Opinie o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

palmall

Tak patrzę po opiniach jako ewentualny przyszły pracownik działu nie-sprzedażowego, i mam wrażenie że głównymi piszącymi opinie są pracownicy działu marketingu czy hr xD Takie cukierkowe te opinie, rzucające wręcz na kolana... coś tu na pewno nie gra :D

@palmall

Cześć PALMALL, my widzimy zarówno te "cukierkowe" jak i te mniej słodkie. Zastanawia nas jednak, czemu uważasz, że pojawienie się pozytywnych opinii musi pochodzić od marketingu lub hr. Wiemy, że GoWork służy głównie do wyrażania niezadowolenia, ale nie dopuszczasz myśli, że jeśli ktoś współpracuje z firmą od wielu lat, to jednak może mieć pozytywne wrażenia?:) Przekonaj się sam (sama?), przyjdź do nas, porozmawiaj z ludźmi lub zapytaj ich na LinkedIn. Nasz back office (działy nie-sprzedażowe) to niemal setka ludzi. Chyba nie może być tak źle :) Pozdrowienia, Maciek Dyrektor Operacyjny NE

@palmall

Masz dobre wrażenie :) To tonący statek, a jego kapitan myśli, że to wycieczka podwodna i nie ma co panikować :)

Cześć Pracownik, setnie się uśmialiśmy. Dzięki bo "zrobiłeś nam dzień" ;) Jeśli firma, która zatrudnia 250 osób, wchodzi do kolejnych kilku miast tylko w tym roku, a do tego z roku na rok generuje wzrosty przychodów na poziomie 40% jest tonącym statkiem, to zarząd właśnie zamawia wygodne maski i płetwy i ogłasza, że ruszamy na dalsze łowy :) A serio, jeśli gdzieś się wybieramy, to tylko w rejs na szerokie wody. Otwieramy Poznań, Katowice, za chwilę Rzeszów i Lublin. Full ahead, jak mawiają marynarze! Pozdrowienia prosto z pokładu, Maciek Dyrektor Operacyjny NE

@Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Cześć Maciek, Czasami się zastanawiam, czy naprawdę sam sobie to wmawiasz, czy jest to na potrzeby opinii w internecie, niestety :( Firma zatrudnia 250 osób, a jednocześnie w ciągu ostatniego pół roku zwolniło tyle osób, że dział marketingu przestał istnieć, bo nikt już nie wytrzymywał, back office jest zwalniany lub sam składa wypowiedzenia, zmieniła się połowa ekipy dyrektorskiej (dyrektorzy oddziałów, CC, zarządzania, dwios, technicznego...). Rosnące przychody? Świetnie brzmi - jednak skoro jest więcej ludzi jest to dosyć normalne. Warto spojrzeć raczej na obrót "na osobę", który z kolei jest mniejszy, do kieszeni pojedynczej osoby wpada mniej pieniędzy, niż wcześniej, do prezesa więcej... Zachęcające, ale raczej nie dla przyszłych pracowników. Jasne, wyruszajcie dalej, nie mam nic przeciwko, to nie ja prowadzę tą firmę. Jednak każdy wie, że solidna firma ma dobre fundamenty, a te niestety w ostatnich czasach nie jest mocną stroną tej firmy. W prywatnych rozmowach pracowników słyszy się tylko o wypowiedzeniach, o nadmiarze pracy, o tym, że po prostu chcą odejść. A co więcej - te osoby mają kontakt z tymi, których zwolniliście / sami odeszli. I słyszą o tym, że poza NE jest świat i to lepszy. Z szacunkiem do ludzi, z lepszymi wynagrodzeniami, z pracą po 8 godzin, a nie 12. Może jednak czas się opamiętać, NE to Titanic Nieruchomości.

Maciej

Cześć, Skoro zostałem wywołany do osobistych ocen, to odpowiem prywatnie: Jestem związany z Nowodworski Estates od 2012 roku. Zacząłem współpracę jako agent nieruchomości, bez większego doświadczenia w sprzedaży/nieruchomościach. Na firmę składało się wtedy kilka osób - część z nich do dziś jest z nami. Przez te ponad 8 lat nazbierałem sporo obserwacji na temat tego, skąd NE pochodzi i gdzie dziś się znajduje. Przeszedłem przez kilka szczebli w organizacji, by dziś być tu COO - ciężko na to zapracowałem. Więc nie muszę sobie nic wmawiać, bo mam wgląd we wszystkie dane. Także w listy płac. Co więcej, znam powody dla których część ludzi odchodzi i zapewniam Cię, że są przeróżne, często stricte osobiste. Rozumiem je i szanuję. Co do reszty mogę się odnieść tak: szkoda, że swoje uwagi wyrażasz tutaj, anonimowo, zamiast przyjść, pogadać i zaproponować swoje pomysły. Może dzięki temu sam/sama został/zostałabyś managerem. Ale to ryzykowne - managerów w firmach wymienia się najszybciej, bo jak sama nazwa stanowiska wskazuje, na nich spoczywa największa odpowiedzialność za to, czy dowożą wyniki czy nie. Dlatego też managerowie zarabiają więcej niż specjaliści. Ci managerowie, którzy prezentują dobre i rosnące wyniki - zarabiają bardzo dobrze. Nie wiem na jakiej podstawie piszesz pozostałe twierdzenia, ale domyślam się, że na podstawie swojej prywatnej, indywidualnej sytuacji. Więc zapraszam do siebie, chętnie pomogę Ci znaleźć dla siebie miejsce w organizacji, jeśli uważasz, że obecne Ci nie odpowiada. Doradzę, na ile potrafię, dam wskazówki. Może powinieneś/powinnaś zająć moje miejsce, nie upieram się, że jestem najlepszą osobą na świecie do tej funkcji :) A że poza NE jest świat? No jest, to oczywiste. Czy lepszy? Pewnie dla wielu tak i to też oczywiste i naturalne. Nikt nie musi pracować w NE. A jednak pracuje tu 250 osób. Nie jesteśmy z pewnością idealną firmą. Ale robimy co w naszej mocy, żeby zapewnić naszym zespołom najlepsze możliwe warunki. Z roku na rok rosną pensje, polepszają się warunki w biurach, dochodzą nowe udogodnienia, poprawiamy sprzęt. Sam pamiętam bardzo dobrze kolejne miejsca, w których pracowałem - od biura zaaranżowanego w 40-metrowym mieszkaniu, przez kolejne ciut większe, po przestrzenie biurowe najpierw ciasne i średnio ładne, po dzisiejsze luksusy. A jedynymi osobami, które regularnie pracują więcej niż 8 godzin dziennie jest prezes, ja i dyrektor administracji. Aktualnie dołączyły do tego grona osoby, które dzielnie pomagają w przejściowych niedostatkach kadrowych w Dziale Zarządzania, za co dostają dodatkowe wynagrodzenie. Żeby szybko wrócić do normy, zatrudniamy obecnie dodatkowych 5 specjalistów do tego Działu, którzy mają pomóc rozładować dzisiejsze obciążenie zadaniami. Odnośnie szacunku, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że mało gdzie szanuje się i docenia zaangażowanie tak jak w NE. Dlatego jestem tu od ponad 8 lat i mimo osiągnięcia pewnego sufitu, mam nadzieję, że będę tu przynajmniej kolejne 8. Maciek Zięba Dyrektor Operacyjny NE - w imieniu własnym, nie firmy.

