Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

praca zdalna

Czy w księgowości praca zdalna jest możliwa w pełni czy w jakimś systemie 3 dni stacjonarnie, a 2 zdalnie?

Koniec
@praca zdalna

Ja nie z tej działki ale mi się wydaję, że to już zależy jak się dogadasz.

Omega
@praca zdalna

a w ogóle w tej firmie księgowość może pracować zdalnie?? skąd takie pytanie? coś wiesz na ten temat?

kama
@Omega

Ja w ofertach widziałam, że jest zaznaczone praca hybrydowa

Omega
@kama

faktycznie, umknęło mi. tylko jak to w praktyce wygląda?

kama
@Omega

Nie mam pojęcia niestety. Musisz pytać bezpośrednio najlepiej

grzes

Po ile godzin dniówka wychodzi

Saska

Czy dużo osób jest na kwarantannie?

Popins

Czy może ktoś podesłać grafik czterobrygadowy

@Popins

4 nocki, dzień wolnego, 4 popołudniówki, dzień wolnego, 4 ranki, dwa dni wolnego ot cała tajemnica. Dodatkowego wolnego za pracę w święta praktycznie nie masz, bo są nieobowiązkowe przymusowe nadgodziny wtedy ;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
karix

Witam , mam pytanie czy operatorzy wózków widłowych oraz operatorzy linii produkcyjnych również mogą pracować zdalnie? lub pół na pół 2 dni stacjonarnie 2 dni zdalnie ? :)

Sg
@karix

Ależ oczywiście że można. Poprzez aplikację SG wykonuje się z domciu w kapciach.

fjuczer
@karix

Najlepiej stacjonarnie prowadzenie wózka z domu siedząc przed laptopem.

haha
@fjuczer

kto wie kto wie? może technologia dojdzie do tego momentu, albo wózki się będą same prowadzić i w ogóle już operator nie będzie potrzebny a samochody będą latać?

@karix

linie są tak zautomatyzowane i w tak znakomitych stanie technicznym, że nie tylko my operatorzy pracujemy zdalnie, ale też UR. Do tego nie pobieramy za te dni zarobku, bo jest tak mało pracy przy tym, że było by nas wstyd

Arf

Witam czy w firmie jest coś takiego jak premia roczna ? Nie mylić ze świąteczna tą w grudniu chodzi o typowo premie roczną ? Lub premie kwartalne ?

medi
@Arf

widziałem w ogłoszeniu info, że tak ale ile i na jakich warunkach, to nie wiem.

Na
@medi

produkcji jest tylko świąteczna.Wiec zależy jakie inne stanowisko Cię interesuje.

@Na

a jakie są jeszcze stanowiska poza produkcją?

L8
@Neon

Ale pytasz o fizyczne ?

@L8

no tak. to jak?

gode
@L8

Serio oczekujesz, że ktoś ci będzie po kolei wszystkie wymieniał?

@gode

jeśli to nie problem...

@gode

nie chcesz to nie odpowiadaj...

cdc

skoro tak to czemu ofert nie ma , sama francja

Pont
@cdc

skoro tak tzn skoro jak bo nie bardzo rozumiem???

Xd

Zależy o kogo chodzi

Hahaksjudusoso

To jest zazdrość

Exbobond

....znów bonus????????

Zmiana jakaś

a no panowie nie mają parcia może na batonik bo im się może robić nie chce nie sądzisz? Kolego/koleżanko do pracy na produkcję się przychodzi no przeprszam ale chyba zapiera... robiłem na wielu produkcjach I wszędzie jest tak samo musisz się wykazać innaczej nie masz premii takie jest życie. A moim zdaniem panie jak kto piszesz mają jakieś solidne zaangażowanie dla firmy tak samo pracuje na sekurit i takie same mam chęci do pracy jak one a jak piszesz że jest ponad normę to świadczy o tym że cała załoga wasza działy się wyrabia :) pozdrawiam również pracownik sekiritu:D

Dziewczyny z LWB

Teraz to na 100% wiemy że nie mamy koleżanek i kolegów ( to w przedszkolu), mamy współpracowników i niech każdy robi co do niego należy ( wszak przychodzimy pracować a nie leżeć i pachnieć). Nauczono nas żeby brać trzeba najpierw coś z siebie dać: a łez to nie zobaczysz najwyżej normę. Pozdrawiamy beż zawiści.

