Opinie o Łużyckie Praliny w Lubsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Łużyckie Praliny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Łużyckie Praliny o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łużyckie Praliny w Lubsko

Co jaki czas w Łużyckie Praliny można ubiegać się o podwyżkę?

Pancio Nowy wpis

O podwyżkę a co ty sobie żarty robisz jaka podwyżka nigdy nie dostaniesz podwyżki ale na pewno dostaniesz dużo roboty której nie przerobisz a i tak za marne pieniądze

Z całego serca polecam pracę w Łużyckich Pralinach, jestem tutaj od kilku lat, i bardzo sobię cenię współpracę w tym zakładzie.Właściciele mają świetne i elastyczne podejście do pracownika, doceniają nawet najmniejszy progress. Praca w zakładzie to czysta przyjemność. Pozdrawiam wszystkich pracowników, i szefostwo :)

pracownik Nowy wpis
@pracownik

dodatkowo pragnę dodać, że są zapewnione šwietne warunki pracy, a na zarobki nie można narzekać :)

Pracodawca Nowy wpis
@pracownik

Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie, cieszymy się z udanej współpracy :)

Kszysztof

Pani Irenka fajna laska

@Kszysztof

To bierz się za nią to może nie będzie taka nadpobudliwa hahahaha

Ty wielki Robercie chodzisz tylko płaczesz wiecznie że ci mało pieniędzy pamiętaj nie ma ludzi niezastąpionych weź się zwolnij jak ci źle co ty myślisz że jak długo pracujesz to ci wszystko wolno u mnie straciłeś całkowicie szacunek chodzisz obrażony na cały świat jak małe dziecko ale w sumie gorzej bo ciecku zabierzesz cukierka pogrymasi i przestanie a ty a brak słów

Brałeś udział w rekrutacji do Łużyckie Praliny. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mistrz

Ty Macieju Powiedz dlaczego gość który jest twoim kolegą wychodzi z pracy przed czasem i jest wszystko ok a kobiet się czepiasz to jest jawna dyskryminacja traktuj wszystkich równo a nie dzielisz na lepszych i gorszych już prosiłeś starych pracowników żeby wrócili i lipa

Izabela
@Mistrz

Do jakiego Macieja Ty piszesz jak tu żaden taki się nie wypowiadał?

@Izabela

Jak do jakiego do szefa zakładu a niby do kogo i wiem że się nie wypowiadał

Krzysztof
@Mistrz

No to sądzisz że to przeczyta? :) Może lepiej zgłoś uwagi na żywo jak masz na tyle odwagi.

@Krzysztof

Nie wiem czy przeczyta czy nie ale po coś jest ta strona żeby pisać opinie

Panie Adamie? Po pierwsze w firmie nie ma osoby o imieniu Adam, po drugie na produkcji nie ma żadnego męszczyzny, jest tylko dwóch brygadzistów a reszta to same kobiety polki i ukrainki. Więc co Pan może wiedzieć o warunkach pracy w tej firmie na produkcji skoro Pan tam nie pracuje? Może u Pana w biurze jest ok? Zapraszamy na produkcję

@Piotr

Ty wielki Piotrze chyba miałeś się zwolnić z pralin, co dobra podwyżkę dostałeś to przestałeś narzekać, a teraz wielki znawca,co teraz już nie chodzisz i nie płaczesz jak jest źle w pralniach

Tak jestem wielki to prawda i podwyżkę też dostałem nawet więcej niż oczekiwałem, ale już tam nie pracuje od dwóch lat. Sądząc po Pańskej wypowiedzi widzę że w firmie nic się nie zmieniło, dalej przyjmują ludzi bez wykształcenia.

Izabela

Ile macie lat? Bo poziom wypowiedzi sugeruje że chyba 10. Żałosne te komentarze, po prostu boki zrywać.

Krzysztof

To co ci tu nie pasowało? Nie wiem, może napisałeś wcześniej ale chyba ucięło wypowiedź. Powiesz o co chodzi?

Michx
@Krzysztof

Spójrz na poprzednie wpisy i wnioski wyciągnij sam.

I co Jacek jak ty możesz powiedzieć że pracownice muszą (usunięte przez administratora).A żeby nawet miały (usunięte przez administratora) daj umowy na cały etat i nie Maćka dorabiasz czyimś kosztem robi się nadgodziny tylko nie wiem po co jak nie ma całego etatu.Jedna młodą pracownice traktujesz lepiej od starych masz zero szacunku dla człowieka i co zrobisz armagedon od nowego roku tak ?To powiem ci tak armagedon to ty będziesz miał jak cię pracownicy zostawia i sam będziesz dybał na linii Ps:to że ktoś nie ma studiów skończonych to nie znaczy że gorszy sort

To pracownicy nie mają umowy na cały etat? To jak przebiega zatrudnienie? Na pół etatu? Nie ma tyle pracy, czy jest, tylko z umowami coś kombinują? Wytłumaczysz, bo chciałem wysłać CV a teraz trochę mnie przestraszyłeś.

Część Jacenty a czy ty wiesz że w piątek pracownicy powinni mieć wolne ponieważ święto jest w sobotę czy dalej będziesz kazał pracować nadgodziny pod groźba zwolnienia co

Pracowity Pracownik

Czy Piątek był wolny?