@Maciej

Maćku, Dziękuję za obszerną odpowiedź. Szkoda, że nie odniosłeś się do wszystkiego o czym pisałam, natomiast wiem, że wynika to z taktyki, która polega na pomijaniu tematów trudnych i eksponowaniu tego, co można ładnie ubrać w słowa - powinno to być wskazówką dla osób, które czytają te opinie. (usunięte przez administratora) Wspominasz, że powinnam przyjść i powiedzieć wprost, co mi nie pasuje - zrobione. Nie tylko ja do Ciebie przychodziłam mówiąc co się dzieje. Robili to dyrektorzy, robili to agenci, robiły to osoby pracujące w back office. Czasami indywidualnie, czasami robiliśmy spotkania. Na żywo lub na kamerkach. Próbowaliśmy na to wpłynąć różnymi kanałami, różnymi sposobami, ale jak widać wciąż jest jak jest, a wynika to z mentalności (usunięte przez administratora), który musi zawsze pokazywać, że to on tu decyduje i będzie tak, jak on chce - nawet, jeśli to pogrąża firmę lub psuje atmosferę. W tym momencie nie przychodzę już do Ciebie - nie piszę tego po to, żeby się poskarżyć. Piszę po to, żeby ludzie myślący nad aplikowaniem do tej firmy mieli pełen obraz tego, co się dzieje. Mówisz, że "mogłabyś zostać managerem, gdybyś przyszła i pogadała o swoich pomysłach". I tu macie problem - myślicie, że wszyscy CHCĄ być managerami. Otóż nie. Choćbym mogła od jutra być managerem dowolnego działu w NE - nie chciałabym(usunięte przez administratora) Drodzy kandydaci - czy takiego pracodawcy chcecie? Zwracam się do tych wszystkich, którzy chcą aplikować do firmy, a nie wiedzą, w które opinie wierzyć - wiem, że to trudne, bo zawsze są osoby, które przekoloryzują w którąś stronę. Dlatego zadajcie sobie kilka pytań i wierzę, że kiedy o tym pomyślicie zaświeci Wam się w głowie czerwona lampka: - dlaczego na stronie firmy w zakładce kariera widzimy tyle uruchomionych w Krakowie rekrutacji na managerów, skoro wg tego, co jest tu napisane podobno ludzie w firmie powinni sami chcieć nimi zostać, a firma powinna promować osoby aktywne? - skoro jest tyle rekrutowanych managerów to co się stało z poprzednimi i jak musi teraz wyglądać organizacja i funkcjonowanie wewnątrz firmy? (usunięte przez administratora) Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich w NE, którzy śledzą naszą konwersację. Dzięki, za poparcie, o którym dowiaduję się przez różne kanały :) Drogi Zarządzie - powinno dać Wam to do myślenia.

Pracownik- jeszcze

Róbta co chceta, Każdy normalny ucieka stąd . I żadne wypociny Maćka, ktory dwoi sie i troi żeby jakos okiełznac te negatywy i tlumaczy sie jak uczniak- nie pomogą już NE. To wszystko zaszło już za daleko. A ja za chwile radosnie będę mógł zaspiewwc. "Niech żyje wolnosc, wolność i swoboda"! :-) Pozdrawiam tych co jeszcze zostają!

Maciej
@Pracownik- jeszcze

Przekonywanie przekonanego nie ma sensu, więc nie będę się "dwoił i troił". Szkoda, że nie chcesz skorzystać z mojej propozycji i powiedzieć mi w 4 oczy, co Ci nie odpowiada. Gdybyś zrobił/a to dawno temu, być może dziś Twoje zdanie o firmie byłoby inne. Ja, ponieważ nie mam się czego wstydzić, podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem pod moją prywatną opinią. Jako osoba zatrudniona w NE, być może nienormalna.

Jhb

Fajne miejsce do rozwoju swoich umiejętności związanych z branżą, jak i tych, które odkrywamy dopiero u tego pracodawcy. Niezależnie od tego jakie są opinie - dopóki sam człowiek nie sprawdzi, to się nic nie dowie. Jednym się spodoba.. innym może niekoniecznie. mój status: były pracownik ;) heh

Janusz

Zostałem umówiony na oglądanie mieszkania na konkretny dzień i godzinę. Jak mnie poinformował agent biura byłem pierwszym klientem do oglądania i kupna mieszkania. Wcześniej nie było możliwości oglądania tego mieszkania z powodu wyjazdu tegoż agenta. Mimo tego mieszkanie zostało sprzedane innej osobie, o czy mnie nawet nie raczono poinformować. Dobrze, że sam zauważyłem ten fakt na stronie firmy, bo niepotrzebnie jechałbym ponad 200 kilometrów(jestem z Nowego Sącza). Szkoda pieniędzy i czasu. W tym wypadku straciłem na szczęście tylko dzień urlopu. Nie polecam.

Agent Nieruchomości

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Co prawda nie dostałam oferty pracy, ale załatwiono to w taki sposób, że mam pełną świadomość swoich mocnych i słabych stron, przez co mnie podbudowano.

Trafne pytania pogłębiające moje wypowiedzi. Brak pytań nic nie wnoszących. Rekruter Pani Iza doskonale znała się na swoim fachu.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nowodworski Estates?

