Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Wrangler

Niedopuszczalna wiedza w dziedzinie obsługi technicznej obiektów. Pracownik to „nikt” byle by się sztuki zgadzały z kontraktem. Zapewne ta opinia tez nie zostanie wyświetlona.

Guapo

Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu. Duża rotacja. Brak wykwalifikowanej kadry. Brak szkoleń, żadnych. Niesłowność. Centrala głucha na jakiekolwiek prośby, uwagi, sugestie. Zużyty sprzęt, o nowy ciężko się doprosić. Mowa o podstawowych narzędziach pracy. Jak ktoś przyjdzie na poziomie to szybko ucieka bo za taką stawkę żaden fachowiec nie chce się zgodzić pracować. Kierownik niejaki Tomek, posłaniec Warszawy to jest nieporozumienie. Potwierdzam, pensja na czas i płatne nadgodziny, ale najlepiej żeby ich nie było. Roboty masa, która przecież się sama zrobi. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Wytrwałości i więcej odwagi w walce o swoje

@Guapo

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisałeś w niej, że jesteś pracownikiem firmy Dussmann Polska od dłuższego czasu, jednak dodałeś również, że w firmie panuje duża rotacja. Wiesz może, czym jest ona spowodowana? Wysokimi wymaganiami pracodawcy względem nowo przyjętych osób, czy może głównym powodem odejść są warunki, które w skrócie przedstawiłeś? Wyraź, proszę, swoje zdanie na ten temat.

Guapo
@Dariusz

Głównie spowodowane jest to stawkami jakie są proponowane. Kolejna sprawa to do pracy zgłaszają się osoby kompletnie zielone a cierpi na tym reszta zespołu. Ci nazwijmy to stali. Reszta umowa śmieciowa, chodzą kiedy chcą jak chcą. Oczywiście są też osoby na zleceniu które potrafią i pracują ale to jest ułamek. I nikt tam kompletnie nie jest doceniany. Motto firmy które mówi jak to pracownik jest dla nich ważny to jest jakiś żart. Centrala ma gdzieś pracowników. Ich interesuje wynik. A jak to zostanie zrobione i przede wszystkim kim to jest nie istotne. Doceniony pracownik to dobry pracownik. Bo to oni Ci zwykli pracownicy sprawiają że to wszystko się kręci.

@Guapo

Mam przez to rozumieć, że pracodawca zatrudnia do pracy osoby, które nie mają doświadczenia zawodowego, przez co od razu nie są w stanie pracować z odpowiednią wydajnością? Myślisz, że firma Dussmann Polska powinna wymagać od potencjalnych pracowników posiadania doświadczenia zawodowego? Masz może jakieś pomysły, aby usprawnić tę kwestię?

Technik
@Dariusz

Na jaką pensję można liczyć jako technik obiektu? Czy jest to w granicach średniej krajowej i jakie godziny pracy?

Cath
@Dariusz

Głupie pytania zadajesz Dariusz jakieś podejrzane, jeśli jest rotacja to wiadomo dlaczego, firma musi nie dbać o pracowników i nie być atrakcyjna, nie każdy z doświadczeniem jest dobrym pracownikiem a często ci bez chcą się nauczyć i bardziej się staraja.... zastanow się zanim zaczniesz dociekać

Daś

Nie polecę pracy na stanowisku technicznym, bynajmniej osobom z dużym spektrum umiejętności i doświadczeniem. Obiecują złote góry, a jak sztuki osobowe ilościowo się zgadzają z kontraktem to zaczyna się olewka począwszy od wręczenia używanych ciuchów roboczych bez butów, miesięcznie 10 zł na pranie to kpina, dorabianie uprawnień niekompetentnym ludziom by znów w kontrakcie się zgadzało,(usunięte przez administratora)

czy istnieje w tej firmie takie coś jak dodatki świąteczne bądź paczki?

Aga
@Anonim

Chyba nie, u nas nie ma żadnego socjalu. Taka firma duża a nic nie ma

Mirosław
@Aga

Czy w firmie Dussmann Polska można liczyć na regularne podwyżki wynagrodzenia związane z rosnącym stażem pracy? Wiesz co się dzieje od środka więc pewnie będziesz w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie.

