Opinie o Eko-Sanit Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eko-Sanit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko-Sanit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Sanit Sp. z o.o. w Lublin

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

gosc

Proszę odwiedzić stronę www.eko-sanit.pl, zakładka "Praca".

gosc

Firma obecnie poszukuje Kandydów na stanowisko: Doradca techniczno - handlowy - miejsce pracy Lublin. https://pl.indeed.com/cmp/Eko--Sanit/jobs/Doradca-Techniczno-Handlowy-84496e47fb278bc5?q=doradca+techniczno-handlowy

Agnieszka

@xprzyznam, że nie do końca rozumiem Twój komentarz. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w Eko-Sanit oraz jakie są według Ciebie mocne i słabe strony tego pracodawcy? Merytoryczne wpisy szczególnie pomogą osobom, które myślą nad aplikacją do firmy.

x

Jeżeli chcecie być rzeczami pana d. polecam firmę jak najbardziej ;) No bo na wasze miejsce jest 10 innych chętnych, więc się spieszcie z CV :D

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Sanit Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Techniczno – Handlowy HVAC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Agnieszka

Zainteresowani pracą w Eko-Sanit? Firma poszukuje kandydatów na stanowiska: Blacharz warsztatowy, Doradca techniczno-handlowy. Więcej informacji znajdziecie tutaj - http://www.eko-sanit.pl/content/index/show/id/11

xxx

Może chodzi o Niemce pod Lublinem. Łukasz Lublinek nawalił?

aaa

Firma Eko-Sanit z Lublina nie ma swojej filii w Niemczech.

samur

No to może lepiej będzie jak po prostu wyślesz im swoje cv @werg i zobaczysz.

tytus

Chyba nie o tej firmie piszecie, pracuję tu już kilka lat i jest ok. Roboty dużo, z kasą coraz lepiej, ostatnimi czasy nawet wróciło kilku z tych co wcześniej się rozstali z firmą.

Polsz

Eko-sanit jest bardzo znaną firmą oferującą głównie klimatyzatory. Nie wiem czy wszyscy są świadomi skali działalności firmy. Bo nie są obecni tylko i wyłącznie w Warszawie. Lublin, Rzeszów, tego typu kierunki są również możliwe. Ciekawe tylko czy w zależności od regionu Polski stawki pracownicze się zmieniają.

RK

Wszystkie negatywy w tym temacie to sama prawda

Zenek

Nie każdy szef (właściciel firmy) wie,że kapitałem firmy (jego firmy) jest załoga.Załogę tworzą ludzie podobno wolni.

max

póki co nie wiemy czy rzeczywiście tak nie jest. Ktoś mógłby się odnieść do słów osoby piszącej niżej ?

luka

jakby rzeczywiście szef tak różnie odnosił się do pracowników, to w tej firmie żyć by się nie dało takie byłyby podziały

ex

Śmiech na sali jeżeli chcesz być traktowany jak niewolnik polecam ta firmę

amator

Nieprawda!!! Prezes jest naprawdę bardzo sympatyczną osobą , życzliwą i otwartą na wszystkie problemy. Potrafi rozwiązać najmniejszy problem jednym słowem do rany przyłożyć...Można na nim polegać jak na Zawiszy. Zawsze płacił na czas co było bardzo ważne w dobie kryzysu....Ale ma jedną wadę......jest Kobieciarzem.....

what the fuck?

witajcie ja tylko dorzucę że Prezes jest osobą niesłowną, byłem na rozmowie o pracę, zaproponowali mi etat, po 2 tygodniach przyszedłem w omówiony dzień do pracy, czekałem na niego prawie godzinę, po czym oznajmił mi że zmieniły się plany ... i niestety ma smutną wiadomość ale mnie nie przyjmie...dodam tylko że odmówiłem pracy dwóm innym firmom skoro dostałem pracę tutaj ... i w zasadzie zostałem na lodzie...

gosc

widze,ze bardzo podobnie jak w firmie Sanimex-nie da sie tam pracowac!!!!!!!! wykorzystywanie,czlowiek nie wiem jakby sie starał to i tak zle... nie mozna nic!!! ani zjesc ani pic a o paleniu nie ma mowy-nie ma zadnej przerwy ....nawet 5 min. nie polecam

byly pracownik

ja rownierz pracowalem tam ladnych pare lat i powiem szczerze ze kiedys jeszcze bylo calkiem wpozadku ale z czasem zaczelo sie wszystko psuc to co kolega napisal to prawda tez mnie tam [usunięte przez moderatora]jak tylko chcieli ale juz tam nie pracuje i bardzo sie ciesze naprawde nie warto sie ta firma interesowac

jurekogorek

ja pracowałem u pana [usunięte przez moderatora]. jeszcze na Olszewskiego, kilka lat temu, i widzę ze sie nic nie zmieniło, [usunięte przez moderatora] człowiek który traktuje ludzi jak smieci, rzadko mozna było skończyć prace po 8 godz. na umowie najniższa krajowa reszta z rękawa, obietnice groźby straszenie. omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Sanit Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Eko-Sanit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Sanit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko-Sanit Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.

Eko-Sanit Sp. z o.o.