Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Jadwiga

Dzień dobry, chciałabym zapisać swoją opinię o firmie Dussmann. Moim zdaniem może na tę firmę polecić. Mam spore doświadczenie w pracy w tym miejscu i wiem, że można tu spokojnie zarabiać na życie. Tylko trzeba włożyć w to trochę wysiłku. Pozdrawiam.

Ernest

Nie ma idealnych firm - to wiadomo. Każą firmę tworzą ludzie. Zarówno pracodawca jak i pracownicy. Ja bez problemu dogadałem się z kierownikami w Dussmannie. To tacy sami ludzie jak my. Jeśli szanujesz kogoś, ten ktoś będzie szanował Ciebie. Proste.

Krystian

Zgadzam się z przedmówcą. Wszyscy potrafią krytykować, ale to jest ogromna odpowiedzialność stworzyć taką firmę, płacić ludziom itp. Uważam, że Dussmann wywiązuje się ze swoich obowiązków jako pracodawca.

Wawrzyniec

Powiem od siebie kilka słów - może Dussmann nie jest idealny, ale nie ma idealnych firm. natomiast ja nigdy nie spotkałem się z nieuczciwym traktowaniem w tej firmie. Zawsze było wszystko ok. Może to kwestia charakteru? ja ze wszystkimi potrafię się dogadać. Można!

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Krzysiek

Właściwie to czemu to jest takie dziwne, że w Dussmannie wymagają uczciwości i ciężkiej pracy? To chyba jest norma! W każdej firmie tak jest. Za co chcecie brać pieniądze? Za siedzenie z założonymi rękami? Moim zdaniem warto się starać żeby być docenionym.

Bronisława

Proszę państwa, w Dussmannie jest jak w każdej firmie. Żeby być nagrodzonym trzeba uczciwie pracować. Nie spóźniać się, być trzeźwym i starać się. Mi to wystarczyło, żeby byc szanowanym pracownikiem. Pozdrawiam.

Irmina

Chciałabym napisać, że dobrze mi się pracuje w Dussmannie. Wprawdzie to dopiero 4 miesiąc, ale już wiem że zostanę tu na dłużej. Mam blisko do pracy, kierownik mi ufa, a ja wiem, że też ma ciężko bo musi wszystkich i wszystkiego pilnować. Nie chciałabym być na jego miejscu, bo to ogromna odpowiedzialność. Za siebie i innych przed przełożonymi.

Franek

Słuchajcie, w sumie to ja się niektórym dziwię. jak się nie podoba praca w firmie, to trzeba szukać nowej a nie siedzieć i narzekać na forach. Do Dussmanna przyszedłem 2 lata temu. Jest dużo roboty, ale jak sobie człowiek wszystko rozłoży to zdąży. Uczciwie trzeba pracować, nie oszukiwać i problemów nie będzie. oto moja rada!

Franciszek

No właśnie, my w Polsce tylko narzekać na wszystko potrafimy. A ja nie narzekam, pracuję w Dussmannie już 1,5 roku i jakoś wszystko jest w porządku. czasem zdarzają się zgrzyty, jak to miedzy ludźmi, ale nigdy nie było problemu z kasa czy urlopem.

Żenetta

Moim zdaniem, te osoby, które tak narzekają, po prostu się nie wyrabiały albo nie chciało im się pracować. jak pracujesz uczciwie to i w relacje w pracy są ok.

Felicja

Dussmann jak każda duża międzynarodowa firma ma w swoich szeregach różnych ludzi. To może się zdążyć wszędzie. Ale ja zawsze spotykałam się z dobrym traktowaniem. Nie ma idealnych miejsc pracy. Jestem w sumie zadowolona.

Józef

A ja długo nie miałem pracy, byłem bezrobotny i bez grosza w kieszeni. Jak zacząłem pracować w Dussmannie to wreszcie stanąłem na nogi, pospłacałem długi. Ci co narzekają chyba nie wiedzą co znaczy prawdziwa bieda.

Wacław

A ja uważam,że teraz tylko wszyscy krytykować potrafią. A docenić, że się ma pracę, to już nie ma komu. Nie ma co narzekać, trzeba solidnie pracować. Jestem w Dussmannie od pół roku, ale nic złego się nie dzieje. Wszystko jest normalnie, jak w każdej firmie.

Teresa

Ja nie narzekam, w Dussmannie jak trzeba się starać, to się człowiek stara, ale jak np musiałam brać zwolnienie lekarskie na dziecko,to nie robili problemu. Jak jesteś sumienny, to cię docenią.

Jacek

A ja mam swoje zdanie - jak ktoś się nie obija, nie przychodzi do pracy po alkoholu,to w Dussmannie będzie miał dobrze!

Stanisława

Szanowni Państwo, pracuję w Dussmennie 3 lata. Do emerytury zostało mi 2. Jestem zadowolona i mam zamiar zostać tu do końca. Dobrze układa mi się z kolegami i kierownikiem, nie jestem konfliktowa, za to bardzo sumienna. I to jest doceniane!

Romek

A ja wcześniej pracowałem w kilku miejscach i wcale nie byłem zadowolony. A w Dussmannie dostałem dobre stanowisko, firma jest znana, płacą regularnie, to ważne w dzisiejszych czasach.

Waldemar

Dussmann to jedyny pracodawca który dał mi szansę, jak długo nie miałem pracy. Przynajmniej mam za co płacić rachunki i za to szanuję to miejsce!

Zbigniewa

Ja też pracuję w Dussmannie. Jestem osobą w średnim wieku, cieszę się, że tu znalazłam pracę. I bardzo doceniam, że ją mam, bo czasy nie są łatwe.

Karol

Pracuję w Dussmannie na różnych obiektach i jest ok. Normalnie. Praca jak praca. Wszędzie trzeba się starać i pracować szybko, to teraz norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.