Aga
@Anonim

W tym roku były paczki świąteczne ale szczerze mówiąc to nie było w nich rewelacji. Koszt myślę, że nie przekraczał 30zl

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Ona

Póki co nie narzekam zobaczymy dalej

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

hehe

najniższa krajowa

Koliber

Wypowiadam sie o Dussmann Polska miejsce pracy Rzeszow,co do wyplat na czas,to sie chwali,i to bylo by na tyle pozytywnych opini.atmosfera wsrod pracownikow fatalna,jeden na drugiego donosi do kierownictwa,99% ludzi z orzeczeniem stopnia niepelnosprawnosci ktorzy oczywiscie z automatu otrzymuja umowe o prace.reszta umowa zlecenie!!!!sic!kierownictwo jak i brygadzistki stanowiska maja po znajomosciach,zero kultury osobistej,odzywaja sie do pracownikow ponizej krytyki,pracownicy probowali sie kontaktowac z dyrektorem w Warszawie ale brak odzewu,jednym slowem "gora" do wymiany natychmiastowej bo Dussmann straci kolejny kontrakt....

Małgorzata
@Koliber

Terminowość wypłat to w obecnych czasach absolutna podstawa. Dobrze zatem, że w firmie Dussmann Polska jest to przestrzegane. Martwi mnie jednak niezbyt przyjemna atmosfera, o której nadmieniłeś. Powiedziałeś, iż próbowaliście się kontaktować z Dyrektorem firmy, lecz bez większego skutku. Może w związku z tym należałoby zebrać się i złożyć mu osobistą wizytę w Warszawie? Czy sądzisz, iż takie rozwiązanie miałoby jakiś sens?

@Małgorzata

Sądzi pani że ktoś się wybierze? Każdy boi się o pracę,nieraz było mówione że jak nam nie odpowiada to nikt nikogo nie trzyma na siłę!!praca ponad siły,zastępowanie dnia wolnego urlopem,i chamskie odzywki do nas,tak się zachowuje Brygadzistka? W szczególności zmiany popołudniowej,a może Pan Dyrektor by przyjechał i zrobił zebranie z samymi pracownikami?to było by rozwiązanie najlepsze!

Roman
@Koliber

Masz rację, takie rozwiązanie mogłoby coś zmienić. Zachowania o których piszesz nie powinny być tolerowane. Nie można wykorzystywać swojego stanowiska do złego traktowania podwładnych. Tylko relacje z przełożoną są niezbyt dobre, a stosunki miedzy pracownikami uważasz za koleżeńskie? Możesz o tym napisać?

@Roman

stosunki miedzy obecna kierowniczka a obiema tzw brygadzistkami sa na celujacym poziomie,relacje miedzy nami pracownikami sa srednie a nawet i slabe.kazdy uwaza co mowi bo nie wiadomo kiedy ktos doniesie do kierownictwa.wiele razy juz tak bylo a potem wiadomo co sie dzieje,wiele osob z tego co wiem szuka innej pracy bo kto zniesie taka sytuacje?!brak ludzi,atmosfera i praca ponad nasze sily dluzej tak sie nie da.praca powinna byc przyjemnoscia a nie przeklenstwem czy kara,sadze ze nawet Dyrekcja z Warszawy nic o tym nie wie.

Roman
@Koliber

Próbowaliście może w jakiś sposób poprawić atmosferę w firmie Dussmann Polska? Ciekawi mnie, czy w przypadku wyjścia z inicjatywą np. spotkania po pracy z całą kadrą pracowniczą taka propozycja mogłaby zostać pozytywnie odebrana.

Patrycja
@Koliber

Do pracy przychodzi się aby pracować,a nie zaliczyć dnia pracy. Każdy kto przychodzi sprzątać myśli, ze za leżenie mu zapłacą . Przychodzą sprzątać, a robią tylko wrażenie że sprzątają,narzekają tylko na przełożonych,że pracują ponad siły,a wystarczy się tylko przyglądnąć na ich pracę.Przestancie narzekać oczerniać ,a zacznijcie pracować bo za leżenie nikt wam nie zapłaci.

