy czy nie? zastanawiam się po prostu, bo w tej wypowiedzi, która teraz niedawno padła odnośnie znajomości języka, Polacy tylko są podkreśleni jakby nie patrzeć. Na produkcji dosłownie niczego teraz się nie czyta? Nie ma żadnych instrukcji i tym podobnych? Napiszecie na czym konkretnie praca polega?

Firma Termet S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Łucja

Do dziś benefitów brak? Ogólnie to ktoś pytał czy dałoby rade zarobić na k. jakości 4,3 tys i wyszło, że podobno nie. To tak dla jasności, na których stanowiskach takie kwoty są na spokojnie możliwe do osiągnięcia? Ogólnie to warto teraz się interesować? Ktoś z zatrudnionych odpowie?

@termet
@Łucja

W Termet S.A. pracownicy mogą korzystać z: dofinansowania do wypoczynku organizowanego we własnym zakresie, dofinansowania opieki nad dziećmi w żłobkach i przedszkolach, wsparcia finansowego z okazji Świąt Wielkanocy i Bożego Narodzenia, dofinansowania do wyprawki szkolnej dla rodziców dzieci w wieku szkolnym. W ramach działalności sportowo-rekreacyjnej, pracownicy otrzymują karnet na basen. W Termet funkcjonuje platforma do nauki języka angielskiego. Pracownicy mogą otrzymać także rabat na produkty firmy. Kwestie dotyczące wynagrodzeń są ustalane podczas procesu rekrutacji i nie będą wyjaśniane na publicznym forum zewnętrznym.

@@termet

Witam, nie wiem o co mogło chodzić w tej opinii tutaj wyżej ale jeszcze odnosząc się do tego tematu świąt to czy pracownicy organizują sobie przy tym jakąś wigilię / integrację? Jakiekolwiek spotkania tego typu mają miejsce? Atmosfera mnie interesuje przede wszystkim. Jaka teraz występuje pomiędzy działami?

Wyrzutyiwypluty

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Kontroler jakości w firmie Termet S.A.. Czy mogę liczyć na 4300 , jeśli chcę pracować na Kontroler jakości?

Gringo

4300 ? Brutto czy netto ??? :P jak netto to zapomnij !

Kaśka

A widzę, że dużo się ostatnio zmienia i to w dobrym kierunku.

Malkontent
@Kaśka

Kaśka B ? W jakim kierunku się zmienia ?

Maria
@Kaśka

Pracujesz tam? Możesz zatem powiedzieć jak wyglądają zarobki i atmosfrea?

Ciasteczkowy potwór
@Kaśka

Kasiu, chyba tylko dla dzieci właścicieli. Ty powinnaś to wiedzieć najlepiej.

Barbara

Z tym, że to chyba jego sprawa i jego problem. A Twoi koledzy z biura wiedzą może coś przydatnego, np. ile tam zarabiają sprzedawcy? Bo tu widziałam wzmiankę o najniższej krajowej w 2020, ale to chyba niemożliwe.

Malkontent
@Barbara

To nie jest jego sprawa. Jego zachowanie wpływa na warunki i atmosferę pracy. Potrafi "sprzedać" podwładnego albo zwalić na podwładnego winę za plecami u prezesa.

Mała_cytryneczka

Przepracowałam w tej firmie 9 miesięcy. Oczekiwania wobec pracownika szeregowego oceniam jako wysokie. Praca za minimalną. Zdarza się 3 zmiana. Widoczna faworyzacja podwładnych. Atmosfera nie najlepsza. Szkoleń stanowiskowych oraz informacji zwrotnych brak (człowiek musi dochodzić do wszystkiego sam). Ze względu na przedmiotowe traktowanie pracownika, niestety nie mogę mieć dobrej opinii na temat tej firmy. Uważam, że szkoda czasu na pracodawcę, który nie daje stabilizacji finansowej oraz nie dba o rozwój wszystkich zatrudnionych.

Były pracownik jakich wielu
@Mała_cytryneczka

Popieram, olewali kwestie dotyczące rozwoju u mnie i to zdecydowało o zmianie pracodawcy.

@Były pracownik jakich wielu

Jak sądzisz, co się musi zmienić w Termecie aby pracowało się tu lepiej? I może dla odmiany wymienisz też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Z chęcią się dowiem co Twoim zdaniem działało tu jak należy. :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Termet S.A.?

nie

Edyta
@.

Czyli w Termet nie ma żadnych opcji rozwoju? Nie zdarzają się nigdy awanse wewnętrzne? Powiedz coś więcej.

Czy często w firmie Termet S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nexxon

W tym zakładzie raczej nie uświadczy się rekrutacji wewnętrznej.

Czy w obrębie jednego działu w Termet S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Alla

Tak, o ile lider umrze ze starości...

Jednego działu? na PW takiej rekrutacji nie ma

Martyna

@alla co masz dokładnie na myśli?

...nadal tylko lizusy nadgodziny robia u was?!!!

Toli

Coraz ciekawiej macie w Waszym Zakladzie....

BeRGoL

Jest wyjście-nie kupować goofien - z sieci sprzedaży Termet porządni uciekli, bo klienci kupują w Internecie. W tej chwili poziom usług tak właśnie wygląda...

żalisz się czy chwalisz ? To nie dział reklamacji.

serwisant z polski

czytam te wpisy i zastanawiam się ile to Wy Chcielibyście zarabiać jak nawet poprawnej pisowni języka POLSKIEGO nie znacie........????? żenua......

Pozdrawiam.
@serwisant z polski

Pracownikowi produkcji nie płacą za poprawną polszczyznę, ale za wykonywaną pracę fizyczną, której w zakładzie jest coraz więcej.

Justyna
@serwisant z polski

A co ma pisownia do pracy na produkcji? Nie widzę żadnych powiązań. Taki jesteś inteligent serwisancie? Wątpię, skoro mierzysz ludzi taką miarą. Trochę szacunku kolego, bo gdyby nie pracownicy produkcji, to Ty nie miałbyś tej swojej posadki. Więcej szacunku.

kociołek
@Justyna

hehe no racja Justa - gdyby pracownicy produkcji nie paprali tyle to serwisant byłby bezrobotny :)

były
@kociołek

Tylko produkcja papra? Ciekawe ;)

Serwisant (z Poznania)
@serwisant z polski

Panie "serwisancie" jesteś Pan kret...em.

Serwisant (z Poznania)
@Justyna

To takie czasy, że nie jest wstyd eksponować własną głupotę, więc pani Justyno - nie ma się czego dziwić...

zdziwiony
@serwisant z polski

Zakład preferuje pracowników z Ukrainy więc znajomość języka niepotrzebna .Za jednego polaka staje 2 cwanych pracowników z Ukrainy ich wydajność i jakość pracy bez komentarza.

BeRGoL

żenua-to polskie słowo? :-D

Filip

Jeśli w kraju firma nie może znaleźć ludzi do pracy to chyba muszą sobie jakoś radzić. Kto ma pracować?

Ala
@Filip

Dajcie zarobic to beda chetni do pracy

zdziwiony
@Filip

Wykwalifikowani pracownicy dobrze opłacani

Pedro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Termet S.A. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Termet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Termet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termet S.A.?

Termet S.A.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Długa 13
    58-160 Świebodzice