Ciekawa

Czy w dziale kadr i płac istnieje opcja pracy zdalnej? Choćby w formie hybrydowej.

Wscibska
@Ciekawa

Też bym sobie popracowała hybrydowo, ale widzisz w dwie strony to nie działa.

Ciekawy
@Wscibska

W nagrodę opowiem Ci historyjkę. Są wakacje. Jesteś w domu. Nagle z niespodziewaną wizytą wpada do domu twój daleki wujek. Nie lubisz go. Okazuje się, że postanowił zamieszkać z tobą i twoją rodziną. Nie jest ci to na rękę, nie podoba ci się to. Wszędzie zagląda, chciałby wszystko wiedzieć, np. otwiera twoją szafę i przegląda twoje ubrania. Zagląda do twoich szafek, a nawet czyta twój pamiętnik lub korespondencję. Nie w porządku, co nie? Albo tego typu pytania: powiedz ile zaoszczędziłaś pieniędzy o czym rozmawiasz z przyjacielem kiedy ostatnio rodzice się pokłócili Nie masz dawnego 'luzu' i nie możesz żyć jak dawniej, bo masz tego uciążliwego wuja na karku. Właśnie osobę o takim zachowaniu określamy mianem wścibskiej.

Wuj
@Ciekawy

Nie będę może wnikać w twoje problemy osobiste, ale nie widzę związku.

Bijos
@Ciekawa

jest taka możliwość jak sie chce

Berni
@Ciekawy

Co to, wikipedia dla opornych?

@Berni

Od razu może tutaj zapytam, pracy zdalnej raczej mieć nie będę. Ale rozmowy teraz różnie wyglądają i nie wiem na co się nastawiać bo u mnie internet dość słaby.

Pasek
@GSX

nie mam pojęcia jak to teraz wygląda ale chyba lepiej już przyjść niż się martwić że ci zaraz coś siądzie

Pasek
@GSX

do nich się zgłoś że tak masz to ci coś poradzą najwyżej

nieciekawy

że ci się chciało...

Kadrowa
@Ciekawa

Dział kadr i płac jest cały czas zdalnie od początku pandemii.

Gsgj

Jak tam koledzy i koleżanki dostaliście paczki na święta dla pracowników ? W innych zakładach dookoła podostawali ludzie paczki na święta a w Sango oszczędności ten zakład coraz bardziej schodzi (usunięte przez administratora) oszczędzają już na wszystkim dosłownie ... Mam nadzieję że po nowym roku ludzie będą się zwalniać i może zacznał myśleć w końcu bo jak narazie to jest coraz gorzej a na dodatek po nowym roku wchodzą takie "podwyżki" że szkoda mi nas wszystkich tutaj .

Tak jest
@Gsgj

Jak pojawi się na halach przedstawiciel z Francji to skończy się raj dla statystów na wszystkich szczeblach.

Pit
@Gsgj

Co roku te same śpiewki ile to osób się nie zwolni a jakoś się zakład do tej pory nie zawalił. A najgłośniej o zwolnieniach krzyczą ci co nie mają zamiaru się nigdzie ruszać.

Pit
@Tak jest

A co zmieni jakikolwiek przedstawiciel ? Będzie wszędzie 24h? A z reguły jest tak że najwięksi statyści najlepiej potrafią mydlić oczy i włos im z głowy nie spadnie.

