Opinie o Senlux w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Senlux. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senlux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senlux w Goleniów

kicia

witam wszystkich:) tak sobie czytam powyższe komentarze i nie zgadzam się z opinią pewnych osób, a mianowicie mam tu na myśli, dodany komentarz przez \"OLA\"... widocznie albo zazdrościsz Pani Izie tego, że sobie sobie radzi w firmie albo żal Ci za przeproszeniem \" (usunięte przez administratora) ę ściska\", że ją ludzie lubią:) kiedyś miałam okazję z nią współpracować( pozdrawiam serdecznie Pani Izo) długi okres czasu i wiem, że jest sympatyczną i lokalną osobą:)i że ZAWSZE można na nią liczyć, w każdej sytuacji. ;-) dziękuję za uwagę. dodam, że nie znam Pani Izy osobiście, tylko miałyśmy relacje o charakterze służbowym. pozdrawiam:) KiciA

OLA

firma organizuje grila na majowke pewnie dlatego ,żeby oglosic nam swoja upadlosc,poza tym mam dosc parzenia na te falszywe twarze z biura,ktore sie tylko panosza i mysla ze pozjadaly wszelkie rozumy a z zarzadzeniem nie maja nic wspolnego,wiec majowke wole spedzic z rodzina,firma krzak, wszyscy szukaja innej pracy i przy kazdej lepszej okazji stad uciekaja bo to co tu sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie, mało wykwalifikowana Izusia - zwraca sie do JS "mamusiu",umie tylko kablowac na wszystkich w biurze i biegac za przedstawicielami w celu wiadomo jakim , a o drukowaniu nie ma zadnego pojecia,tylko pogratulowac naszemu szefowi takich pracownic, ktore nie maja szacunku nawet do siebie bo ich ulubionym zajeciem jest obgadywanie innych i siebie nawzajem. izusia nie zadzieraj tak noska bo jestes smieszna,

Straszne chamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niemiła obsługa telefoniczna. Zadzwoniłam by zapytać co z moją pościelą, którą chce zareklamować a zostałam w bardzo c (usunięte przez administratora) ski sposób spławiona!!!!!!!!!!!!!!!

KLIENT (kupiłam trzy komplety pościeli ) buble!

Firma oferuje buble. Gdy sprzedawali mi pościel (trzy komplety wełna+bawełna) pracownicy byli bardzo mili i dawali wielkie rabaty. Po pół roku pościel okazała się bublem!!!!!!!! mechaci się, w jednym miejscu się podarła, zaciąga się materiał i jest brzydka. Nie była prana ani razu. Miałam ją wyprać ale obawiam się, że zupełnie się rozpadnie!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!! OSZUŚCI!

Firma Senlux poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
senn

Podziwiam dziewczyny które tam pracują jako telemarketerki, praca bardzo ciężka psychicznie ale niestety biuro tego nie docenia, tylko dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić za marne grosze.Najlepsza jest A.K jak się z nią zakolegujesz to wysokie premie dostajesz ale gdy już koleżeństwo sie skończy to nagle premie też spadają....taki dziwny zbieg okoliczności...hehe

A.A

Ta firma ma znaczek FIRMA RZETELNA. Ale niestety nie możemy tak ją nazwać. Dziewczyny które tam pracują to nie mają nic do powiedzenia. A tylko coś cię powie to od razu (usunięte przez administratora) leci do biura zdać relacja co komu nie pasuje. Ale jak dostanie opiernicz z biura to przychodzi i dziewczyną gada jaka jest(usunięte przez administratora) czy(usunięte przez administratora) A jak przychodzi czwartek-piątek to nigdy nie pytają się kto chce przyjść dorobić sobie w sobotę tylko od razu jest OBOWIĄZKOWA i nic nie mamy do powiedzenia a tylko powiedz(usunięte przez administratora) że nie pasuje lub do biura to zara straszą że konsekwencje się poniesie. Nie ma czy my chcemy tylko zawsze tak jak biuro sobie życzy mamy pracującą i koniec bez dyskusji. Bo zara też się regulaminem pracy określają. NIE POLECAM TAM PRACY bo to jest (usunięte przez administratora) a nie żadna firma rzetelna. Jestem bardzo zadowolona że już tam nie pracuje i długo też nie pracowałam na szczęście

