Opinie o Aleksandra Muszyńska Pro-Dom Biuro Nieruchomości w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aleksandra Muszyńska Pro-Dom Biuro Nieruchomości. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aleksandra Muszyńska Pro-Dom Biuro Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Muszyńska Pro-Dom Biuro Nieruchomości w Goleniów

We wpisach rzuciły mi się w oczy opinie od klientek i to w dodatku dość rozbieżne... Ciekawe co na ten temat sądzą pracownicy? Z ciekawości chciałam znaleźć ofertę, bo szukam teraz pracy w branży nieruchomości w Goleniowie ale nic mi nie wyskoczyło. Czy Pani od tych siedmiu lat dała już komukolwiek jakiś angaż? Jeśli tak to na jakiej umowie?

Anna Nowy wpis

Bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą. Jej przygotowanie i zaangażowanie do pracy jest godne podziwu. Ze względu na specyfikę mojego zawodu prawie cały proces kupna mieszkania przeprowadzany był w formie zdalnej. Pani Aleksandra pomogła nam w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i przeprowadziła nas sprawnie przez cały proces, dzięki czemu otrzymałam moje wymarzone mieszkanie. Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękuję i zachęcam wszystkich do współpracy z Panią Aleksandrą!

Adka Nowy wpis

Super firma bardzo pomocna doradzi I przedstawi mocne I słabe strony nieruchomości a wybòr I tak należy do kupującego. Merytorycznie Pani Akeksandra jest bardzo dobrze przygotowana a jeśli jest problem to szuka rozwiązania.Bardzo polecam uczciwość, zaangarzowanie I rzetelność to właśnie w firmie Pro-dom

Ada

Witam. Chcialam bardzo przestrzec przed wspolpraca z panią Aleksandrą. Zamierzalam kupic dom. Znalazłam ofertę na olx umówiłam się z właścicielami na obejrzenie domu ale że względu że przyszedł koronawirus odlożyliśmy spotkanie. Po czasie chcialam wrócić do właścicieli ale zgubiłam nr. Szukalam szukalam usilnie i znalazłam zdjęcie i pod nim nr tel I tak trafiłam do pani Aleksandry. Byly to moje pierwsze kroki w szukaniu domu ale udalo się pani Aleksandra umówiłam nas na spotkanie Już na nim udało mi się osobiście wynegocjować niższe cenę niż chciał wlasciciel ale że pani Aleksandra caly czas mówiła aby się nie spieszyć bo to dziwni ludzie dom po niemiecki i trzeba ostrożnie. Posluchalam jej bo dom bardzo mi się podobał. Długo myslalam i na pierwszym spotkaniu nie podjęłam decyzji. Jednak gdy mój moz wrócił pracuje za granicą zadzwoniłam do pani Aleksandry czy dom jest nadal aktualny powiedziała że tak . Umówiliśmy się na spotkanie . Pani Aleksandra poinformowała nas że przed nami jest jeszcze jedna para chcące obejrzeć dom. Powiedziałam że nie widzę problemu niech oglądają Gdy obejrzeliśmy wspólnie dom moz stwierdził że to jest Nasz dom że bardzo mu się podoba i już na miejscu oznajmilismy że jesteśmy zainteresowani kupnem. Napisaliśmy oświadczenie woli nabycia nieruchomości tak jak kazała pani Aleksandra po czym wieczorem otrzymaliśmy wiadomość że ci panstwo przed nami też są zainteresowani i podnoszą cenę o 10000 zl. Że względu że dom bardzo nam się podobał i byliśmy zdecydowani na zakup zgodziliśmy się na cenę o 10000 wyzsza. Panstwo sprzedajacy odpowiedzieli mam na nasze oświadczenie iż przyjmuja nasza oferta i będą z nami przystępować do dalszej części sprzedaży domu. Moz specjalnie po raz drugi przyjechał na podpisanie dokumentów . Myślałam że to już koniec skoro panstwo zdecydowali się na nas pani Aleksandra umówiłam nas na końcowe spotkanie do którego niestety nie doszło gdyż przed dzień spotkania spotkanie umówione na sobotę 16.00 w piątek dzwoni pani Aleksandra 20.00 godz i informuje nas że dom został sprzedany za gotówkę .... Czy wg państwa takie postępowanie pośrednika jest normalne aby działać na niekorzyść klienta. Przedłużala przedłużala aż... Byłam bardzo rozzalona takim postępowaniem Pani Aleksandry A dobił mnie fakt iż dom nie został sprzedany za gotówkę tylko za większą prowizję dla Pani Aleksandry. Wiem powiecie każdy by tak zrobił kto da więcej ....ale co z zaufaniem do pośrednika. Przestrzegam przed ta Panią nie powinna zajmować się negocjacjami . Ja straciłam zaufanie do biur nieruchomości i moj wymarzony dom. Pani Aleksandra powinna ponieść konsekwencje swoich działań bo działała na niekorzyść klienta.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Muszyńska Pro-Dom Biuro Nieruchomości - Goleniów

Aleksandra Muszyńska Pro-Dom Biuro Nieruchomości
  • Konstytucji 3 Maja 23