Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Piorkowskidaniel01@gmail.com

Pracuje od października zeszłego roku w Tczewie . Jakoś dziwnie się czyta wasze opinie, tutaj jest całkiem odwrotnie. Wypłaty na czas , kierownik kompetentny, warunki socjalne na 5.

Fifi
@Piorkowskidaniel01@gmail.com

Jaki socjal. Nigdy nic nie było a pracuje już ponad rok

Jolanta
@Fifi

pytane w jakiej lokalizacji jesteś i na którym stanowisku? socjalu nie a inne warunki? jak kasa i praca sama w sobie wygląda? rok juz jesteś to chyba nie może byc tak źle?

Katarzyna

Aktywnych jest sporo ofert do serwisu sprzątającego. Dacie znać czy warto aplikować? Zadowoleni jesteście z warunków pracy? Ciekawi mnie ile można tu zarobić i ogólnie jaka atmosfera panuje między pracownikami?

zła
@Katarzyna

daj sobie spokój zatyrają Cię na amen

Jak widzę mobingu trwa w najlepsze .A co na to wódz ?.Naprawdę o niczym nie wie.Chcialabym znać opinie innych osób.Ja widzę ,kiedy osoby nie piszą prawdy.A prawda jest bolesna.Czy w innych firmach występuje mobing.I od kogo on wychodzi?.Jak na Baraniaka 88 w Poznaniu.Chodxi też o wynagrodzenie.Moje nie wpłynęło do tej pory na konto.Ponoc w księgowości było pismo o zajęciu komorniczym ,w Czerwcu a ja dowiaduje się o tym dopiero teraz.Takie sytuację były już wcześniej.Oczywiacie żadnych pism nie miałam w domu.Ale jest coś co się nie zgadza...chodzi mi o komornicze pisma! I tak od lat ta banda wykorzystuje ludzi..Czy ktoś miał też podobne sytuacje?..Zaczyna się od mobingu...a później dziewczyny porzucają pracę ...a może pracują....Ja za darmo pracować nie zamierzam , bo rąk na loterii nie wygrałam..I dziewczyny śmiało!...Bo zamierzam złożyć pismo do Sądu.Nie przeciwko firmie DUSSMANN.Ale przeciwko kierowniczce i jej praktykach .O atmosferze jaką robi w pracy.O wykorzystywaniu pracowników do swoich celów!!!!.To wszystko jest prawda..A wiem że osób ,które padły ofiarą jest więcej.

Brygida

Witam serdecznie, pracuje w Firmie Dussmann Service Deutschland GmbH .Musze szczerze przyznac ze jestem zaszokowana relacjami pracownikow w Polsce. Nie zdaza sie w naszej Firmie aby jakikolwiek pracownik zostal przeoczony z nalezacym mu sie wynagrodzeniem! Sytuacje opisywane takie jak (usunięte przez administratora) itp. sa niedopuszczalne w Firmie Dussmann! Mam gleboka nadzieje ze poznacie Panstwo prace w naszej Firmie takze tez od tej dobrej strony .

Zorientowana

Droga Pani, po pierwsze pisma komornicze nie wpadają do księgowości (chyba że jest Pani na działalności gospodarczej :)) a po drugie komornik zawsze wysyła 2 szt. Jedna idzie do firmy, gdzie Dłużnik jest zatrudniony, druga sztuka jest wysyłana na adres zamieszkania Dłużnika. Nie jest nowością, że ludzie nie odbierają pism, a potem zdziwienie "ale jak to ja mam komornika? Ale za co?"

Krzychu
@Brygida

Pani Brygida, proszę się tak nie ekscytować. Wystarczy przyjechać do Polski i zatrudnić się w Dussmann za 12 zł za godzinę. Popracować 12 godzin dziennie i na pewno się Pani przyzwyczai. Zapraszamy. P.S. przez dwanaście godzin trzeba ściskać sraczkę, bo nie ma się gdzie załatwić, a do biurowego kibelka jest zakaz wstepu.

Magda
@Krzychu

??? To zapraszam do Bydgoszczy ☺️ tutaj nie ma takich sytuacji . Czytam opinie z różnych miast i ,aż nie wierzę ????

