Opinie o PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych w Malbork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych w Malbork

pawełek

Nie ma co narzekać na to, bo każdy dba, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach. W końcu przyczynia się to odpowiednio do sukcesu to nic dziwnego, że wiedzą jak uszczęśliwić pracowników.

T

dobrze zarobić, źle zarobić... To ile się zarabia za brak doświadczenia i pracę 8-16 netto???

server

Piszecie głupoty, to porządna, profesjonalna firma o standardach europejskich. Pracownicy są zadowoleni

jamro.

to nie są błędy, ale świadome zabijanie uśmiercanie ludzi, bandycka firma. Nie chodzi o zamknięcie, ale o odpowiedzialność za śmierć setki osób

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
pawełek_karolina

Przecież nie rób jaj, widać na kilometr, że pisze to ta sama osoba. Z powodu azbestu w dachu magazynu nie powinni produkować wyrobów medycznych, a już na pewno jak leje sie zasyfiałą wode z lewegoujecia

akowronek_czyli_adas

Zenada ten Prino-Plast. Pracowalem 8 lat i jak patrzylem na oszustow i przyglupow na mery i endriu to masakra. Dach w magazynie z azbestu syoie sie do bawelny na wyroby medyczne a endriu leje zasyfiala wode do wyr medycznych. Powinni za to isc do pierdla. Pozdrawiam

dorotahigiena

ja juz dziesiec lat tu pracuje i nie mam podwyzki..troche donosze i nic

agata

czy ta bandycka firma krzak jeszcze gnębi ludzi,czy już odpuścili ?

kobieta - 2010-11-27 11:57:37 Jestem pracownica tam sa okropne kobiety szczegolnie hala III-VII cala prawda tam pracuja same wyrzeraczki jak sie dasz im to koniec z toba

w malborku,jestes mlody,inteligentny wiec nie trac wiary, czlowieku.

operator

w malborku,jestes mlody,inteligentny wiec nie trac wiary, czlowieku.

pięknie tak ,ale bogato? Gdzie ty człowieku żyjesz:( Na marsie?

jeszcze bedzie pieknie i bogato

jeszcze bedzie pieknie i bogato

taki sam jak Ty człowieku :):):) idiota.......

to chyba jakis idiota npisał

operator

jest ok, co wy wypisujecie

alpo

to gdzie ludzie maja pracowac ,bo to jest swieta prawda w tym zakładzie tak siedzieje

przestancie pisac takie bzdety jak jest tak zle to po co tam pracujecie

Ciekawa jestem gdzie sie podziały opinie z 2011 :):) chyba nie bardzo komuś przypadły do gustu :):) ogólnie to beznadziejny zakład - wyeliminowac ludzi nie nadajacych sie do społeczeństwa i będzie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych - Malbork

• Jak się pracuje w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych?

Zobacz opinie na temat firmy PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

PRINO-PLAST Sp. z o.o. JV Produkcja Artykułów Higienicznych