Krzysztof G

Witam serdecznie, pracowałem w firmie przez 6 dni po 8h ale pierwszego dnia 6,5godziny (szkolenie wstępne) jako telemarketer nikt nie powiedział mi ze pierwszy dzień robię za friko!. W pracy rygor najlepiej tylko przez 8h dzwonić nie można się do nikogo odezwać a broń boże zrobić przez kilka sekund przerwę zrobić to już(usunięte przez administratora) Kontrolują na każdym kroku. Przepracowałem łącznie 46,5h a powinien zarobić 279zł a zarobiłem raptem 120zł Bo niby to ja zrezygnowałem z pracy a sama(usunięte przez administratora) powiedziała ze nie byłbym dobrym telemarketerem nic to ze umawiałem w pierwsze dni swojej prac po 4-5spotkań gdzie obok koleżanki umawiały 5-6. ale co tam. Umowy nie dali przez cały czas mojej pracy nawet nie raczyli nic powiedzieć. Jak powiedziałem o tym ze jestem zarejestrowany w PUP to(usunięte przez administratora)chciała umowę sporządzić od tego dopiero dnia żebym mógł zasiłek pobrać (usunięte przez administratora) Jako rzetelna firma to takich rzeczy się nie robi!!! Logo raczej zakupiono na jednym z portali aukcyjnych. NIE POLECAM!!!

dziewczyna

Pracowałam tak kiedys masakra gorszej pracy w zyciu nie miałam nie muwiąc juz o fałszywych ludziach .Porażka .Nie polecam nikomu

a.k

Praca w tej firmie to wyzyskiwanie ludzi dla potrzeb ich. Dziewczyny pracują w każda sobotę i nie ma ze jak chcesz tylko obowiązkowo bo konsekwencje z tego będą,a nawet ostatnio doszło ze w niedziele i nawet 6 stycznia były. Pokazy jak się uda i umówi to jak przedstawiciel nic nie sprzeda to wina przedstawicielki ze takie umawia a nie wspomnę ze jak pokazy odpadają z przyczyn różnych bo to nie nieuniknione np.(do szpitala poszła,pogrzeb, lub wyjechała) to za to ze ona nie czekała na nas to z wypłaty zabierając szkodliwego he he he dosyć zarabiasz grosze to jeszcze ci zabiorą WSTYD DLA FIRMY !!!!!!!. Wszystko tam zabraniają jest po prostu gorzej niż chyba w więzieniu. Nie wspominają(usunięte przez administratora) co najwięcej robią zadymy. Dla nich to naj ważniejsze by żyć tylko praca dla firmy Senlux. Dom rodzina się nie liczy bo trzeba pokazy umawiać...... Nie polecam tam pracy..!!!!!!!!!!!

Facet z Jajami

Podoba mi się ta firma. Szkoda, że nie chcieli mnie zatrudnić. Bo teraz wiem więcej jak szukać pracy. Teraz jestem zadowolony i dobrze, że tak się stało. Szkoda, że tak się wysoko cenią, bo pycha chodzi przed upadkiem. Sory za szczerość. Mój zysk wrócił do mnie, Pamiętajcie....przy rozmowach kwalifikacyjnych " Umysł jest jak spadochron, działa wtedy - gdy jest otwarty".