Qhdd
@Pit

Jeszcze się trzyma bo nie idzie cały zakład pełną parą tak jak powinien zobaczymy jak ruszy. Już przychodzą maile z informacjami że w razie braku ludzi przerywamy produkcję danego modelu i wchodzimy w inną taka która jesteśmy w stanie robić dana liczba osób w obecnej chwili na linii a więc skąd to się bierze z kapelusza ?

Max

Witam, czy przyjęcia są bezpośrednio pod Sain Gobain czy przez agencję? I jakie jest wynagrodzenie na start netto i atmosfera w pracy?, dziękuję za odpowiedzi bez hejtu..

Noname
@Max

Ogólnie pod firmę zewnętrzną, ale zdarzają się oferty pracy bezpośrednio pod zakład

@Max

Z atmosferą róznie, wiesz, jesteśmy tylko ludźmi, więc czasem zależy jak się gwiazdy ułożą, heh. Nie narzekam, jest dużo bardzo wporzo osób.

Ross
@Q

a co ile się sprawdza jak się gwiazdy układają? bądźmy powazni. atmosfera jest taka - ile od siebie dajesz tyle dostajesz

@Ross

Wyluzuj ;)

Ross
@Q

ja jestem stuprocentowo wyluzowany, po prostu lubie dostawac i tym samym dawać też konkrety

@Ross

A ja nie ;)

Robert
@Max

na stronie masz sporo ofert pracy od nich, razem ze stanowiskami i konkretnymi krajami

Byl
@Robert

ale przez polske aplikuje się na zagranice?

mattt
@Robert

są na głównej i zwyklych stronach typu pracuj.pl, google wciąż funkcjonuje

nick
@Byl

Na stronie masz wypisane stanowiska i kraje

Vejter
@nick

jak sie chce to wszystko można znaleźć

@Vejter

i najpierw zatrudniają na okres próbny czy od razu normalnie?

viko

najpierw jest okres próbny 6 miesięcy

@viko

ok, a potem na jaki czas ewentualnie?

Dżejk
@falafel

Na nieokreślony jak coś, może komuś się przyda ta odpowiedź. Przynajmniej z tego co się orientuje i jak ja mam.

@Dżejk

już na czas nieokreślony? to bardzo spoko, bo zwykle sie spotykałem, że był okres próbny, potem umowa znowu na kilka miesięcy i trzecia ewentualnie na czas nieokreślony, dzięki

apel
@falafel

ludzie, czytajcie to forum, bo dosłownie wątek poniżej jest na ten sam temat, można było uniknąć zbędnych pytań, bo odpowiedzi były pół ruchu myszką poniżej w sensie no bałagan się potem robi na forum, a serio czasem przed zadaniem pytania warto omieść forum wzrokiem, żeby zobaczyć, czy temat nie został już przypadkiem poruszony, tak jak w tym wypadku...

Dama Pikowa
@Dżejk

Jakie zarobki jeśli można wiedzieć?Staram się o pracę w Saint Gobain..

????

jakie warunki na operatorce?

kk

nie żeby coś ale wydaje mi się że nie o to było dokładnie pytanie. rozmowa o kasie to jest raczej na spotkanie

bogdan

Teraz w siant gobein niezłej kasy można się dorobić. Kolega mówi że ma 2550 teraz do rączki bez gadania. Fajnego golfa 4 teraz sobie kupił. Da się? Da. Tylko trzeba pracować. On cztero brygadowka 6 dni a potem przychodzi wtedy kiedy ma dzień wolnego to go stać na taki przywilej. Płacą syto i to trzeba przyznać że można się ładnej kasy nahapać. 10 godzin szybko na zmianie leci a kasa jeszcze lepsza. Nie narzeka, sam jutro idę zanieść papiery bo naprawdę suoer

@bogdan

a przyjmują w ogóle?

@bogdan

bo się w sumie sam zastanawiam i się czaję trochę

@tero

Co??? Nie ma co sie czaić tylko uderzać. Jak sie tak bedziesz czaić cały czas to ci sprzątną kasę sprzed nosa

@tero

Lepiej spróbowac niz potem załować

@tero

Sam tak kiedys postąpiłem i teraz mam nauczkę

@Elo

no spoko spoko, już tak nie naciskaj, bo zaraz całą historie swojego zycia opowiesz

Elo

A co ci do tego jaka kasa jest dla kogos dobra?

Elo

Chyba każdy umie sam okreslić ile to jest dla niego wystarczająco, wiec śmianie sie jest tak mocno nie na miejscu

abc

2550zł to całkiem dobra tygodniówka.

???/??
@Elo

to na operatorce???

Qfas

Związki jak nic dobrego nie wywalczą to nie dość że obecni ludzie w pewnej części się pozwalniaja to jeszcze będzie firmie bardzo ciężko zatrudnić nowych pracowników za te pieniądze oni wola zatrudnić firmy zewnętrzne jak hammerjobs który wraca od grudnia i dać im dużo lepsze pieniądze niż nam swoim pracownikom lepiej dać obcym zarobić niż swoim komuś można dać lepiej zarobić broń boże tylko nie swoim Ja tego nie rozumiem polityki tej firmy wstydziły by się ludzie w biurach kadrach itp bo pozwalają na to żeby inni zarabiali lepiej od swoich na tej samej hali i zmianie potrafią być ludzie jak hammerjobs którzy za 4 brygadowke mają 500 złotych a pracownicy Sekuritu 250 złotych oni na start mają stawki z tego co mi mówili 21 złotych brutto my 18.75 brutto jak widać są równi i równiejszy wstyd !! Powinniście się wstydzić ludzie rządzący w tej firmie oraz związki zawodowe że na takie coś pozwalacie ...

Qfas

A później dostajemy pisma z firmy że jest duża dezorganizacja roboty spowodowana absencjami i jakieś bonusy w postaci 15 zł do godziny dodają przez najbliższy miesiąc bo przyszło mnóstwo niespodziewanych zamówień my nie chcemy ty dobrze zarabiać za 250 godzin w miesiącu nie mając rodziny ani życia prywatnego pod żadnym względem my chcemy dobrze zarabiać za etat 168 godzin dajcie ludziom dobrze zarobić to i chętni na pracę się znajdą i nie będzie braków a nie że nie ma ludzi to my mamy robić dwa miesiące w miesiącu bo firma potrzebuje... Zaczniecie godnie płacić ludziom nareszcie to i ludzie się znajdą a nie to zapraszamy ludzi z biura kierownictwo itp niech zakasaja rękawy i przyjdą robić na produkcję jak nie ma komu ...

John

coraz mniej mi się podoba to jak zachowują się przełożeni, jakieś śmieszne naciski na pracę w nadgodzinach, niech się zdecydują, albo 4 brygady albo nadgodziny. Obsada będzie się kurczyć, zwłaszcza operatorska jeżeli nie będzie realnego wzrostu wynagrodzeń. Nie mam zamiaru tyrać za jakieś śmieszne 15 zł do stawki 7 dni w tygodniu, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Mam co robić poza pracą.

Wisla
@John

Hey,ale przecież to 15 zł b r u t t o....to jest tylko do nadgodzin, a nie do normalnych godzin pracy.Masz rację,bez komentarza.Niech zielone kamizelki zaczną naprawdę ,,myśleć,,!!!

haq
@Qfas

Bo tak jest.

mdfnsd

Chlopie kto tu ma strajkowac ? Ze strajkiem powinny wyjsc zwiazki ale czy my mamy zwiazki? Kazdy niech sobie sam odpowie na to pytanie po tym co mamy miec rzucone po nowym roku oni sa zadowoleni a to nawet w polowie nam nie rekompensuje tej inflacji ktora szaleje w Polsce ... Zwiazki mozecie byc z siebie dumni wywalczyliscie kokosy jak nie wiem ;)

Grzał

Słyszałem , że na Sosnowiec jest nowy pośrednik workpol. Oferują od reki 6mies umowę i 24-30zlh/brutto. 4 brygadowka. Ktoś coś?