Wynagrodzenie Agenta Nowodworski Estates jest dostosowane do etapu ścieżki kariery, na jakim się znajduje i jest zależne od szeregu czynników. Wypracowany przez lata system premiuje postawę, aktywność i zaangażowanie pośrednika. Jeśli jesteś zainteresowany pracą agenta, chętnie opowiem Ci o nim więcej podczas spotkania. Zapraszam :) Pozdrowienia Natalia Specjalista ds. HR

magda

Pracę w NE zaczęłam prawie dwa lata temu. Pierwsze co usłyszałam na rozmowie rekrutacyjnej to: “codziennie pracujemy na 200 %”. I faktycznie tak jest, a czasami nawet 200% to za mało. Prężnie rozwijająca się, innowacyjna firma dążąca do pozycji lidera na rynku nieruchomości - wymagania faktycznie są spore, ale nie bez powodu. Pracę w NE zaczęłam od stanowiska Asystentki Oddziału i Zarządcy nieruchomościami. Dziś jestem częścią zespołu Działu Prawnego, mimo że jestem w trakcie studiów. NE, koledzy z którymi pracuję, umożliwili mi bardzo duży rozwój i w znacznym stopniu przyczyniają się do jakości mojej pracy. Praktyczna wiedza, którą zdobyłam jest dla mnie ogromną wartością, a zdobyte doświadczenie już w tym momencie wyróżnia mnie na tle kolegów ze studiów. Nie powiem, że zawsze jest łatwo, dynamiczny rozwój firmy wiąże się także z wkładem własnym i zaangażowaniem. Presja czasu też się zdarza, to normalne, nigdy nie jesteśmy w stanie wszystkiego zaplanować. Z doświadczenia i całkiem długiego stażu, odnosząc się do, w większości nieprawdziwych opinii, które się tu pojawiły - ciężko jest wymagać od pracodawcy własnego sukcesu nie dając nic od siebie. Ludzie, z którymi mam przyjemność pracować na co dzień, a współpracuję z każdym naszym oddziałem w Polsce, mają wspólne cele, bo wiedzą, że ich sukces to sukces firmy i na odwrót. NE zapewnia kompleksowe szkolenia na początku współpracy, a przez cały czas wsparcie i pomoc. Tylko od ciebie zależy ile dasz z siebie i jak to wykorzystasz. Reasumując: wspaniali ludzie, możliwości, wsparcie, rozwój, młody i dynamiczny zespół, równowaga między pracą a życiem prywatnym.

@magda

dziękuję za ciepłe słowa i cieszę się, że mamy Cię w zespole. Życzę Ci dalszego rozwoju i sukcesów na pokładzie Nowodworski Estates. Z takimi osobami jak Ty, pozycja lidera na polskim rynku nieruchomości to tylko kwestia czasu :) Pozdrawiam Łukasz Dyrektor Marketingu

K.

Postaram się krótko. Nie wierzcie w bajki opowiadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Rotacja w tej firmie jest naprawdę duża. Większość osób odchodzi do innych agencji po tym jak po jakimś czasie odkrywają, że NE po prostu daje beznadziejne warunki w porównaniu do konkurencji. Czytam tutejsze super pozytywne, zachwalające opinie i zastanawiam się czy ktokolwiek wierzy, że pisały je realne osoby ;) Dział Marketingu mocno popłynął z tematem.Ten sztuczny zachwyt waszą firmą bije po oczach dosyć konkretnie. (usunięte przez administratora) Słowem podsumowania - nie dajcie się zwieść bajeczkom, obiecankom i opowieściom, że firma jest najlepszą z najlepszych. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam. PS. Szanowne NE darujcie sobie odpisywanie na tę opinię. Z tego co widzę Każde wasze odnoszenie się do poprzednich opinii to jedynie ciągłe przechwalanie się i promocja firmy. Jest to zwyczajnie żałosne i desperackie.

@K.

Szanowny K., dziękuję za recenzję. Przykładamy jednakową uwagę zarówno do pozytywnych opinii, jak i tych negatywnych i na wszystkie staramy się odpowiadać, co też zrobimy tym razem. Nie ma to nic wspólnego z desperacją, a raczej ze standardami, które przyjęliśmy. Rotacja w naszej agencji na tle innych firm sprzedażowych jest relatywnie niewielka i zmniejsza się z roku na rok. Mamy wysokie wymagania, a nasze warunki współpracy premiują osoby aktywne i zaangażowane. Jeśli tylko możesz im podołać, gwarantujemy, że Twoje zarobki będą bezkonkurencyjne. Z resztą, jako były pracownik mogłeś to zweryfikować, gdyż nie są one tajemnicą. Każdy w zespole ma dostęp do statystyk finansowych i może sprawdzić wzrosty, jakie odnotowujemy każdego roku i porównać swoje wyniki na tle reszty zespołu. Zarówno tutaj, jak i na Facebooku czy naszych profilach w Google znajdują się autentyczne opinie. Biorąc pod uwagę skalę, musielibyśmy zatrudnić armię ludzi do ich pisania, ale nie boimy się oceny naszej pracy i chętnie odpowiadamy także na recenzje takie jak Twoja. Wiele obiecujemy podczas rekrutacji, ale nie są to obietnice bez pokrycia. Oddajemy naszym agentom szereg narzędzi, które w połączeniu z pracowitością i ambicją pozwalają na odniesienie sukcesu na rynku nieruchomości. Każdy zainteresowany pracą pod naszą marką może to sprawdzić i samodzielnie ocenić podczas spotkania. Nie kłamiemy, bo szanujemy zarówno czas kandydata, jak i swój. Wkładamy wiele wysiłku we wdrożenie i nauczenie nowych osób zawodu agenta. Gdyby nasze metody nie były skuteczne, nie bylibyśmy jako firma w miejscu, w którym jesteśmy teraz. Życzymy Ci szczęścia i sukcesów w życiu zawodowym, a na co dzień trochę więcej obiektywizmu :) Pozdrowienia Natalia Specjalista ds. HR

Były pracownik agent

Nowodworski estates proszę nie robić fekowych opinij na temat firmy O rekrutacji : dużo obiecanek. a tak naprawdę zero rozwoju zero wolności w działaniach. O pracy: nie licz na umowę o pracę dostaniesz dużą porcję prania mózgu i manipulacji też będziesz zmuszony do manipulacji innymi ludźmi praca na prowizji 30% od transakcji tobie. Raz zarobisz raz stracisz plus wszystkie koszty na tobie. Suma rocznych zarobków wychodzi taka sama jak napszykład u kasjera w Lidlu Cały czas nabierają ludzi z mojej rekrutacji to 6 osób po pół roku wszystcy opuścili pracę. Zazwyczaj nabierają młodych i naiwnch ludzi. Większość opinii to fake i to widać odrazu kto oczywiście jest kumaty. Prawda jest taka dużo kłamstwa obietnicy dużych zarobków i tp. Jeżeli chcesz być prawdziwym agentem to zrób sobie jakiś kurs i pracuj na siebie.

