Opinie o Senlux w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Senlux. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senlux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senlux w Goleniów

...

Ja mam Pytanko jezeli wypowiadaja sie tutaj takze pracownicy firmy senlux to czy mogli by zdradzic czy w firmie w goleniowie pracuje jeszcze pan(usunięte przez administratora)

Marcin,ibanez1@tlen.pl

pracownik - 2010-02-27 23:01:25tak, kupujcie wielblłądy a tak naprawde jest to welna napewno nie z wielbląda...a co Ty wiesz o wielbłądzie? Chętnie poczytam:). A, nie pracuję dla Senluxu, obecnie po 7latach w tej branży ani mnie to (usunięte przez administratora) ale chętnie poczytam jaki jest według Ciebie skład "camela" że tak napiszę... no chyba że idziesz na całość i sprzedajesz lub (usunięte przez administratora), a spotkało się przez lata takkie przypadki. (usunięte przez administratora)

Marcin, ibanez1@tlen.pl

Wełna ;) - 2010-09-01 10:00:48 Słaba firma jak i ich produkty (przebitka cenowa ok 10krotna) :) A co Ty wiesz o jakości wełny? Twoim zdaniem jaki produkt na naszym rynku jest dobry? A który Twoim zdaniem słaby? Jakie masz doświadczenie w produkcji?W ilu szwalniach w Polsce byłeś a w ilu w Europie???? Nie pracuję w Sensluxie, przez jakiś czas to była konkurencja dla mnie w tej branży, abyś nie pisał że znowu nasłany ktoś? Odpowiedz.

sen...

Widze, ze na tym forum wymienia sie tylko wady wszystkich a nikt nie widzi swoich. Najlepiej pisać , ze ta i taka osoba to taka i owaka. Kogo co obchodzi, c(usunięte przez administratora). Forum jest po to aby wyrazac opinie o firmie a nie po to, zeby swoje osobiste odczucia wypisywac i kogos obrazac. Pisza to osoby ktore boja sie powiedziec co o kim sadza w twarz, osoby slabe. Najlepiej wypisywac cos na forum i sie nie podpisywac, czujecie z tego satysfakcje? Bardzo dlugo pracowalam w tej firmie, ale niestety musialam zrezygnowac, ale dla mnie bylo wszystki w porzadku, fakt czasami nie mozna wytrzymac z niektorymi osobami ale tak to jest w zyciu, ze nie kazdego sie lubi. Pozdrawiam

Firma Senlux poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
byly pracownik

gdyby nie (usunięte przez administratora)o atmosfera w tej firmie byłaby o wiele lepsza,nikt jej nie trawi

skubi

pracowałam w tej firmie dość długo, podpisałam umowe na cały etat co sie okazało umowa była na pół etetu. (usunięte przez administratora)

Wełna ;)

Słaba firma jak i ich produkty (przebitka cenowa ok 10krotna) :)

mam pytanie na czym polega w tej firmie senlux praca przedstawiciela handlowego ?? z gory dziekuje za opisanie tego stanowiska

Mandarynka

Piszcie sobie co chcecie, mnie się podoba, W tym miesiącu jestem bardzo zadowolona z pensji i premii. Pozdrawiam

byla pracownica senex

Czy warunki pracy sa takie same jak w senex???

skoro tak smialo o tym piszecie, to zrobilem forum dla goleniowianow o waszej tematyce. Dla zainteresowanych temat przenioslem na(usunięte przez administratora)

znismaczona

pracujom? mogom? wróć do podstawówki i naucz się jakie są poprawne końcówki w języku polskim:)

to mloda firma, dopiero sie rozwijajom , nie podoba sie nikt nikogo nie trzyma na sile!!! rozwoz jedzenie w zakatku

Dali wam prace, ciezko pracujom, staraja sie jak mogom a wy co ??? tak dziekujecie?

zazdrosc ludzka nie zna granic!!!!!!!!!!!!!!!11

jestes kiepskim sprzedawca, nie sprzedajesz to i malo zarobisz. Pensja to procent ze sprzedarzy. Wiec sie nie dziw!!! Weź sie za nauke, skoncz szkołe to wtedy mozemy pogadac!Nie krytykuj spoko ludzi!!! Masz teraz lepiej?

zainteresowany

Dokladnie. Zgadzam sie z anonimem. Kilku przedstawicieli polecialo bo nic nie sprzedawalo :) Viper mogl przyjezdzac zmeczony. A jak wyplaty byly male hehe. Wiadomo dlaczego :P Mala prozwizja za sprzedaz. Dlatego polecial. Teraz mozesz robic gdzies HotDog'i. Tam sprzedaż, bo klienci przychodza juz glodni :D (usunięte przez administratora)Pozdr.

Viper musiales byc kiepskim pracownikiem skoro tyle masz do powiedzenia - negatywnego na temat firmy. Dobrzy pracownicy jakos sie utrzymuja a ty co? Musialo kiepsko (usunięte przez administratora)ze sprzedaza, no niestety niektorzy nie maja daru do bycia przedstawicielem , hehe, ale przykro....

zainteresowany

..jak sie wypowiadacie, to sie podpisujcie.. Jak sie jest niewyksztalconym analfabeta, ciezko zarabiac miliony. Niektorzy z nas maja umowy o prace i potrafia zarobic ladne pieniadze. Kiedys uslyszalem madre slowa: Jaka praca taka placa. 90% komentarzy pisza zwalniani ludzie, ktorzy propaguja w pracy dlubanie w nosie :) Zyczymy powodzenia w Smiglach :D tam Was docenia

jasne, ci którzy pisza o senluxie w superlatywach, i niby pracownicy. to czemu anonimowi lub pod nickiem???

Zostaw merytoryczną opinię o Senlux - Goleniów

Senlux
2.1/5 Na podstawie 214 ocen.

Senlux