@Koliber

Praca to nie rozrywka jak pracujesz tak Cię Wojciechu P oceniają , Twe zachowanie i pisanie bzdur to świadczy o Tobie.

Były pracownik.
@Koliber

Koliberku jest tyle pracy zmień prace a nie pluj w swe gniazdo ,nie siedż tam po co jak zmienisz na lepsze i będzie miodzio . Co do Kierownictwa jest ok odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, nie oczerniaj i nie bazgraj bzdur sami robicie taką atmosferę to macie to co macie zmień robotę i nie sieć tam jak ci jest tak żle .

Komentator
@Koliber

Witam. Jeżeli chodzi o firmę to przykładem i nawiązaniem do twojej wypowiedzi jest obecny stan rzeczy w oddziale w miejsocowosci Wielbark gdzie wszystko wymienione powyżej jest praktykowane(usunięte przez administratora) I ogólnie jeżeli pracownicy są na tych samych stanowiskach a jedni mają więcej i mniej pracy a drudzy muszą wszystko nadrabiać za wybrane osoby to świadczy bardzo źle o całym funkcjonowaniu i zwłaszcza zarządzaniu zespołem i miejscem pracy ;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ludziom szczerym i o otwartych umysłach ;)

Rico

Czy ktoś się orientuje ile zarabia kierownik/Manager kuchni (żywienie zbiorowe)większą kuchnia w Dussmann Polska?

Grzegorz
@Rico

Na chwilę obecną widzę, że nikt nie odpowiedział, dlatego zastanawia mnie, czy w przypadku braku odpowiedzi będziesz aplikował na to stanowisko?

Życzliwy

Droga pati pani nie pracowala a nadal pracuje i praca pani pozostawia wiele do zyczenia a wspopracownicy wiedza kim pani jest wiec pracodawca nie musi pani przepraszac

Pati

WLASNIE O TYM MOWILAM ZERO SZCUNKU DO DRUGIEJ OSOBY LUDZIE CHYBA SAMI WIDZCIE DRAMAT TYLE HEJTU ZA PRAWDE WLASNIE TAK BYLAM TAM TRAKTOWANA I JESZCZE TE WULGARNE I OBRAZILIWE SLOWA KTORE SAM ADMNISTRATOR USUNOŁ NIE PRACUJE TAM NIE DLATEGO ZE ZLE PRACOWALAM TYLKO PRZEZ TAKICH LUDZI KTORZY OBELGAMI I OBGADYWANIEM DOZA DO TEGO ZE CZLOWIEK SOBIE NIE RADZI Z TA NIENAWISCIA JAKA PANUJE TAM MIEDZY PRACOWNIKAMI .PANIE BODZIO CO PAN TEZ ROBISZ ZAKUPY W GODZ PRACY ZE PANA PRAWDA ZABOLALA CZY CHODZI PAN CO CHWILKE NA PAPIEROSKA ZA WINKIEL ? SERDECZNIE POZDRAWIAM I ZYCZE WSZYSTKIM PRACOWNIKOM WIECEJ SUMIENNOSCI DO PRACY MIENIEJ ZAMOWANIA SIE OBGADYWANIEM LUDZI I HEJTEM W INTERNECIE A PRACA BEDZIE LEPIEJ SZLA I ZAWSZE TO MILEJ PRZYJSC DO PRACY GDZIE CZLOWIEK CZLOWIEKA POZA OCZY NIE OBSMAROWUJE OD NAJGORSZYCH I DO WSZYSTKICH MOI KOCHANI TO NIE PRZECZKOLE JESTESMY DOROSLYMI LUDZIMI I TRZEBA SIE SZANOWAC !!!!!!

@Pati

Pati, trafiła Pani być może na pewne osoby, które źle Panią traktowały i to nie jest w porządku, jednak obrażanie i poniżanie nie jest normalną praktyką i nie jest w Dussmann tolerowane. Być może powinna Pani zgłosić takie traktowanie do centrali firmy, może to by coś zmieniło? Bardzo mi przykro, że tak została Pani potraktowana, w imieniu firmy i ludzi, którzy źle się zachowali należą się Pani przeprosiny. P.S. Hejt w Internecie to przejaw słabości tych, którzy go stosują, to oni wystawiają sobie tym świadectwo (bardzo słabe zresztą). Mimo tego, co Panią spotkało, życzę Pani powodzenia i oby takie sytuacje więcej nie miały miejsca w Pani życiu.

Bodzio

Do pati skoro pracowalas tu pare miesiecy to się nie wypowiadaj tym i nie (usunięte przez administratora) ludzi widocznie źle pracowałaś

Małgorzata

To wątek dotyczący warszawskiego oddziału firmy, ale dobrze, że jednak opowiedziałeś nam o tych kwestiach. Oczywiście, jeśli firma Dussmann Polska nie wypłaciła Ci należnych pieniędzy to jasne, że powinieneś zgłosić tę sprawę wyżej. Nie zapomnij później nas poinformować o rozwiązaniu sytuacji. Może tymczasem powiesz nam, jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w tym przedsiębiorstwie?

Aneta

@Ochroniarz, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Dussmann Polska. Przedstawiasz, że firma zaskoczyła Cię poziomem socjalnym oraz ogólnymi warunkami. Mógłbyś przybliżyć, na jaki konkretnie poziom socjalny można liczyć, będąc zatrudnionym w tej firmie? Co wpływa na przyznanie premii przez pracodawcę? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo swoją opinię.

Ochroniarz
@Aneta

Socjalne - woda, kawa, mleko, herbata, cukier, środki czystości, zwrot za obuwie raz do roku, umundurowanie na wymiar wymieniane co roku, na obiektach zapewniona lodówka, czajnik, mikrofalówka, toster. Ubezpieczenie grupowe na fajnych warunkach. Dobrej jakości sprzęt służbowy (krótkofalówki, latarki, aparaty, telefony).

@Ochroniarz

To dosyć bogaty pakiet socjalny. Mógłbyś napisać, czy pracodawca przyjmuje do pracy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Czy takie osoby mają udogodnienia związane ze swoim orzeczeniem? Osoba wypowiadająca się wcześniej pisała o premiach. Są przyznawane obligatoryjnie, czy raczej są uznaniowe uzależnione od dobrych wyników? Czy poleciłabyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Ker_on

Mam mieszane uczucia co do Dussmann Polska z jednej strony na czas wypłata, zarobki na dobrym poziomie. A z drugiej po dłuższej pracy odechciewa się dalszej pracy. Tym bardziej jak pracownicy technicy pracują na budynkach firm, które obsługują. I widzi się jak dba się tam o pracownika. Dobrze rozwinięty socjal i benefity to nie w Dussmannie. Jakieś dodatki świąteczne? To tylko życzenia w firmie elektronicznej. ;) Pozdrawiam

Aneta

@Nikt, dlaczego uważasz, że "ochroniarze nie umieją tak pisać"? Może sam jesteś w stanie napisać coś na temat pracy w firmie Dussmann Polska? Posiadasz jakieś doświadczenia, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Zachęcam do dyskusji w tym temacie.

Jana

Były pracownik - albo Twój przypadek to po prostu błąd i wyjątek, albo piszesz aby oczernić firmę. Dussmann to firma międzynarodowa, która w Polsce zatrudnia tak wiele osób, że nie ma możliwości aby opisana przez Ciebie sytuacja była możliwa.

Aneta

@Były pracownik, mam rozumieć, że przez dwa lata pracy w firmie Dussmann Polska pracowałeś bez umowy? W takim razie jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w tej firmie w Twoim przypadku? Opisz, proszę, jak wyglądał szczegółowo proces przyjęcia Cię do pracy w tej firmie.

Pracowałam tam dwa lata temu przy ul.Sekundowej w Warszawie. Jeden wielki bałagan,nie rejestrują pracowników przychodzisz do lekarza i okazuje się,że nie jesteś w ogóle ubezpieczony.(usunięte przez administratora) kierowniczka nie wykazywała podstawowych zasad kultury osobistej.

Aneta

W chwili obecnej firma Dussmann Polska poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk do pracy w tej firmie https://www.gowork.pl/praca/dussmann-polska-sp.z-o.o.;pr Czy ktoś z Was planuje złożenie aplikacji na któreś z wolnych stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą napisać coś na temat warunków oferowanych przez firmę Dussmann Polska? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Igor

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.