@Były pracownik agent

Cześć, dziękuję za opinię i śpieszę z odpowiedzią. Nasz proces szkolenia nowych współpracowników to efekt wielu lat doświadczeń na rynku nieruchomości, pracy z klientami i budowania standardów, które dzisiaj są doceniane w całej Polsce. To właśnie on jest najwyżej oceniany przez młodych agentów, stąd jestem zaskoczony tak krytycznym podejściem. Gwarantuję, że "jakiś kurs" nie umywa się do trzech miesięcy intensywnych przygotowań do pracy agenta pod okiem najlepszych praktyków, połączonego z dostępem do wypracowanych przez nas rozwiązań, narzędzi i platformy e-learningowej. Dodatkowo, nie zapewni on wsparcia po szkoleniu, które u nas oferuje na bieżąco Dyrektor Oddziału, a także zespół Back Office, w tym mój - Dział Szkoleń. Posiąść wiedzę z kursu to jedno, ale nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce to zupełnie coś innego. To wszystko jednak nie zastąpi inicjatywy i chęci do pracy, którymi powinien kierować się każdy w Nowodworski Estates. Nie musimy obiecywać, bo każdy w firmie, niezależnie od stanowiska, ma dostęp do wyników finansowych i w każdej chwili może sprawdzić poziom zarobków naszych agentów. Jak widać tego nie zrobiłeś, więc zapewniam, że zazwyczaj jest on kilkukrotnością zarobków pracowników sklepów, a u najlepszych agentów nawet kilkunastokrotnością. A umożliwiają to wypracowane przez nas progi prowizyjne mieszczące się w przedziale 30-70%, dostosowane do poszczególnych etapów ścieżki kariery, o których być może nie pamiętasz, a które zostały Ci zaprezentowane podczas rekrutacji i szczegółowo omówione w trakcie szkoleń. Zrozumienie tego systemu może wydawać się na początku dość trudne, lecz z czasem każdy go chwali, gdyż w miarę wzrostu doświadczenia i generowanych obrotów premiuje tych, którzy się starają i aktywnie pracują. Nie obiecujemy także umów o pracę, a to ze względu na wspomnianą wolność, która stoi u podstawy naszych działań. Agent sam decyduje ile czasu poświęca na pracę, kiedy i gdzie ją wykonuje, a także w jakim kierunku chce się specjalizować. Nowodworski Estates wskazuje działania, które sprawdziły się u innych, lecz jeśli masz swój sposób i wyniki pokazują, że jest on skuteczny, nie będziemy stawiali Ci żadnych granic. Inaczej jest w naszym zespole Back Office, gdzie umowy o pracę są powszechne. Nic nie ukrywamy, bo efekty potwierdzają skuteczność naszego modelu i mogą mówić same za siebie. Nowodworski Estates w ciągu 9 lat z jednoosobowej działalności stało się krajowym liderem wśród agencji nieruchomości, zatrudniającym ponad 250 specjalistów. To właśnie przygotowanie i skuteczności naszych agentów pozwala nam się dynamicznie rozwijać, dzięki czemu już niebawem zobaczysz nas w kolejnych 10 miastach Polski. Pozdrawiam Marcin Dyrektor Działu Szkoleń

@Były pracownik agent

1.Byłem na kursie i dowiedziałem się dużo więcej niż w NE I to fakt 2.Właśnie że wszystko mną sprawdzono i wszystko pamiętam statystycznie agent NE zarabia od(usunięte przez administratora)nie mówię o starych agentach" a o agentach 1-2 rocznym doświadczeniem (usunięte przez administratora)

@@Były pracownik agent

Cześć, Twórcy tego typu kursów często konsultują z nami ich programy, stąd wiemy na co może liczyć uczestnik. Cieszę się, że wzbogacił on Twoją wiedzę i mam nadzieję, że przygotował Cię on także do jej praktycznego zastosowania, tak jak ma to miejsce w przypadku wdrożenia pod okiem Działu Szkoleń i Dyrektora Oddziału Nowodworski Estates. Poza tą wartością współpracy z naszą agencją, oferujemy także wsparcie całego Back Office, zarówno w kontekście marketingu, wsparcia prawnego, obsługi i przekazywania Klientów z Contact Center, jak i nowoczesnych i stale udoskonalanych narzędzi pracy. Trudno mówić zatem o jednostronnej współpracy. Wybór agenta jest dużo szerszy niż sprzedaż i wynajem. Zachęcamy do specjalizacji w ramach całego wachlarza tego, co oferuje rynek nieruchomości. Działki, nieruchomości luksusowe, powierzchnie biurowe czy lokale komercyjne to tylko część z tego, co agent ma do wyboru. A sam wybór należy tylko i wyłącznie od jego decyzji i obszarów, w których czuje się najlepiej. Przytoczone przez Ciebie zarobki niestety nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście początki pracy agenta to czas dedykowany zdobywaniu umiejętności i doświadczenia, stąd w pierwszych miesiącach są one jedynie namiastką tego, co można osiągnąć aktywną pracą na kolejnych etapach ścieżki kariery. Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego warunkami współpracy z Nowodworski Estates do kontaktu i poznania wypracowanego przez nas modelu prowizyjnego, a także zarobków będących jego efektem. Nie jest to żadna tajemnica :) Pozdrawiam Marcin Dyrektor Działu Szkoleń

