Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

eee

Złodziejstwo,bo najlepiej nachapac sie dyrektorom i kierownikom którzy nie mogą sie nażrec "Mamony".Kosztem biedniejszych ludzi.

d.....

Ten zakład to jedna Wielka"ŻENADA" jak ludzie tam pracują za minimalną krajową to nawet tej premi nie ma od tego trzeba zacząc z premią to minimum z 1500 powinno sie zarobic a tak rolują tam ludzi jak chcą...Inspekcja pracy to dogłębnie powinna przyjrzec sie temu tematowi tam.Kasa na konto powinna by przelana razem z premią na konto a nie jakies lewe układy i jak pisałam minimum te 1500zł.Ludzie nie dajcie sie oszukac.

mysza

Dyrektorstwo po zawodówkach teraz studia robi żeby nie być gorszym od swoich pracowników. Potrafią tylko premie zabierać za głupoty.

to prawda szynki swieca az strach jesc ten syf a w Rudzie to jeszcze smierdza juz tam nie kupuje '''''''

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Unimięs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
;;;;

To,to (usunięte przez administratora) Unisyf" jeszcze istnieje...Niech władze Chrzanowa w końcu wezmą sie za ten bałagan tam.Ludzi biedniejszych skubią jak chcą.Jedna Wielka Klika tam panuje

ela

pracowalam w sklepie unimies nie polecam zero szacunku do pracownika placic im tylko za mandaty od sanepidu a te wyroby to jeden wielki syf nawet paznokcie nie rosna od tej chemi a [usunięte przez moderatora] nie doceni dobrego pracownika nie ma co sie starac kobiety chcecie dluzej zyc nie kupujcie w unimiesie pozdro

JA

Werka,czy Ty wiesz o tym,że jak ktoś ocenia kogoś ,to tak jakby oceniał samego siebie,żal mi ciebie,powodzenia,

kriss

Ten zakład to największa porażka na terenie Chrzanowa.Ludzie ostrzegajcie swoich znajomych przed zatrudnieniem sie tam lepiej niech ten zakład splajtuje niż dac sie wykorzystac.Za pare groszy pracowac to bardziej zdrowia szkoda jak tu ktoś napisał.Nowy pracownik porobi 2 ,3 miesiące i a im to na rękę zatrudnią nową skóre bo umowy śmieciowe.Ludzie sami sie zwalniają bo im sie nie dziwie.Jedynie mają dobrze ci co mają ciepłe posadki jedna wielka klika.Dobrze,że już tam nie pracuje wystarczył mi miesiąc by rozpracowac ich system.Powodzenia Naiwni ludzie.

...

Moim zdaniem w tym Unimięs jest taki syf przez ludzi którzy tam pracują,nieodpowiedni ludzie na kierowniczych stanowiskach,myślą że jak dostali te posadki po znajomościach,to mogą gnoić ludzi,bo teraz ciężko o lepszą prace i ludzie trzymają się tego [usunięte przez moderatora] mimo kiepskich warunków płacy i pracy.

zzz

To forum powinno ustrzec chętnych do pracy w tym [usunięte przez moderatora] (unimięs)...ludzie lepiej rozdajcie ulotki bo nie wiele więcej zarobicie w tym syfie a zdrowia szkoda ja znalazłem prace po 3 miesiącach pracy w tym syfie i też z wielką przyjemnością sie stamtąd zwolniłem. Teraz na ręke mam 1900 + konkretny dodatek za nocki pracując na stacji benzynowej umowa o prace a nie jakieś dziadostwo umowy śmieciowe.Na szczęscie są jeszcze pracodawcy co szanują swoich pracowników dostałem umowe o prace i moge powiedziec że jestem w pełni zadowolony.Nie polecam nikomu pracy tam moi znajomi jak mnie pytali jak pracowało mi sie tam to moja odp.była jednoznaczna a przynajmniej mogłem ich ostrzec aby tego gówna jakie tam jest uniknęli. Złodziejstwo i skubanie ludzi z kasy tak można podsumowac prace tam.

....

[usunięte przez moderatora] to już dawno powinni zwolnic ale na układy nie ma rady a pan dyrektor nie widzi albo nie chce widziec co sie dzieje.

jack

Największe dziadostwo jakie może byc [usunięte przez moderatora] pracowników.Ludzie trzymajcie sie z daleka od unimięsu totalny syf i nic więcej

Dokładnie wszystko się zgadza,miałem okazje pracować w tym syfie,ale po półtora miesiącu na szczęście znalazłem inną pracę i z przyjemnością sie zwolniłem,haha kierownik jaki był zdziwiony że odchodzę do innej pracy,ciekawe czy on.jakby nie był na kierowniczym stanowisku chciałby tam pracować i być poniewieranym za marne grosze? Ciekawi mnie kiedy skończą się chętni aby tam pracować:)

dadda

każdy kto się przyjmie do unimięsu pracuje tylko do czasu aż dostanie lepszą pracę, lepiej płatną. Dają śmieszne premię które rzadko kto faktycznie dostanie bo tylko szukają za co by tą premię odebrać, ludzi przychodzą do pracy z grypą żołądkową, jelitową, z gorączką bo nie chcą stracić premii i tylko zarażają innych. Ludzie [usunięte przez moderatora] w tym mrozie, chorują, premię im zabierają teraz całą za chorowanie a leki trzeba kupić. Szkoleń żadnych nie robią na konkretne stanowisko, uczą Cię z doskoku inni pracownicy oile mają ochotę (bo przecież im nikt nie płaci za to że cię uczą), jak Cię ktoś chce nauczyć to jeszcze [usunięte przez moderatora] dostanie że Cię uczy a robota mu stoi. a potem pretęsje że tego nie umiesz. Masakra, jeszcze wymagania u nas pracy w maskach na nosie, że niby higiena a człowiek chodzi z zasmarkaną gębą, nie może oddychać, twarz cały czas obsyfiona, ledwo na oczy widać bo para się po rzęsach skrapla, chciałabym zobaczyć jak [usunięte przez moderatora] w tych maskach z pełnymi japonkami.

E.

co ty mówisz, pod firmą zarobki są lepsze niż pod unimięsem no ale umowa na 3/4 przeważnie, ja pod firmą zarabiałam 200-300zł więcej, chłopcy jedynie więcej zarabiają pod uniemięsem (konfekcja)

To prawda,ze brygadzistka [usunięte przez moderatora] nie powinna tu pracowac. W pracy wprowadza mobing. Nie sznuje pracownikow, jest arogancka i wydziera sie na pracownikow.Jezeli wstanie lewa noga to odbija sie to na pracowniku.Poniewiera nim przez ala zmiane.I nie wazne jest dla niej,ze osoba ta nie jest niczemu winna. Ta pani pomylila branzeg6m

ktoś

acha no tak,bo jak ktoś szuka pracy to na dłużej,a przez agencje to mniejsze zarobki,nie pewna praca i jesteś nikim,bo niemasz nic do gadania,tylko robisz i siedzisz cicho,bo następnej umowy możesz nie dostać,porażka te złodziejskie agencje.

bogna

rotacja spowodowana jest tym iz zatrudniaja przez agencje pracy.Po roku mowia zegnaj.

ktoś

Mam pytanie,co jest z tym zakładem nie tak,że jest taka ogromna rotacja i nikt nie chce tam pracować,i ten Unimięs ma taką złą opinie?

OLA

KOLEGO ZA 180H ale robić trzeba hej