Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

kabanos

zgadzam się z opinią o brygadzistce szarotcie robi z ludzi (usunięte przez administratora) ale też ma swoje wybranki do pracy i chociaż się obijąją , plątaja po kątach mówią o niej nie stworzone rzeczy to i tak patczy w nie jak w obrazek a kto jej wejdzie za paznokcie to musi pschicznie wytrzymać mnie wykończyła po osimiu mięsiącach nie jedne baby ją przeklinają ale przyjdzie tyska na matyska teraz pracuję gdzie indziej i leczę się u psychologa i staram się zapomnieć

Ja.

pitbul - 2013-04-04 19:48:42 kolego co do platnosci zgadzam sie z toba ze wala w "kulki" ale brednie piszesz w zwiazku z zaplanowymi a "nieodbytymi dniowkami" co ma do prac w weekend(sob-niedz)new horizon???on jedynie za nie placi,a wine za ewentualnie nieodbyta dnioweczke odpowiada twoj przelozony a mianowicie brygadzista.Kolego ja miałem właśnie na myśli Unimięs że mi kazali przychodzić w weekendy,a roboty nie było!,a ja jestem z poza Chrzanowa i traciłem na dojazdy,4 razy mnie tak zrobili,to się zwolniłem,bo do tej pracy nic nie miałem,tylko kasa cienka jest i nic nie można sobie zaplanować,bo cały tydzień masz być dyspozycyjny,ale już mam inną pracę i jestem zadowolony.pzdr.

pitbul

Ja.

Ciekawe od kiedy z 10zł brutto robi się 5,80-6,60netto?,nieźle w(usunięte przez moderatora) wali ten New horizon!,a 100% stawki za sobote i niedziele nie zobaczysz na oczy,bo przyjdziesz do pracy w niedziele,a pracy nie będzie,i nikt nie raczy cię poinformować o tym fakcie,mnie tak pare razy w (usunięte przez moderatora) zrobili i dlatego olalem ten syf,dość że (usunięte przez administratora) zarobisz,to robisz na (usunięte przez moderatora) agencje,a premi nie dostaniesz bo nie było cię we wszystkie dni w pracy,oczywiście z ich winy,ale tam jest taka taktyka,tam zawsze będzie robota za(usunięte przez moderatora) pieniądze,jakby była praca,to tam by tylko zostali sami kierownicy i ich (usunięte przez moderatora) a reszta by się zwolniła.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Unimięs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
GOSIA

a ja mam pytanie na temat sklepu , wiecie cos może , jakie tam warunki panuja ? jak płaca ? cos czesto przyjmuja do tego sklepu , miałam zamiar sie wybrac ale sama niewiem co robic ?? doradzi mi ktoś ??!!!

ryju

(usunięte przez moderatora) zimnioki sprzedaje w Libanie oddawaj piniądze kradzieju

xxx - 2013-02-22 19:03:14 co za rodzinka krat koperty bo potrzebował kasy dach mu sie zawalał już łańcuchy nie pomagały hehehe zrozummy ich przecież śnieg im na głowe sypał :d tylko ze kopert juz niema a dach jaki byl taki jest :Drodzinka? czyli co on i kto jeszcze te koperty przywłaszczył sobie? koszmar a ja tam chciałam do pracy iść

+Anonimowy

(usunięte przez moderatora) BRYGADZISTKA KONFEKCJI PORAŻKA! NADĘTE BABSKO.WULGARNA, CHAMSKA ,KTOS KTO MA ZAMIAR PRZYJMOWAĆ SIĘ DO TEGO ZAKŁADU TO Z DALA OD BRYGADY TEJ (usunięte przez moderatora)

...

M.. - 2013-03-05 09:54:19 Beznadzieja,polski (usunięte przez administratora) gdzie nikt nie szanuje kobiet w szczególności.Jak się dobrze donosi i tańczy jak mu zagrają to może przetrwacie lub chodzi ć do lasu na tzw, imprezy integracyjne a reszte można sobie dopowiedzieć samemu.Niedouczeni karierowicze(usunięte przez moderatora) .Lata pracy powinny się tam liczyć jak psu,szczególnie na rozbiorze i indyku.Brak rozsądnego wytłumaczenia!!!!!!!!Dlatego tam zawsze są przyjęcia,bo normalny człowiek tam długo nie wytrzyma.

M..

mysz

Po zakładzie już chodzą plotki że dyr rozbioru chodzi po ludziach i zbiera podpisy kto jest za tym żeby (usunięte przez moderatora) wrócił haha.

Ex

Dalej na produkcji jest ten śmieszny kierownik(usunięte przez moderatora) ?,ciekawe kto mu tam załatwił taką posadkę?W ogóle ci wszyszcy kierownicy są śmieszni,a najbardziej nie lubiałem tego (usunięte przez moderatora) ,chyba to główny?

Haha, dobre.

pan koperta

(usunięte przez administratora) mu dach i płot;]

Ja.

Koperta - 2013-03-01 00:03:42 ja ci wyjaśnie :) tak (usunięte przez administratora) koperty zbierał na nowy dach bo łańcuchy już nie trzymały :D teraz ma gołębnik :P Haha,widocznie Unimięs niedał mu zarobić,to musiał sobie jakoś dorobić,bo miało mu na głowe kapać?a teraz serio,no i co działacie skoro wiecie że to On was (usunięte przez moderatora) ?

Koperta

tato

Unimięs jest właśnie byle jakim zakładem i tyle płacą a jak życie pokazuje pracują tam te (usunięte przez administratora) uczciwych pracowników

xyz

Indyczek - 2013-02-27 22:56:28 Więcej do 500zł. :DNo ok do 500zł,ale taką kase jak ty masz nawet z tą premíą,to za prace z weekandami to w byle jakim zakładzie dostaniesz,nawet bez premi,bo soboty 50% płatne,a niedziele 100%,to wychodzi że niby robisz za minimum krajowe jakbyś robił od Pn do Pt,ale ta firma ma taką taktyke,nigdzie niema pracy,a w unimięs zawsze była,jest i będzie :D to mówi samo za siebie,a praca tam nie należy do przyjemnej,wiem bo pracowałem tam półtora miesiąca i po wypłacie doznałem szoku,jak można tak poniżyć człowieka taką wypłatą za taką prace jak w Unimięs z weekandami i na 3 zmiany.pzdr.

Indyczek

Więcej do 500zł. :D

xyz

indyczek - 2013-02-26 20:00:49 ja zarabioam ponad 1500zl plus premia :D wystarczy chciec p[racowac ") i zapracowac na wynagrodzenie :)Ale kasa! haah,a ile masz tej premi,100zł?,taką kase to ja miałem 7lat temu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Jarocin

Zakłady Mięsne Unimięs