Prawdą jest, że w Nowodworski Estates ciągle wprowadzamy zmiany, bo aktywnie analizujemy to, co dzieje się zarówno w firmie, jak i na polskim rynku nieruchomości, aby wyciągać wnioski i każdego dnia stawać się coraz lepszą agencją nieruchomości. Ostatni rok wymusił na nas z oczywistych względów szczególną potrzebę dostosowania się do nowej, niespodziewanej rzeczywistości. Większość z tych zmian nakierowanych jest na coraz wyższe zarobki naszych agentów. I to się sprawdza. Model każdej firmy sprzedażowej jest zbudowany tak, że zarabia ona więcej, tylko wtedy gdy jej współpracownicy zarabiają więcej. 2020 rok był absolutnym rekordem w historii obrotów naszej agencji, a co za tym idzie także agentów. Nie ma u nas żadnych kar, jest system punktowy. Wg niego można otrzymać punkty dodatnie za stosowanie dobrych praktyk w pracy agenta, a także ujemne za niewypełnianie obowiązków, które są częścią standardu, jaki wypracowaliśmy przez lata. Ich suma wpływa np. na poziom dofinansowania benefitów firmowych, takich jak prywatna opieka medyczna czy pakiety rekreacyjno-sportowe. Jest on równie jasny, jak model rozliczeń, który stosujemy. Każdy agent ma do niego dostęp na bieżąco, z podziałem na poszczególne transakcje i kwoty, jakie z nich wynikają. Jeśli coś jest dla niego niezrozumiałe, w każdej chwili może zwrócić się do Dyrektora Oddziału lub naszego zespołu odpowiedzialnego za wsparcie i obsługę sprzedaży celem wyjaśnienia wątpliwości. W kwestii kopiowania rozwiązań, jest wręcz odwrotnie. Każdego tygodnia dostajemy telefony od osób, które z zaciekawieniem dopytują o daleko idące szczegóły naszej pracy, a wprowadzane przez nas narzędzia często po kilku dniach stosowane są przez konkurencję. Nie zrażamy się i robimy swoje. Inną sprawą jest to, że obserwujemy zagraniczne rynki nieruchomości i inspirujemy się działaniami światowych liderów. Śledzimy innowacje, czytamy artykuły i badania oficjalnie dostępne w internecie i książkach. Jest to powszechna praktyka rozwijających się firm, nie tylko z branży nieruchomości. Jeśli chodzi o naszą usługę zarządzania najmem, nie twierdzimy, że nie zdarzają się wpadki. Są one normalne i nie do uniknięcia przy naszej skali obsługi. Obecnie mamy pod swoją opieką 1700 nieruchomości i codziennie pojawiają się nowe wyzwania, którym musimy sprostać. Każdą tego typu sytuację traktujemy indywidualnie i dbamy o jej pomyślny finał dla każdej ze stron. Patrząc jednak na lojalność i tempo przyrostu klientów, a także recenzje nas i usługi zarządzania najmem wystawiane w Google i na Facebooku, możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że ich ogólna ocena jest na poziomie, o którym większość agencji marzy. Zakaz konkurencji jest konsekwencją ilości wiedzy, jaką przekazujemy oraz potrzebą zabezpieczenia udostępnianych agentom narzędzi. Stosujemy go, podobnie jak duża część rynku nieruchomości. Nic nie ukrywamy i informujemy o jego zasadach każdą osobę, która chce do nas dołączyć. Nie wiem skąd informacja, że obejmuje on... członków rodziny (sic!). Nie mamy ani takiej intencji, ani prawnych możliwości, aby tego typu zakaz wprowadzić. A skoro tego nie robimy, ciężko żebyśmy przegrywali procesy w tego typu sprawach, bo takich najzwyczajniej nie ma. Podoba mi się słowo “nadmoc” i gdyby tylko funkcjonowało w języku polskim, uważam że idealnie pasuje do opisu naszego know-how :) Mamy najbardziej wartościowy know-how wśród polskich biur nieruchomości. Dlatego wygrywamy w tej branży na każdym polu i wkrótce, oprócz bycia najlepszym, będziemy także największym biurem w Polsce. Pozdrawiam Maciej Dyrektor Operacyjny

Bez tytułu
@Były pracownik agent

Podpisuję się pod słowami kolegi rękami i nogami! ta firma to jedna wielka katastrofa.... Nikomu nie polecam tam aplikować. Jest dużo innych agencji, które zaproponują Wam dużo lepsze warunki. Tutaj na rozmowie rekrutacyjnej opowiedzą Wam piękne bzdury, wypiorą mózgi jaka to wspaniała firma i jak dużo Ci da! Prawda jest taka, że wymagania co do agentów są coraz to wyższe, a system wynagrodzeń tylko idzie w dół.

Chciałabym aplikować do firmy, ale mam pytanie co do wypłacania pieniędzy. Czy jest podstawa + prowizje, czy tylko i wyłącznie prowizja od sprzedaży lub wynajmu?

@Karolina

wszystko zależy od stanowiska, na które chcesz aplikować. Jeśli chodzi o pracę Agenta Nieruchomości, nasz system opiera się na prowizjach, których wysokość jest dostosowana do osiąganych wyników. Poza prowizjami od sprzedaży i wynajmów oferujemy więcej możliwości zbudowania wynagrodzenia pośrednika, w tym sprzedaż usług finansowania nieruchomości czy też projektowania wnętrz. Jeśli chodzi natomiast o pracę Back Office, oferujemy różne systemy rozliczeń w zależności od zespołu. Są to wynagrodzenia stałe i mieszane, opierające się na podstawie oraz prowizji. Serdecznie zapraszam do aplikowania do Nowodworski Estates, chętnie opowiem Ci o naszym systemie wynagrodzeń, który sprawdza się u nas od wielu lat. Pozdrawiam Natalia Specjalista ds. HR

IKEN

Chyba pospieszyłam się z opinią - rekruter się odezwał i odbyłam bardzo pozytywną rozmowę

IKEN

Witam, Chcę podzielić się przebiegiem rekrutacji. Na początku wrażenie kompetentnej i rzetelnej firmy. Informacja ile będzie etapów rozmowy rekrutacyjnej, pierwsze spotkanie on-line, Na drugi etap poproszono mnie o przygotowanie prezentacji z analizą danych - następnie rekruter opowiedział o warunkach pracy i zostałam poinformowana, że o wyniku rozmowy zostanę poinformowana za 2 tygodnie. Trzeci tydzień mija i niestety ani widu ani słychu a zapowiadało się, że firma ma wysoko postawione standardy, przynajmniej tak mnie zapewniano.

Joanna

Pracuję w NE od kilku miesięcy. Pracowałam wcześniej w dużych korporacjach,ale nigdy nie spotkałam tak poukładanej procesowo i dbającej o każdy szczegół organizacji. Widzę dużą troskę o ludzi, zarówno pracowników, jak i klientów. Cieszę się, że mogę wdrażać swoje pomysły w życie, czasem wymaga to negocjacji, jednak czuję się za każdym razem wysłuchana i wzięta pod uwagę. Podoba mi się też dynamika i tempo pracy.

@Joanna

dziękujemy za miłe słowa. To właśnie dzięki kreatywności naszego zespołu działamy poza schematem i odnosimy sukcesy, stąd wsłuchiwanie się w jego pomysły jest dla nas tak ważne. Cieszymy się, że razem z nami możesz wprowadzać swoje koncepcje w życie. Życzymy wielu ciekawych wyzwań pod szyldem Nowodworski Estates! :)

Kandydatka

A jak z zarobkami?