@Grzał

Skąd info?

??
@Grzał

Skąd info?

@ambient

Sorry, za powtórkę, myślałem, że się kom nie dodają

@ambient

Ale pytanie nadal aktualne jak coś

Olo

Czy pracownik ma zniżkę jak kupi szyby do domu?

@Olo

podbijam

GSX

Witam, macie teraz jakieś przyjęcia? Nie mogę znaleźć żadnej informacji.

zmęczony
@GSX

To poszukaj. Informacji bez liku. Nawet na tym forum, jeden ruch palcem po myszce niżej. Nie odbieraj tego jako personalny atak, ale ileż można o tym samym nawijać... Znajdziesz, wierzę w ciebie. Odrobina inicjatywy.

Saint porażka
@GSX

Są kolego przyjęcia na linie cięć, za elektryka

@zmęczony

Dobra, poszukam sobie bez łaski. po prostu tutaj jest taki chaos że ciężko coś znaleźć.

@Saint porażka

Chyba do tego się nie nadaję ale dzięki

Global

Prawda jest taka, że świetności tej firmy już dawno minęła, na rozmowie rekrutacyjnej obiecują banany na wierzbie, a po podpisaniu umowy lipa. Większość to karierowicze i (usunięte przez administratora) piszę tutaj o majstrach i ich pupilkach masakra! Nowo co przyjęci mają albo stawkę wyższą, bądź jednakową co pracownicy pracujący po 12 lat, tak, po 12 łat i tutaj nie ma błędu popełnionego przez moją pisownię, tylko stwierdzenie faktu

Saint porażka
@Global

Bo pewnie pracujesz już tam ładnych parę lat, wiekszsc tam pracuje przez zasiedzenie po kilka lat i boją się tak jak Ty zmiany pracy, bo gdzie przygra w (usunięte przez administratora) , jak nie w Saint

Edyp

Dają umowę na czas nieokreślony? Wiadomo, że na wstępie nie, ale ogólnie?

Tako
@Edyp

Po okresie próbnym jak najbardziej, jak się sprawdzisz rzecz jasna.

Park
@Tako

masz okres próbny 6 miesięcy, a nie jak w większości prac 3 i może dlatego potem jak się decyzują to od razu już dają na czas nieokreślony

Edyp
@Park

Długo w sumie pół roku, jeszcze nie byłem na takim okresie próbnym, ale przynajmniej potem już tak jak piszesz na czas nieokreślony. anie kolejna umowa na czas. A wiesz może czy kogos teraz szukają?

info
@Edyp

Do DG na kilka stanowisk szukają, więc obczaj na pracuju SG

Olciak

Szukają szukają

@info

Tam są wrzucane oferty do wszystkich spółek/marek Saint Gobain? Jak się w takim razie odnaleźć która oferta, do której spółki? Bo z tego co widziałem, to nie było to jakoś posegregowane..

Analityk
@Dejw

Jeżeli chodzi ci o oferty na pracuj, sam przed chwilą to ogarniałem. To jest tak, że najpierw patrzysz czy jest jakieś stanowisko, które cie interesuje, powiedzmy pracownik produkcji. Potem patrzysz jaka lokalizacja i wchodzisz na to miasto do którego ci bliżej. I już jak przejdziesz do oferty to niżej niżej pod benefitami jest napisane jaka marka cię będzie zatrudniać ewentualnie. Pomieszane, ale i tak wybiera się oferty bardziej po stanowiskach i lokalizacji niż po marce, tak przynajmniej ja patrzę.