Agata

Chcąc pracować w w/w firmie licz się z minimalnymi zarobkami. Jeśli zrezygnujesz po kilku dniach, zarobek nie będzie wypłacony, umowę nie podpisujesz pierwszego dnia, więc nie masz podstawy do roszczeń. Praca nieprzyjemna, często ludzie do których dzwonisz, najczęściej starsi, płaczą do słuchawki i opowiadają jak zostali nabrani na towar niskiej jakości, na który wzięli jeszcze kredyt. Obiecywane i wypracowywane bonusy od sprzedaży czy umówionych spotkań nie są wypłacane. Listy obecności są przepisywane kilkukrotnie w ciągu miesiąca (ludzie rezygnują, więc po co płacić jakiekolwiek podatki), wyliczenia płac-raz takie, a raz takie, nigdy do końca na Twoją korzyść. Generalnie gorąco polecam ludziom chcącym zarabiać do 1000zł miesięcznie.

SzySma

Polecam tą firmę każdemu, naprawdę można się dużo nauczyć, ludzie są pozytywnie do siebie nastawieni, co do zarobków to nie ma się co oszukiwać każdy jest kowalem własnego losu i jeżeli ciężko nie zapracuje to nie ma, ale dzięki szkoleniom prowadzonym przez (usunięte przez administratora) wyniki na pewno będą lepsze. Pozdrawiam były pracownik.

niunia

pozdrawiam wszystkich z senluxa fajna firma

dora

mam pytanie mozna oddac posciel prosze o odpowiedz bo wzielam na spalate a co sie okazalo to duze koszty wyszly .

as

Ta firma to porażka. Kiedyś tam pracowałem i nie polecam!!!!!! (usunięte przez administratora)nie mówiąc już o zarobkach. Oczywiście minimalne!!!!!! Szkoda słów.....................

pozdrawiam wszystkich pracowników tej Firmy polecam wszystko jest ok

SENLUX

Trochę prawdy o tej firmie jeśli jesteś mało rozgarnięty to możesz tam znaleźć prace na magazynie tam tacy pracują do tego jak lubisz trawkę palić to chłopaki ci załatwią ( a potem są braki bo magazynierzy nie potrafią liczyć powód jasny). Jeśli szukasz szczęścia w sprzedaży to w naszej firmie tylko po przez zdobycie doświadczenia się czegoś nauczysz same szkolenia to tylko leki zarys tego jak będzie wyglądała twoja praca. Ja tam pracuje od kilku miesięcy i gdyby nie to że jestem trochę bystry to nawet złamanego grosza bym nie zarobił bo tam jak nie sprzedajesz to nie zarabiasz i pamiętaj jak sprzedajesz bo jak spuszczasz z ceny to(usunięte przez administratora) podczas wypłaty cię rozliczy jak rozmawiałem ze starymi pracownikami to nigdy tak nie było ale(usunięte przez administratora)to i musi z czegoś ściągnąć a najlepiej to z przedstawicieli.(usunięte przez administratora)Jak szukacie stabilniej pracy szczerze odradzam chociaż wyjazdy są fajne i przedstawiciele fajne chłopaki rządzimy na wyjazdach za tzw. firmowe. Jak nie zraziłeś się tym co napisałeś i chcesz zwiedzać kraj za darmo to ta praca jest dla OK. A sama firma jak mi nie wierzycie to zapraszamy na rekrutacje to się przekonacie jak naprawdę się pracuje bo tu ludzie różne głupoty piszą.

paula

nie wiem co to za firma, jednak komentarz świadczy o mało profesjonalnej kadrze zarządzającej. pewnie odpowiecie, że jestem kolejnym "(usunięte przez administratora) wypowiadającym się na forum, bo taki poziom sobą prezentujecie. dla mnie jest to żenada.

Dzik 140 ;-)

Serdecznie Witam. Pozdrawiam wszystkich pracowników Senlux i zapraszam do współpracy z firmą w miłej atmosferze.

....

tak pracuje, a co alimentow nie placi ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Senlux - Goleniów

Senlux
2.1/5 Na podstawie 214 ocen.

Senlux