Agent
@Kandydatka

Teraz trochę sucho jak zrobisz dobry obrót to coś może i zarobisz

agent nieruchomości
@Joanna

"poukładanej procesowo"? wybacz ale tu na nic nie ma procedur - są manuale, które nic nie wnoszą. Szkolenie wstępne jest długie i niemerytoryczne - powtarzane codziennie te same slajdy. Dyrektorzy zmieniają się jak w kalejdoskopie - - po 4 - 5 rocznie więc nikt się już do nich nie przyzwyczaja. ostatnio z Warszawy rzucił papierami bo miał dość bycia chłopcem do bicia. Zarzadzanie ludźmi polega na tym, że płaci im się 30% ( o wyższych stawkach nowi mogą pomarzyć) i jeszcze za cały marketing płaca sami. bywa że dopłacają do tej pracy nie tylko koszty ZUS ale i marketingu i kar. Zmiany w umowach wprowadzane są komunikatami - a jest ich dużo i wszystkie są na niekorzyść finansową agentów. A wysłuchanie polega na tym że dostajesz informację, że jak Ci się nie podoba to spadaj - bo to jest firma Nowodworskiego. właśnie konsultuje umowe z prawnikami bo chcę ja zerwać a niestety jest jednostronna - bardzo żałuję że ją podpisałem bo praca agenta jest fajna ale nie w tej firmie.

@agent nieruchomości

Dzięki za opinię. Postaramy się rzetelnie odpowiedzieć na Twoje zarzuty, bo wprowadzają one w błąd osoby, które czytają recenzję. Mamy zarówno swoje procedury, jak i manuale które budowaliśmy i udoskonalaliśmy przez lata i to właśnie dzięki nim Nowodworski Estates jest dzisiaj w miejscu, w którym jest. W ich skład wchodzi także proces onboardingu i szkoleń wstępnych, który według naszych badań jest bardzo doceniany przez osoby kończące okres wdrożeniowy. O jego skuteczności świadczy przygotowanie późniejszych agentów, a co za tym idzie osiągane przez nich wyniki, które każdego roku ustanawiają nowy rekord. Niestety mijasz się z prawdą, mówiąc o dyrektorach opuszczających firmę. W ostatnim czasie była jedna taka sytuacja i przebiegła we wzajemnym zrozumieniu i szacunku, a za powodzenie naszego kolegi w innym przeciekawym biznesie trzymamy mocno kciuki. Inną kwestią są osoby, które nigdy nie przeszły do końca etapu wdrożenia do funkcji Dyrektora Oddziału - jest to wymagający proces, który eliminuje kandydatów, którzy nie są w stanie sprostać naszym wymogom. Jest tak dlatego, że chcemy dla naszych zespołów tylko najlepszych managerów. Wypracowana przez nas ścieżka kariery i progi prowizyjne dostosowane są do etapu rozwoju agenta nieruchomości i wynoszą między 30 a 70 proc. W miarę wzrostu doświadczenia i generowanych obrotów premiuje tych, którzy się starają i aktywnie pracują. Sprawdza się ona od lat, a jej szczegóły poznałeś już na etapie rekrutacji, więc niczego przed Tobą nie ukrywaliśmy. Każdej osobie dołączającej do załogi Nowodworski Estates podkreślamy, że praca agenta nieruchomości to nie etat, gdzie nie ponosisz ryzyka i wykonujesz polecenia przełożonego, pobierając przy tym stałą pensję, zazwyczaj na poziomie nieporównywalnym do przeciętnego wynagrodzenia agenta nieruchomości. Jeśli jednak jesteś przyzwyczajony do tego typu komfortu, nie powinieneś aplikować. Agent nieruchomości to biznes. Wynagrodzenie zależy od wniesionego wkładu, w postaci wysiłku, chęci nauki, doskonalenia swoich umiejętności i podążania za modelem współpracy z klientem, który sprawdza się w Nowodworski Estates. Wymaga inwestycji czasu, pieniędzy, potu i zmiany myślenia, a także precyzji, ogłady, kultury i całego zestawu cech, który niekoniecznie każdy posiada. Jeśli jednak możesz temu sprostać, jest to jeden z najciekawszych i najbardziej dochodowych zawodów na rynku pracy. W kwestii umowy, zawsze możesz skonsultować swoje wątpliwości z nami, zanim zaangażujesz prawników, albo i razem z całym ich zespołem. Jesteśmy otwarci na dyskusję i wymianę poglądów. Pozdrawiam Maciej Dyrektor Operacyjny

Jackowski
@agent nieruchomości

Na czym polega problem ze nie możesz rozwiązać umowy?

Dawid

Jestem agentem nieruchomości w Nowodworski Estates. W tej branży rok to 12 krótkich okresów, gdzie zastanawiasz się jak zostać najlepszy i widzisz dookoła siebie rekinów, którzy co miesiąc jeszcze wyżej śrubują wyniki sprzedaży. Nie jest to na pewno praca, gdzie będziesz wiedział ile zarobisz na koniec miesiąca, ale przy odrobinie samozaparcia możesz osiągnąć więcej niż zakładałeś, a wiedząc że konkurencja nie śpi i tak skupisz się na następnym miesiącu. Po tym roku wiem, że najważniejsze to dać z siebie wszystko, a reszta przychodzi sama (może to górnolotny tekst, ale nikt nie może oceniać cię źle pod względem że włożyłeś w coś za dużo wysiłku). Jak widzę swoją przyszłość jako agent nieruchomości? Widzę ją w dalszym osobistym i biznesowym rozwoju, któremu będą towarzyszyć nieruchomości. Gdyż ta branża to nie tylko wzrost finansowy, ale też ogromny plus dla Ciebie jako osoby. Tutaj nie możesz być nijaki, jeżeli będziesz jak reszta to przepadniesz jak śliwka w kompot. W każdym razie, trzeba aktywnie pracować i konsekwentnie robić swoje, a to się opłaci :)

Pracuję w NE od niedawna i chciałabym się podzielić opinią nt. pracodawcy. Przede wszystkim jestem bardzo zadowolona z procesu samej rekrutacji. Rozmowę (a nie sprawdziany i odpytywanie) kwalifikacyjną ze względu na pandemię odbyłam online. Przeprowadzona była bardzo rzeczowo, w miłej atmosferze. Już na samym początku usłyszałam kilka słów o firmie, potem otrzymałam pytania ogólne od specjalistki HR i techniczne od mojej przyszłej bezpośredniej przełożonej. Sprawdzano moje doświadczenie, dopytywano o umiejętności. Następnie miałam czas na zadawanie pytań. Rozmawiałyśmy wówczas o zarobkach, możliwościach rozwoju, konkretnych aspektach dot. pracy, itp. Po kilku dniach od rozmowy dostałam telefon z zaproszeniem do współpracy. Podpisanie umowy, badania medycyny pracy i wszelkie inne niezbędne do zatrudnienia etapy przebiegały bardzo sprawnie. Mogę również z czystym sumieniem powiedzieć, że do pracy w NE chodzę z przyjemnością. Zespół, z którym pracuję to fantastyczni, młodzi ludzie, którzy szybko przyjęli "nową koleżankę" w swoje kręgi. Otrzymałam dobrze przygotowane miejsce pracy. Jako że wstępuję do nowo tworzonego działu, dostałam też możliwość poustawiania sobie środowiska pracy. Pracy jest dużo i jest wymagająca, ale w przypadku trudności, można liczyć na pomoc ze strony starszych stażem pracowników. Reasumując zdecydowanie polecam NE jako pracodawcę - zarówno proces rekrutacyjny jak i dalszą współpracę z tak dynamicznym i zgranym zespołem.

Katarzyna

Pracuje w NE od prawie miesiąca. Aplikowałam na stanowisko poprzez portal pracujpl. Już po niecałym tygodniu dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę wstępną przeprowadzoną online. Rozmowa trwała równą godzinkę, o czym zostałam wcześniej poinformowana. Ową rozmowę wspominam bardzo dobrze - była prowadzona w luźniej atmosferze, dzięki czemu nie stresowałam się i pewnie odpowiadałam na pytania. Oprócz typowych pytań pojawiających się na rozmowa rekrutacyjnych, została sprawdzona moja wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna związana docelowo z przyszłym zajmowanym stanowiskiem (Zarządca Najmu) oraz praktyczna znajomość języka angielskiego (podstawowe pytania). Znów po niecałym tygodniu zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji - rozmowę z Dykrektorem Oddziału, która również odbyła się zdalnie. Spotkanie również przebiegło w bardzo sympatycznej, ale profesjonalnej atmosferze. Zostały mi przedstawione obowiązki dotyczące danego stanowiska oraz byłam pytana o moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Następnie poinformowana mnie, że w przeciągu 3 dni dostanę odpowiedź czy zostałam przyjęta. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, bo wcześniej się z czymś takim nie spotkałam ze strony pracodawcy, to telefon z informacją i przeprosinami, że proces rekrutacji się wydłużył i muszę jeszcze poczekać. Po tygodniu otrzymałam telefon z informacją, że zostałam przyjęta i zaproszono mnie na podpisanie umowy w oddziale. Już pierwszego dnia miałam szereg szkoleń z pracownikami z rożnych działów. Z racji panującej pandemii szkolenia odbywały się online, jednak nie mogę mieć co do ich formy ani treści jakichkolwiek zarzutów. Na każdym etapie czułam się "zaopiekowana" przez współpracowników - w razie wątpliwości lub pytań mogłam się do każdego zwracać i zawsze została mi udzielona fachowa pomoc. Cały czas uczę się nowych rzeczy i każdy dzień jest pełen nowych wyzwań, jednak myślę, że lepsze to niż monotonia. Atmosfera panująca w firmie jest jak najbardziej na plus - widać, że zasada pracy zespołowej to nie tylko powtarzany wszędzie frazes ;) Po miesiącu pracy mogę stwierdzić, że zatrudniając się tutaj podjęłam bardzo dobrą decyzję

@Katarzyna

dzięki za obszerną opinię i podzielenie się wrażeniami z przebiegu naszego procesu rekrutacyjnego. Miło mi, że zarówno on, jak i wdrożenie spotkały się z Twoim uznaniem. To prawda, praca zespołowa jest dla nas kluczem do osiągania sukcesów, czego świetnym przykładem jest Dział Zarządzania Najmem, do którego dołączyłaś. Życzę Ci wielu ciekawych wyzwań i rozwoju w naszej firmie, a także świetnej atmosfery pracy na co dzień. Cieszę się, że teraz możesz ją współtworzyć :) Pozdrawiam Natalia Specjalista ds. HR

Tomasz

Od 3 tygodni jestem pracownikiem agencji Nowodworski Estates, dział marketingu. Kilka słów o procesie rekrutacji - przebiegał niezwykle sprawnie i konkretnie. Zarówno podczas rozmowy zdalnej jak i spotkania w biurze sprawdzono moje kompetencję oraz kreatywność, którymi chwaliłem się w CV. Jednym z etapów było wykonanie zadania, które miało zweryfikować moje umiejętności związane z przyszłymi obowiązkami. Bardzo jasno i klarownie zostałem poinformowany o stanowisku pracy, na które aplikuje. Po pozytywnym wyniku rekrutacji rozpoczął się system wdrażania. Kolejne pozytywne zaskoczenie. System wdrożeniowy jest równie dobry (a nawet bardzo dobry) jak system organizacji pracy. Otrzymałem wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania moich obowiązków oraz potężną dawkę wiedzy i życzliwości od ludzi, którzy otaczają mnie w pracy.

@Tomasz

dzięki za ciepłe słowa. Cały czas rozwijamy i udoskonalamy nasz system szkolenia i wdrożeń nowych osób, tym bardziej są one dla nas budujące. Cieszę się, że będziesz mógł współtworzyć markę Nowodworski Estates i zmieniać rynek nieruchomości razem z nami. Życzę Ci samych sukcesów w nowym miejscu pracy i kreatywnej atmosfery w zespole Marketingu na co dzień. Pozdrawiam Łukasz Dyrektor Marketingu

Zainteresowana

Wysłałam swoją aplikację na stanowisko w firmie Nowodworski Estates. Rozmowa rekrutacyjna była faktycznie bardzo rzeczowa, profesjonalna. Niestety, termin o wynikach rekrutacji był przekładany dwa razy, co może się zdarzyć, rozumiem, że czas jest specyficzny. Jednak mimo zapewnienia o kontakcie, nie zostałam poinformowana o wynikach. W związku z czym musiałam niestety sama zrezygnować, a taka rzecz nie powinna nastąpić. Poczułam się zlekceważona. Mam nadzieję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy.

@Zainteresowana

Cześć, dziękuję za Twoją opinię i czas, jaki nam poświęciłaś podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Faktycznie zaistniała sytuacja nie ułatwiła nam przebiegu procesu i robiliśmy wszystko, aby mimo trudności całość odbyła się sprawnie i komfortowo dla wszystkich. Po zakończeniu rekrutacji, każdemu kandydatowi, z którym się spotkaliśmy staramy się dostarczyć rzetelną informację zwrotną. Jest to nasz standard, stąd będę wdzięczna za wiadomość od Ciebie na n.lesniak@nowodworskiestates.pl. Sprawdzę, gdzie pojawił się problem i skontaktuję się Tobą w celu podsumowania Twojej aplikacji. Z pozdrowieniami Natalia Specjalista ds. HR

Zainteresowana

Bardzo jestem mile zaskoczona Państwa reakcją oraz postawą na zaistniałą sytuację. Muszę przyznać, że niewiele firm zdobyłoby się na szczerą rozmowę z kandydatem po pewnych niedociągnięciach. Jest to zdecydowanie na plus, świadczy to tylko jak najlepiej o firmie.

Dzień dobry wszystkim, piszecie Państwo o zadaniu do wykonania w ciągu doby jak dobrze rozumiem. Czy ktoś może mi przybliżyć czego takie zadanie może dotyczyć? Na jaką formę współpracy / pracy można liczyć? Czy tylko Firma Nowodworski Estate preferuje B2B? Czy można wynegocjować umowę o pracę? Powyższe pytania dotyczą stanowiska menadżerskiego średniego szczebla. Pozdrawiam serdecznie licząc na szybką odpowiedź.

@Zainteresowany

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie i spieszymy z odpowiedziami na Twoje pytania. Większość rozmów kwalifikacyjnych do zespołu Back Office kończy się zadaniem do wykonania, merytorycznie związanym ze stanowiskiem, na które się aplikuje. Sprawdza ono praktyczne wykorzystanie wiedzy zaprezentowanej podczas rozmowy. Faktycznie, czas przeznaczony na jego wykonanie to na ogół 24 godziny, ale dostosowujemy to do innych obowiązków kandydatów - wszystko jest to ustalenia w trakcie rozmowy. Jeśli chodzi o podstawę współpracy, może to być zarówno umowa o pracę, jak i B2B - zależy to w głównej mierze od rodzaju stanowiska. W tej kwestii jesteśmy otwarci na rozmowy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które dołączają do naszego zespołu. Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać wątpliwości i zachęcamy do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas rekrutacjach :) Z pozdrowieniami Natalia Specjalista ds. HR

Weronika

Do Nowodworski Estates aplikowałam w dość trudnym czasie, w trakcie pandemii. Odzew był dość szybki - po kilku dniach dostałam telefon z zaproszeniem na spotkanie online w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. Rekruter od razu poinformował, że rozmowa zajmie około godziny, dzięki czemu wiedziałam ile czasu wyznaczyć na spotkanie. Sama rozmowa przebiegła bardzo sprawnie, była bardzo rzeczowa i konkretna, zawierała również pytania mające na celu sprawdzenie jak poradziłabym sobie w sytuacjach ściśle powiązanych ze stanowiskiem na jakie aplikowałam. Pozytywnym zaskoczeniem dla mnie było sprawdzenie poziomu języka angielskiego (pracodawcy najczęściej wymagają komunikatywnego j. angielskiego, ale rzadko sprawdzają praktyczne umiejętności posługiwania się nim). Mimo początkowego stresu związanego z rozmową rekrutacyjną, w trakcie rozmowy stres odpuścił i mogłam swobodnie odpowiadać na pytania oraz zadawać własne. Odzew był równie szybki jak za pierwszym razem i po kilku dniach od pierwszej rozmowy zostałam zaproszona na drugą - tym razem w biurze z Dyrektorem Oddziału. Druga rozmowa była zdecydowanie bardziej szczegółowa i krótsza. Dotyczyła głównie obowiązków na danym stanowisku, ale nie sprawdzano już moich umiejętności. Proces rekrutacji nieznacznie się wydłużył, ale zostałam poinformowana telefonicznie o potrzebie zaczekania jeszcze kilka dni na decyzję, co było ogromnym plusem, bo zazwyczaj nie dostaje się takiej informacji. Po otrzymaniu decyzji o pozytywnym przejściu procesu rekrutacji rozpoczęłam proces wdrażania i szkolenia. Pracowałam już na podobnych stanowiskach, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrze dopracowanym systemem wdrożeniowym. Mimo, że były pewne ograniczenia spowodowane pandemią i szkolenia odbywały się online wszystko było jasno przedstawione i zrozumiałe, miałam cały czas poczucie, że jest wiele współpracowników których mogę spytać w razie wątpliwości, których mogę się poradzić i z niczym nie byłam zostawiona sama sobie, a w pierwszych dniach pracy jest to szczególnie ważne. Po przepracowaniu pierwszego tygodnia jestem w stanie stwierdzić, że aktualnie moje obowiązki są dopasowane do moich dotychczasowych umiejętności i cały czas jest duża chęć pomocy od współpracowników z większym stażem w firmie. Podoba mi się również dynamika pracy oraz bardzo duża motywacja, która jest wyczuwalna wśród współpracowników.

@Weronika

Cześć Weroniko, bardzo dziękujemy, że podzieliłaś się swoim doświadczeniem dotyczącym procesu rekrutacyjnego w naszej firmie. Cieszy nas, że na każdym jego etapie miałaś tak pozytywne odczucia i ostatecznie jesteś zadowolona z objętnego stanowiska :) Staramy się, aby wszystkie rozmowy rekrutacyjne, które przeprowadzamy, przebiegały bardzo sprawnie. Komunikacja jest dla nas bardzo ważnym elementem, stąd na bieżąco udzielamy informacji zwrotnej na temat dalszego przebiegu rekrutacji, co dodatkowo ułatwia kontakt. Miło nam czytać, że nasze starania są doceniane i przynoszą tak dobre efekty! Cieszymy się, że dołączyłaś do naszego zespołu i życzymy powodzenia! W razie potrzeby jakiejkolwiek pomocy, zawsze możesz na nas liczyć :) Z pozdrowieniami Bartek

Rekrutacja w NE składała się z kilku etapów - wstępnej rozmowy telefonicznej, spotkania z HR i kolejnego spotkania z Prezesem. W czasie tego procesu poznałam historię i sposób działania firmy, dowiedziałam się, jak będzie wyglądało moje stanowisko, a także jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać, jakich benefitów i sposobu rozliczania. Wszystko zostało rzetelnie przekazane, w miłej atmosferze, gdzie od razu dało się odczuć pozytywnego i młodego ducha firmy. Dlatego tym bardziej cieszę się, że całość zakończyła się dla mnie pozytywnie i od dwóch miesięcy jestem na pokładzie NE :)

@Anna

Cześć Aniu, dziękujemy, że podzieliłaś się z nami swoją oceną dotyczącą procesu rekrutacji w Nowodworski Estates. Cieszymy się, że dołączyłaś do naszego zespołu i mamy okazję razem pracować. Życzymy Ci satysfakcji w realizowaniu ciekawych projektów i... do zobaczenia w biurze! :) Z pozdrowieniami Natalia

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) - Kraków

• Jak się pracuje w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Kandydaci do pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.