Zła

Drodzy pracownicy firmy dussmann radzę wam się zalogować na profil pracownika i spojrzeć dobrze. Bo ściemy z urlopami są!!! Mam wykorzystane 15 dni a tam okazuje się, że 19! Mało tego według ich tabelki urlop wzięłam w dniu wolnym od pracy xd. Pip będzie miał ręce pełne roboty. Także z miłą chęcią spojrzę na WSZYSTKIE moje wnioski urlopowe podpisane moim, własnoręcznym podpisem.

Alicja
@Zła

No właśnie, wnioski. Masz jakieś ich kopie czy coś? Poza tym jeśli taki profil macie to może tam jest jakieś miejsce na wnioski?

@Alicja

Nie mam. Ale na każdym wniosku jest mój podpis. To raz. A dwa mam podkładki w domu pod jakie okoliczności te urlopy wybierałam. Mi nie zgadza się 5 dni a dziewczynie, która choruje od kilku miesięcy 7dni. Wiec jakim cudem mogła to wykorzystać skoro jej nie ma?

@Alicja

Dodam, że na koncie pracownika masz tylko tabelkę z urlopami i datami ich rzekomego wykorzystania. Przez konto nie masz możliwości skontaktowania się z nimi. Prawie dwa tyg temu wysłałam maila z zapytaniem i cisza. Dziś za potwierdzeniem odbioru bylo wysłane poczta wezwanie. Szczerze mówiąc mam to gdzieś co zrobią. Mam prawo do wglądu w moje dokumenty. Wnioski jak i listy obecności są wysyłane co miesiąc przez koordynatora. Zbyt długo ta firma się bujała na moich plecach.

Krzychu
@Zła

To ne cała prawda o tej firmie, która stała się jednym wielkim zakładem pracy dla znajomych i pociotków kierowników i dyrektorów. Już od dwóch lat ta firma to istny KIBEL, a nie miejsce pracy. Kierownicy (usunięte przez administratora) na wszystkim, od godzin pracy po papier do drukarki. Ale te rzeczy nie wyparowują tylko ONI to wszystko sobie przydzielają. I tak na moim obiekcie kierownik co miesiąc wystawia fakturę na prace dodatkowe na 170 roboczogodzin, ale żaden z pracowników nie zobaczy ani grosza, a te wszystkie zlecenia robimy w ramach godzin pracy. A kierownik to wszystko wstawia na siebie i gdzie tylko może dopisuje siebie jako nadzór naszej pracy chociaż wcale go przy tej pracy nie było. To tylko wierzchołek góry lodowej złodziejstwa i przekrętów kierowników i dyrektorów w DUSSMANN Polska.

@Krzychu

Ale ja to wiem. My po nocach zapierdzielalismy, szorowanie itp. Na pytania czy aby na pewno to robić kiedy ma się inne obowiązki odpowiedz była wszystko jest w kontrakcie. Tylko, że kontraktu nikt nigdy na oczy nie widział. A później na listach obecności było dopisywane przez kierownika sobie i swoim przydooopasa premia za to premia za tamto. A my co to robiliśmy nawet złotówki nie ujrzeliśmy

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Przekot

Po co im na recepcje swiadectwo o niekaralnosci?! Jak na recepcje stawkaniezla (5530 brutto), tylko pierwszy raz widze tak absurdalny warunek

Adaś
@Przekot

Mają komplet w zaszeregowaniu.

Grażyna
@Przekot

No faktycznie spoko stawka. Jakie mają wymagania? Znajomość języka angielskiego i jeszcze jakiegoś?

kalypso

Nie polecam. Zatyrają was na amen. Non stop braki w ludziach, góra tego nie widzi,nie sprawdza co jest tego przyczyną a przyczyna to osoby, które zarządzają na danym mieście i obiekcie. Dokładaja obowiazków, prace którą ma wykonac 6 osob robią 3 osoby. Nie masz z tego nic. Kolesiostwo zarąbiste. Jeśli trzymasz rękę odpowiednio głęboko u kierowniczek i koordynatora to wszelkie dodatkowe prace (płatne bedziesz miec). I tak jak wyzej już ktos napisał, ty tyrasz a pani kierownik rozpisuje sobie za byle co dodatkowe premie ze swoimi przydoopasami. Jedyny plus wynagrodzenie na czas nic poza tym.

Pawel

Szanowne kierownictwo firmy Dussmann, Wszyscy dobrze wiedzą, że wasza firma to... Krzak! Oczywiście....niby legalna ale z prawem pracy i podejściem do pracownika to zero! Brak odpowiednich osób! Jedna arogancja! Niestety arogancja również w Zarządzie firmy! No ... Macie bardzo złą opinię! Zwracanie różnych kierowników na pierdoły to już szczyt nieszczelności! Zero człowieczeństwa! Kierownicy od siedmiu boleści co niby wszystko wiedzą a głupi są bardziej niż ustawa przewiduje! Polityka firmy to....zero polityki! Tylko kasa!.... O przepraszam...tylko kasa dla ....zarządu! Dla reszty ochłapy jak psu!!!!!!

Irena.porycka@gmail.com

Irena Porycka Kolejowa 47/2 55-300 Środa Śląska irena.porycka@gmail.com +48 539423613 CEL: Stanowisko pomocy domowej, serwisu sprzątającego, opiekuna ogrodu. DOŚWIADCZENIE: W latach 1983-85 miałam szczęście zostać zatrudnioną w Muzeum Rzemiosł Drzewnych w Środzie Śląskiej w charakterze przewodnika i renowatora. Do moich zadań należało dbanie o dokumentację eksponatów muzealnych, opisywanie nowych nabytków w bibliotece muzealnej, renowacja zabytków z drewna i metalu. Ukończyłam odpowiedni kurs w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Wspominam o tym ponieważ uzyskane doświadczenia pomagają mi obecnie w pracy jako mikro firma sprzątająca lub pomoc domowa. W następnych latach do 1991 roku kontynuowałam pracę renowatora w dużych przedsiębiorstwach jak PP PKZ Warszawa i Miejskie Przedsiębiorstwo Rewaloryzacji Wrocławia. Następnym ciekawym doświadczeniem była praca u znanej biznesowej wrocławskiej rodziny państwa Dziąsko. Państwo Dziąsko są właścicielami kamienic w obrębie Wrocławskiego Rynku w jednej z nich, którą wcześniej restaurowałam ze wspomnianym MPRW utrzymywałam czystość we wszystkich salach restauracyjnych i zapleczach na kilku kondygnacjach zabytkowej kamienicy do roku 2007. Rok 2009-2011 to praca jako pokojowa w hotelu Etap hotele ekonomiczne, gdzie w ciągu dnia pracy należało do mnie sprzątnięcie 24-ech pokoi hotelowych w ciągu 8-godzin. W międzyczasie podejmowałam również inne zajęcia, z których najciekawsze to American Bistro Poland w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 5a, gdzie pracowałam na stanowisku przygotowania warzyw w całym cyklu przygotowania dziennego menu dla restauracji, przyjęcie towaru, usytuowanie go w chłodniach, opanowanie ścisłych receptur przychodzących z centrali w Gdańsku, obsługa wielofunkcyjnych krajalnic do warzyw. Latem w sezonie wakacyjnym 2011 podjęłam pracę w pensjonacie Trymas-Wczasy u pana Tomasza Rymaszewskiego w Ustroniu Morskim. Tu praca wiązała się już nie tylko z kuchnią, ale również z obsługą pralni, prasowaniem, maglowaniem, sprzątaniem pokoi i terenu zewnętrznego wokół pensjonatu, na którym zorganizowano camping. Tu zetknęłam się z wysokiej klasy sprzętem w pracy kuchni: samo myjący piec i bemary, w których serwowano ciepłe potrawy, całość wyposażenia w stali nierdzewnej, profesjonalny kawowy ekspres barowy. Rok 2014 to początek pracy dla Państwa Zagajewskich - polskich biznesmenów, którzy powrócili z Hiszpanii i wynajęli duży dom z ogrodem i basenem w moim miasteczku. W związku z tym, że miałam doświadczenie z Supercannes we Francji

Karol z Lublina
@Irena.porycka@gmail.com

Takie bogate doświadczenie i wciąż szuka Pani pracy ?

@Karol z Lublina

Też się zastanawiam dlaczego. Teraz jest tu sporo ofert pracy więc można aplikować. Mnie szczególnie interesuje technik obiektu. Ty też tu pracujesz czy masz zamiar wysłać CV?

Migdał
@Roman

Ja pracuję.

Przykro mi faktura :) a ze ty dyrektor do niczego niezobowiązujące !!!!

Człowieku jak psy czekają na nazwisko :) kasa na konto !

Lukasz

Czytałem większość opinii na temat firmy Dussmann i miałem wrażenie że niektórzy już przesadzają w negatywnej opinii, ale....ale gdy sam miałem kontakt z tą firmą muszę przyznać że firma nie jest wiarygodna! Złe opinie to jednak prawda! Mało tego.!.. Nie mają osób do pracy a stwarzają sami sztuczne problemy jeszcze!

Alicja
@Lukasz

Ale czemu uważasz że nie są wiarygodni?

Łukasz
@Alicja

Nie bardzo mogę napisać dlaczego bo wtedy osoby z firmy będą wiedziały kim jestem. Jednak ta osoba zainteresowana z Bydgoszczy..... Co niby szuka osoby do pracy.. już będzie wiedziała jeśli to przeczyta co mam i kto na myśli... Obiecanki- cacanki a potem blokada telefonu!

P

Co mogę powiedzieć o tej firmie - zero poszanowania dla pracownika, zadnej motywacji, to co obiecują nigdy nie jest spełnione, menadżerowie w większości nie ogarniają tematów, centrala w ogóle nie reaguje na róznego rodzaju skargi lub zapotrzebowania. Naprawdę nie polecam, lepiej ten miesiąc czy dwa przesiedzieć w domu i poszukać sobie czegoś innego.

Weronika
@P

a długo byłeś tutaj pracownikiem? hmm, centrala nie reaguje na zgłoszenia, a dużo osób pisało skargi czy były to pojedyncze, nierozpatrzone przypadki?

Adaś

(usunięte przez administratora) - nie kompletna odzież robocza -Karzą prowadzić dokumentacje nie zgodna ze stanem faktycznym - kwota umówiona zarobków nie zgadza się z przelewem (usunięte przez administratora)

@P

Muszę ciebie zaskoczyć. To nie centrala nie reaguje na skargi tylko z centrali idzie taki przykład okradania pracowników z godzin i wynagrodzeń i przypisywania sobie wszystkich zysków z kontraktu. Taki jest efekt planu poleceń pracowniczych, że ręka rękę myje w tej firmie.

Zosia

Piszecie , że wypłata się nie zgadza. To nie z winy firmy , tylko nowego ładu. Firma płaci tyle ile macie na umowie a dzięki rządowi mamy niższe wynagrodzenie. Najbardziej dziwią mnie posty w których pracownik ma do firmy pretensję , że komornik zabrał mu pieniądze. Czy to wina pracodawcy , że macie komorników?

@Zosia

A ci co nie mają komorników to są (usunięte przez administratora)przez kierowników i dyrektorów Dussmann.

Lalaal

Czy należą w się Dussmanie czasy pod gruszą lub dodatki socjalne .przecież to taka duża firma .tak samo co z pieniędzmi covidowymi ,że się pracowało w czasie pandemii. Wszystkie firmy dostały a Dussman wziął pewnie w kieszeń jak zwykle :)

@Lalaal

Jedyny socjal jaki był w Dussamnn przez ostatnie dwa lata to paczka na Boże Narodzenie do 100zł wartości. Kibel a nie firma.

Ochroniarz

Sporo negatywów tutaj wyczytałem i wahałem się czy w ogóle zaczynać współpracę z tą firmą. Trwało to około roku i przez ten czas zatrudniałem się w trzech innych dużych firmach, głównie ze względu na wyższe stawki oferowane w ogłoszeniach. Kto zna branżę ten wie jak to w praktyce wygląda. Fajnie że w ogłoszeniu widnieje np. 12 zł netto za godzinę ale niestety do wypłaty wychodzi mniej niż 10. Dussmann na szczęście nie ściemnia, mam tyle ile obiecano, dodatkowo zaskakuje socjal, warunki i premie. Pracuję tu już ponad rok i jest OK.

Nikt
@Ochroniarz

Ochroniaże nie umieją tak pisać wniosek prosty troll.... ;/ Jeżeli ktoś zna branżę to wie jakim językiem posługują się ludzie na tych stanowiskach.

@Nikt

Smutne to co piszesz. według Ciebie jak ktoś pracuje w ochronie to jest idiotą bez wykształcenia. Otóż radzę zmienić swoje postrzeganie świata gdyż jest ono oparte na stereotypach i wypaczeniach. KPOF Andrzej

@Ochroniarz

Skąd takie brednie. Pracuję już dwa lata i ciagle (usunięte przez administratora) na godzinach i wynagrodzeniu.

Nina

Nadgodzin nie ma jeśli idziesz w sobotę do pracy to stawka jak na tygodniu co powinno być 2 pierwsze go z 50 a pozostałe 100 to dla przypomnienia im żadnych dodatków żadnych socjali na wielkim zakładzie 3 osoby szok.robota nie do przerobienia

Taka Ja
@Nina

@Nina możesz podać podstawę prawną do takiego naliczania??? jak dla mnie przepisy są bardzo czytelne w tym temacie

Grażyna
@Taka Ja

Też o tym nie słyszałam. Jedynie co to powinien być dodatek nocny jak ktoś nocki robi prawda? tu się robi nocki?

@Grażyna

W zależności jaka jest to umowa. Jeżeli jest to umowa o pracę i nie ma tam nic o systemie równoważnym, to obowiązuje 40h tydzień pracy. Każdy godzina ponad jest liczona, jako godzina nadliczbowa. Co innego, jeżeli jest to system równoważny. ...ale w takim wypadku, jeżeli w tygodniu jest ponad 40h, to w zależności, może być to do odbioru, lub odebrane w inny ustalony sposób.

@Taka Ja

Jeżeli praca przekracza 40 godzin tygodniowo w ciągu kolejnych 7 dni to już są nadgodziny płatne.

Rozczarowany pracownik

Witam pracuję w firmie Dussmann Polska na terenie Geberit Włocławek i musze potwierdzić wcześniejsze wpisy o nieuczciwości Dussman.Pracownicy oszukiwani w wynagrodzeniach,Pracownicy traktowani żle praca w soboty i niedzielę za oddawanie dni w tygodniu.Urlopy wypoczynkowe wstawiane bez porozumienia z pracownikiem. Nie polecam tej firmy

@Rozczarowany pracownik

a jakie dokładnie są problemy a tymi wynagrodzeniami?

@Rozczarowany pracownik

Tak , mogę to potwierdzić. Nie przestrzegają Prawa Pracy. Nie prowadzą ewidencji czasu , nie płacą nadgodzin , (usunięte przez administratora) na godzinach pracy, nie przestrzegają prawa do przerwy na śniadanie. Nadgodziny wypisują tylko na siebie samych i z tego biorą potężne premie z kontraktu To znani (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Magdalena

Wypłata zawsze na czas, pełen profesjonalizm przy zawieraniu umowy, odzież robocza, rękawiczek w bród, wysokiej jakości produkty i materiały, zgrany zespół, wyrozumiałe kierownictwo.

@Magdalena

A jak z kasą? Ile dają na start w Dussmannie? I czy można tu liczyć na zatrudnienie jeśli nie ma się za wiele doświadczenia? Czym się można wówczas zajmować?

zosia

Zgadzam się z Tobą .

Pchla
@Magdalena

Praca taka sobie kierowniczka nie przyjemna male zarobki a napracowac sie trzeba

@Pchla

Małe to znaczy jakie? To bardzo względne pojęcie, może mi powiesz czym dla Ciebie są niskie zarobki :)

@Mirosław

Cały czas jadą na najniższej krajowej. To co wypracują pracownicy , to kierownicy i managerowie wypisują na siebie, te dodatkowe godziny a nawet wypisują na siebie nadzór nad tą pracą którą my wykonujemy i biorą za to dodatkowe pieniądze. Na naszym obiekcie kierownik wypisuje co miesiąc 160 godzin dodatkowych na siebie jako nadzór pracowników.

Toruń

Jak macie opinie o pracy w Toruniu dla tej firmy?

Nami
@Toruń

Ja pracuje w Dussmann w Toruniu i sobie chwale :)

Gal

Witam, Wszystko ładnie pięknie umowa o pracę wypłata na czas i to się zgadza natomiast co z sytuacjami gdzie pracownik zatrudniony na umowę o pracę pracuje 32 dni z rzędu bez dnia wolnego... To już chyba do normalnych rzeczy nie nalezy? Prawda?

@Gal

Dzień dobry, a ile na sprzątaniu można zarobić? Prezes od maja się już nie odezwał, może już tu nie zagląda. Pomożesz mi :)

Czy firma Dussmann Polska Sp.z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

zosia

Tak

Nie polecam, nigdy nie wiesz ile popracujesz. Przyjmują i zwalniają. Płaca za tyle pracy też marna i bez szans na zmianę. Pracujesz za dwóch. I jeszcze źle. Dużo obiecują przed podjęciem pracy, później się wszystko zmienia.

@Gość

Czym się konkretnie zajmowałeś i jak długo tu pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.