Bedlam
@Analityk

pomieszane? chyba każdy kto już żyje z internetem jest w stanie sie połapać na stronie z ofertami pracy, co gdzie wpisać, żeby wyskoczyło to co go interesuje, nie rozumiem po co ta instrukcja

@Bedlam

Po co? Bo o nią poprosiłem. Nie rób problemu tam gdzie go nie ma, przecież to nic złego, że ktoś tłumaczy komuś mniej ogarniętemu w tych sprawach Młody jesteś to się orientujesz, nie każdy miał przez całe życie dostęp do komputera i internetu, żeby się tam tak sprawnie poruszać Pozdrawiam

@Bedlam

Jak wpisałem stricte "praca sekurit" to i tak wyświetliła się cała lista ofert do całego Saint Gobain i miałem problem się połapać co i jak. Odrobina zrozumienia nie zaszkodzi.

Analityk
@Dejw

No przecież napisałem krok po kroku co robić, nie wiem jak jeszcze bardziej szczegółowo mogę to napisać...

@Analityk

Nie odnoszę się do ciebie, tylko tłumaczę @Bedlam. Wiem, że to zrobiłeś, dzięki. Odpieram po prostu zarzuty, myślałem, że to wynika naturalnie z kontekstu.

informatyk
@Analityk

minąłeś się z powołaniem chłopie haahaha

Bedlam
@Dejw

po pierwsze nie wiem skąd ta pewność, że jestem mlody i cale życie mam styczność z komputerem spierać się już nie będę chciałeś pomocy dostaleś i sie ciesz

Berni
@Bedlam

Za dużo czasu macie chyba panowie, żeby kręcić z igły widły

Abc

Oprócz 5% dodatku stażowego które będzie wynosic około 5-10 zł brutto podobno związki wywalczyły jeszcze dodatkowe 2zl do kluczyka z kawą i 3 % więcej dofinansowania do posiłków .takze kolejny wielki sukces w tym roku naszych równie wielkich związków

Hddgh
@Abc

A Ja nadmiernie że w zarządzie chyba nie umieją liczyć proponując 5% podwyżki bo najniższa krajowa powtarzam najniższa krajowa od 1 stycznia ma wynosić 19.70 brutto a w chwili obecnej pracownicy na produkcji mają stawki po 18.75 zł brutto + 5% = 19.68 więc zakład nie spełnia tą propozycją najniższej krajowej gratuluję rozumu ktoś kto myślał nad tą propozycją albo robi sobie żarty albo nie potrafi liczyć kalkulatora zabrakło w firmie czy jak ? Zresztą już nie ma ludzi a kto przyjdzie robić po nowym roku za najniższą krajową na produkcję i to jeszcze w systemie 4 brygadowym ... Zastanówcie się nad sobą trochę zarówno związki jak i zarząd ...

bzt
@Hddgh

Jets różnica między minimalną stawką godzinową i minimalnym wynagrodzeniem za pracę . Minimalna stawka godzinowa to 19,70 i dotyczy TYLKO i wyłącznie śmieciówek – minimalne wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę to 3010 zł na miesiąc czyli 3010 przez 168 godzin czyli 17,91 a w zakładzie już teraz jest 18,75. Więc najpierw weryfikujemy informacje a później sapiemy,

Haidi
@bzt

Jak na smieciowkach mają zarabiać ludzie z najniższą krajową więcej niż na UoP to życzę powodzenia w dalszym szukaniu (usunięte przez administratora)którzy przyjdą robić wam za takie pieniądze jak myślicie dlaczego mało kto chce tu przyjść do pracy i są takie braki ? Gdzie są te kolejki za szlabanem do pracy ? Jak takie ochłapy płacicie to tak macie (usunięte przez administratora)jak otworzą hutę szkła na Tucznawie ile ludzi odejdzie pożyjemy zobaczymy :)

Abc

Widzę, że chyba się ujawnił jakiś tajemniczy związkowiec. Szkoda , że nie jest tak wojowniczy na spotkaniach z zarządem jak na tym forum xD

Ona

Bardzo dobra uwaga pensja tragedia i jeszcze w systemie 4b masakra atmosfera na magazynie faworyzacja między pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 164, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 118 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska