Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

ktoś

Przecież tam mają umowe o prace,tylko agencje kombinują bo jobs plus daje umowe zlecenie na mniej niż minimalna krajowa,a New horizon kombinuje z 3/4 etatu,a robi sie cały etat,a składki i zus płacą z 3/4 etatu,nieźle co:-)

as

Zasuwac za 1300zł trzeba byc niezle walniętym dac sie tak wykorzystywac i pracowac za takie psie pieniądze w dodatku na umowe zlecenie.

?

Ha,ha największe dziadostwo na terenie Chrzanowa.,powodzenia:)

?

Najlepiej powiedziec śmierdziące (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Unimięs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
xxxx

A na układy nie ma rady:)

ex.unimięs

wybiorę się na grzybki w sobotę,bo nie pracuje w weekendy:),a tobie życzę miłej pracy w weekend za normalną stawkę:)

prac

i jeszcze jedno ex nie masz zwyczaju siedzieć w domu bezczynnie to idz na grzyby po deszczu podobno rosną. POWODZENIA

ex.unimięs

ja tam nie robiłem zadymy,bo przyszedłem tam tylko na miesiąc z czystej ciekawości,bo wiedziałem że mam inną prace,no i masz racje,bo w mojej pracy jestem doceniany i premie mam taką jak powinna wyglądać prawdziwa premia,a nie takie ochłapy jak daje Unimięs,jak ją w ogóle dadzą,pracuje od pn do pt i mam prawie dwa razy tyle co w tym syfie z weekendami,jak ktoś ma odpowiednie kwalifikacje,to zawsze znajdzie prace,a jak niema,to robi w Unimięsie za(usunięte przez administratora) kase.To wszystko z mojej strony.

prac

Jakbyś Ty miał jakieś wyższe wykształcenie tobyś do UNIMIĘSU na przetrwanie nie trafił , więc sam widzisz że nie jesteś lepszy od tych którzy tam pracują :)

===

Ja pierdziele 1300zł i jeszcze premie jakąs chcą wam zabrac i co 1000 przelac na konto to przecież nie zgodne z prawem nawet średniej krajowej by nie było :) a zresztą dziwie sie ludzią co robią za takie grosze i dają sie (usunięte przez administratora)jakiemus dyrektorkowi po zawodówce he,he.

Ciekawe cwaniaku czemu Ty nie zrobiłeś zadymy jak tam pracowałeś . Siedziałeś pewnie jak gówno w trawie i czekałeś na lepsze jutro. Opinię taką a nie inną zakład zawdzięcza właśnie takim jak TY co przychodzą do roboty na przetrwanie i nie bardzo wiedzą jak robota smakuje.Myślisz że gdzie indziej jest lepiej życzę ci sukcesów w twojej nowej pracy.Oby oprawili cię w ramki i płacili za to co miesiąc.

ex.unimięs

haha,dobre sobie,rób sobie kobito w tym Unimięsie jak ci tam tak dobrze:),tylko zamiast użalać się nad sobą na forum,weźcie się ludzie w garść i zróbcie tam w końcu porządek,nie znam drugiego zakładu o tak negatywnej opini,nikt z Chrzanowa niechce tam pracować.

Zastanówcie się do czyjego do jakiego poziomu się zniżacie obrzucając się nawzajem przekleństwami i obelgami. TO FORUM JEST CHORE. Chcąc coś zdziałać żeby żyło się nam wszystkim lepiej to musimy się zjednoczyć jako pracownicy zakładu a nie być dla siebie wilkami.Ludzie dorośnijcie SIŁA jest tylko w JEDNOŚCI.

ex,unimięs

pracownik - 2013-08-11 16:09:48 Piszesz jeden z drugim pracowałem w UNIMIESIE na przetrwanie , to po cholere tam się zatrudniłeś cwaniaku skoro według ciebie to taki syf. Co na chleb nie miałeś? Trzeba było przetrwać w lesie czekając na inną lepszą robote a nie obrzucać teraz innych błotem skoro przetrwałeś.Pracowałem tam bo niemam zwyczaju siedzieć bezczynnie w domu,ale w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora) dałem się poniewierać dla paru groszy,(usunięte przez administratora)dyrektorka po zawodówce,bo ci premie zabierze,haah:)tobie wystarczają takie zarobki,bo (usunięte przez administratora)a mi niestety nie wystarczało 1200 zł na opłaty i przeżycie.

Nie siedzę w biurze ale zasuwam na hali . i wyobraz sobie że po robocie to mi się ani mówić nie chce co taka jestem wykończona. I szlak mnie trafia jak czasami potrzebuję coś załatwić w biurze bo tam przyjmują strony od 13 do 16 i jeszcze mają dzień wewnętrzny i takie zmęczone te panie z biura wychodzą po 8 godzinach że głowa boli. Jest ich tam w tym biurze jak mrowia a my na nich wszystkich musimy zarobić . Ja już nie pamiętam kiedy po 8 godzinach wyszłam z pracy bo zasuwam ile jest potrzeba i nikt się tym nie przejmuje .No ale kolego to nie jest powód żeby kogoś poniża (usunięte przez administratora) BO ZAWSZE MOZNA PRACE ZMIENIC

xyz

Dlaczego ten zakład dalej istnieje mimo przekrętów jakie robi?, czy nikt się nie zainteresuje co oni wyprawiają z ludźmi,może ten cały właściciel płaci komu trzeba i tuszują te ich kombinacje.

ex.unimięs

Dobrze że niebiosa zesłały mi inną pracę,bo tkwił bym w tym (usunięte przez administratora) po uszy,tak jak Wy pracownicy:)

ex unimięs

No niestety taka jest prawda,jak wpadł na produkcje,ten chyba dyrektor produkcji,czy coś takiego,to ludzie tak (usunięte przez administratora) jakby byli w jakimś amoku,(usunięte przez administratora) co to jest,czy ten koles budzi taki strach?, ja na jego widok miałem(usunięte przez administratora) zatrudniłem się tylko na przeczekanie na inną pracę,więc ludzie dobierzcie się w końcu (usunięte przez administratora) tym pseudo kierownikom,dyrektorom i innym popaprańcom,niech sami robią za taką kase:)

ex.unimięs

Postawcie się im w końcu Frajerzy,bo wszystkich nie zwolnią,robiłem tam swego czasu i widziałem co tam się dzieje,jak wszedł na produkcje ten Palant w granatowej czapce,(usunięte przez administratora)chcieli jak to oni ciężko pracują,żeby im premi nie zabrał,haha,dla nędznych paru złotych tak się poniżać,FRAJERNIA!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Jarocin

Zakłady Mięsne Unimięs