Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Zgadzam się w stu procentach każą zostawać po godzinach, nie rozumieją słowa nie, kierowniczka jest nachalna i zachowuje się jakby nie miała swojego życia. Za często zdarzają im się sytuacje wyjątkowe...bardzo kiepska firma. Dobrze ze już tam nie pracuję.

gabi

Firma płaci róznie, często z opóżnieniem,Wymusza na pracownikach pracę w dni wolne, za co nie daje ani złotówki wynagrodzenia.Jeszcze jedno jak nie wymusisz na kierowniku ubrania roboczego, to własne zniszczysz i nie otrzymasz zwrotu za to pięniędzy.Ogólnie, to jest tak że jak się pracuje zależy od kierownika na jakiego się trafi i tyle

xxxxxxxxxx

Co to firma ktur nie placi ludziom odradzam wam firme Dussmann

Wisia

Powiem krótko, jak jesteś w porządku w stosunku do Dussmanna - to Dussmann jest w porządku w stosunku do ciebie. Ot i cała prawda.

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Władek

Przyjechałam do Warszawy dwa lata temu. U mnie na Kaszubach pracy mało. Znajomi mówili, że będzie trudno. A ja znalazłem robotę w Dussmannie. Do dziś tu jestem. Można? Da się! Tylko trzeba żyć oszczędnie, bo ceny w stolicy wysokie. Ale i odłożyć czasem się uda.

Michalina

A mnie zastanawia, co ludzi trzyma w firmie, w której jest im tak źle? Pracę w Dussmannie poleciła mi koleżanka. Pracujemy tam obie. I jesteśmy zadowolone. Więc proponuję wszystkim niezadowolonym - zamiast narzekać - poszukajcie innej pracy. I tyle.

Lucek

No właśnie, jedni się dogadają a inni narzekają. Ja w Dussmannie pracuję od 4 lat. I jakoś nic mi nie jest. Ważne, aby skupić się na robocie i dać żyć innym.

Liliana

Ciekawe, czemu jedni jakoś potrafią się w Dusssmannie dogadać i pracują po kilka lat a inni wiecznie narzekają? Może to jednak kwestia charakteru? Jeśli ktoś nie lubi mieć nad sobą szefa, to niech założy własna działalność. Ja na przykład wolę pracować dla kogoś, przychodzę, robię co do mnie należy i wracam do domu. Dlatego uważam, że praca w Dussmannie jest w porządku!

Wierka

Zgadzam się z Eligiuszem. Dziś każdy wymaga żeby starać się w pracy - więc Dussmann robi to co wszyscy. Skoro płaci - to wymaga. Dobra firma, polecam. Mnie te wymagania nie przestraszyły. Pracuję dla nich, uczciwie wywiązuję się ze swoich obowiązków a w zamian jest kasa co miesiąc. I tyle.

ziomek

Proszę o podanie adresu firmy Dussmann mają biuro w Polsce? a praca związana jest z czym? ęligiusz proszę odpisz na adres e-mail edi600727o2.pl z góry dziękuję

Eligiusz

Nie widzę w wymaganiach Dussmanna niczego nadzwyczajnego. To normalne, że chcą aby ich pracownicy byli sumienni i wydajni. Każdemu pracodawcy na tym zależy. Nie ma się co oburzać, trzeba pracować, za to właśnie dostaje się pieniądze. Nigdy nie miałem w Dussmannie problmów z kierownikiem czy kolegami.

Wiktoria

Praca w Dussmannie wymaga zdyscyplinowania i sumienności, ale jak człowiek pracuje sumiennie - to jest doceniany i nagradzany. Są premie i pochwały. Nie mogę narzekać.

Robercik

A ja od połowy listopada zaczynam pracę w Dussmannie. Mój kolega tu pracuje, był bardzo zadowolony i polecił mi to miejsce. Aplikowałem i udało się. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony!

Wiktor

Firma Dussmann jest bardzo w porządku. Pracowałem tam 2 lata, moja sytuacja życiowa się ustabilizowała, zacząłem nowe życie. Cieszę się, że miałem stałą pracę, teraz zmieniłem ze względu na dojazdy, ale bardzo dobrze wspominam tamten czas.

Nergal

Słuchajcie, w sumie jednak chyba polecacie prace w Dussmannie? Mój kuzyn tam robi, i mówi że jest spoko. Teraz nie jest łatwo z robota, więc ja też się tam zgłoszę. Dla mnie ważne jest żeby kasa była co miesiąc. A pracować potrafię!

Tamara

Dussmann jest niezłym pracodawcą. Świadczenia i pensja na czas, ludzie też w porządku. Mój kierownik to złoty człowiek, wszystko można ustalić i dogadać. Dlatego ja tez się wywiązuję ze swoich obowiązków, żeby nie było żadnych problemów.

Zaria

My z mężem oboje pracujemy w Dussmannie. Pasują nam godziny pracy i w sumie jesteśmy zadowoleni. Nie narzekamy na pracodawcę, naprawdę da się tu spokojnie pracować.

Penna

A ja przychodzę do Dussmanna po to żeby pracować. Nie zajmuję się głupotami tylko swoja robotę. Potrafię pracować szybko i wydajnie i firma to ceni. I jakoś nie mam problemów..

Jarosław

A ja całkiem dobrze odnalazłem się w Dussmannie. Praca jak wszędzie, ale za to ludzie - bardzo fajny zespół. Oczywiście, że trzeba się narobić - bo tu nie tolerują obijania, ale zawsze jest wesoło. I dlatego mam zamiar tu pracować jak długo się da. Pozdrawiam.

Marian

Dussmann to porządna firma. Każdy pracownik na początku jest odpowiednio przeszkolony, dostaje ubranie ochronne itp. Uważam, że to jest bardzo dobre. A jak jeszcze dobrze pracujesz to i docenienie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.