Opinie o NowodworskiEstates

Justek

Mam zamiar aplikować bo słyszałem, że mają bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Czy trudno się dostać?

Ktoś z Was obecnie pracuje w NowodworskiEstates? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Zaintersowany

Od dłuższego czasu przymierzam się do aplikowania na stanowisko agenta nieruchomości w tej firmie, przez co regularnie wchodzę na ten wątek. Pracowałem już w tej branży,praca mi sie podoba, ale trafiłem do złej firmy gdzie był straszny mobbing poniżanie i przemoc psychiczna i szukam firmy gdzie można z przyjemnością wykonywać te pracę. NE wydaje sie być ok, tylko pytanie czy to dobry PR czy faktyczny stan rzeczy?

Jak przedstawia się sytuacja NowodworskiEstates na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

monika

Cześć, byłam dzisiaj na rozmowie w Nowodworski Estete i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Siedziba przepiękna, a atmosfera bardzo przyjazna. Rozmowę przeprowadzał Prezes, ale po chwili przestałam się całkowicie stresować, był do mnie przyjaźnie nastawiony, miły, naturalny i przede wszystkim nie wywyższał się w żaden sposób. Opowiadał o firmie, stanowisku pracy i po jednej rozmowie mogę stwierdzić, że zależy mu na pracownikach i dalszym rozwoju firmy. Myślę, że pierwsze wrażenie się liczy i pozostanie w pamięci, a moje odczucia są właśnie takie. Oczywiście pracę nie wiem czy dostanę, bo wybiera się najlepszych ale polecam!

@S. 13.03.2018 16:04

Miło nam, że odwiedzający nas Kandydaci mają pozytywne wrażenia:) Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy bardzo wymagający i od Kandydatów oczekujemy kompleksowego przygotowania już na etapie rozmowy na temat oferowanego stanowiska - bo wysokie wymagania wobec współpracowników owocują wysoką jakością dla naszych Klientów :) Aktualnie mamy bardzo fajny zespół marketingowy, ale stale się on rozrasta, tak jak rośnie cała firma, stąd znajdziecie w internecie wiele otwartych rekrutacji, na stanowiska w ramach różnych działów firmy. Zapewniamy, że 3 tys. netto za specjalistę z kilkuletnim doświadczeniem nie było w tym przypadku dealbreakerem :) Zapraszamy do aplikowania!

Agata

@Cezary, na jakim stanowisku chciałbyś pracować w NowodworskiEstates? Jeżeli znajdziesz dla interesującą dla siebie ofertę w firmie i weźmiesz udział w procesie rekrutacyjnym, to proszę Cię o podzielenie się swoimi wrażeniami z jego przebiegu. Pozostawione przez Ciebie informacje przydadzą się osobom, które w przyszłości wezmą udział we własnej rekrutacji w tej firmie.

Cezary

Słyszałem o firmie wiele dobrego. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Katarzyna

Młody zespół, bardzo pozytywna atmosfera, możliwość rozwoju, zdecydowanie polecam tą firmę!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ola

Witam, -czy bez prawa jazdy można być pośrednikem nieruchomości? -czy z prawem jazdy ale bez samochodu można być pośrednikiem nieruchomości? Pozdrawiam

Konrad K.

Praca w Nowodworski Estates to czysta przyjemność. Świetna atmosfera, zgrany zespół + dodatkowe benefity jak np prywatna opieka medyczna. Praca wymagająca, ale dająca sporo satysfakcji - dużo nauki , ale to chyba spory plus :)

Piotr

Witam. Czym różni się status studenta (umowa zlecenie?) a własna działalność (wystawianie faktur na NE?), oraz inwestowanie w nieruchomości? Pracuję w znanym biurze nieruchomości w Warszawie, usłyszałem, że zakładają Państwo tam oddział i są liderem rynku w Krakowie. Prosiłbym o odpowiedz. Pozdrawiam, PZ

@Piotr 06.09.2017 13:55

Piotrze, Na wstępie, cieszymy się, że interesujesz się naszym debiutem w Warszawie. Zapraszamy do rekrutacji :) Odpowiadając na Twoje pytanie: proponujemy dwie formy współpracy. Dla osób, które posiadają status ucznia lub studenta i nie ukończyły 26 lat życia jest możliwość zawarcia umowy zlecenie na osobę fizyczną. Od osób, które takiego statusu nie posiadają lub mają więcej niż 26 lat oczekujemy założenia działalności gospodarczej (o ile jeszcze jej nie mają). W ramach umowy zlecenia dla osoby fizycznej, agent wystawia nam rachunek do umowy zlecenia, a przy działalności gospodarczej - fakturę VAT. Forma współpracy nie ma tu wpływu na wysokość stawek prowizyjnych. Naturalnie, osoba prowadząca DG musi we własnym zakresie odprowadzać podatki (PIT i VAT) oraz opłacać ubezpieczenie społeczne (ZUS). Zaletą tego rozwiązania jest jednak możliwość odliczeń kosztów uzyskania przychodu (np. leasing na samochód, koszty paliwa itp.) oraz możliwość rozliczania 19% liniowego podatku dochodowego. Ciebie i inne osoby zainteresowane uzyskaniem większej ilości informacji na temat rekrutacji do Nowodworski Estates, form współpracy czy możliwości rozwoju w ramach firmy, zapraszam do kontaktu: maciej@nowodworskiestates.pl. Serdecznie pozdrawiam, Maciej Zięba Nowodworski Estates

Studenciak

Czy praca studenta, na zasadzie praktyk lub czegoś co umożliwi mu dostosowanie pracy do zajęć jest możliwa?

Agata

@adi, spróbuj aplikować na tą ofertę, być może ktoś się do Ciebie odezwie i wtedy dowiesz się co do stawki wszelkich szczegółów łącznie z premią , takie informacje pewnie też są poufne więc nie zawsze kwoty muszą być podawane w ofertach. Poszkują pracowników do Krakowa i Wrocławia, różne stanowiska.

Nowy

Trzeba założyć działalność w przypadku agenta? Jaka jest stawka w umowie i jaki rodzaj umowy?

@Nowy 21.02.2017 12:49

Dzień dobry, Od naszych agentów wymagamy statusu studenta lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej. Wynagrodzenie agenta jest prowizyjne, wobec czego umowa określa sposób jego obliczania i możliwości wzrostu przychodów agenta. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@nowodworskiestates.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Z pozdrowieniami, Zespół NowodworskiEstates

p24

Czy mógłby ktoś napisać coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej?

adi

Jaki procent prowizji od transakcji płacą agentom?

AgentNE
@adi 30.11.2016 14:24

Na wejście 50% netto, a w miarę kolejnych awansów idzie w górę. Mam porównanie do innych agencji, w których pracowałem wcześniej i tutaj mam najwyższe prowizje + inne systemy motywacyjne. Generalnie dobry agent nie może narzekać :)

edf

hej hej a nie wiecie może czy ejst szansa na jakies szkolenia tutaj w firmie? chociażby takie wdrazajace?

szymi

Po takich opiniach chętnie złożyłbym do nich CV, ale nie wiem czy oferty, które mają umieszczone na stronie są nadal aktualne, bo od daty ich dodania trochę minęło. Orientuje się ktoś, czy jeśli są nadal zamieszczone na stronie to rekrutacja na te stanowiska trwa?

pośrednikNE

wynagrodzenie zależy od wyników. nie ma wyników - nie ma wynagrodzenia. 2000 euro oscyluje wokół średniego wyniku miesięcznego. Co do benefitów to jak najbardziej są: luksusowe auta do wyłącznego użytku, pakiet medyczny, bonusy etc. Wypłaty z reguły w terminie, czasem są małe opóźnienia.

Art

Update - po prawie 4 latach pracy moja opinia o firmie jest nadal pozytywna. Zarobki agentów są mocno zróżnicowane, od 2000-2500 do ponad 20.000zł średniej rocznej. Najlepsi nie muszą martwić się o pieniądze. Cały czas coś się dzieje, a wszyscy pracownicy mają wpływ na rozwój firmy. Polecam.

Patryk

Czy ktoś ma mi możliwość opowiedzieć co się tutaj dzieje aktualnie czy praca jest, czy do pracy są odpowiednie warunki i czy kasa jest na czas? No i chcialem się dowiedzieć też o umowę, o to jaka jest

Specjalista

Cos w tym rzeczywiscie jest. Wszystkie pozytywne komentarze dodawane sa falami :)

michall

zgadzam się z przedmówcami, praca tu to rzeczywiście czysta przyjemność, bardzo zgrany zespół, przyjemna atmosfera

Palermo

Dobrze mi się pracuje, fajny zespół, przez co do pracy się idzie z przyjemnością. Zarobki też na zadowalającym poziomie, cieszę się, że trafiłem do tej firmy

klest

młody i ambitny zespół, który nie boi się wyzwań, w takich warunkach właśnie lubię pracować i to znalazłem w tej firmie. Dodatkowo dobra komunikacja wśród pracowników, żadnych poważnych nieporozumień

antos

Oferowane warunki są bardzo dobre, zarówno finansowe, jak i te pozafinansowe. Cieszę się, że trafiłem do zespołu, mam możliwość rozwoju,zapewniają nam szkolenia, dzięki czemu możemy poszerzać swoje umiejętności.

tr

ok

Grajek

Wielkim plusem firmy jest kładzenie nacisku na zadowolenie klienta, to jest priorytet i tak powinno być wszędzie. Klimat w zespole jest bardzo przyjazny, młodzi ambitni ludzie, przez co z przyjemnością się chodzi do biura. Dodatkowo zarobki są bardzo dobre.

indios

wlasnie slyszalem ze dobrze placa i ze fajni ludzie pracuja w biurze, nie wiecie czy szukaja teraz jakis agentow?

Zostaw opinię o NowodworskiEstates - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NowodworskiEstates