Opinie o BIURO DENIQUE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIURO DENIQUE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIURO DENIQUE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO DENIQUE w Warszawa

Livva

hej a wiesz jakiego rzędu pieniądze to były ?

Patiii

dziewczyny moja znajoma w denique pracowała, była na samozatrudnieniu, naprawdę dobra fryzjerka z masą stałych klientów, miesięcznie ładnych pare tysięcy wychodziło, ale oczywiście aby tak zarabiać to trzeba mieć renome i stałych klientów, a to zajmuje czasem parę latek aby zbudować, ale jak widać można :)))

Livva

OK, a któraś z dziewczyn które się wybierały już może coś wiedzą więcej ?

Gezza

wcześniej ktoś pisał że płacowo było OK, ale może ktoś z pracujących co do terminowości się wypowie :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BIURO DENIQUE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fryzjer/ka?
Livva

Marqa - a możesz podpowiedzieć czy rozliczenia etc., są ok, terminowo, tak jak było ustalone etc?

Gezza

hej no może dziewczyny się podowiadują na miejscu co i jak więcej, to w razie co będa pisały :)

Marqa

Cześć! Współpracowałam z Denique, jak coś chcecie wiedzieć to mogę podpowiedzieć :-)))

Gezza

MOnia - no tak jest w miejscach gdzie jest duzy ruch ale coś za coś, w pracy w której kasa zależy od ilości klientów to właśnie w centrum handlowym będzie najlepiej :)

Riza

ja jadę do Denique w tym tygodniu na rozmowę to dam znać :)

Gezza

nic na rzeczy :) po prostu, jak ze wszystkim, jedni jedno, drudzy drugie :) na plus na pewno fakt, że jak sie ma sporo wlasnych klientów, stałych, jak wracają, to regularność jest dużą zaletą, druga rzecz salon w ruchliwym centrym handlowym, no i wtedy finansowo to fajniej wygląda :)

Livva

swoją drogą w przyszłym tygodniu wybiorę się do jednego salonu tez i dopytam bo będę w pobliżu, a nóż trafię na kogoś sensownego i coś sie uda dowiedzieć :)

Livva

Manka - i jak, masz jakieś nowe info ?

Manka

cześć słuchajcie dzisiaj sie pewnie zobaczę ze znajomą to napiszę co i jak

Livva

No prawda prawda, tak to jest. Miałam kiedyś tak dokładnie że znajoma nie polecała ja zaryzykowałam i nie narzekałam:)

Gezza

słuchajcie jak się samemu nie sprobuje to się nie będzie nigdy wiedziało, taka prawda, opinie są na każdy temat zawsze podzielone, nie każdemu się taka praca podoba, nie każdy się do niej nadaje, jak nie sprawdzi się samemu to nigdy się człowiek nie dowie :)

Livva

:-) no ja bym chętnie jeszcze się dowiedziała jak kwestie finansowe jeśli coś więcej wiesz Riza:)

Livva

Hej :) a pytałaś o kwestie finansowe jak to wygląda ?

Riza

Jestem jestem :-))) byłam dopytać, co nieco o pracę dopytałam, dość regularnie szukają, jest teraz na wakacje szansa aby spróbować bo ktoś tam idzie na macierzyński itd, więc będę próbowała

Livva

no właśnie niestety nie :) ale może się odezwie w końcu :)

Livva

no jaj od drugiej strony też mam pozytywne doświadczenia, także poczekamy aż Riza napisze :)

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO DENIQUE - Warszawa

• Jak się pracuje w BIURO DENIQUE?

Zobacz opinie na temat firmy BIURO DENIQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURO DENIQUE?

BIURO DENIQUE