Opinie o Senlux w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Senlux. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senlux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senlux w Goleniów

JULA

SENLUX JEST OK POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Rozczarowana

Tylko na początku ta praca wydaje się w porządku z dnia na dzień jest coraz gorzej ,aż w końcu się rezygnuje. A ta praca jest jedynie dla wytrwałych ,porażka przez wielkie P.,niestety zarobki też są beznadziejne i wszystko jest beznadziejne ,zaklęta firma która powinna przestać istnieć...NIE POLECAM NIKOMU!!!STRZEŻCIE SIĘ!!!

NNNNN

WIDZE ZE ZAWSZE PISZA OSOBY KTORE SAME ZREZYGNOWAŁY TAM JEST BARDZO DOBRZE DOBRA KASA JESLI BY BYLO INACZEJ JUZ DAWNO BY ICH NA RYNKU NIE BYŁO A NADAL SA POWODZENIA IM ZYCZE I DLUGICH LAT :)

???

Ja wiem jak u nich wyglądają reklamacje. Dodzwonić się to masakra jakaś bo boja się odebrać telefonu a co do czego jak ktoś chce oddać to tak kręcą że porażka. Jak maja coś wymienić to im się nie spieszy z tym. A ile tak się zdarzyło ze sprzedali jakiś bubel i piszą by nie wracać do tych ludzi bo się boja że będzie afera. [usnięte przez moderatora] A co najlepsze że nawet się z tym nie kryją. Powodzenia z reklamacją i nie ma co im darować.

Firma Senlux poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
dankamiko

jak widzę to bardzo pozytywnie się wypowiadacie o TEJ ZAKŁAMANEJ FIRMIE. Ja czekam już dwa miesiące na zwrot pieniędzy za zardzewiałe garnki...nikt nie potrafi ze mną rozmawiać, wszyscy sprawę olali, ale ja jestem cierpliwa i zawsze osiągam cel!!!! Ludzie nie kupujcie nic od tej firmy!!!!

???

Ta firma to jakaś wielka pomyłka na terenie Goleniowa. [usnięte przez moderatora] Niby rzetelna firma ( śmiech na sali ) Tam dużo rzeczy dzieje się nie prawnie. W urzędzie pracy pisze praca od poniedziałku do piątku a co do czego wymuszają jakieś soboty obowiązkowe że w miesiącu muszą mieć je dwie dziewczyny, a jak nie to zabierają za to frekwencję lub trzeba się tłumaczyć dla czego cię nie było lub czemu nie możesz przyjść. To jakiś obłęd a co do czego to za miast setki płacić to płacą tak jak im to się podoba. A co jeszcze najlepsze jest jak pokazy odpadają to szkodliwe potrącają za to że np. ( babka jakaś pojechała do szpitala lub ma pogrzeb ) to za to dziewczyny odpowiadają jak ktoś by był Bogiem i wiedział naprzód co się stanie. Co do płacy to są marne grosze. Na papierku dają co innego do podpisu niż przy wypłacie. A najlepiej mają te co są na umowie o pracę. Maja umowę na 1500 zł. to na rękę powinny mieć 1111 zł. A one mają 1250 zł. Za godziny wypracowane + premia + soboty + frekwencja. To tera sobie przeliczyć każdy może ile oni sobie w kieszeń biorą. To co możecie o takiej firmie powiedzieć. [usnięte przez moderatora]

Kucyk

Mnie się podoba. Za robki o.k. Ci co pacuja zarabiaja. Nieroby moga isc do przerzucania desek. Przedstawiciele sprzedaja i zarabiaja. Najlepsze dziewczyny z te;lemarketingu tez. A xczy firma oglasza upadlosc? Ci co ja obserwuja jak sie rozija i jakie ma wyniki wiedza :) Czolowa w PL!

byly pracownik

pracowalem tam fajna firma i osoby ja tam lubie Izke i Anie i lubie P. Jagode i szefa fajny jest :) pozdrawiam ich wszystkich ps. Gratulacje dla Izy bo slyszalem dobre wiadomosci szczescia

ciacho

widac nadal komus sie nudzi i widac jedna osoba nie lubi anki i izki a im to wisi napewno ze ktos na nie mowi hehe ja tam je lubie i pozdrawim je bardzi mocno buzka dziewczynki

a....

