Opinie o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Przedsiebiorstwo Projektowania Handlu i Usług obecne na rynku krajowym jak i zagranicznym (przede w

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

neutralny

pojawiają się tutaj różne opinie o majstrach niektóre są może i prawdziwe. Co do Gałka to jest to najlepszy majster jakiego znam, jak ktoś pisze że on nie ma pojęcia o robocie i się nie zna to chyba nie wie co mówi. Z wszystkich majstrów co są w Kormalu to on jest najlepszy a jak ktoś pisze inaczej to po prostu mu się nie chce robić albo nie ma zielonego pojęcia o robocie. Jakos osoby które z nim pracują nie narzekają i tylko z nim chcą współpracować. A co do wypadku dzwigowego to dostał zawał i wesołowicz nie dzwonił do zielonki pytac sie czy może tylko żeby wezwał karetkę.

Cieśla
@neutralny

a moim zdaniem Majstry powinny znac język być po szkołach budowlanych mieć praktyke i dodry stosunek do ludzi a zaden z nich ani jednej tej zalety nie posiada i sa po szkolach rolniczych lesnicy albo ogrodnicy

pati

KORMAL .....wstyd komus powiedziec ze sie w tej firmie pracowalo takie firmy powinno sie zamykac banda (usunięte przez administratora) i wyzyskiwaczy a umowy ktore dają zenada można sie nimi co najwyżej podetrzec.Mój mąż pracował tylko miesiąc i o miesiąc za długo.

kolega

To nie był wypadek tylko operator dostał prawdopodobnie zawału serca jak schodził z dzwigu i leżał pod żurawiem

Obserwator:)

Tak pracowalem w tej firmie kilka miesiecy wszystko co tu pisza moge potwierdzic,majstry bez rodziny po rozwodach wyzywaja sie na pracownikach,Klesta powinnien im na wyplate zamawiac dziewczyny lekkich obyczajow zeby im cisnienie zeszło,Klesta to ze masz niepełnosprawna córke to pewnie ci sie nalezalo:) to co robisz ludzia to horror ale kasa ma byc wyplacana do 10 na konto pracownika a nie na %%% jak ty to robisz,

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kormal Sp. Z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pawel

Firma dno,nie polecam juz sie oglaszaja nawet w PUP,Nie zastanawiajcie sie nad wyjazdem tylko po prostu nie jedzcie,0/10

Ryszard

nie polecam firmy,jesli jest wypadek to tylko zawsze z winy pracownika,o wyplacienie wspominam bo juz sie wypowiadali jedynie co moge to potwierdzic,byly pracownik u zlodzieja klesty

Mariusz

Niepolecam firmy

Krochaml

Ta Firma juz od dawna nie powinna istniec-banda oszolomow na czele z tym smrodem Kl. co miesiac to samo wyplata po 2 tyg sie spoznia,a co mnie to interesuje ze panu K nie wyplacaja,Chyba musza sie wziasc za to Hanysy;]jak u tego 2:)

kolega

przecież za coś takiego grozi postępowanie prokuratorskie za nieudzielenie pomocy dobrze że są świadkowie tylko jestem ciekawy czy coś powiedzą?

wujaszek Wania

zastanawia mnie czy ten człowiek nie ma wyrzutów sumienia jeśli ma choć troche ambicji i honoru to powinien zrezygnować z funkcji jaką pełni . Zastanawia mnie czy potrafiłby teraz spojrzeć jego żonie w oczy i powiedzieć przepraszam czy też dzwoniłby po instrukcje do biura Warszawa powinna zając jakieś stanowisko w tej sprawie i pożegnać majstra który wyzbył się jakichkolwiek ludzkich uczuć mam nadzieje że tak zrobi

ktoś

jeśli chodzi o opiekę zdrowotną to na budowie operator dostał zawału do tej pory jest w ciężkim stanie a nasz kochany majster W---k zamiast dzwonić po karetkę dzwonił do biura czy może ją wezwać czy tak postępują normalni ludzie dobrze że zwykli robole staneli na wysokości zadania i prawdopodobnie uratowali mu życie czy tacy majstrowie mają sumienie i powinni kierować ludzmi ocencie sami a Was drodzy własciciele prosze o zbadanie tej sprawy i wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji swiadków jest sporo z poważaniem były pracownik

gość
@ktoś

Te krawaciarskie pseudo firmy wszystkie tak mają.Panowie,żadnych Kormali,Formatów,Lugry itp.Złodzieje i wyzyskiwacze!!!

Mlip
@ktoś

Witam, Z zainteresowaniem przeczytalam pana opinie, bo jestem córką dzwigowego o ktorym pan wspomnial... naprawde mam nadzieje ze majster dzwnil do Zielonki zeby poprosic o karatke a nie zapytac sie co robic. Kormal nawet nie poinformowal nas rodziny o wypadku! dowidzielismy sie tylko dlatego ze nastepnego dnia gdy mama dzwonila na komorke ojca po raz setny... ktos odebral telefon mojego ojca i powiedzal ze jest w szpitalu w stanie krytycznym! Kormal traktuje pracownikow jak niewolnikow a kiedy cos sie stanie to o nich zapomina! W imieniu swoim i rodziny chcialabym podziekowac panom ktorzy udzielili pierwszej pomocy mojemu tacie.

wnusio

Ta firme można nazwac drugim UNIPOLEM tylko ze tamta firma była z Lublina oszusty i złodzieje a ta firma pozal się boze z Warszawy.Aby patrzeć jak oglosza upadlosc wiec uciekajcie z niej puki czas

wnusio

potrzebuje numer do pana klesty czy ktoś może mi pomuc

czesiolot
@wnusio

WITAM WSZYSTKICH I Z SAMEGO POCZATKU OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA .FIRMIE KORMAL NIE WARTO CHOROWAC NIE WYPLACAJA ZA ZWOLNIENIA LEKARSKIE NAWET JESLI CZLOWIEK MA RAKA A PRACOWAL U NICH W NIEMCZECH TLUKL NADGODZINY TO I TAK MAJA GO W DUPIE. PREZESI TEJ FIRMY TO LUDZIE BEZ SERCA NAPYCHAJA SWOJE KIESZENIE A TY ZWYKLY PRACOWNIKU ZDECHNIJ Z GLODU .TA FIRMA POWINA SIE ZAJAC PANI JAWOROWICZ W SWOIM PROGRAMIE WRAZ ODPOWIEDNIMI ORGANAMI .JAK PODPISUJESZ UMOWY OBIECUJA ZLOTE GORY A PO FAKCIE CZLOWIEK MA W KIESZENI PUSTKI

tak

moj kolega tam robi umowa na pomocnika 1250 za caly miesiac z dogryfkami majstry (usunięte przez administratora) ogromna rotacja wyplata na trzy raty porazka ta firma

michał

ja byłem ostatnio na budowie u pana Dariusza w mannheim Powiedział ze umowa podpisana w Warszawie nie obowiązuje w Niemczech hahah stawki 5 lub 6 euro nom i umowa na pomocnika cieśli.... jak pytałem panów co pracują dłużej to mówili ze wypłaty płaone na raty po 100 lub 200 euro..... każdy nowy co przejeżdża to ucieka bo to jest nie normalne co sie tam dzieje.....NIE POLECAM aaa byłbym zapomniał... w biurze mówią ze dostajesz 1600 do 1800 za miesciąć(zależy ile dni jest przerobionych) a w rzeczywistosci mówili panowie ze nie ma nawet 1500..... Banda UPA z warszawy

WOW

DZIEKI ZA RADE TEZ SLYSZALEM ZE MAJSTRY WARIATY JA OPERATOR DZWIGU MIALEM TAM APLIKOWAC BO SZUKAJA TERAZ DZWIGOWEGO ALE PO TYCH OPINIACH NAWET NIE STARTUJE

pracowałem w 2014 około trzech miesięcy i nigdy wiecej takich firm praca jak praca ale co do organizacji i majstrów to sory ja niewiem kto dopuszcza takich (usunięte przez administratora) do kierowania ludzmi ten opluty galek i scyzor a i wujo kto tam robil to zna ci pacjenci kwalifikuja sie do leczenia psychiatrycznego ZWRACAM SIE DO FIRMY JESLI CHCECIE MIEC JAKAS W MIARE OPINIE TO ZWOLNIJCIE TYCH PEDALOW POGANIACZY CI DEBILE NIE ZNAJA SIE NA ROBOCIE DUKAJA TRZY PO TRZY PO NIEMIECKU GNEBIA I WYZYWAJA SIE NA LUDZIACH I JA BEDE TO GLOSIL BO TO SADYSCI BEZ POJECIA O KIEROWANIU BUDOWAMI I MOJA SKARGA NIE JEST PIERWSZA I NIE OSTATNIA BO TEN KTO DOPUSZCZA TAKICH CZUBKÓW DO PRACY Z LUDZMI TEN SAM SIE TYM PREZENTUJE A WSZYSTKICH CHETNYCH DO PRACY TAM PRZESTRZEGAM OMIJAJCIE Z DALEKA TE FIRME

Krzysiek

Możecie podać jakieś namiary na lepsze firmy? jeśli tak to proszę o kontakt na meila soszek09@wp.pl

wojtek

Nie polecam nikomu!! pracowałem w tamtym roku w Frankfurcie pod tym psychicznie chorym Panem G. kazdy wie o kogo chodzi jego powinni zamknąc w zamkmnietym psychiatryku to jest czubek jakich mało i osobiscie mu nie zycze tego abym go spotkał. poganiacze!! Ludzi mają za nic to zwierzeta w zoo są lepiej traktowani a ci co tam robia to tak liza (usunięte przez administratora) tym majstrom a oni i tak na nich sie drą o byle (usunięte przez administratora) to nic tylko w ryja dac i majstrom i tym ludzia bo sami do tego doprowadzili!!! tą firme powinni zlikwidować a tych majstrów zamknąc u czubków.

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

Kormal Sp. Z o. o.
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Kormal Sp. Z o. o.