Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Bruno

Totalne (usunięte przez administratora) nie zakład.Ludzie nie dajcie dawac sie tak wykorzystywac w "Polsce"

HELLO

Stawek nie oddadzą...a i jeszcze wyzyskują.Wiec najlepiej omijac ten zakład z daleka...

srakos

kupsztal

tomek

Coś tam było z tymi umowami jakieś aneksy do podpisu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Unimięs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
dana

(usunięte przez administratora) to slugus dyrektorki nic nie broni pracownikow tez tu pracowalam jest falszywa jak caly ten unimies i tyle a wedliny to wielkie(usunięte przez administratora)

?

JAK TO WLASNIE JEST Z TYMI UMOWAMI NA PÓŁ ETATU?

kalina

a jak to jest z umowami z new horizon? tez pozmieniali w nich cos? :)

ja.

jak to jest z tymi umowami z Unimięs,czy są na pół etatu,a robi się normalnie jak cały etat?

Tak.Datowane wstecz,na pół etatu:(

ALA

Dostał ktoś do podpisu jakieś nowe umowy?????

?

Po zwolnieniu z tego syfu mialem już 2 inne prace,w tej drugiej jestem do dziś,i powiem że w żadnej innej pracy niema takiego dziadostwa jak w tym Unimięs,to najgorszy zakład jaki może być w Polsce,więc kto pracował w Unimięs,to może już pracować wszędzie,bo już niema gorszego zakładu:).pzdr.

Alf

Witam A jake warunki dla handlowca,jak przegoeg rozmowy wyglada itp,z gory serdecznie dziekuje

Zakład zamknęty.

?

Złodziejstwo(usunięte przez administratora)zmianie z tego co wiem.Panująca "KLIKA" od dyrektorka po kierowników a może jeszcze kogoś więcej i skubanie pracowników z kasy im dostanie mniej tym lepiej więcej przecież będzie dla "SZYCH".Oddali "Wam" zabrane stawki w 2013 r pewnie nie bo za wasze obcięte staweczki taki dyrektorek czy kierowniczek będzie sie huśtał na kończących sie własnie wakacjach :)

Jebany Zakład

Powiem tak jeden z kierowników z produkcji dostanie odemnie w (usunięte przez administratora). Na szczescie juz nie robie w tym syfie i jestem z tego dumny tak samo jak wtedy gdy sie zwalnialem traktuja cie jak bydlo a robisz dla tego zakladu najwiecej gdy jestes zwyklym pracownikiem bo kierownicto tylko sie krzata bez celu. Minimum 500m od tego zakladu to norma ktora powinien stosowac karzdy,ponadto miesa wala sie po ziemii notorycznie lamane zasady bhp. w swieta pracujesz normalnie nawet jak masz ze niby od pn do pt niebawem dzieki moim staraniom odwiedzi ich sanepid ale to juz nie moj problem pozdrawiam

...

Moim zdaniem jedynym ratunkiem dla tego zakładu jest zmiana kadry,tzn zwolnić wszystkich tych kierowników,dyrektorów itp,i zatrudnić ludzi kompetentnych i znających się na rzeczy,a nie trzymacz nieuków którzy gówno wiedzą o robocie i traktują ludzi jak śmieci.

?

Ten zakład to, totalne dno

JAKASTAKA

jestem pracownikiem jednego ze sklepów na terenie śląska i powiem tak : pracuje bo musze bo odpowiadaja mi godz pracy bo horizont zapewnia mi wszystkie skladki itp zarabiam 1200 zł czasem jest jakas premia 100 zł w okresie swiatecznym - zadnych paczek bonow nawet wyrazów podziekowania ! uciekne jak tylko złapie cos bardziej konkretnego! Najgorsza jest ta cała dyrektorka - kobieta pozbawiona uczuc wredna chamska ... my ekspedientki jestesmy traktowane przez nia jak woły - mam nadzieje ze wkoncu ktos ja usunie!!!niech idzie w (usunięte przez administratora)!!!! a co do (usunięte przez administratora)to jest jeden-jedyny element DOBREGO w tym zakładzie cala resztato SYF I GNOJENIE PRACOWNIKÓW!! nie kupuje tam nic bo od tej chemi az w oczy szczypi!!!! POWINNI TAM ZATRUDNIAC ZA KARE !!!!!!

?

Taki dyrektorek czy kierowniczek niech wyżywi rodzine za 1300 zł.Lepiej robic na jaja szefa a ludzią dac zarobic ochłapy.Ale nie bo dyrektorek jakby stracił premie to miałby problem puzniej z opłaceniem mieszkania :)

Barry

Nic tylko ludzi im narajic pracowac za grosze a ludzi traktowac jak bydło...Jaki wniosek....- Wyzysk kompletny:)A ludzie czy raczej DESPERACI dają sie wciągnąc w te sidła.A i jeszcze wam pujdą po premii.Trzeba by niezle naiwnym żeby pracowac w tym gównie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Jarocin

Zakłady Mięsne Unimięs