Ja w tej firmie przepracowałam trochę i znam A[usunięte przez moderatora] i oczywiście I[usunięte przez moderatora]. To są tak osoby fałszywe że w życiu nie miałam styczności z takimi ludźmi. Anka odeszła i Izka tera w firmie się panoszy wielka dama he. Jak by mogła to ludzi by do krzesła przywiązała by do ubikacji nie chodzić i słowem się nie odezwać nie potrzebnie. Najgorszy kabel Izka została w tej firmie. Życzę dziewczyna te które zostały by się jej pozbyć. Jak odchodziła z firmy to chyba z 3-4 osoby się złożyły bo tak tam ja każdy lubi He He. A opinie to ma tez swoją drogą wyrobioną na temat przedstawicieli. Jak by mogła to by dzień i noc siedziała w firmie i by jakiś latał koło niej. Nie ma poszanowanie wobec siebie dziewczyna.

kicia

ciśnij człowieku! NIGDY NIE PRACOWAŁAM W SENLUXIE- to po I, a po II z P.Izą pracowałam wtedy, kiedy Ty z nią nie pracowałeś! czaisz?czy Ona od urodzenia jest związana z Senluxem- niee! więc nie gadaj mi tu głupot, wiem co piszę.! nara.!

cwiczcie! bo te dziadki wam wjada tam z posciela

i że ZAWSZE można na nią liczyć, w każdej sytuacji. ;-) dziękuję za uwagę. dodam, że nie znam Pani Izy osobiście, tylko miałyśmy relacje o charakterze służbowym. pozdrawiam:) KiciA mialen na mysli ten cytat

poklociliscie sie z silownia tam? jak wy wygladaci

pracownik firmy - 2012-04-23 18:05:11 Iza jest okey, ma taki a nie inny charakter pracy, wiec do niktorych spraw myusi podchodzic z rygorem i wprowadzac dyscyplinę, ale ogólnie jest pomocną osobą....buziaki.w dwóch ostatnich zdaniach sama sobie zaprzeczasz. idz juz kobieto fałszywa

kicia

o rety rety... -> "ni "miałam okazję z nią współpracować" -czyli, ze już nie mam z Panią Izą styczności i w firmie "Senlux" nie pracuję dla Twojej wiadomości. heloł, widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.. pozdrawiam :)

LALA

ZACHOWANIE OSOB KTORZY TU PISZA JEST DZIWNE TO CHYBA TYLKO ZAZDROSC W STOSUNKU DO OSOB I DO TEJ FIRMY ZNAM DUZO Z TYCH OSOB Z TEJ FIRMY I SA OSOBY NAPRAWDE WREDNE A JESLI CHODZI O IZE CZY PANIA [usunięte przez moderatora] CZY ROWNIEZ SAMEGO SZEFA SA OK

a

Wszystko co tu piszą ludzie to prawda.Najgorszy kabel A[usunięte przez moderatora]Nie rozumiem jak można byc tak zakłamaną osobą a do tego podsłuchiwać i donosić do biura.Ogólnie ta firma to jedna wielka porażka .NIE POLECAM NIKOMU.MASAKRA

ni

KICIA widac ,że tu dlugo nie pracujesz.,wiec sie nie wypowiadaj jak nie masz pojecia o czym mowa.wszyscy maja ja gdzies i ona dobrze o tym wie:)

pracownik firmy

kicia

witam wszystkich:) tak sobie czytam powyższe komentarze i nie zgadzam się z opinią pewnych osób, a mianowicie mam tu na myśli, dodany komentarz przez \\\\\\\"OLA\\\\\\\"... widocznie albo zazdrościsz Pani Izie tego, że sobie sobie radzi w firmie albo żal Ci za przeproszeniem \\\\\\\" (usunięte przez administratora) ę ściska\\\\\\\", że ją ludzie lubią:) kiedyś miałam okazję z nią współpracować( pozdrawiam serdecznie Pani Izo) długi okres czasu i wiem, że jest sympatyczną i lokalną osobą:)i że ZAWSZE można na nią liczyć, w każdej sytuacji. ;-) dziękuję za uwagę. dodam, że nie znam Pani Izy osobiście, tylko miałyśmy relacje o charakterze służbowym. pozdrawiam:) KiciA

kicia

witam wszystkich:) tak sobie czytam powyższe komentarze i nie zgadzam się z opinią pewnych osób, a mianowicie mam tu na myśli, dodany komentarz przez \\\"OLA\\\"... widocznie albo zazdrościsz Pani Izie tego, że sobie sobie radzi w firmie albo żal Ci za przeproszeniem \\\" (usunięte przez administratora) ę ściska\\\", że ją ludzie lubią:) kiedyś miałam okazję z nią współpracować( pozdrawiam serdecznie Pani Izo) długi okres czasu i wiem, że jest sympatyczną i lokalną osobą:)i że ZAWSZE można na nią liczyć, w każdej sytuacji. ;-) dziękuję za uwagę. dodam, że nie znam Pani Izy osobiście, tylko miałyśmy relacje o charakterze służbowym. pozdrawiam:) KiciA

Zostaw merytoryczną opinię o Senlux - Goleniów

Senlux
2.1/5 Na podstawie 214 ocen.

Senlux