Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Rysiek

W Dussmennie pracowałem 4 lata. Było naprawdę w porządku. Płacili nasz czas, nie było problemów. Nie wiem jak jest teraz, ale ja byłem bardzo zadowolony.

Donata

Ja miałam podobnie - jak odchodziłam na emeryturę to nawet przyjęcie na moją cześć było. Kilka ładnych lat spędziłam w Dussmannie i nie narzekam.

Grzegorz

A ja pracowałem w Dussmannie 1,5 roku i byłem zadowolony. Potem zmieniłem pracę z powodu przeprowadzki. Dostałem wszystkie świadczenia, świadectwo pracy - wszystko na czas. W sumie to było dobre 1,5 roku.

Witek

Ludzie, Dussmann to normalna firma. Skończyły się czasy, że każdemu się należy - czy dobrze pracuje, czy źle. Trzeba zakasać rękawy i solidnie pracować, a nie narzekać. W Dussmennie doceniają solidna i dobrze wykonaną pracę.

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Marian

W sumie jestem w Dussmanie od 2,5 roku. Normalnie jest - praca jak praca. Przychodzisz, robisz swoje i wychodzisz. Płacą na czas. Zwyczajnie, trzeba robić co do ciebie należy i wyluzować

Zygmunt

Czołem! Ja pracowałem wcześniej w 2 korpo i tam to dopiero było. Dussmann w porównaniu z tamtymi firmami jest bardzo w porządku. Tylko tyle chciałem powiedzieć!

Wiesia

A ja wcześniej pracowałam w wielu miejscach i różnie bywało, zwłaszcza z wypłatami i umowami. A w Dusssmannie wszystko jest na czas.

PawełG

Ja tam uważam, że nie ma co bić piany, tylko dobrze pracować! P.DUSSMANN Sp. z o.o płaci i wymaga. Nie widzę w tym niczego złego.

Wiktoria

Pracuje w P.DUSSMANN Sp. z o.o już dwa lata, dla mnie firma jest ok. Płaca na czas to najważniejsze.

Prac

Jestem Twojego zdania. Firma jest ok a kierownictwo? No cóż? Takie ich prawo ze robią co chcą. Jak dlugo płaca to jest ok. A nie ma sensu wnikać w ich życie prywatne. Mozna zwykło współczuć ich żonom i partnerkom. Partnerka co miesiąc nowa a zony do odstrzału bo niepotrzebne i przeszkadzają. Ale skoro sa takie i głupie i tolerują. To ich sprawa.

Oberwator

Wszystkie pewnie nie, ale dużo. Poza tym to chamstwo pisać o życiu prywatnym ludzi. Nawet jesli jest to prawda to ich prywatna sprawa. Problem ma zdradzana żona czy zaniedbane dzieci. Ale to nie jest problem pracownikow.

myśliciel

Pracuje w tej firmie i wszystkie oskarżenia to oszczerstwa...

mazur

Nie chce mi się nawet tego wszystkiego czytać, ale jestem pewny, że cały ten hejt piszą pracownicy którzy nie cenią swojej pracy, nie da im się dogodzić. Jeśli jest wam źle zmieńcie pracodawcę i dajcie szansę ludziom, którzy naprawdę potrzebują pracy.

juzcim

Ja zarabiam dobrze (wystarcza mi na moje potrzeby), praca jak praca, nie wiem o co taka awantura...

Roman

ja też nie rozumiem, jak gdzieś ci nie pasuje, zawsze możesz się zwolnić. Przecież Dussmann nikogo na siłę nie trzyma. Jak się pracuje w cudzej firmie, to trzeba zaakceptować panujące tam zasady.

Zbig

Nie wiem o co wam chodzi, niczego takiego nie zauważyłem, a pracuje w Dussmannie od 3 lat. W każdej pracy kierownicy są od kierowania a pracownicy od pracowania. Kierownik musi wydawać polecenia - taka jego rola. Przecież jak wam nie odpowiada praca u kogoś, to możecie założyć własna działalność gospodarczą.

Dark

Goja ... brawo :), to wszystko prawda, nastroje i zachowanie uzależnione od leków ...

Zbig

Pilnują, faktycznie, ale ten co nie ma nic do ukrycia nie musi się bać pilnowania. Ja uważam, że Dussmann jest ok.

Wiola

No fakt, trzeba być sumiennym, ale jak dobrze wykonujesz swoje zadania, to w Dussmannie nie masz problemów. Owszem, pilnują. Ale jak się nie ma do czego przyczepić to jest ok.

Józef

Ludzie, skąd w was tyle jadu?? Jeśli Wam nie odpowiadała praca w Dussmannie to można było przecież odejść. A wy wszyscy tacy jesteście święci? Pracuję w Dussmannie już ponad 3 lata i naprawdę sie staram. I jakos nikt sie mnie nie czepia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.