@Pracowity Pracownik

Nie

Igor

@Pracownik to i w swięta musicie pracować?

ZWOLNIC

Panie Janiak gratuluję mechanika inżynier tak od czego od kopania rowów bhahaha

Jonasz

Powiedzcie czy firma teraz potrzebuje zatrudnić kogoś? Jakie warunki na starcie trzeba spełnić?

Kierownik

Panie Janiak pan widzę że się nic nie zmienił dał pan pracownikom pół etatu bo niby zamówień nie ma a teraz ludzie robią po 10-12 godzin już pan prosil byłych pracowników żeby wrócili do pracy i nikt nie wrócił pamiętaj pan że jak wszystkie stare pracownice osiągną wiek emerytalny to nie będzie miał kto u pana robić i szanuj pan swoich pracowników bo sam pan będziesz robił na produkcji a i Ukrainki pana nie uratują pozdrawiam

Arkadiusz

Witam wszystkich mam na imię Arek i pracuje w tej firmie "Łużyckie Praliny" od ponad półtorej roku, w dziale Technicznym na stanowisku Elektromechanik. W tej chwili jestem na wypowiedzeniu, które złożyłem w zeszłym miesiącu ze względu na lepszą ofertę pracy na miejscu w Żarach. Nie podoba mi się i nie popieram poniższej wypowiedzi pracownika odnośnie mojego przełożonego pana inżyniera Janusza bo o niego tu zapewne chodzi. Przez cały moj okres pracy nigdy nie usłyszałem złego słowa od Pana inżyniera w stosunku co do mojej osoby i reszty działu technicznego, zawsze był miły i chętny do pomocy, nigdy na nikogo nie krzyczał i nie obrażał. Stara się z wszystkich sił i dba o dobro firmy oraz działu technicznego. Wprowadza ulepszenia i jak najlepsze rozwiązania. Dział techniczny wyposażył w nowy sprzęt i nowe elektronarzędzia, nową stołówkę, szatnię i toaletę. Ten człowiek nie zasługuje na pośmiewisko a raczej na Pochwałę. Uważam że ten człowiek jest dumą i przyszłością Firmy Łużyckie Praliny. Elektromechanik Arek z Żar

Molo
@Arkadiusz

Nie usłyszałem złego słowa bo on tylko do kobiet umie się źle odzywać Pan i władca

@Molo

Przełożony nie powinien nadużywać swojego stanowiska do złego traktowania podwładnych bez względu na płeć. Napisz jak wyglądają inne aspekty pracy takie jak wynagrodzenie. Jesteś z niego zadowolony?

Molo
@Marcin

Ja już tam nie pracuje

Juri
@Arkadiusz

Skoro jest taki super to czego się zwalniasz. Przecież możesz wynegocjować lepsze warunki.

X

Omijać z daleka

Prsca

Witam jak aktualnie wygląda praca w Pralinach łużyckich? Warto złożyć CV?

Mako

Te nadgodziny to przesada panie Janiak trzeba było ludzi nie zwalniać a nie teraz godziny pracownikom dowalac zwolnił Pan Polki a teraz zatrudnia Pan ukrainki gdzie za Ukrainę płaci Pan 3 razy tyle i jaki to sens od poniedziałku do piątku ok niech sobie będą te nangodziny ale w sobotę niech pan nie przesądza ludzie mają rodziny dzieci z którymi też ludzie chcą spędzić czas

QQQQ
@Mako

Mako w czym problem przecież w Lubsku w na każdym rogu poszukują pracowników .A co do pracy w soboty to pracownicy mają płatne i dostają dodatkowy jeden dzień wolny ( zgodnie z kodeksem pracy).

mako
@QQQQ

pieniadze to nie wszystko odpoczac tez trzeba a nie tylko tyrac

Irena
@mako

Każdemu odpowiada co innego. Nadgodziny są narzucane z góry? Jak są płatne?

lulu

Ty janiak ty czasami nie przesadzasz tymi godzinami 60 godzin w tygodniu sam bys tez tyle robil daj kobietom soboty chociaz wolne a nie jak nie chca robic godzin to do zwolnienia to trzeba zglosic nie mozesz wymuszac nadgodzin jeszcze troche obudzisz sie z reka w nocniku

lalala

Panie janiak szanuj pan ludzi bo wszyscy odejda juz odchodza stare pracownice a zreszta po co ja to pisze i tak pan zawsze najmadrzejszy a dalej sloma z butow wystaje jeszcze troche to sam pan staniesz na produkcji

Filipek

Zawsze można zmienić pracę. Myślę, że narzekanie to drugie ja niektórych osób!

Lalala
@Filipek

A ty do psychiatry baranie

Edyta
@Lalala

Unikajmy obrażania innych użytkowników, to niezgodne z regulaminem serwisu. Pracujesz może w Łużyckie Praliny? Jeśli tak, to napisz proszę, co myślisz o tym miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Łużyckie Praliny - Lubsko

• Jak się pracuje w Łużyckie Praliny?

Zobacz opinie na temat firmy Łużyckie Praliny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łużyckie Praliny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łużyckie Praliny
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • łabędzia 5
    68-300 Lubsko